dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wierzbno

Mokotów,Warszawa

590 000 zł60 m² 9 833 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! Nowe Mieszkanie 3 pokoje idealne dla Młodych i/lub na Inwestycje Budynek / Osiedle Elegancka i kameralna zabudowa Podwyższony standard wykończenia całodobowy monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

760 000 zł59 m² 12 859,60 zł/m²

 

Piętro:5/38

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Witam Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Hubertus Lokal ma 59,1m 2 i znajduje się na Warszawskim Mokotowie Mieszkanie ma 2,80m wysokości i jest usytuowane na 5 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

845 000 zł66 m² 12 803 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z 2 miejscami garażowymi (garaż rodzinny). Mieszkanie zlokalizowane jest: - ok. 1 minuty pieszo do linii tramwajowych, - 3 przystanki do stacji Metro Wierzbno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierzowska

Górny Mokotów,Warszawa

1 900 zł44 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wolne od 1 maja br. Do wynajęcia mieszkanie na Górnym Mokotowie przy ul. Racławickiej, skrzyżowanie z ul. Kazimierzowską, w Warszawie, ok. 4 min do metra. Opłaty: -czynsz najmu 1900 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Wyględów,Warszawa

2 450 zł45 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Przyjemne nowe osiedle apartamentowców tuż przy Mordorze między osiedlami: woronicza Park a Mariną Mokotów. Mieszkanie idealnie nowe 2 pok. 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł90 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w 15 letnim apartamentowcu o powierzchni 90 m2, zlokalizowane na Górnym Mokotowie, w bliskiej odległości od stacji metra. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł89 m² 14 606,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Firma Hampton Home Nieruchomości Premium prezentuje ciekawą propozycję mieszkania na rodzinnym osiedlu przy Alei Wilanowskiej. Mieszkanie znajduje się w budynku na nowoczesnym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 599 000 zł102 m² 15 676,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowy, luksusowy apartament, 101,95 m2, wysokość 2,85 m, zaaranżowany w stylu nowoczesnej klasyki, zamieszkały od lipca 2019r. Bardzo słoneczny, strona południowa, w jednej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

708 773 zł64 m² 11 128,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% prowizji 0% pcc Do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie 63,69m2 z loggią 6,45m2 w nowym budynku na Mokotowie. Ciesz się najwyższej jakości, eleganckim designem inspirowanym fińskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałęczowska

Mokotów,Warszawa

693 744 zł68 m² 10 142,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja Osada Miasto-Ogród Czerniaków powstała w latach 20. XX wieku. Jej ogromnym atutem jest bogactwo terenów zielonych oraz klimatyczna, niska zabudowa. Składają się na nią wille rodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaspijska

Mokotów,Warszawa

439 000 zł42 m² 10 452,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie. W mieszkaniu znajdują się: salon, sypialnia, osobna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

2 000 zł28 m² 71 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów - Służewiec, VI piętro, apartamentowiec z portiernią. Dostępne od 6 kwietnia 2021. Komfortowy i przytulne mieszkanie z wydzielonym aneksem sypialnym z oknem. Wygodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Cena z czynszem, nowy apartamentowiec z widokiem na zieleń. Atrakcyjne nowocześnie wykończone i umeblowane mieszkanie 2 pok. 53m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Mokotów,Warszawa

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka na Mokotowie do wynajęcia Mieszkanie świeżo po remoncie Idealne dla 1 osoby lub pary. Pokój około 14m2 z malutkim balkonem Kuchnia 5m2, oddzielna widna Łazienka około 3m2, umywalka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Wierzbno,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe, ciche (2 linia zabudowy) na Starym Mokotowie. Mieszkanie po generalnym remoncie w pięknej modernistycznej w pełni odnowionej kamiennicy łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

469 000 zł37 m² 12 574 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 37,30M2, 2 pokoje, mokotów, ul.GOTARDA (Warszawa, Mokotów, Gotarda) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

921 059 zł90 m² 10 276,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0% prowizji 0% pcc Do sprzedaży ładne 4-pokojowe mieszkanie 89,63m2 z dwoma loggiami w nowym budynku na Mokotowie. Mieszkanie 89,63m2 składa się z: - przedpokoju 15,74 m2, - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

443 000 zł41 m² 10 935,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Witaj, widzę, że zaciekawiła Cię moja oferta - mieszkanie w jednej z ponad stu inwestycji, jakie mam w Warszawie do zaprezentowania. Przedstawiona propozycja to. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

475 000 zł39 m² 12 242 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 38,80M2,2 pokoje, mokotów, ul.MAKLAKIEWICZA (Warszawa, Mokotów, Maklakiewicza) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

471 000 zł49 m² 9 612,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Biurom nieruchomości dziękujemy za pomoc w sprzedaży! 0%prowizji od Kupującego. Szanowni Państwo, sprzedam mieszkanie zlokalizowane na osiedlu przy ul. Maklakiewicza. Mieszkanie pierwotnie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Ksawerów,Warszawa

1 700 zł32 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Przyjemna duża kawalerka 32,5m2 z otwartą przestrzenią i aneksem sypialnianym w osiedlu apartamentowców przy ul. Bukowińskiej z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 950 zł50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Luksusowe mieszkanie w apartamentowcu sakura Mokotów / Apartment to Rent Scroll down for English version Ciche i klimatyczne mieszkanie dla wymagającej - pracującej osoby, która ceni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

320 000 zł24 m² 13 617 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Twój pierwszy własny kąt w rewelacyjnej lokalizacji! Oto kilka powodów dla których warto: - mieszkanie jest po generalnym odświeżeniu: dosłownie parę przeróbek i można wnosić walizki; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

370 000 zł32 m² 11 563 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Kawalerka 32M2, 1 pokój, mokotów, ul.ETIUDY REWOLUCYJNEJ (Warszawa, Mokotów, Etiudy Rewolucyjnej) Na sprzedaż: Kawalerka w dobrym standardzie wyposażenia znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 850 zł70 m² 40,71 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe z oddzielną kuchnią i garderobą w strzeżonym apartamentowcu z basenem przy ulicy Bukowińskiej (200m do stacji metra Wilanowska).Mieszkanie idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Mokotów,Warszawa

245 000 zł18 m² 13 611 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio Lokal na Inwestycje Opis: pokój dzienny wraz aneksem kuchennym i z dużym oknem, hol, łazienka- łączna pow. 18 m2 Lokalizacja Al. Niepodległości warszawa_metro Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 290 000 zł151 m² 8 543,05 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

************ Agencja nieruchomości Hampton Home ma zaszczyt zaprezentować apartament na sprzedaż w Rezydencji nad Potokiem ************ Apartament znajduje się przy Alei Wilanowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stegny

Stegny,Warszawa

559 000 zł59 m² 9 474,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedaż tylko bezpośrednia, agencjom dziękujemy, proszę nie dzwonić :) Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem na Osiedlu Arbuzowa o powierzchni 59m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

4 900 zł102 m² 48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przedstawiamy do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Podchorążych 71 tuż obok wejścia do Łazienek Królewskich. Mieszkanie znajduje się na przedostatnim pietrze budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

479 000 zł47 m² 10 105 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! okazja! kupujący nie płaci wynagrodzenia! Zapraszamy na prezentację! Mieszkania na Mokotowie, w okolicy ul. Woronicza. Dobra komunikacja. Zielona i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mk Real Estate przedstawia ofertę mieszkania przy ul. Cybernetyki 6. Rozkład: mieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smyczkowa

Mokotów,Warszawa

580 000 zł52 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam bezpośrednio atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Służewiu przy ul. Smyczkowej 12. Lokal mieszkalny o powierzchni 52,15 m.kw. wraz z przynależnym miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bachmacka

Mokotów,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukając mieszkania na wynajem z pewnością celujesz w dobrą lokalizację, szybki dojazd do miejsca pracy, jasne i przytulne wnętrze, bogatą infrastrukturę handlowo-usługową. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Augustówka

Sadyba,Warszawa

455 000 zł38 m² 12 133 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka 37,50M2, 1 pokój, mokotów, ul.AUGUSTÓWKA (Warszawa, Mokotów, Augustówka) Na sprzedaż: Nowoczesna kawalerka urządzona w wysokim standardzie wyposażenia, znajdująca się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałęczowska

Mokotów,Warszawa

530 541 zł42 m² 12 647 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

392 000 zł30 m² 13 066,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy jasną kawalerkę blisko Łazienek Królewskich Do własnej aranżacji Kamienica, 1960 r, cegła Winda Wysokość 3,10 m Ekspozycja południowo-zachodnia 10 minut piechotą do Parku Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

370 000 zł32 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Witam Na sprzedaż kawalerka na Warszawskim Mokotowie Lokal ma 32m 2 i znajduje się przy ulicy Etiudy Rewolucyjnej Uregulowane grunty, kw Czynsz wynosi 440 zł Lokal znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

1 000 000 zł120 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2 poziomowe, 120M2, 5 pokoi, mokotów, ul. Sobieskiego (warszawa, mokotów, sobieskiego) Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Służewiec,Warszawa

539 000 zł48 m² 11 229,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Świetne Mieszkanie na Inwestycję Trzy pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standzie, w malowniczej okolicy Toru Wyścigowego Służewiec. W okolicy autobusy, 10 minut na piechotę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

950 000 zł84 m² 11 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy mieszkanie w bardzo zadbanym, i prestiżowym budynku, w niedalekiej odległości od Galerii Mokotów. Mieszkanie jest ciche, posiada nowe okna drewniane, i nie jest skierowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

449 000 zł46 m² 9 782,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko u nas. Zapraszam ma wirtualny spacer Rozkładowe dwu pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji z oddzielną, widną kuchnią i balkonem. Mieszkanie składa się przestronnego pokoju.