dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

1 530 zł27 m² 57,30 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English/russian below. Bez pośredników, bez prowizji. Wymagana kaucja. Jasna kawalerka (26,7 m2) w nowo wybudowanym bloku na Mokotowie (ul. Taśmowa). Lokal mieści się na 1 piętrze. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below! resi4rent jest właścicielem całych budynków i wszystkich mieszkań, dlatego usługa jest bez pośredników i bez prowizji. U nas mieszkasz jak chcesz, z kim chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 288 000 zł108 m² 11 925,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Apartament 108m2 położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Szybki termin odbioru Dotarcia do metra zajmie nam 10min, natomiast do tramwaju 2min. Na powierzchni 108m2 odnajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***** Biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 3 pokojowe z dodatkową oddzielna kuchnią. ***** Cena nie podlega negocjacji, do sprzedania w stanie takim jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

510 000 zł42 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 42 m2 na Górnym Mokotowie ul. Bryły. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wszystkie instalacje wymienione. Dwa niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 290 000 zł151 m² 8 543,05 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjny apartament na 1 piętrze w budynku 8 piętrowym z 2003 roku na Mokotowie w atrakcyjnej lokalizacji i komunikacji. Lokal posiada balkon. Przynależne miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Melomanów

Mokotów,Warszawa

950 000 zł91 m² 10 393,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ulicy Melomanów na Warszawskim Mokotowie. Lokalizacja ta posiada wszystkie pożądane walory m.in pełna infrastruktura handlowo-usługowa. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

967 314 zł91 m² 10 638 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w centrum Mokotowa, w pobliżu reprezentacyjnych biurowców i eleganckich hoteli. Duże, ustawne mieszkanie z tarasem i ogródkiem Większość potrzebnych Ci usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł67 m² 47,76 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy metrze Wilanowska. 11 piętro! rozkład: mieszkanie o powierzchni 67m2 znajduje się na 11 piętrze. Składa się z przedpokoju, ogromnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

718 178 zł66 m² 10 874,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż duże mieszkanie Z antresolą W prestiżowej dzielnicy mokotów 0 % pcc I 0 % prowizji Pełna własność gruntu! Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości mk Estate ma przyjemność zaprezentować przestronny apartament usytuowany przy ul. Konstruktorskiej. Rozkład: apartament o powierzchni 46m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana III Sobieskiego

Stegny,Warszawa

2 699 zł45 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealnie nowe 2 pok. mieszkanie 45m2 w nowy osiedlu dobrej klasy apartamentowców Nowa Mangalia (2020 r.) u zbiegu ulic: Jana III Sobieskiego i Al. Sikorskiego (adres: sobieskiego 45).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 494 370 zł103 m² 14 504,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjny apartament na Mokotowie przy ul. Puławskiej. Apartamentowiec z bardzo wysoką jakością wykonania, bezpośrednie sąsiedztwo centrum Warszawy, przestronne balkony i loggie, wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

999 139 zł91 m² 10 988 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w centrum Mokotowa! Duże, ustawne mieszkanie z tarasem i ogródkiem Większość potrzebnych Ci usług znajdziesz w sąsiedztwie, a komunikacja z każdą częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

693 744 zł68 m² 10 142,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja Osada Miasto-Ogród Czerniaków powstała w latach 20. XX wieku. Jej ogromnym atutem jest bogactwo terenów zielonych oraz klimatyczna, niska zabudowa. Składają się na nią wille rodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spacerowa

Górny Mokotów,Warszawa

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

We speak English! If you're interested, don't hesitate to contact us. Nie pobierzemy od Ciebie prowizji na żadnym z etapów najmu lokalu. Współpraca z nami jest całkowicie bezpłatna. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

850 000 zł88 m² 9 659,09 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż elegancki, przestronny apartament o powierzchni 88 m2 w "rezydencji pod Orłem" na warszawskim Mokotowie. Na mieszkanie składają sie: część dzienna - ok 42 m ( salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niewielka

Mokotów,Warszawa

2 200 zł48 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English! If you re interested, don t hesitate to contact us. - #zostańwdomu: oferujemy m.in. możliwość wideoprezentacji mieszkań oraz podpisywanie umów najmu on-line - nie pobierzemy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Burgaska

Mokotów,Warszawa

570 000 zł73 m² 7 808,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Szanowni Państwo, na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2, zlokalizowane na 4 piętrze w budynku przy ulicy Burgaskiej 5 na Mokotowie, w niedalekiej okolicy ul. Jana III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł98 m² 11 224,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o podwyższonym standardzie (naturalne materiały, klepka dębowa i teakowa, trawertyn Petra oraz granitowe blaty, zamontowana klimatyzacja lg, podgrzewane podłogi trawertynowe, armatura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niewielka

Mokotów,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

2 300 zł42 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

1 421 zł31 m² 45,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Bezpośrednio mieszkanie 31m2 -ul. Zygmunta Modzelewskiego-odcinek pomiędzy Al. Wilanowską, a al. Lotników. Idealny punkt komunikacyjny i do mieszkania. Obok Biedronka, caerrfour Expres,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Burgaska

Stegny,Warszawa

570 000 zł73 m² 7 808,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Sadyba,Warszawa

742 000 zł88 m² 8 432 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Chwilowo wstrzymane Zapraszam Państwa na #mokotów - a dokładniej na Sadybę Wyłącznie tu jest taka oferta! #uwaga! Jest możliwość obejrzenia mieszkania z zachowaniem wszelkiej dostępnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English! If you're interested, don't hesitate to contact us. - #zostańwdomu: oferujemy m.in. możliwość wideoprezentacji mieszkań oraz podpisywanie umów najmu on-line - nie pobierzemy od Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

437 000 zł41 m² 10 787,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Witaj, widzę, że zaciekawiła Cię moja oferta - mieszkanie w jednej z ponad stu inwestycji, jakie mam w Warszawie do zaprezentowania. Przedstawiona propozycja to. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

820 000 zł88 m² 9 308,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Świetne mieszkanie inwestycyjne położone w sercu Mokotowa. Idealne do dalszego wynajmu. W mieszkaniu znajduje się osiem w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

815 000 zł61 m² 13 360,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

\Na sprzedaż mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie idealne dla młodego małżeństwa, rodziny ceniącej sobie wygodę oraz ciszę. Apartament składający się z trzech pokoi o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Dolny Mokotów,Warszawa

409 000 zł40 m² 10 225 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zarezerwowane Tym razem zapraszam na #dolny #mokotów, mieszkanie dwupokojowe z widną oddzielną kuchnią , w budynku z 1970 roku w systemie ramy H . Budynek po wszelkich remontach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jadźwingów

Mokotów,Warszawa

627 000 zł56 m² 11 097,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Jeżeli szukasz dwóch ustawnych i przestronnych pokoi na Mokotowie oraz cenisz sobie ciszę i spokój, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przytulne mieszkanie zlokalizowane na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żywnego

Górny Mokotów,Warszawa

485 000 zł37 m² 13 108 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam na Górny Mokotów, mieszkanie 2 pokojowe ok 37,5 m2 w super lokalizacji, wśród zieleni przy Warszawiance - Merliniego, w budynku po wszelkich remontach, wymianie instalacji wodno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Wyględów,Warszawa

3 600 zł58 m² 62 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English! If you're interested, don't hesitate to contact us. - nie pobierzemy od Ciebie prowizji na żadnym z etapów najmu lokalu. Współpraca z nami jest całkowicie bezpłatna. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

2 900 zł43 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

595 000 zł47 m² 12 632,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem ,po kapitalnym remoncie. Budynek w bardzo dobrej komunikacji ( bliskość metra, komunikacji autobusowej i tramwajowej ), a jednocześnie w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Przyjemna jasna kawalerka o pow. ok. 34m2 w apartamentowcu z 2006 r. przy ul. Bukowińskiej 8. Budynek z basenem i fitness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 890 zł43 m² 67,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Obrzeżnej na Mokotowie. Układ mieszkania: salon z kuchnią w aneksie sypialnia łazienka Piękne, nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

3 900 zł71 m² 54,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, wygodne mieszkanie w nowym budownictwie na Mokotowie. Dla najemcy dostępny basen, sauna i spa. Przestronne i jasne w świetnym punkcie przy ul. Wielickiej. Na mieszkanie (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

859 000 zł67 m² 12 820,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na ostatnim 10-tym piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych na Mokotowie przy ul.Puławskiej. Klatka schodowa i winda po generalnym remoncie.Blok ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

585 000 zł43 m² 13 623,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, w pełni urządzone, wszystko nowe i wysokiej jakości - wyposażenie w cenie. Powierzchnia to 43 m2, 3 ustawne pokoje 2 sypialnie plus salon z aneksem.