dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

3 999 zł65 m² 61,52 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie odświeżone po najmie w bloku: -3 osobne zamykane pokoje - kuchnia oddzielna widna z oknem, - dostępne 2 windy wewnętrzne, -ogrzewanie miejskie, -piętro 5/10, - domofon.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł170 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny i komfortowy apartament na granicy Wilanowa. Mieszkanie ma okna z ekspozycją południową wnętrza urządzone w wysokim standardzie. Apartament to łącznie 170m2 rozplanowanych.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł63,80 m² 59,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| dostępne od 1 czerwca Mieszkanie przestronne, rozkładowe o powierzchni 63,80 m2 z trzema niezależnymi pokojami, położone przy ulicy Sonaty, w bliskim sąsiedztwie stacji metra Służew,.

Szczegóły ogłoszenia

2 230 000 zł101,50 m² 21 970,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mokotów / ul. św. Bonifacego / 101,5 m2 / 4 pokoje / loggia / garaż Komfortowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 101,5 m , 5 piętro w 6-piętrowym budynku z 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 100 zł36 m² 86,11 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio, osoba prywatna - Właściciel bezpoś,~36m2+23m2ogród,lokal;3, N;Mokotów ul. Adama Borkiewicza 4a przy Alei Polski Walczącej 28. Opis Lokalu poniżej: położenie: warszawa Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł47,80 m² 17 573,22 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam Państwa uwadze mieszkanie na warszawskim Mokotowie (sużew) - 3 pokoje (pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, pokój) - 47,80 m2 - 3 piętro w 12 piętrowym, zadbanym bloku (rama H) -.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Mieszkania Mieszkanie przeszło generalny remont kilka lat temu i zostało niedawno odświeżone. Składa się z: oddzielny salon: rozkładana sofa, stół, szafka pod tv, komoda. Sypialnia: duże.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł122 m² 22 950,82 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament o pow. 121,91m2 usytuowany na ósmym piętrze w nowym budynku apartamentowym na Sadybie. To jedno z najpiękniejszych warszawskich osiedli charakteryzujące się doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł58,28 m² 15 785,86 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowy do odbioru apartament w stanie deweloperskim położony w nowo wybudowanym osiedlu. Projekt tworzą 58 mieszkania o funkcjonalnych metrażach i rozkładach od 46 do 118 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł36,50 m² 21 890,41 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie inwestycji położonej przy ul. Domaniewskiej mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe. Mieszkania w metrażach 29.64m2 - 142m2. Inwestycja położona jest przy ul. Domaniewskiej. Okolica łączy.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie | Górny Mokotów, ul. Odyńca Szukasz mieszkania z charakterem, w świetnej lokalizacji i gotowego do wprowadzenia? Ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł49 m² 63,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super lokalizacja - Kameralny budynek z cegły, na Górnym Mokotowie przy stacji metra Wierzbno. Lokal o powierzchni 49 m2 na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym, z dwoma balkonami. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł46,90 m² 16 950,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

: jasne, ciche i wygodne mieszkanie na dolnym Mokotowie : Funkcjonalny układ, osobna i jasna kuchnia. Doskonałe dla singla lub pary na start albo inwestycyjnie pod wynajem. Dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł61 m² 19 344,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Komfortowe mieszkanie, 61 m2, 3 pokoje, duży balkon, służewiec. Budynek: apartamentowiec Villa Cavaletti to pięciokondygnacyjny, kameralny budynek, który składa się z 38 nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł65 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie przy metrze Służew | 65 m | wysoki parter | dwustronne. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m , położone przy ul. Podbipięty 27 na warszawskim Mokotowie, tuż przy stacji.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mokotów | ul. Konduktorska| zadbany budynek z 1988 roku Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Konduktorskiej na warszawskim Mokotowie. To lokalizacja ceniona za połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio Z widną kuchnią garderoba częściowo umeblowane / inne do uzgodnienia wysoki sufit duże okna słoneczne Z ekspozycją na zachód ciche kamienica Z cegły obok sadyba best mall.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł48 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Wyjątkowe mieszkanie na poddaszu Starego Mokotowa | Metro Racławicka tuż obok | 2 poziomy | Ponad 5 m wysokości Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł38,74 m² 19 617,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,44 plus balkon 4,5 m2 położone na X piętrze budynku apartamentowego z 2009 roku przy ulicy Pory na Stegnach. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł69 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3- pokojowe w doskonałej lokalizacji przy Metrze Wilanowska. Wraz z mieszkaniem garaż wliczony w czynsz najmu. Mieszkanie wygodne dla.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł42 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m , położonego przy ul. Kaukaskiej na warszawskich Stegnach. Lokal usytuowany na 8.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze kameralnego, strzeżonego budynku w prestiżowej części Warszawa na biznesowym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł52,21 m² 18 942,73 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,21 m z balkonem 6 m , położone na 3 piętrze (4 kondygnacja) w nowoczesnej inwestycji Kierbedzia 4 na warszawskim Mokotowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Sadyba Best Mall Opis nieruchomości: nieruchomość o powierzchni 41 m2 położona w Warszawie, przy ul. Powsińskiej 27, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w wygodnej lokalizacji tuż przy Marina Mokotów. Mieszkanie jest w dobrym stanie, do lekkiego odświeżenia. Inwestycja idealna pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł39 m² 16 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

= rezerwacja = Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 39 m w dobrze skomunikowanej lokalizacji na Warszawskich Sielcach przy ul. Sielecka 10. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł56,20 m² 16 992,88 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, biuro nieruchomości sprzedom oferuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m z dużą loggią, położone na 4 piętrze budynku z windą przy ul. Kartaginy 1.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł54,10 m² 60,07 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Obejrzyj krótki film video! Do wynajęcia eleganckie dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Nowe budownictwo, cisza i spokój, a odległość od centrum miasta to zaledwie 5 km. Większy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł45,23 m² 25 425,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Są mieszkania, które oferują metraż. I są takie, które oferują widok i dają poczucie przestrzeni, powietrza i kontaktu z zielenią mimo że wciąż jesteś w mieście. To.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł39 m² 15 128,21 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oddane do użytkowania Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39 m2 (salon ok 20 m2, sypialnia ok 10m2) z widokiem na zieleń w nowoczesnej inwestycji Rytm Mokotowa. |lokalizacja| ul. Antoniewska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 103 000 zł62,36 m² 17 687,62 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł58 m² 16 982,76 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, biuro Sprzedom Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 58 m w atrakcyjnej lokalizacji na Warszawskich Sielcach przy ul. Chełmska 27. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł58,30 m² 16 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Panoramiczny widok na Park | 3 Pokoje przy Metrze Służew Na sprzedaż narożne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 58,30 m2 położone przy ul. Batuty. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł38,37 m² 16 158,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Sprzedajemy mieszkanie, którego dużym atutem jest przestrzenna zabudowa osiedla, dzięki czemu mamy poczucie prywatności i spokoju. Z okna widok na osiedle domów jednorodzinnych - nikt nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł95,51 m² 20 416,71 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na sprzedaż - 95,51 m | Al. Niepodległości, stary Mokotów, warszawa Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 95,51 m + balkon, położony na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł46,60 m² 14 163,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie przy ul. Sobieskiego. Dwustronna ekspozycja, balkon z widokiem na zieleń oraz położenie względem głównej ulicy sprawiają, że lokal ma duży potencjał zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł75 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania trzypokojowy apartament w nowo oddanym kameralnym budynku przy ulicy Słonecznej 29 w otoczeniu przedwojennych willi Starego Mokotowa. Dobrze zaplanowany metraż na który składają.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł54,04 m² 19 430,05 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż jasne, trójstronne mieszkanie o powierzchni 54,04 m , położone na 5-tym piętrze w siedmiopiętrowym budynku z 2017 roku. Lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu.