dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 133 ogłoszenia

6 000 zł75 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Urocze mieszkanie na wynajem z balkonem położone w najlepiej skomunikowanej części Starego Mokotowa. Apartament: na 3 pokojowy apartament o powierzchni 75m2 składają się: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 zł56 m² 108,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 56 m , zlokalizowany na warszawskim Mokotowie Siekierkach przy ul. Grupy ak Krybar. Lokalizacja Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł40 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wołoskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł65,50 m² 21 984,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne 3 pokoje na 4. piętrze z balkonem Design i Natura na Mokotowie (0% pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 735 000 zł142 m² 19 260,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prestiżowy, 5-pokojowy apartament 142 m z panoramiczną strefą dzienną - Mokotów 0% Prowizji | Bez pcc 2% | Standard Premium | Doświetlenie z 3 stron świata Szukasz bezkompromisowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję wygodne i przytulne mieszkanie na wynajem o powierzchni 46 m w apartamentowcu przy ul. Melomanów 10 na Dolnym Mokotowie. Przestronne i widne mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie tuż przy metrze w budynku w którym znajduje się basen i fitness dla mieszkańców.Dwie oddzielne sypialnie( jedna z wyjściem na balkon),salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł34 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przyjemna, wygodna kawalerka 34m2 z aneksem sypialnianym i oddzielną widną kuchnią przy ul. Domaniewskiej tuż przy metrze Wilanowska (ok 6 min do przystanku). Mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł21,80 m² 17 660,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Klimatyczne mieszkanie do remontu w kamienicy z 1936 roku na starym Mokotowie na rogu ulic racławicka/puławska. lokal o powierzchni 21,8 m2 znajduje się na poddaszu (V piętro, budowa windy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł89,20 m² 21 300,45 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Sprzedam bezpośrednio Marina Mokotów ul. Przejazd 4 , 89,2m2 plus 2 duże tarasy. Na podłogach i blatach marmury granity. Meble w cenie. W zasięgu ręki sklepy, restauracje, spa.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł70,50 m² 20 567,38 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament 70 m z Południową Ekspozycją Standard Premium | 0% pcc | Bez Prowizji | Inwestycja w Styl Życia Odkryj miejsce, gdzie wielkomiejski szyk biznesowego Mokotowa spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł72 m² 15 972 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rodzinny 4 pokojowy apartament 72 m z 2-ma łazienkami. Twoja Przestrzeń na Mokotowie (0% pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Wyróżniona.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł56 m² 15 892,86 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe 56m2 z balkonem i 2 sypialniami łazienką i toaletą. Design, ekologia i Twój Nowy Adres na Mokotowie (0% pcc | 0% Prowizji) Zainwestuj w przyszłość bez.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł45,24 m² 75,15 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź tu pierwszym najemcą! Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Batalionu ak "jeleń" Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy pośrednictwa. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł53,30 m² 14 990,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Blacharskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł93 m² 24 623,66 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Wilanowskiej na osiedlu Apartamenty nad Skarpą budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38,60 m² 15 518,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bernardyńskiej. Mieszkanie położone jest w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł37,20 m² 18 682,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Giordana Bruna budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł65 m² 18 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bachmackiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 65m2.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł31,42 m² 27 021,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,42m2 zlokalizowane na Mokotowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł52 m² 75,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Złoty Potok 4. o powierzchni 52 m2, znajdujące się na 2 piętrze w apartamentowcu z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł38,25 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Al. Polski Walczącej na nowym osiedlu Harmonia Mokotów. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł32 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Różanej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł76 m² 17 092,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Górnym Mokotowie o powierzchni 76 m2,składa się z dwóch dużych pokoi,kuchni ze służbówką/spiżarnią,łazienki i oddzielnego wc.Wysokość pomieszczeń 3.05 m.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł53,31 m² 14 425,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Blacharskiej 1 na warszawskim Mokotowie propozycja zarówno dla inwestora szukającego gotowego produktu najmu, jak i dla osoby prywatnej, która chce urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł44 m² 14 772,73 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Iberyjskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1979 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł64 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1972

5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Krymskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł35 m² 19 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Kierbedzia budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

767 040 zł45,12 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 zł58 m² 15 120,69 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cieszyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1978 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł34,30 m² 93,29 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 34 m , położona przy ul. Melomanów 10 na 3-piętrze nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie jest funkcjonalne i dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł55 m² 80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie dla pierwszego najemcy. Komfortowy lokal, w pełni wyposażony i umeblowany. Większość mebli wykonana na zamówienie. Piękne drewniane podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł56,80 m² 12 940,14 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie przy ul Egejskiej. Rozkład mieszkania : - pokój 17,7 m z wyjściem na loggię 4 m - pokój 9,8 m - pokój 9 m - kuchnia 7,3 m - łazienka 2,9.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł49,90 m² 13 627,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Czerniakowskiej o powierzchni 49,90 m , zlokalizowane na drugim piętrze w 10-piętrowym budynku z 1976 roku (konstrukcja Rama H). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł136 m² 18 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1954

Wyjątkowe, stylowe trzypokojowe mieszkanie z dodatkową antresolą z możliwością wykorzystania jako gabinet lub sypialnię, usytuowane na ostatnim piętrze kamienicy na Dolnym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z komórką lokatorską przy ul. Kaukaska 6 w Warszawie, niedaleko skrzyżowania ulicy Bonifacego z ulicą Sobieskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 822 100 zł122,70 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Fregaty budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2005 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 592 500 zł95,80 m² 37 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Biały Kamień -osiedle Eko Park przy Oranżerii budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2007.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł34,79 m² 20 120,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Janka Bytnara Rudego" budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1958 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł110 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy apartament premium zlokalizowany przy ul. Kłobuckiej na warszawskim Służewiu, w bezpośrednim sąsiedztwie Tor Wyścigów Konnych Służewiec. Nieruchomość usytuowana na 8.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,80 m² 17 782,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Łukowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 47,8m2 składa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij