dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

570 000 zł68 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Piękne rozkładowe 3 pokoje o metrażu 68m, znajdujące się na 5. piętrze w budynku 8-piętrowym. Mieszkanie dwustronne znajdujące się w ostatniej klatce, czyli oddalone od samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fregaty

Mokotów,Warszawa

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia luksusowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 60 m2 w prestiżowym osiedlu Marina Mokotów przy ul. Fregaty. Mieszkanie składa się z salonu, częściowo otwartej kuchni, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 300 zł65 m² 66,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia piękny apartament dwupokojowy zlokalizowany na mokotowie, przy ul. Chodkiewicza, osiedle eko park! Zaprojektowane przez architekta. Apartament w pełni umeblowany i wyposażony (płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

300 000 zł38 m² 7 853,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do pilnej sprzedaży 2 pokoje na Mokotowie. Mieszkanie położone na 1 piętrze w apartamentowcu przy ul Sikorskiego. Budynek wybudowany w 2009 roku, z recepcją , ochroną, dwiema windami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Mokotów,Warszawa

361 010 zł45 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja na Dolnym Mokotowie to kameralny 2 piętrowy budynek z 51 mieszkaniami-dwupokojowe o metrażu ok. 38 i 40 m2, mieszkania 3-pokojowe w metrażach zaczynających się od 47 do 72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

293 800 zł35 m² 8 401,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

294 tys zł! przestronna kawalerka 35m2 + 5m2 balkonu! Funkcjonalna kawalerka położona w sercu Mokotowa w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy przestronny salon 19m2 oraz kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Umeblowane, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w eleganckim budynku apartamentowym wysokiej klasy z ochroną i recepcją całodobową. Idealna lokalizacja obok Królikarni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 990 zł107 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w nowym chronionym kompleksie mieszkalnym na Mokotowie przy ul. Obrzeżnej. Na dziedzińcu domu znajduje się plac zabaw dla dzieci. Mieszkanie składa się z: salunu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

410 000 zł59 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,04 m2 na Mokotowie. Położone na 3 piętrze w 3-piętrowym domu wielorodzinnym bez windy z 1990 roku. Budynek znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz ekskluzywne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 60m2 Całkowicie umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania. Salon połączony jest z aneksem kuchennym, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

529 230 zł76 m² 6 949,84 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

529 tys! mieszkanie 76m2 + 8m2 balkonu! okazja Przestronne, funkcjonalne, komfortowe cztero pokojowe mieszkanie, położone w centralnej części Mokotowa w nowo powstającej inwestycji. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do prezentacji eleganckiego apartamentu na St. Mokotowie. Mieszkanie zlokalizowane na ul. Rakowieckiej o powierzchni 46 m2 składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fałata

Mokotów,Warszawa

920 000 zł65 m² 14 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowy, komfortowy apartament na 1 piętrze 4 piętrowego budynku apartamentowego z recepcją i całodobową ochroną , w centrum Starego Mokotowa. . Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Idealne dla singla lub pary. Piękne, funkcjonalne mieszkanie. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia. Duża loggia wyłożona drewnem tekowym. Kuchnia doskonale wyposażona - sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 650 zł56 m² 47,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na mokotowie przy ul. Obrzeżnej. Apartament w pełni umeblowany i wyposażony. Wysoki standard! Taras 24m2! Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

453 706 zł55 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kameralna inwestycja na Dolnym Mokotowie składająca się z jednego 4 piętrowego budynku, w którym znajdują sie 29 mieszkań- dwupokojowe o powierzchni ok. 46 m2 i trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

432 000 zł54 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie na 1 piętrze 3 piętrowego budynku z cegły , składające się z dwóch oddzielnych pokoi /16 + 16m/, dużej widnej kuchni /16m/ oraz łazienki i dużego balkonu /8m/ , mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Mokotów,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny apartament w dobrej lokalizacji na pograniczu Mokotowa i Śródmieścia.Ładny widok z okien na panoramę Warszawy.Cena obejmuje opłaty za media,garaż płatny dodatkowo 300pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

394 379 zł48 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 830 zł41 m² 69,02 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na mokotowie blisko ch galeria mokotów, ul. Obrzeżna. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (lodówka, zmywarka, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

449 000 zł64 m² 7 015,63 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe, jasne mieszkanie tuż przy stacji metra Służew. Mieszkanie składa się z salonu (20m2) z wyjściem na duży (5m2) kwadratowy balkon, dwóch ładnych sypialni, widnej, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

393 593 zł54 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe mieszkania na Mokotowie Dolnym.~~Kameralna inwestycja składająca się z dziesięciu czteropiętrowych nowoczesnych, małych budynków mieszkalnych.~~Głównym elementem wewnętrznego dziedzińca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sadyba

Sadyba,Warszawa

535 000 zł54 m² 9 907,41 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 54 m.na trzecim piętrze, dwa pokoje, kuchnia i łazienka z wanną. Okna wychodzące na pd-zach na wewnętrzne podwórko dzięki czemu mieszkanie jest ciche. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny, dwupokojowy apartament zlokalizowany na emokotowie, ekopark, niedaleko stacji metra pole mokotowskie! Apartament w pełni umeblowany i wyposażony (salon - stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

1 900 000 zł127 m² 14 960,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie położone przy parku. Dobrze skomunikowane metro, tramwaj, autobus. Rok budowy 2003. III piętro, winda. 4 pokoje, 3 łazienki, osiedle zamknięte. Księga wieczysta. Wykończone w b. dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

1 032 840 zł115 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Mokotów,Warszawa

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia umeblowane mieszkanie po remoncie o powierzchni 55 m2 - dwa pokoje z kuchnią. Spokojna okolica 200 m od telewizji, bardzo dobra komunikacja: tramwaje autobus i metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W pełni umeblowane (nie ma mebli na zdjęciach). Do wynajęcia bardzo ładne studio zlokalizowane na mokotowie blisko stacji metra pole mokotowskie, ul. Rakowiecka. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

712 480 zł83 m² 8 557,29 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie, które oferuję, znajduje się w kameralnym osiedlu z własnym parkiem, które zapewnia mieszkańcom najwyższy komfort i niepowtarzalną atmosferę.~~W kompleksie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

452 360 zł54 m² 8 360,01 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe położone w dynamicznie rozwijającej się, południowej części Mokotowa. Nowoczesne budynki mieszkaniowe i biurowe oraz pełna infrastruktura miejska to główne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy sloneczne, eleganckie 3 pokojowe na Mokotowie. Lokalizacja: warszawa - Górny Mokotów, ul. Chodkiewicza (okolice Pól Mokotowskich) - osiedle Eko- park. Powierzchnia apartamentu - 90 m, trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

843 410 zł89 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Bez prowizji! Bez pcc! Nowe, wykończone przez dewelopera mieszkanie (rynek pierwotny) w apartamentowcu na prestiżowym Mokotowie. Trzypokojowy apartament o powierzchni niespełna 90m2. Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

560 100 zł81 m² 6 950,86 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

560 tys! mokotów - cztery pokoje 80m2! oddzielna widna kuchnia Przestronne, funkcjonalne, komfortowe cztero pokojowe mieszkanie, z oddzielną widną kuchnią, położona w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dolny Mokotów

Mokotów,Warszawa

716 600 zł72 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Super lokalizacja~osiedle na Dolnym Mokotowie to zespół mieszkaniowy, który powstał w zielonej części najbardziej prestiżowej warszawskiej dzielnicy. Mokotów to dzielnica z tradycjami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dolny Mokotów

Mokotów,Warszawa

647 256 zł89 m² 7 298,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korsykańska

Stegny,Warszawa

270 000 zł31 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Kawalerka na zielonych stegnach!idealna lokalizacja - doskonała komunikacja z Centrum Warszawy, do metra Wilanowska 2 przystanki. Bogata infrastruktura, w zasięgu ręki żłobki, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

3 950 zł80 m² 49,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Elegancki apartament w nowoczesnym budynku (rok budowy 2013), słoneczne (okna na południowy zachód), ciche, nowocześnie wykończone w wysokim standardzie. Umeblowane i kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

812 656 zł74 m² 11 040 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, luksusowe apartamenty w sercu Mokotowa.~~W okolicy parki, tereny zielone. Szybki dojazd do centrum miasta (niecałe 4 kilometry) dzięki liniom autobusowym, tramwajowym.~~Apartamenty zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji metra Wilanowska.Można korzystać z basenu i fitness .Cena wynajmu to 1800pln +400pln czynsz Ładny rozkład pomieszczeń. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Irysowa

Mokotów,Warszawa

377 000 zł57 m² 6 614,04 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Słoneczne, ciche, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m2, na 14 piętrze w 15 piętrowym bloku z 1977 roku, przy ul. Irysowej. Mieszkanie jest ciche, w pełni umeblowane. 2 mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

3 900 zł125 m² 31,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie 125 m2 przy Al. Wyścigowej (adres Rzymowskiego 17) dwupoziomowe (IV i V piętro) z pięknym widokiem na zielone okolice Wyścigów Konnych. Mieszkanie trójstronne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij