dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

300 000 zł42 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Blok i klatka schodowa po remoncie. Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 na Stegnach. Mieszkanie składa się z : 2 pokoi ( 17 i 9m2), widnej, oddzielnej kuchni 7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia bardzo przytulna i klimatyczna kawalerka na Bruna 24. Mieszkanie w pełni wyposażone. Niedawno po remoncie. Miejsce kapitalne - cicho, wszędzie blisko (najlepiej skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balonowa

Mokotów,Warszawa

545 000 zł51 m² 10 686,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rewelacyjne mieszkanie z ogródkiem na Mokotowie! Wyjątkowa okazja na rynku! Drugiego takiego nie ma w Warszawie do kupienia! Cicho, uroczo i bezpiecznie, jednocześnie "w mieście". Rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 495 000 zł147 m² 10 149,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

| penthouse (148 m kw.) w Parku Wilanowskim, 3 sypialnie, 3 łazienki oraz salon (42 m kw.) z kominkiem i tarasem z którego roztacza się widok na Groble i tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 50 mkw, po remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone w nowe sprzęty (meble, lodówka, pralka, zmywarka do naczyń). Mieszkanie jest ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, umeblowane mieszkanie o pow. 46,81 mkw, z osobną kuchnią i balkonem. Piecyk gazowy. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w trzypiętrowym budynku bez windy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elsnera

Mokotów,Warszawa

2 000 zł44 m² 45,56 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym, niedawno oddane do użytkowania i świeżo wykończone, wyposażone i umeblowane. Mieszkanie posiada pokój dzienny ok. 20mkw połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

360 000 zł45 m² 7 947,02 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie (własnościowe z gruntem ) o powierzchni 42,3 m2 (z zabudowanym balkonem) + 3 m2 piwnica. Wszystko w odnowionym, odmalowanym i ogrodzonym bloku z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 700 zł64 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 64 m2 z przestronnym tarasem o pow. 26 m2, z widokiem na patio, na zamknięty osiedlu Woronicza Park. Salon 25 m2, z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

2 950 zł82 m² 35,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w ładnym i cichym miejscu Mokotowa w eleganckiej kamienicy z 1935 roku. Pokoje 26m2 i 18m2 na podłodze klepka, dwie garderoby, kuchnia urządzona, widna ok 14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Kameralne, zamknięte i monitorowane osiedle. Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w budynku z 2007r. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

| oferujemy Państwu do kupna wygodny czteropokojowy apartament zlokalizowany w budynku apartamentowym. z portierem, basenem, fittnes. Salon ok. 50m2okna na Wschód oraz 3 wygodne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

641 300 zł85 m² 7 534,95 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3C41 3-pokojowe o powierzchni 85,11m2, położone na VII piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Mokotowie, gdzie doskonała lokalizacja, zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

245 000 zł37 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Okazja! Nowa, niższa cena! Doskonałe na wynajem, lub jeśli potrzebujesz niedużego i niekrępującego mieszkania w świetnej lokalizacji. Rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

475 000 zł56 m² 8 543,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładne mieszkanie trzypokojowe z widną kuchnią, rozkładowe, jasne, z dużym balkonem tuż przy metrze i parku! Po remoncie , w bardzo dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia ,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

269 000 zł39 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa oddzielne pokoje położone na siódmym piętrze z możliwością założenia księgi wieczystej. Najbliższa przecznica Miączyńska. Budynek został ocieplony i posiada nową elewację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

960 000 zł108 m² 8 911,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przestronny apartament 107m2 w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Apartament 107m2 + 36m2 balkonów Mieszkanie zaprojektowano tak, aby było funkcjonalne i łatwe do aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

348 364 zł46 m² 7 524,06 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie do remontu, o pow. 46,3 mkw, w tym 1 pokój z dużym zabudowany balkonem, drugi mniejszy pokój, przedpokój, widna kuchnia, łazienka z wc. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 7piętrze. Mieszkanie składa się z : 2 pokoi ( 16 i 10 m2), kuchni w prześwicie na pokój, przedpokoju i łazienki. Z większego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1977

Cicha, spokojna okolica, świetna komunikacja. Budynek w dobrym stanie technicznym, sukcesywnie remontowany. Ocieplony z nową elewacją, wymienione zostały okna i windy. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 350 000 zł159 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

| komfortowy apartament na mokotowie. Budynek z recepcją basenem dla mieszkańców nieruchomości. Duży salon z wyjściem na loggię .Widok z okien na zieleń. Obok zabudowana kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Atrakcyjne 2 - pokojowe mieszkanie W bardzo dobrej lokalizacji, na osiedlu służew nad dolinką, rozkładowe Z loggią, blisko metra! Jest tuż po odświeżeniu. W zasadzie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Niedźwiedzia

Mokotów,Warszawa

7 300 zł156 m² 46,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowo powstały kameralny,trzypiętrowy apartamentowiec, zlokalizowany na Mokotowie. W budynku mieści się 8 apartamentów z tarasami i ogródkami. Dwa na kazdej kondygnacji. W podziemiach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

8 000 zł125 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie z klimatem w starej zabytkowej kamienicy po generalnym remoncie. Budynek ogrodzony, zagospodarowany ogród, ścieżki wyłożone kostka granitową. Idealna lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podbipięty

Mokotów,Warszawa

385 000 zł53 m² 7 264,15 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Atrakcyjne mieszkanie 2 - pokojowe na osiedlu służew nad dolinką, w doskonałej lokalizacji, blisko terenów zielonych, blisko metra służew Mieszkanie ładne i przestronne (pokój dziecinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

6 500 zł160 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

| oferujemy Państwu do wynajmu wygodny apartament zlokalizowany w budynku pod orłem. Salon ok. 50m2 3 wygodne sypialnie.Pokój kąpielowy, łazienka. Duża garderoba. Kuchnia zamknięta. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 600 000 zł101 m² 15 841,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy , zaprojektowany z wysoką klasą przestronny ,widny apartament dla ludzi ceniących elegancje i funkcjonalność. Nieruchomość na ostatniej kondygnacji nowego ( 2009r) budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Cicha , spokojna okolica, dobra komunikacja. Budynek w dobrym stanie technicznym, po termomodernizacji i wymianie instalacji wodnokanalizacyjnej, gazowej i elektrycznej. Klatka schodowa czysta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

545 000 zł51 m² 10 686,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z ogródkiem w atrakcyjnej lokalizacji. Do sprzedazy dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze. Mieszkanie po remoncie , do wprowadzenia. Składa się z : 2 pokoi ( 23,56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iberyjska

Mokotów,Warszawa

385 000 zł57 m² 6 754,39 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

| przytulne, idealnie ciche mieszkanie na Stegnach. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, zostało odświeżone, pomalowano ściany, na podłogach położono panele, część sanitariatów wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

765 000 zł85 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Piękne mieszkanie w najlepszej części starego Mokotowa. Kamienica z 1939 roku. Odnowiona elewacja, klatki schodowe w dobrym stanie. Mieszkanie dwustronne z balkonem o znakomitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 630 000 zł165 m² 9 878,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

| komfortowy apartament Z kameralnym 100 m ogródkiem. Duży salon z kominkiem o powierzchni 45m ; obok kuchnia z jadalnią ok 21 m . Przy wejściu duża garderoba i toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

436 309 zł56 m² 7 734,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 4p19 (4D72), 2 pokojowe o powierzchni 56,41m2, położone na parterze w budynku na Mokotowie, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Klimatyczne mieszkanie Z dużym potencjałem wśród ciszy I zieleni na dolnym mokotowie. Polecam dwustronne mieszkanie o powieszchni 54m2 ( wystawa okien północna i południowa), na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

245 000 zł29 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

K a W A L E R K A o powierzchni 29 m 2 z przestronnym balkonem, w niedalekiej odległości od tvp, do zamieszkania od zaraz. P O K O J połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie prywatne: do wynajęcia mieszkanie 48m przy ul. Sobieskiego na Mokotowie. Osiedle wraz z miejscami parkingowymi zamknięte. Lokal na czwartym piętrze bez windy, co jest małą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asfaltowa

Mokotów,Warszawa

765 000 zł70 m² 10 928,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferta na wyłączność! Kamienica na Górnym Mokotowie przy ulicy Asfaltowej. Mieszkanie o powierzchni 70m2 jest dwustronne z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Dwa duże ustawne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

596 500 zł81 m² 7 374,21 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3_3 3-pokojowe o powierzchni 80,89m2, położone na I piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Mokotowie, gdzie doskonała lokalizacja, zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

460 000 zł50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja na Starym Mokotowie. Do pilnej sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Starym Mokotowie. Mieszkanie składa się z : 2 pokoi (20 i 16 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

625 551 zł85 m² 7 370,70 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3b17 3-pokojowe o powierzchni 84,87m2, położone na VII piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Mokotowie, gdzie doskonała lokalizacja, zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

280 000 zł30 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedam 1 - pokojowe mieszkanie na górnym Mokotowie o powierzchni 30 m2 ul. Racławicka. W pokoju znajdują się dwa duże okna, w tym jeno we wnęce, którą można przerobić na odrębny.