dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe, nowe, umeblowane mieszkanie 60M2 na V piętrze z balkonem. 3 pokoje łazienka z wyposażeniem villeroy&boch klimatyzacja miejsce postojowe w parkingu podziemnym komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, kompletnie urządzone nowymi meblami w pokojach i łazience. Nowe podłogi. Kuchnia remontowana 4 lata temu. Zabytkowa kamienia od 1958 roku mieszkał tam po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 200 zł69 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składa się z: -3 oddzielnych pokoi - 2x jednoosobowe i 1x dwuosobowy - każdy posiada zamek Gerdy -dużego doświetlonego salonu 18m2 z 5m2 balkonem, -w pełni wyposażonej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowo urządzone mieszkanie na wynajem z garażem w cenie w biurowej części dzielnicy Mokotów. Prestiżowy apartamentowiec z ochroną. Mieszkanie jest słoneczne, okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

3 500 zł46 m² 76 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

apartament na Dolnym Mokotowie przy ul. Bobrowieckiej. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze sześciopiętrowego, nowego bloku. Apartament został zaprojektowany przez architekta w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w inwestycji Qbik przy ul. Woronicza. Urządzone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone w sprzęt agd. Mieszkanie narożne, dobrze nasłonecznione (okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł54 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe kompletnie umeblowane mieszkanie Meble nowe wykonane na wymiar co pozwala na 100% wykorzystanie powierzchni. W mieszkaniu jest zainstalowana klimatyzacja oraz będą wszystkie niezbędne sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 550 zł40 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcie dla osoby niepalącej, przytulne i ciche, mieszkanie 40m2 w pełni umeblowane i wyposażone (meble oraz wyposażenie są nowe). Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Od grudnia 2017 roku do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Mokotowie (mordor) przy ul. Magazynowej, niedaleko tvp. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe w stanie idealnym, w pełni urządzone. Rok budowy 2012, 6. piętro, dwie windy, wysoki standard. Oferta obejmuje: - salon z aneksem kuchennym; - sypialnia; - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 45 m2 - Idealne dla pary lub singla - Urządzone - Mokotów, ul. Puławska Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2, usytuowane przy ul. Puławskiej, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł45 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje z widną kuchnią, łazienką o łącznej pow. 45m2 przy ul. Puławskiej i Rakowieckiej na Mokotowie. Mieszkanie po generalnym remoncie: nowe okna pcv, wymienione instalacje, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szwoleżerów

Mokotów,Warszawa

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ładna kawalerka o pow. 20m2 zlokalizowana na granicy Śródmieście i Mokotowa przy ul. Szwoleżerów blisko Łazienek Królewskich. Składa się z widnej łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Króżańska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł52 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa osobne pokoje z osobną, widną kuchnią. Mieszkanie zlokalizowane na Starym Mokotowie przy ul. Króżańskiej. Idealna lokalizacja: blisko sgh, metro Pola Mokotowskie i Metro Racławicka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł60 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowszym bloku z 2000 roku z garażem ( garaż nieobowiązkowy płatny dodatkowo 200 zł.). Cena 2500 pln zawiera czynsz administracyjny, opłatę za wodę i co. Osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Stegny,Warszawa

3 600 zł83 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na osiedlu Park Wilanowski II - Aleja Wilanowska - 83m2 - Piętro 3 (budynek 4-piętrowy z    pokoje, łazienka, toaleta, pomieszczenie gospodarcze - balkon - piwnica - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

287 000 zł37 m² 7 798,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Idealna propozycja - kameralne, rozkładowe dwa pokoje w świetnej lokalizacji, na warszawskim Mokotowie! 36,8 mkw czyli dwa pokoje (15 mkw i 10 mkw), oddzielna kuchnia ( 5 mkw), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Górny Mokotów,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na kameralnym osiedlu Villa Marina. Mieszkanie jest na drugim piętrze i składa się z dwóch sypialni, dużego pokoju połączonego z kuchnią, łazienki i toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 550 zł40 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcie przytulne, zadbane i ciche mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajdujące się przy ulicy Bukowińskiej na Mokotowie. Lokal usytuowany jest na 11/15 pięter, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Służew,Warszawa

2 200 zł35 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w apartamentowcu na osiedlu Lake Park Apartments przy ulicy jurajskiej/kłobuckiej. Apartament znajduje się w odległości: 2 km do Galerii Mokotów i Centrum Biznesowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 990 zł51 m² 58,72 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe dotychczas niezamieszkane dwupokojowe mieszkanie o pow ok 51m2 na ul Cybernetyki. Mieszkanie nowoczesne, pachnące świeżością, z oddzielną kuchnią, w pełni wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Służew,Warszawa

2 800 zł38 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowo urządzone mieszkanie na wynajem z garażem w cenie w biurowej części dzielnicy Mokotów, ul. Konstruktorska. Prestiżowy apartamentowiec z ochroną. Mieszkanie jest słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 40 m2 sklada sie z otwartej kuchni, salonu, sypialni, lazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest umeblowane tak jak na zdjeciach. W salonie znajduje sie kanapa, stolik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia (bezpośrednio) mieszkanie dwupokojowe na 7 piętrze w Rezydencji na skarpie, ciche i spokojne, w bloku o wysokim standardzie na małym, ogrodzonym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potoki

Mokotów,Warszawa

1 249 000 zł114 m² 10 956,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Ogrody Potoki to kameralne, ciche osiedle zaaranżowane w nowoczesny sposób, na styl śródziemnomorskiego miasteczka. W pobliżu bogata infrastruktura, bliskość Metra Wilanowska oraz pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Salon z aneksem kuchennym i sypialnia. Wyposażenie kuchni: zmywarka Piekarnik combi z mikrofalowka Lodówka Czajnik Płyta indykcyjna Podstawowe Przybory kuchenne Sypialnia: łóżko 180x200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wierzbno

Wierzbno,Warszawa

548 000 zł63 m² 8 698 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie jest położone przy ul. Pułku Baszta , w świetnym punkcie komunikacyjnym, w pobliżu metro Wierzbno, tramwaje, autobusy, przedszkole, szkoły, galeria Mokotów. Wokół dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowa, przestronna, cicha kawalerka przy ulicy Chocimskiej o powierzchni 40 m2. Kamienica wyjątkowo zadbana, ze strzeżonym podwórkiem, czystą klatką schodową oraz windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

1 400 zł33 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pokój z oddzielną, widną kuchnią oraz łazienką z wanną o pow. 33m2. Mieszkanie zlokalizowane przy zbiegu ul. Iwickiej i Gagarina na Dolnym Mokotowie. Pokój pusty ( jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowe, w pełni urządzone i wyposażone mieszkanie 38m2 położone w lokalizacji w pobliżu Galerii Mokotów i licznych biurowców. Mieszkanie położone jest w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

385 000 zł32 m² 12 031 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania wykończone pod klucz, do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 usytuowane na 4. piętrze w 7 kondygnacyjnym apartamentowcu w nowo oddanej inwestycji lake park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Cybernetyki. Wysoki standard wykończenia, b. dobry rozkład. W pełni umeblowane i wyposażone: lodówka, pralka, zmywarka, piekarnik, naczynia. Duży balkon. Ciche, widne w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

2 318 976 zł141 m² 16 470 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecamy Państwu nowy, duży, trzypokojowy apartament na ul. Puławskiej w Warszawie z własnością gruntu. Elegancki i nowoczesny VIII kondygnacyjny budynek z panoramicznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo zadbane, komfortowe, ciche i jasne mieszkanie po generalnym remoncie w wysokim standardzie. 2 pokoje nieprzechodnie z widną oddzielną kuchnią w pełni wyposażoną (zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

2 276 493 zł146 m² 15 646 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Polecamy Państwu nowy, duży, czteropokojowy apartament na ul. Puławskiej w Warszawie z własnością gruntu. Elegancki i nowoczesny VIII kondygnacyjny budynek z panoramicznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

514 000 zł47 m² 10 896,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,17m2, zlokalizowane jest na VIII piętrze w 8-o piętrowej części budynku. Główny pokój wraz z aneksem kuchennym ma powierzchnię 24 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

346 000 zł32 m² 10 813 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowe wykończone mieszkanie o powierzchni 32 m2. W skład lokalu wchodzi 1 pokój z aneksem sypialnianym, oddzielna kuchnia z oknem, korytarz, łazienka i duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

415 000 zł40 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Luxe Property oferuje do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 w nowym budownictwie. W mieszkaniu znajduje się salon z aneksem kuchennym , który posiada dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje, pow. 48 m2 - Umeblowane! - Mokotów, ul. Zwierzyniecka Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na Mokotowie u zbiegu ulic Czerniakowskiej i Bartyckiej. 7 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Stary Mokotów,Warszawa

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 55 m2 - Budynek na ogrodzonym terenie z ogrodem - Stary Mokotów - ul. Racławicka / ul. Odyńca Do wynajęcia samodzielne mieszkanie o pow. 55 m2 usytuowane w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

3 300 zł47 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowo urządzone mieszkanie na prestiżowym nowym osiedlu na Dolnym Mokotowie przy ulicy Bobrowieckiej. Niedalekie sąsiedztwo Parku Łazienek. Osiedle zamknięte oraz chronione. Mieszkanie jest.