dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English description below 2 pokoje - Cybernetyki 4a, parter 45m2, sypialnia i pokój z aneksem kuchennym, łazienką, garderobą i pralnią, z miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w Al. Niepodległości tuż przy stacji metra Wierzbno. Mieszkanie jest po całkowitym remoncie, wszystkie meble i sprzęty nowe. Oddzielna sypialnia z podwójnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do Wynajęcia eleganckie mieszkanie o pow. 47m2 zlokalizowane na 5 kondygnacji w kameralnym budynku apartamentowym przy ul. Belwederskiej 9. Ekspozycja południowa z bardzo ładnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł73 m² 49,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia odnowione, przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 73 m2 na Sadybie. Lokal znajduję się na 4 piętrze w niewielkim bloku w sąsiedztwie Parku Dygata, blisko Sadyba Best.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

2 750 zł48 m² 57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękny, nowoczesny apartament przy ul. Pory Mieszkanie całkowicie wykończone w wysokim standardzie i umeblowane, położona na 10 ostatnim piętrze, z piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

389 800 zł44 m² 8 830,99 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na szóstympiętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na południe. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

5 700 zł84 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowy loft to idealna propozycja dla osób ceniących indywidualizm, poszukujących niestandardowych wnętrz, w których główną rolę gra przestrzeń. W inwestycji relaksująca zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionu AK Karpaty

Mokotów,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowy nowoczesny, apartament położony w wiślanej części Dolnego Mokotowa, przy ulicy Batalionu ak Karpaty. Mieszkanie (55m2) w pełni wyposażone i urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

5 700 zł82 m² 69,51 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W pełni wykończone i wyposażone mieszkanie gotowe do zamieszkania. Salon, sypialnia, gabinet/sypialnia, łazienka, garderoba, aneks kuchenny, balkon. 3 piętro, winda, ochrona. Pomieszczenie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

856 830 zł90 m² 9 520,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Sprzedaży tel. Mieszkania dla indywidualistów. Przenieś się W świat awangardy. Apartament typu loft nawiązujący do modnych obecnie na zachodzie mieszkań typu loft. Dwa poziomy, okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

404 500 zł50 m² 8 021,02 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na wschód i zachód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Górny Mokotów,Warszawa

5 700 zł82 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów, ul. K.Chodkiewicza,trzypokojowy apartament 82m W pełni wykończone i wyposażone mieszkanie gotowe do zamieszkania. Salon, sypialnia, gabinet/sypialnia, łazienka, garderoba, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Służew,Warszawa

3 500 zł56 m² 63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Sakura przy ul. Kłobuckiej w Warszawie. Mieszkanie jest nowe (2016 rok), doskonale wykończone i w pełni wyposażone w meble kuchenne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Górny Mokotów,Warszawa

3 450 zł40 m² 86 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie do wynajęcia w nowym apartamentowcu (inwestycja Living Point Mokotów ) położonym w biurowej części warszawskiego Mokotowa. ul. Konstruktorska. W bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

422 400 zł51 m² 8 251,61 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem od strony zachodniej w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na wschód i zachód. Dodatkowe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł73 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 3 pokojowe 73 m2 na dzielnicy Mokotów przy ul. Bukowińskiej. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 5 w budynku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

319 000 zł29 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 29 m2 z balkonem na Górnym Mokotowie przy Metrze Racławicka w owej niższej cenie! Nieruchomość z widokiem na panoramę miasta znajduje się w samym sercu Starego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Służewiec

Mokotów,Warszawa

734 500 zł93 m² 7 897,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Teraz niższa cena Trzypokojowy apartament w stanie deweloperskim w nowo wybudowanym osiedlu w okolicy Galerii Mokotów Mieszkanie dwustronne, z duzym 12 balkonem, do wykończenia, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English description below Luksusowy apartament w bloku przy Gerari Mokotow! Warszawa* Mokotów * ul. Cybernetyki 2c * 70 m2 * 3 pokoje * 6 piętro* apartament * pełne wyposażenie * Geraria Mokotow *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwustronne (północ-południe) z balkonem, żadna strona nie wychodzi bezpośrednio na ulicę. Dookoła mnóstwo zieleni. W najbliższej okolicy plac zabaw dla dzieci oraz kort tenisowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

1 600 000 zł94 m² 17 021,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, mokotów opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Dąbrowskiego. Mieszkanie na sprzedaż 94 m2 składające się z: salon z aneksem kuchennym - 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

741 000 zł85 m² 8 740,27 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne czteropokojowe mieszkanie na piątym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na płn.,płd.,wsch. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

4 400 zł54 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowe kompletnie umeblowane mieszkanie na Mokotowie przy ul. Konstruktorskiej 10. Meble nowe wykonane na wymiar co pozwala na 100%wykorzystanie powierzchni.W mieszkaniu będzie zainstalowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nabielaka

Mokotów,Warszawa

1 287 000 zł104 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Oferuję do sprzedania 4-ro pokojowe mieszkanie z klimatem, położone w przedwojennej kamienicy, w sąsiedztwie Łazienek Królewskich. Mieszkanie jest przestronne, funkcjonalne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcie dla osoby niepalącej, przytulne i ciche, mieszkanie 40 m2 w pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie , w pełni umeblowane oraz wyposażone, meble oraz wyposażenie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Dolny Mokotów,Warszawa

5 000 zł90 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, przestronny, jasny apartament usytuowany w wielokrotnie nagradzanym osiedlu 'Ażurowych okiennic' pomiędzy Wilanowem i Mokotowem. ( al. Wilanowska) Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 600 zł63 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English description below Mieszkanie o powierzchni 63 m2 w centrum Warszawy - Dzielnica Mokotów, obok Wytwórni Filmów Fabularnych. Miejsce bardzo ciche, usytuowane w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gościniec

Mokotów,Warszawa

1 124 000 zł125 m² 8 992 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Bez prowizji!do sprzedaży piękne słoneczne mieszkanie w domu wolno-stojącym o powierzchni 125m2,usytuowany w bardzo zielonej i cichej części Siekierek ( daleko od budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

369 000 zł42 m² 8 764,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dwupokojowe mieszkanie w bloku usytuowanym w samym centrum Górnego Mokotowa. Okolica z dużą ilością sklepów, przedszkoli, szkół (liceum im. Rejtana). Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Górny Mokotów,Warszawa

2 900 zł54 m² 54 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, komfortowe, nowoczesne w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu Melody Park, ul. Puławska Wysoki standard wykończenia z dbałością o szczegóły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 45 m2 na dzielnicy Mokotów przy ul. Czerniakowskiej. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 1 w budynku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie w eleganckim, zamkniętym kompleksie budynków na Dolnym Mokotowie, o wysokim standardzie wykończenia. Świetna lokalizacja, bardzo dobrze skomunikowana. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tagore

Mokotów,Warszawa

1 700 zł33 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane na Starym Mokotowie na ul. Tagore. Pokój z osobną, windą kuchnią. Kuchnia umeblowana z lodówką, kuchenką, pralką i zmywarką. Pokój pusty. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modra

Mokotów,Warszawa

3 990 zł72 m² 55,42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia niezwykle jasny, 3 pokojowy apartament w doskonałej lokalizacji na Mokotowie - tuż przy stacji Metro Wilanowska, w cichej uliczce obok dzielnicy willowej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze w okolicy metra Służew, do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie nowe, oddane do użytku w październiku 2017, wyposażone w meble kuchenne, lodówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

2 500 zł32 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie wykończone, umeblowane, ciche mieszkanie - studio, z wydzieloną sypialnią w "Rezydencji Mokotów", nowej inwestycji na Górnym Mokotowie. Reprezentacyjny hol wejściowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

2 750 zł48 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 48 m2 na dzielnicy Mokotów przy ul. Pory. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 10 w budynku z windą. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

398 500 zł58 m² 6 870,69 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie ul. Czerniakowska- mokotów. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 10 piętrowym budynku z 1978 r. Powierzchnia mieszkalna 58,01 m2 w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

2 800 zł52 m² 54 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na Służewcu o powierzchni 52 m2 w nowoczesnym apartamentowcu z 2009 roku. Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

5 000 zł60 m² 83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 2 pokojowy apartament w eco Parku. Eleganckie wnętrze, wyposażenie i umeblowanie, widna kuchnia, taras. Wyposażenie Kuchnia - w zabudowie lodówka z zamrażarką Electrolux,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia odnowione, przestronne mieszkanie dwupokojowe ulokowane przy ulicy Wałbrzyskiej na warszawskim Mokotowie. Lokal znajduję się na 1 piętrze. Pokoje nie posiadają mebli, kuchnia oraz łazienka.