dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

666 000 zł76 m² 8 786,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na warszawskim Mokotowie. Znajduje się ono na drugim piętrze dwupiętrowej części budynku z 2014 roku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gandhiego

Mokotów,Warszawa

684 000 zł76 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 76 m2 położone w Warszawie na Górnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na trzecim pietrze kamienicy (bez windy) z 1950 roku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

365 000 zł55 m² 6 672,76 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie położone na Warszawskim Mokotowie, na Czerniakowie. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone na piątym piętrze jedenastopiętrowego budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sztormowa

Mokotów,Warszawa

2 530 000 zł118 m² 21 097,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Budynek apartamentowy na pestiżowym zamkniętym , chronionym kompleksie mieszkaniowym Marina Mokotow , zbudowany przez znanego z dobrego wykonawstwa dewelopera Dom Development. . W centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Asfaltowa

Mokotów,Warszawa

313 000 zł222 m² 1 409,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży poddasze do zaadaptowania usytuowane na 5 piętrze kamienicy usytuowanej na Górnym Mokotowie. Stan obecny: - dwie powierzchnie odpowiednio 108,3 m2 i 114 m2 - powierzchnia wyliczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolady

Mokotów,Warszawa

472 000 zł56 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Oryginalne, przestronne i widne mieszkanie w starym budownictwie, w niskim bloku. Usytuowanie gwarantuje, że nie powstanie budynek ocierający się o ściany tego bloku, nikt nie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płyćwiańska

Mokotów,Warszawa

2 000 000 zł148 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nowy, luksusowy apartament ( w stanie deweloperskim). Doskonała lokalizacja, w kameralnym budynku w prestiżowej części Mokotowa. Okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

489 000 zł60 m² 8 197,82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Stan deweloperski bez podłóg i białego montażu. Nowoczesny i funkcjonalny nowy budynek , na chronionym osiedlu. Wysoki standard wykończenia, świetna lokalizacja 3-4 min do Galerii Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cypryjska

Mokotów,Warszawa

450 000 zł56 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Ładne , dwupokojowe mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone. Kuchnia odrębna, widna, wyposażona w zabudowę kuchenną wraz ze sprzętem agd. Pokój dzienny z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

5 400 zł90 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Exclusive two bedroom apartment located in prestigious Eko Park, right next to Pole Mokotowskie park. Spacious living area with half open, uxury kitchen and large balcony. Comfortable bedrooms with built-in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spacerowa

Mokotów,Warszawa

10 000 zł210 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament o powierzchni 210m2 zajmujący całe drugie piętro i funkcjonalne poddasze. Lokal jest po kapitalnym remoncie. Składa się z sześciu pokoi. Jest oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

340 000 zł43 m² 7 906,98 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wygodne, w dobrym stanie, dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, okolica spokojna. Pokój dzienny z wyjściem na balkon, sypialnia, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

439 000 zł57 m² 7 674,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta bez prowizji dla agencji bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie przy metro służew W cenionym osiedlu służew nad dolinką. Mieszkanie położone na zielonym osiedlu Służew nad Dolinką, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skolimowska

Mokotów,Warszawa

2 950 zł64 m² 46,09 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z dwóch przestronnych sypialni, kuchni, łazienki, oddzielnego wc oraz długiego korytarza. Standard: wysoki. Obie sypialnie wyposażone są w duże łóżka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wygodna, duża kawalerka na Mokotowie. Lokalizacja/ budynek: piękna zielona kameralna okolica; świetny dostęp do różnych usług: ch Galeria Mokotów, fresh Market - czynny do 23.00, salon kosmetyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ludowa

Mokotów,Warszawa

8 700 zł114 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Modern and elegant apartment located in prestigious Morskie Oko Residence with swimming pool, near Łazienki Park! Fully furnished and equipped, also with ac. Spacious and bright living room with terrace,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

5 700 zł106 m² 53,77 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Starym Mokotowie tuz przy wejściu do metra Racławicka kameralny nowy budynek z recepcją. Ochrona, garaż podziemny i komórka lokatorska w cenie Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw z balkonem, na 2. piętrze w 12 piętrowym apartamentowcu przy ul. Obrzeżnej. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

720 000 zł65 m² 11 076,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Dwupokojowe mieszkanie w wyremontowanej, przedwojennej kamienicy na starym Górnym Mokotowie. Salon częściowo połączony z kuchnią jest usytuowany od strony podwórka, na którym znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł88 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy stylowy apartament 3 pokojowy - mokotów pod skocznią Do wynajęcia stylowy komfortowy apartament usytuowany na Mokotowie Pod Skocznią w inwestycji "Pod Orłem" rozkład: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Mokotowie, ul. Madalińskiego. Powierzchnia 41 m2, piętro 2/3, rok budowy: 1960. Kamienica odrestaurowana, budynek ocieplony i odmalowany. Blisko stacja metra Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na 2 piętrze, z 3 windami, ogrodzonym parkingiem dla mieszkańców oraz ochroną. Zlokalizowane w bardzo dogodnym punkcie komunikacyjno-handlowym - 2 minuty pieszo od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

8 500 zł132 m² 64,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament znajduję się na terenie prestiżowego osiedla przy polach mokotowskich, przy ulicy Biały Kamień 8 w Warszawie. Teren położony w bezpośrednim sąsiedztwie wielu drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Mokotów,Warszawa

1 990 000 zł115 m² 17 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Niebanalny, nowoczesny apartament z ogródkiem na Górnym Mokotowie w przedwojennej kamienicy modernizowanej w 2010 r. W budynku są 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

1 750 zł52 m² 33,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne i czyste mieszkanie z dużym balkonem. Mieści się na 2 piętrze 4-piętrowego budynku z 1995 r. Osiedle zamknięte z ochroną na warszawskiej Sadybie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Mokotowie, ul. Karola Chodkiewicza. Powierzchnia 52 m2, piętro 2/2, rok budowy: 2008. Bardzo dobry dojazd do Centrum komunikacją miejską, 15 minut spacerem do stacji metra Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56m2 usytuowane na Mokotowie przy ul. Bukowińskiej. Lokalizacja/budynek: mokotów, ul.Bukowińska. Budynek apartamentowy o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 300 zł57 m² 75,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, dwupokojowy apartament, urządzony i wykończony w wysokim standardzie według indywidualnego projektu. Znajduję się w nowoczesnym, prestiżowym kompleksie Qbik na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedźwiedzia

Mokotów,Warszawa

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszczący się w kameralnym budynku apartamentowym lokal, do wynajęcia od zaraz! Przestrzeń idealna na biuro architektoniczne, start-up dla aspirujących firm. Zlokalizowane w cichej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

13 000 zł121 m² 107,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia w samym sercu Starego Mokotowa, 500 m od Parku Łazienkowskiego. Mieszkanie o powierzchni 121 m2 w kameralnym i prestiżowym budynku apartamentowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

4 300 zł96 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowy apartament do wynajęcia o powierzchni 96 m2, piętro 4/5, 2007 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Antoniego Józefa Madalińskiego, mokotów. W pobliżu linie autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

5 300 zł80 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Dolnej na Mokotowie. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 80 m2 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48m2 usytuowane na Mokotowie przy ulicy Obrzeżnej. Lokalizacja/budynek: mokotów, ul. Obrzeżna. Budynek apartamentowy z 2013r o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

9 500 zł120 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest usytuowane w kameralnym prestiżowym apartamentowcu "łazienki Residence". Składa się z przestronnego salonu salon, dwóch sypialni, gabinetu, dwóch łazienek, kuchni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kwiatowa

Górny Mokotów,Warszawa

1 180 000 zł103 m² 11 456,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Polecam! kontakt:~~stary mokotów / kamienica / 103M2./ 3 POK./ BALKON~Cena: 1 180 tys. zł (11 456zł/m2)~własność: hipoteczne~liczba pokoi: 3~~metraż: 103 m2~piętro: 1~liczba pięter: 3~rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Kupujący bez prowizji. Wynagrodzenie agencji pokrywa strona sprzedająca. ~Do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie, rozkładowe, słoneczne. Kuchnia oddzielna, widna. Okna nowe, pcv. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

6 000 zł130 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament na bardzo dobrze strzeżonym osiedlu o powierzchni 130 m2 przy ulicy Jana Sobieskiego, dzielnica Mokotów. Na pierwszym poziomie znajduje się: salon z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

6 950 zł103 m² 67,48 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

This unique penthouse ( the only one on the floor!) with 30m2 terrace is located in a green and peaceful gated community of Marina Mokotow. Large living room furnsihed with designer's taste and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 900 zł86 m² 56,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament składa się z 2 sypialni, przestronnego salonu , kuchni ,dużej łazienki z wanną i oddzielnej garderoby. Do wykończenia mieszkania użyto materiałów i sprzętu wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

10 000 zł158 m² 63,29 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowy luksusowy apartament o pow. 158 m2 na Górnym Mokotowie położony na zamkniętym i strzeżonym całodobowo osiedlu Przy Królikarni. Na terenie osiedla znajduje się np. fitness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

8 700 zł124 m² 70,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament o powierzchni 124m2 na Mokotowie. Salon połączony z kuchnią oraz balkonem , 3 sypialnie w tym jedna z dużą garderobą oraz łazienką, druga łazienka,.