dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

3 700 zł76 m² 48,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 79,10 m , dwustronne, jasne i funkcjonalne, położone na trzecim piętrze budynku przy ul. Zgrupowania Żmija w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wola / ul. Kasprzaka / 43 m2 / 2 pokoje / balkon / garaż W pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem. Mieszkanie Ciche i jasne mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

3 600 zł56 m² 63,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m2 na 3, ostatnim piętrze narożne wraz z balkonem, zlokalizowane przy ulicy Pieskowa Skała 1 na warszawskim pograniczu Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnomorska

Stegny,Warszawa

675 000 zł48 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie jest odpowiedzią na potrzeby osób, które szukają funkcjonalnej przestrzeni, dobrego układu i lokalizacji realnie ułatwiającej codzienne życie zarówno na start, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

2 899 zł46 m² 63,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 46m + balkon 6m + garaż w Warszawie przy ulicy Aluzyjnej 21, nowodwory, białołęka. Wszystko jest jak nowe! Wysoki standard wykończenia. Spokojny, kameralny budynek (tylko 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

2 400 zł44 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Mokotowie, ul. Dolna Opis: większy pokój z logią, wyposażony: - narożnik, stół, fotel, komoda, telewizor. Podłoga - panel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Służew,Warszawa

5 600 zł84 m² 66,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo polecam mieszkanie w osiedlu Hubertus. Prestiżowe osiedle bardzo blisko Galerii Mokotów, budynek znajduje się przy ul. Obrzeźnej. Osiedle jest nowoczesne, ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

13 900 zł140 m² 99,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj nad miastem gustownie wykończony apartament w kamienicy z 1880 r. z widokiem na pkin. Dana nieruchomość będzie opcją idealną dla pary lub rodziny 2+1, szukającej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

999 000 zł79 m² 12 666,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis Szukasz ciszy i prywatności, ale nie chcesz rezygnować z uroków stolicy? To mieszkanie na warszawskim Bemowie, jest właśnie dla Ciebie! Czteropokojowa przestrzeń o powierzchni 78,87m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

619 000 zł28 m² 22 354,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na spprzedaż funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu warszaskiej Ochoty i Włoch przy ul.Rakowskiej. O mieszkaniu. Mieszkanie znajduje się na nowym zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

4 000 zł55 m² 73,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

4 700 zł44 m² 105,76 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament W prestiżowej inwestycji | ul. Ogrodowa 31 | warszawa Do wynajęcia elegancki, nowoczesny apartament w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

5 600 zł85 m² 65,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Ursynów - nowe mieszkanie w nowym budynku. Składa się dwóch sypialni; pokoju z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym i dwóch łazienek. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z 2009 roku przy ul. Jana Kazimierza na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 150 zł39 m² 131,04 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Oferuję do wynajęcia nowoczesny, stylowo wykończony apartament o powierzchni 39 m , położony w prestiżowej inwestycji 19. Dzielnica przy ul. Kolejowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, w bardzo dobrej lokalizacji (centrum Warszawy - kilka minut spacerem do stacji: metro Pole Mokotowskie). Jest to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe studio, w pełni wyposażone w nowym budynku city flow na warszawskiej Woli - ul. Redutowa wola - Ul. Redutowa| nowy apartamentowiec Z windą | zupełnie nowe studio | nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suchodolska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,7m , świeżo odnowione. Rozkład: - pokój o powierzchni 18m z rozkładaną kanapą, szafą w zabudowie oraz telewizorem - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Maszewska

Chomiczówka,Warszawa

500 000 zł31 m² 16 181,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Gdzie za oknem jest zieleń, a nie ruchliwa ulica, a codzienność płynie wolniej, choć wciąż jesteś w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł34 m² 84,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agentom, pośrednikom serdecznie dziękujemy! Szanujmy wzajemnie swój czas. Wynajem tylko bezpośredni. Chętnie na dłużej. Oferta ograniczona. Wszystkie opłaty (w tym czynsz, garaż i wstęp do w/w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Burakowska

Warszawa,mazowieckie

1 495 000 zł65 m² 22 989,40 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 65,03 m2, położony na 5. piętrze budynku apartamentowego z 2014 roku. To przestrzeń, która łączy nowoczesny styl, funkcjonalny układ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krypska

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od kwietnia 2026 apartment for A couple or single - a certificate of employment is needed to sign the contract - a contract for 12 months mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Bielany,Warszawa

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem / kawalerka / Bielany /garaż/ Do wynajęcia komfortowa kawalerka, zlokalizowana w budynku przy ul. Rodziny Połanieckich 29, na warszawskich Bielanach. Nieruchomość idealna dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

12 000 zł150 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 151 m , położony na parterze prestiżowego budynku Rezydencja Królewska w sercu Wilanowa tuż przy Pałacu Króla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

997 000 zł50 m² 19 940 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

50 m | 2 pokoje + balkon | gotowe do wprowadzenia | cegła | Muranów, zielono i cicho a w Śródmieściu | metro M1 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie, które łączy w sobie wszystko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Żoliborz,Warszawa

2 560 zł25 m² 103,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne, nowoczesne mieszkanie w sercu Żoliborza #przyjazne zwierzętom #bez prowizji #english Lokalizacja ul. Ficowskiego 8 (róg Krasińskiego i Elbląskiej) Doskonała komunikacja: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szlachecka

Annopol,Warszawa

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym warszawskiej Białołęce na Szlacheckiej 2. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie składa się z: - jasnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

3 500 zł51 m² 68,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie urządzone z dbałością o detale 3-pokojowe mieszkanie na Gocławiu. Bez prowizji! Możliwość wynajmu z malutkim pieskiem typu pudelek, lub kotkiem. Wygodny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

720 000 zł44 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji na Bielanach o powierzchni 44 m . Funkcjonalny dwustronny układ mieszkania co jest w chwili obecnej rzadkością. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

1 390 000 zł86 m² 16 162,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfort i spokój w zachwycającym mieszkaniu na zielonym Ursynowie! Szukasz wyjątkowego miejsca, które zachwyci Cię od pierwszego kroku? Pragniesz zamieszkać na cichym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Barska

Ochota,Warszawa

529 000 zł23 m² 22 752,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

- for English check below - Gruntownie wyremontowana kawalerka w zrewitalizowanej kamienicy przy Placu Narutowicza: - dach z ociepleniem - okna - klatka schodowa - zielone, ogrodzone podworko - nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ochota,Warszawa

5 500 zł55 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Starej Ochocie przy ul. Tadeusza Joteyki. Powierzchnia mieszkanie ok. 55 m2. Usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

639 000 zł43 m² 14 874,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 42,96 m |piętro: 2/2 w nowym budynku z windą. Lokalizacja: białołęka ul. Ostródzka poniżej 1 minuty pieszo do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białego Dębu

Stegny,Warszawa

3 300 zł42 m² 77,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek: nowoczesny budynek z 2019 roku na kameralnym osiedlu Nova Królikarnia. Rozkład pomieszczeń: - powierzchnia ok. 43 m2 - 2 pokoje - miejsce postojowe w garażu podziemnym - komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł40 m² 19 826,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

! rezerwacja! Skarb Muranowa! Klimatyczne 2 pokoje obok Ogrodu Krasińskich, stare Miasto i Metro Arsenał w zasięgu chwili! Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana przy Wałowej 6 adresie, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

1 499 000 zł96 m² 15 614,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 96 m , położone na 1. piętrze nowoczesnej, a jednocześnie nietypowej jak na tę część miasta inwestycji Aroma Park realizowanej przez yit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Lirowa

Ochota,Warszawa

619 000 zł28 m² 22 354,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

1 149 000 zł50 m² 22 797,60 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4m2, usytuowane na pierwszym piętrze w wysokim budynku z 2010 roku zlokalizowane w warszawskim zagłębiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

10 000 zł80 m² 125 zł/m²

 

Piętro:20/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z widokiem z 20 piętra, 80 m2, 3 pokoje, towarowa Towers, wola. Budynek: towarowa Towers (prosta 69 D) to wyjątkowy adres w sercu nowoczesnej Warszawy dwa bliźniacze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamkowa

Targówek,Warszawa

959 000 zł60 m² 15 851,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Targówek ul. Zamkowa, os. Wilno - mieszkanie 60,5 m2 - 3 pokoje z aneksem kuchennym - loggia 3,3 m2 - miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej (+ 50 tys.) Mieszkanie 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie, w atrakcyjnej lokalizacji Śródmieścia, w sąsiedztwie Placu Zbawiciela. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie klimat warszawskich kamienic oraz.