dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Małe ale z dobrym rozkładem dwupokojowe mieszkanie, w pełni urządzone i wyposażone, do wynajęcia od zaraz. Miejsce postojowe. Spokojna okolica oraz dobra lokalizacja, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tarczyńska

Ochota,Warszawa

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nieruchomość wolna od 1 lipca 2012r. Świetna lokalizacja 120m2 mieszkania z 5 pomiesczeniami (4 pokoje + 16 metrowa widna kuchnia) przy Hotelu Sobieskim, plac Zawiszy - druga kamienica od placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

350 000 zł41 m² 8 536,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie, ciche i rozkładowe mieszkanie położone na wysokim parterze z dużym tarasem. Osiedle zamknięte i strzeżone. Budynek z 2002r. Kuchnia w aneksie z większym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

1 500 000 zł85 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Polecam Państwu wyjątkowo klimatyczne, rozkładowe, przestronne, dwustronne mieszkanie, zlokalizowane w sąsiedztwie Pałacu Prezydenckiego przy głównym trakcie Królewskim. Piętro II w III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

435 000 zł64 m² 6 796,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Najbliższa przecznica: śródziemnomorska Polecam bardzo ładne, ciche, słoneczne mieszkanie położone na Warszawskich Stegnach. Cztery oddzielne pokoje z widną kuchnią w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nugat

Ursynów,Warszawa

459 000 zł63 m² 7 239,75 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Gorąco polecam do zakupu! Rozkładowe, ciche, słoneczne mieszkanie położone w budynku z 1985 roku. Najbliższa przecznica Rosoła. Bardzo czyste i zadbane do zamieszkania bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

325 000 zł41 m² 7 897,93 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam Państwu przytulne mieszkanko dwu pokojowe na warszawskim Targówku w bliskim sąsiedztwie Urzędu Gminy. Mieszkanie mieści się na nowym (2001r) strzeżonym osiedlu. Piętro V(VII), budulec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Apartament na prestiżowym osiedlu Catalina przy Torze Wyścigów Konnych. Okna drewniane od sufitu do podłogi, wychodzące na wschód i południe z widokiem na park. Salon 21,50 m2 połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

458 000 zł56 m² 8 178,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwa pokoje na Starych Bielanach tuż przy stacji Metro - cicha okolica ze starodrzewiem. Prezentowane mieszkanie to świetna inwestycja dla osób, które nie chcą remontować mieszkania, oczekując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

320 000 zł44 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszam na prezentację! Rozkładowe, ciche, słoneczne mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku 15-to piętrowym, , na Gocławiu. Najbliższa przecznica Fieldorfa. Oddzielna, widna ponad 7m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

550 000 zł85 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

uwga - w chwili obecnej trwa gruntowne odświeżenie mieszkania - zapraszamy na prezentację w połowie października 2012r Do sprzedania mieszkanie w Wawrze przy ul. Ogórkowej. Trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy, bardzo ładny apartament 60m2, nowo oddane ekskluzywne osiedle na Ochocie przy ul. Grójeckiej. 3 duże pokoje z otwartą kuchnią, obszerny taras (3 wyjścia na taras z widokiem na patio),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu przy ul. Zadumanej. Kuchnia widna połączona z jadalnią , częściowo otwarta na salon. Umeblowana i wyposażona w sprzęt agd. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

409 000 zł36 m² 11 361,10 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację - jedyna taka nieruchomość na mieście: 3 pokoje z aneksem kuchennym po generalnym remoncie w bardzo wysokim standardzie - wykończenie w stylu apartamentu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Szwoleżerów

Śródmieście,Warszawa

260 000 zł30 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Przytulna kawalerka tuż przy Parku Agrykoli, arenie Pepsi i Parku Łazienkowskiego. Mieszkanie o metrażu 30m2 (pierwotnie 2 pokojowe) na I piętrze w IV piętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palestyńska

Targówek,Warszawa

350 000 zł44 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwa oddzielne pokoje położone na drugim piętrze w budynku z 2000 roku. Niska zabudowa, osiedle zamknięte i strzeżone. Mieszkanie czyste, zadbane, w idealnym stanie. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Niepowtarzalne, bardzo ładne mieszkanie o wysokim standardzie, w ekskluzywnej kamienicy z ochrona, w samym Centrum Warszawy na skrzyżowaniu ul. Marszałkowskiej i Hożej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł71 m² 91,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prestiżowa lokalizacja - samo centrum Warszawy w prawdziwym apartamentowcu. 70 metrowy apartament, zlokalizowany w doskonałej lokalizacji Warszawy, wykończony z wysoko gatunkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 mkw, położone w Śródmieściu, przy ul. Karmelickiej. Układ pomieszczeń. 1. Pokój dzienny (17 mkw). 2. Sypialnia (12 mkw). 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe w ścisłym Centrum na ul. Pańskiej. Zadbane, po remoncie, 48m2 - 3 pokoje, dwie oddzielne sypialnie i pokój dzienny, który można również wykorzystać na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

1 210 000 zł105 m² 11 523,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Prawdziwy apartament na Mokotowie na kameralnym osiedlu z recepcją na parterze. Mieszkanie jest 4 pokojowe (105m): - salon + kuchnia - 3 sypialnie (w tym dwie są oddzielne posiadające wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament na Mokotowie, tuż przy metrze Wilanowska, z basenem, siłownią i miejscem postojowym w garażu. Komfortowo wykończone i w pełni wyposażone pod asystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

299 000 zł37 m² 8 037,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Świeżo po remoncie 2 pokoje na warszawskiej Ochocie w sąsiedztwie Parku Pole Mokotowskie. Mieszkanie o powierzchni 37.20m2 na wysokim parterze w X piętrowym budynku po ociepleniu i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

735 000 zł82 m² 8 985,33 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzy pokojowe w Rezydencji Pod Orłem na Górnym Mokotowie w bezpośrednim sąsiedztwie Metra Wilanowska. Rezydencja Pod Orłem to luksusowa warszawska inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

370 000 zł43 m² 8 604,65 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na prezentację! Mieszkanie położone w budynku z lat 70-tych w bezpośrednim sąsiedztwie parku na Powiślu. Po remoncie. Dwa oddzielne, widne, ciche pokoje z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

720 000 zł46 m² 15 652,20 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Najbardziej prestiżowa inwestycja firmy Budimex sa w Warszawie w ciągu ostatnich paru lat. Apartament dwupokojowy w Atelier Residence wykończony w wysokim standardzie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, al. Szucha

Śródmieście,Warszawa

275 000 zł30 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Przepiękna wyremontowana kawalerka typu studio o powierzchni 30m2 w najbardziej prestiżowej okolicy Śródmieścia - wokoło Ministerstwa, urzędy państwowe, nuncjatura papieska, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rembowskiego

Sadyba,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na strzeżonym, kameralnym, nowoczesnym osiedlu Sadyba Park, na Dolnym Mokotowie, na tzw. Starej Sadybie, w willowej, zielonej, cichej i prestiżowej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

457 000 zł58 m² 7 879,31 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie o powierzchni 57,2 m2 położone w zielonej okolicy Mokotowa, niedaleko stacji metra Służew. Ulokowane na piątym piętrze w dwunastopiętrowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworkowa

Mokotów,Warszawa

530 000 zł55 m² 9 618,88 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe Z balkonem, usytuowane W prestiżowej lokalizacji pomiędzy ul. Puławską, a parkiem morskie oko - tuż przy Pałacyku Szustra, ul. Smetany. Mieszkanie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

442 357 zł56 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Gorąco zapraszam na prezentację! Mieszkania zaprojektowanego przez architekta wnętrz. Dlatego też ma inny, niespotykany rozkład- nie jest to stereotypowe mieszkanie na tym osiedlu. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Neseberska

Mokotów,Warszawa

278 000 zł35 m² 7 942,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Gorąco polecam! Mieszkanie położone na Stegnach. Najbliższa przecznica Czarnomorska. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze w budynku 10-cio piętrowym z widokiem na zieleń. Oddzielna 9m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiartel

Mokotów,Warszawa

344 000 zł38 m² 9 173,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację - wyremontowane, urządzone mieszkanie przy ch Galeria Mokotów - bardzo dobre skomunikowanie z centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 37,5m2, na II piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

370 000 zł47 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, rozkładowe, ciepłe i słoneczne mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku cztero piętrowym z cegły. Oddzielna, widna kuchnia ponad 6m zabudowana szafkami pod wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

690 000 zł51 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

51 m2 Warszawa Mokotów Wiktorska, mazowieckie. Rok 2006. 2-pokojowe. 5/7p. Kuchnia widna. Stan mieszkania bardzo dobry. Dodatkowy opis oferty: niepowtarzalny i bardzo funkcjonalny apartament usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

535 000 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż ciche mieszkanie dwupokojowe na Starej Ochocie, 50m2. Kamienica po pełnej rewitalizacji - elewacja, skasowanie piecyków na wodę - remont zakończony w listopadzie 2012r. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

4 000 zł116 m² 34,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 116,5m2 na VI piętrze, kuchnia otwarta, 2 łazienki, wc, przedpokój, balkon. Mieszkanie nieumeblowane. Osiedle zamknięte, miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jasne mieszkanie projektowane przez architekta, wykończone wysokiej klasy materiałami i sprzętami. Podłoga wyłożona jest w całym mieszkaniu (łącznie z łazinką i wc).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelechowska

Ochota,Warszawa

428 000 zł50 m² 8 560 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwa pokoje na starej Ochocie - mała klimatyczna uliczka w niskiej zabudowie w okolicy przychodni na Szczęśliwickiej. Mieszkanie o metrażu 50m2 na I piętrze w III piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

330 000 zł38 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja cenowa - mieszkanie na Powiślu w najbardziej pożądanej okolicy - tuż przy Rozbrat. Dwa pokoje w ciepłej aranżacji po generalnym odświeżeniu mieszkanie do wejścia od zaraz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

320 000 zł26 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1968

Gorąco polecam! Mieszkanie położone na Placu Dąbrowskiego w samym Centrum Warszawy, w otoczeniu parku,zieleni , niedaleko do Starego Miasta i Uniwersytetu. Kawalerka jest w idealnym.