dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

600 000 zł62 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Ochocie. Elegancki, dwustronny lokal na grodzonym i strzeżonym osiedlu. Widna, otwarta kuchnia w zabudowie. Okna salonu i kuchni wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

330 000 zł39 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam do sprzedaży mieszkanie położone na osiedlu zamkniętym i strzeżonym w apartamentowcu z 2008 roku. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku 3 pi ętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

349 000 zł42 m² 8 309,52 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Gorąco polecam I zapraszam na prezentację! Bardzo ładne, zadbane, rozkładowe mieszkanie położone na 4 piętrze w 6-cio piętrowej kamienicy u zbiegu ulic Ogrodowa i Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworzyńska

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł81 m² 40,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Śródmieściu południowym, 80,7 m2 , 4 pokoje (13,3 do 15 m2), 2 piętro (winda) w kamienicy z 1936 roku. Doskonała lokalizacja - tuż przy stacji metra Politechnika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pawia

Śródmieście,Warszawa

445 000 zł50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1965

Gorąco polecam I zapraszam na prezentację! Mieszkania położonego w kamienicy z 1965 roku, na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku na ulicy Pawiej. Dwa oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

335 000 zł45 m² 7 477,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na prezentację - mieszkanie w nowym budownictwie na strzeżonym osiedlu z 2001r, cegła w odległości 10 min od centrum miasta. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biskupia

Praga-Południe,Warszawa

560 000 zł80 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w atrakcyjnej okolicy z bardzo dobrz rozwiniętym wezłem komunkacyjnym.Gotowe do zamieszkania, umeblowane w dobrym guście, z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

469 000 zł50 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Ładne mieszkanie o powierzchni 50m2 w kamienicy położonej w okolicy Łazienek Królewskich. Składa się ono z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Kamienica trzy piętrowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętosławska

Praga-Południe,Warszawa

288 900 zł38 m² 7 602,63 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację! Rozkładowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie położone na siódmym piętrze w budynku 10 piętrowym. Najbliższa przecznica Fundamentowa. Mieszkanie jest po remoncie- do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

247 000 zł21 m² 11 761,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację Bardzo ładna, przytulna, cicha kawalerka położona na piątym piętrze ale nie ostatnim w budynku z cegły. Bardzo dobra lokalizacja! Niedaleko metro Politechnika, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

336 000 zł28 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie, w dobrej lokalizacji. Super miejsce komunikacyjnie. Mieszkanko do wejścia, po generalnym remoncie, podłogi, okna, instalacje, drzwi, glazury i terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

388 000 zł48 m² 8 033,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam na prezentację - Mieszkanie na osiedlu Dolina Służewiecka w odległości około 8-10 min piechotą od stacji Metro. Mieszkanie trzy pokojowe - pierwotnie dwupokojowe przepięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

790 000 zł93 m² 8 494,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Budynek z 2000 r. Jasne mieszkanie z 3 sypialniami i salonem (salon 28 m2, sypialnie 13,4 ; 11,2 ; 9,6.), słoneczna loggia (7 m2), Okna wychodzą na 2 przeciwległe strony (wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelechowska

Ochota,Warszawa

359 000 zł43 m² 8 348,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Słoneczne, ciche, rozkładowe mieszkanie położone na wysokości półpiętra w kamienicy 4 piętrowej. Osiedle zamknięte i strzeżone. Z dużego pokoju wyjście na balkon. Mieszkanie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Inwalidów

Żoliborz,Warszawa

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację! Bardzo ładne, ciepłe, rozkładowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Winda! Oddzielna, widna ok.10m kuchnia zabudowana szafkami pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowickiego

Ochota,Warszawa

350 000 zł39 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwu pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Rakowcu - budynek przy Parku Malickiego ze stawem. Mieszkanie o metrażu 39m2 na V piętrze w X piętrowym budynku z lat '70. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

649 900 zł75 m² 8 665,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Gorąco polecam! Mieszkanie położone w apartamentowcu z 2009 roku. Osiedle strzeżony, chronione zamknięte, z monitoringiem. Rozkładowe, ciche, słoneczne,trzy pokoje położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

285 000 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację! Dwa oddzielne pokoje z widną kuchnią położone na wysokim parterze w budynku czteropiętrowym. Najbliższa przecznica Gołkowska. Mieszkanie jest po remoncie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

320 000 zł42 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację! Bardzo ładne, ciche, słoneczne mieszkanie położone na wysokim parterze w budynku, który ma 6 pięter. Najbliższa przecznica Reymonta. Atutem nieruchomości jest 100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

960 000 zł102 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Album 14 zdjęć dla zainteresowanych Klientów Czteropokojowe mieszkanie na granicy Śródmieścia i Woli - róg Jana Pawła II w okolicy Anielewicza. Wyjątkowo funkcjonalny, komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacha

Ursynów,Warszawa

378 000 zł45 m² 8 456,38 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

5 min do Metro Służew - jedno klatkowy wieżowiec z monitoringiem. Cena do fajnej negocjacji Dwa pokoje w nowoczesnej aranżacji po generalnym remoncie przy stacji Metro Służew - mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

465 000 zł47 m² 9 810,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam na prezentację dwupokojowego, a co najważniejsze rozkładowego mieszkania na ulicy Kasprowicza w bezpośrednim sąsiedztwie Lasku Lindego. Uwaga: mieszkanie wyremontowane, zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pod Lipą

Ursynów,Warszawa

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomowe. Na dole - duży salon z kominkiem,taras 40 m2 , kuchnia zamknieta do której mozna wejść z hallu lub pokoju, duża sypialnia, łazienka z osobną toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Polskie Drogi

Ursynów,Warszawa

1 000 000 zł100 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przepięknie zaaranżowane przez Architekta 100m2 mieszkanie na warszawskim Imielinie - cena do rozsądnej negocjacji :) Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze w jedenastopiętrowym bloku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł51 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51m2 w ścisłym Centrum. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Mieszkanie umeblowane z podwójnym łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, ciche, kameralne, w pełni umeblowane i wyposażone( agd) mieszkanie z balkonem na 6 piętrze eleganckiego apartamentowca w znakomitej komunikacyjnie lokalizacji. Pokój - 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

375 000 zł42 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zapraszam na prezentację! Bardzo ładne, ciche, ciepłe i słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie położone na terenie ogrodzonym i monitorowanym. Sąsiedztwo Łazienek Królewskich, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Ochota,Warszawa

449 000 zł46 m² 9 695,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwa pokoje po remoncie na bliskiej Ochocie. Prezentowane mieszkanie to świetna inwestycja dla osób, które nie chcą remontować mieszkania, oczekując nieruchomości gotowej do zamieszkania. Materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

1 319 000 zł71 m² 18 577,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta bez prowizji ze strony Kupującego Cena sprzedaży 1'319'000 pln + miejsce parkingowe 71'000 pln 70 metrowy apartament, zlokalizowany w doskonałej lokalizacji Warszawy, wykończony z wysoko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Polecam mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku z 2004 roku.24 godzinny monitoring. Otwarta na pokój kuchnia tworzy jedną dużą przestrzeń, którą można oddzielić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

12 000 zł152 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecam Państwu najem do celów mieszkalnych lub komercyjnych. Mieszkanie o metrażu 152m2 na I piętrze w apartamentowcu X piętrowym z 2006r. w okolicy Kazimierzowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 33m2 tuż przy Centrum. Mieszkanie po kapitalnym remoncie.W okolicy: bary, pizzeria, kawiarenki, sklepy. Świetne połączenie z Centrum i Pragą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

1 950 zł57 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gorąco P O L E C A M ! Bardzo ładne, trzy pokoje po remoncie, do wynajęcia od zaraz. Najbliższa przecznica Prymasa Tysiąclecia. Uwaga! Pomimo sąsiedztwa głównych ulic - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

390 000 zł47 m² 8 297,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe w niskim budynku,trzy mieszkania na piętrze, domofon, dodatkowe zamknięcie na klatce schodowej na każdym piętrze, możliwość trzymania roweru, wózka, drzwi wejściowe po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaciszańska

Targówek,Warszawa

318 000 zł54 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Polecam! Bardzo ciche, słoneczne, ciepłe, rozkładowe mieszkanie położone w budynku 3 piętrowym pod stałym nadzorem kamer, ochrony. Nowe budownictwo. Oddzielna, widna kuchnia, zabudowana szafkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

760 000 zł86 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Sprzedam mieszkanie hipoteczne 86 m, cztery pokoje na Górnym Mokotowie (vis a vis parku Morskie Oko). Mieszkanie po kapitalnym remoncie (wymieniona stolarka okienna, drzwi, instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

238 000 zł38 m² 6 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, ciche i słoneczne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w 4 piętrowym budynku. Kuchnia w aneksie z większym pokojem, w glazurze i terakocie. Pokoje 16m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolnej Wszechnicy

Ochota,Warszawa

325 000 zł38 m² 8 643,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Dwa pokoje z oddzielną widną kuchnią i balkonem w bliskim sąsiedztwie skrzyżowania Banacha i Grójeckiej. Mieszkanie po remoncie o powierzchni 37.60m2 na II piętrze w III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Posiadam do sprzedaży mieszkanie po kapitalnym remoncie do zamieszkania bez nakładów finansowych. Budynek usytuowany niedaleko Ronda Wiatraczna. Monitoring Oddzielna widna kuchnia ok 8m, nowe glazury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowickiego

Ochota,Warszawa

330 000 zł39 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania ciche, przytulne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią z pięknym widokiem na zielone tereny Rakowca. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wykończone na wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Małe ale z dobrym rozkładem dwupokojowe mieszkanie, w pełni urządzone i wyposażone, do wynajęcia od zaraz. Miejsce postojowe. Spokojna okolica oraz dobra lokalizacja, dobrze.