dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

415 000 zł57 m² 7 280,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie we Włochach przy ulicy Fasolowej o powierzchni 57m2. Składa się z dwóch pokoi- wyjście z salonu na balkon, kuchni w prześwicie, przedpokoju oraz łazienki. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

305 000 zł35 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie 1- pokojowe, o powierzchni całkowitej 35 m2 wraz z garażem. Kawalerka znajduje się na drugim piętrze w niskim nowym budynku na Mokotowie. Mieszkanie bardzo ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

1 750 000 zł70 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1865

Mieszkanie przy Placu Trzech Krzyży, w starej kamienicy, na I piętrze, wysokość pomieszczeń 4.30 m, po generalnym remoncie. Obecnie mieści się w nim kancelaria prawna i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

6 700 zł106 m² 63,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament w samym sercu Warszawy, położony przy ulicy Siennej, tuż obok Pałacu Kultury i Nauki. Mieszkanie znajduje się w podwórzu kamienicy z 1936 r. Niebywałym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

378 000 zł54 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 54m2. Mieszkanie bardzo rozkładowe, po gruntownym remoncie. Okna wychodzą na płd-wsch i płd-zach. Nieruchomość składa się z: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lindleya

Ochota,Warszawa

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie w kamienicy przy Lindleya; świetna komunikacja miejska (blisko do al.Jerozolimskich). W łazience kabina prysznicowa, wc, umywalka; w kuchni szafki, kuchenka gazowa;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Narutowicza

Ochota,Warszawa

540 000 zł40 m² 13 366,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferta dla wymagających, którzy szukają atrakcyjnego mieszkania w tej okolicy, znając tego plusy i minusy (minus - brak parkingu podziemnego ale za to plus - nikt nie zagląda w okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

567 000 zł60 m² 9 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Proponowaną do sprzedaży nieruchomość niewątpliwie wyróżnia niezwykła atrakcyjność zarówno usytuowania jak samego wnętrza lokalu. Mieszkanie jest ciche, nowe z bardzo ciekawym, stylowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

705 000 zł75 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na warszawskim Mokotowie przy ulicy Woronicza o powierzchni 75m2. Zlokalizowane na szóstym piętrze w 11-to piętrowym budynku z cegły 2005r( osiedle "woronicza Park"zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

535 000 zł59 m² 9 067,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Obrońców Tobruku, na terenie osiedla zamkniętego,w unikalnej części Bemowa, usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie parku, fortu Bema oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł75 m² 38,67 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow. 75m2 w budynku apartamentowo-biurowym na rogu al. Jana Pawła i ul. Miłej w śródmieściu Warszawy. Trzy pokoje, w tym salon z dużym aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Ursynów,Warszawa

485 000 zł65 m² 7 461,54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie zmodernizowane, funkcjonalne, kuchnia w zabudowie ze sprzętem wysokiej jakości (bosh, whirpool), wydzielona jadalnia otwarta na pokój, wykończone dobrej jakości materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sękocińska

Ochota,Warszawa

3 400 zł83 m² 41,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajmu 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 83 m2 położonego w przedwojennej kamienicy na ul. Sekocińskiej. Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nastrojowa

Włochy,Warszawa

415 000 zł49 m² 8 392,32 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

W pełni wyposażone mieszkanie we Włochach przy ulicy Nastrojowej. Zlokalizowane na trzecim piętrze w kamienicy z 2009 roku. Na powierzchnię 49m2 składają się; dwa pokoje, kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sękocińska

Ochota,Warszawa

845 000 zł80 m² 10 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Piękne mieszkanie w kamienicy z cegły z 1938 roku w zielonej części Ochoty przy ulicy Sękocińskiej ( jest to jedna z najstarszych ulic w Warszawie) Zagospodarowana zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niewielka

Mokotów,Warszawa

367 000 zł47 m² 7 808,51 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Proponuję atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Słoneczne, rozkładowe i bardzo ciche. Znajduje się na 3 piętrze w bloku oddalonym od miejskiego zgiełku. Okna wychodzą na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

495 000 zł52 m² 9 519,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1948

Rewelacyjnie rozkładowe mieszkanie trzypokojowe przy ulicy J. Dąbrowskiego 82 A na Starym Mokotowie. Usytuowane na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku z cegły wybudowanym w 1948 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszkowskiego

Żoliborz,Warszawa

885 000 zł84 m² 10 535,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Bardzo ładne, rozkładowe (po obrysie 100 m.kw), dwupoziomowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Do lokalu przynależ loggia oraz piwnica 7 m.kw. Mieszkanie po remoncie, wykonanym przy użyciu wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1927

Polecam urokliwe dwupokojowe mieszkanko o powierzchni 46,97 m2, w przedwojennej kamienicy na Grochowie, tuż przy Rondzie Wiatraczna. Lokal jest po generalnym remoncie, pusty, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sabały

Włochy,Warszawa

485 000 zł67 m² 7 238,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

0%! Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 67 m2, na którą składają się 3 pokoje, hol, widna kuchnia, łazienka oraz osobne wc. Lokal usytuowany na 6 piętrze. Rok temu zostały zamontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

439 000 zł63 m² 6 968,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie w doskonałej lokalizacji - 2-3 minuty na piechotę od stacji metra Imielin i pętli autobusowej. Mieszkanie bardzo widne, okna (wszystkie wymienione).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

449 000 zł66 m² 6 803,03 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe 65,4m2 na nowym, spokojnym osiedlu. Lokal położony w pobliżu przystanku autobusowego, skm i wkd, w bezpiecznej dzielnicy Ursus - Skorosze, oddalonej od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

745 000 zł88 m² 8 465,91 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowoczesny i komfortowo wykończony apartament o powierzchni 88m2 usytuowany w bardzo reprezentacyjnej, zadbanej rezydencji /150 m od stacji metra/. Dwa bardzo przestrzenne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 750 zł56 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zaprojektowany przez architekta. Podłogi parkiet - dąb bielony, meble robione na zamówienie. Apartament jest usytuowany na 7 piętrze, z przepięknym widokiem na miasto (pałac Kultury, panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

682 000 zł62 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na ul. Górskiego w Warszawie (na tyłach ul. Nowy Świat). Powierzchnia całkowita wynosi 62 mkw, w tym dwa duże pokoje, kuchnię (aneks), łazienkę, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

565 000 zł61 m² 9 262,29 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania przestronne mieszkanie przy ul.Niemcewicza. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 61m2, znajduje się na 6 piętrze w 16-piętrowym budynku z 2003r. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

498 000 zł50 m² 10 040,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w budynku z 2001 r. w bardzo ciekawym punkcie kabat, przy alei kasztanowej, niedaleko stacji metra kabaty, w pobliżu pełna infrastruktura. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magnacka

Ursus,Warszawa

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

0%! Bardzo ładne, 3- pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, usytuowane na osiedlu Gawra w Ursusie. Rok budowy 2006, winda, domofon, telewizja kablowa-Internet, telefon od upc. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

577 000 zł58 m² 9 948,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Piękne, dwustronne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze (2,4m), położone z jednej strony przy starym parku, co gwarantuje ciszę i czyste powietrze. Lokal o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

6 800 zł115 m² 59,13 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia : podana cena zawiera już podatek Vat wynajmę apartament w bardzo dogodnej lokalizacji - ul Solec 38 , Warszawa - powierzchnia 115 m2 - III piętro,winda - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

699 000 zł80 m² 8 792,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie przebudowane i wykończone przez dekoratora wnętrz. Dwukrotnie opisane w miesięczniku Twój Dom. Bardzo gustownie wykończone, z dbałością o każdy detal i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grenady

Wola,Warszawa

380 000 zł48 m² 7 966,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Trzypokojowe (47.7 m2) mieszkanie na warszawskiej Woli, w cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze, trzypiętrowego budynku z końca lat 60'. Wysokość ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

519 900 zł84 m² 6 189,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Ślicznie wykończone, zadbane mieszkanko na warszawskim Bemowie o powierzchni 84 m2 przy ulicy Wolfkego. 3 piętro w budynku 3 piętrowym z cegły, okna na 3 strony świata, 2 duże balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miasteczko Wilanow. Ulica Sarmacka róg Klimczaka. Bardzo przyjemna okolica. Nowoczesne osiedle ze sklepami i restauracjami. Blisko do Powsina. Dojazd do Centrum ok.25 min. Przystanek autobusowy 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

330 000 zł41 m² 7 990,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Klimatyczne, słoneczne mieszkanie na Żoliborzu przy ulicy Elbląskiej o powierzchni 41,3m2. Zlokalizowane na trzecim piętrze w niskim budynku czteropiętrowym. Składa się z dwóch pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

300 000 zł28 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Bardzo ładne, na nowo zaprojektowane przez profesjonalistów mieszkanie. Funkcjonalne i estetyczne. Przygotowane miejsce na pralkę i lodówkę. Lokal o powierzchni 28m2, zdecydowanie sprawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Wawer

Wawer,Warszawa

785 000 zł107 m² 7 309,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe w Warszawie-Wawer na kameralnym osiedlu (2002r). Pierwszy poziom 70m: 3 pokoje, otwarta umeblowana kuchnia, kominek z rozprowadzeniem ciepłego powietrza, szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

1 200 000 zł126 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Idealne jako inwestycja! Eleganckie, zadbane, mieszkanie dostępne od zaraz o pow. 126m2. Mieszkanie posiada dwa oddzielne wejścia, poziomy zostały rozdzielone (istnieje możliwość ponownego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie przy Rondzie onz - super punkt - blisko dworzec centralny, złote Tarasy. Mieszkanie po remoncie; czyste, umeblowane, ulokowane na IX piętrze. Przytulny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

390 000 zł44 m² 8 863,64 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 usytuowane na prestiżowym osiedlu. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią o łącznej powierzchni 25,5m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

352 000 zł46 m² 7 569,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie hipoteczne, usytuowane w bloku z cegły, na pierwszym piętrze. Powierzchnia 46,00m2 + 8m2 piwnica 2 pokoje (10-11m i 18m), kuchnia 7,5m, łazienka 3m, przedpokój 7m,.