dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Romera

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł64 m² 21 018,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe Mieszkanie na Ursynowie! Marzysz o funkcjonalnym mieszkaniu w doskonale skomunikowanej okolicy? Najlepiej na bardzo zielonym ursynowie? Zapraszamy na Romera! O mieszkaniu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lądowa

Śródmieście,Warszawa

17 000 zł145 m² 117 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English description below Elegancki penthouse z ogrodem na dachu zlokalizowany przy Łazienkach Królewskich Dwupoziomowy apartament w prestiżowej lokalizacji wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

998 000 zł55 m² 18 145,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niezwykłego mieszkania na prestiżowym Mokotowie-Służewcu!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Żoliborz,Warszawa

535 000 zł29 m² 18 275,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] księga wieczysta pełna własność grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: bielany / blisko Metro / ul. Antoniego Magiera /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

1 070 000 zł41 m² 26 167,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,89 m2 (stan rzeczywisty 43 m2) w kamienicy z cegły z lat 50. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji tuż przy Parku im. Edwarda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

1 075 000 zł50 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania ; Przestronne, funkcjonalne gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 50 m2 na 8 piętrze w budynku apartamentowym z 2012 roku blisko stacji Metra Młynów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

2 400 zł46 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem w garażu podziemnym przy ul. Myśliborskiej. Mieszkanie położone jest na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mangalia

Mokotów,Warszawa

980 000 zł47 m² 20 851,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferuje do sprzedaży 2 pokojowe, bardzo ładne mieszkanie o ciekawej aranżacji , do zamieszkania, beż żadnych nakładów finansowych. Wykończone w wysokim standardzie, zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

590 000 zł31 m² 19 155,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni około 30,8 m2, od dewelopera ebejot skorosze (wybudowane w 2013 roku) na 8 piętrze z 8 (gwarancja pięknego widoku i optymalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

24 000 zł100 m² 240 zł/m²

 

Piętro:23/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na Złotej 44 wykończony i umeblowany w najwyższym standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje nowy apartament z fenomenalnym widokiem, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

4 700 zł45 m² 104,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Modern, spacious 2 rooms apartment, ogrodowa Street, wola, warsaw next to Browary Warszawskie. Luxurious apartment complex from 2022 year with security cameras, reception and co- working space. Apartment with.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

33 000 zł160 m² 206 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w wysokim standardzie z 3 sypialniami i widokiem na panoramę Warszawy w Unique Tower Aston Real Estate prezentuje apartament w wieżowcu Unique Tower - jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

29 900 zł137 m² 218 zł/m²

 

Piętro:28/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

899 000 zł40 m² 22 335,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Jeśli poszukujesz gotowego do wprowadzenia, wyjątkowego mieszkania w sercu warszawskiego Muranowa, to jest to oferta dla Ciebie. Mieszkanie Do sprzedania unikatowe i klimatyczne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

3 100 zł34 m² 91,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników! bez prowizji! Kawalerka 34m, umeblowane, jednopokojowe, warszawa Wilanów Okres najmu od 6 mieś. Możliwość wynajmu na dni i tygodnie. Opłata za najem: 3100zł + opłaty (woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

7 000 zł68 m² 102,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie W miasteczku wilanów 3 pokoje | 68 m2 | łazienka | balkon | 1 miejsce parkingowe | komórka |umeblowane rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie składa się z: * holu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 795 000 zł94 m² 29 893 zł/m²

 

Piętro:24/25

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

English description below Oferta na wyłączność w Aston Real Estate Aston Nieruchomości prezentuje nowoczesny i elegancki 4-pokojowy apartament w pełni wykończony i wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

1 139 000 zł87 m² 13 122,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 - pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 86,8 m2 znajdujący się na Ursusie -skorosze (bliżej Starego Ursusa). Pomieszczenia : salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szamoty,Warszawa

3 350 zł44 m² 76,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 44m2, piętro 4/4 z windą w budynku z 2023r. przy ul. Edwarda Habicha, ursus Szamoty. Dla pierwszego najemcy, idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

28 000 zł130 m² 215 zł/m²

 

Piętro:20/30

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Joliot-Curie

Górny Mokotów,Warszawa

13 000 zł160 m² 81 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Aston Real Estate prezentuje wyjątkowy dwupoziomowy penthouse położony na najwyższym piętrze, z którego rozpościera się widok na zielone tereny. Posiada prywatny taras obejmującym cały dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

4 900 zł42 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek położony jest w świetnej lokalizacji, przy ul. Karolkowej 28. W okolicy znajdują się liczne sklepy, restauracje, banki. Idealne miejsce dla osób ceniących klimatyczne otoczenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

8 000 zł70 m² 114 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w luksusowym budynku Rezydencja Mokotów z dużym tarasem w okolicy Parku Arkadia na Mokotowie. Słoneczny, dwustronny apartament, wykończony i umeblowany w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

1 339 000 zł72 m² 18 701,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam do sprzedaży wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie 71,6m, rozkładowe w dobrze skomunikowanej części Ursynowa w bliskości lasu Kabackiego. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

1 090 000 zł50 m² 22 020,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zachwycające mieszkanie o powierzchni 49,50 m z przestronnym balkonem (5,19 m ), położone na ekskluzywnym, ostatnim szóstym piętrze. Salon urzeka otwartą przestrzenią i naturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocławek,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie na Gocławiu przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 45. Zapraszam do kontaktu w godzinach 10:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku. Po wyznaczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł30 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 30 mkw, usytuowane na III piętrze w kamienny z windą. Opis: pokój z dużymi dwoma ładnymi oknami, z odgrodzona sypialnią. Łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bieniewicka

Sady Żoliborskie,Warszawa

799 000 zł44 m² 18 159,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przestronne mieszkanie ze świetnym rozkładem na Żoliborzu znajdujące się w kamienicy z 1956r z duszą. Mieszkanie zostało odświeżone i jest wynajmowane. Lokalizacja: usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

6 900 zł57 m² 120,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witaj w swoim nowym, narożnym apartamencie, zaledwie 2 minuty od stacji metra Szwedzka. To miejsce jest pełne światła, dzięki bardzo dużym oknom i wysokim pomieszczeniom ponad 3 metry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Włochy,Warszawa

2 950 zł44 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę: nowe dwupokojowe mieszkanie (43,87m2) salon z aneksem kuchennym (21,98m2) sypialnia (13,20m2) łazienka (3,97m2) hol (4,72m2) balkon (5,47m2) umeblowane: w salonie wygodna kanapa, szafka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

3 150 zł45 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem od zaraz, ciche, jasne i słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu, położone na warszawskim Wilanowie na rogu ulicy Sarmackiej i Branickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

24 000 zł110 m² 218 zł/m²

 

Piętro:21/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powszechna

Wawer,Warszawa

2 500 zł26 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie widne, ciche, nowe (jeszcze nie używane) w nowo odremontowanej kamienicy, na terenie zamkniętym. 1-sze piętro. 2 pokoje po 9 m2. Jeden z balkonem. Mieszkanie umeblowane. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

32 000 zł143 m² 224 zł/m²

 

Piętro:35/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 055 000 zł48 m² 21 797,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zakupu tego urokliwego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Aleja Rzeczypospolitej 33. Położone na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2014 roku z windą, to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 3-pokojowy apartament o pow. 74,33 m2 z dwoma balkonami, położony przy ul. Powsińskiej (sadyba) Mokotów, przy zielonej alei spacerowej. Budynek położony obok centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gocław,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(English below) Westate Praga prezentuje komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 zlokalizowane przy ulicy Optyków na warszawskim Gocławiu. Ta lokalizacja oferuje wiele udogodnień,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niewielka

Siekierki,Warszawa

849 000 zł55 m² 15 521 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszamy do zakupu mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 54,7 m kw. mieszczącego się w cichej części Mokotowa, na warszawskich Siekierkach, przy ul. Niewielkiej obok nowopowstałego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

6 800 zł56 m² 120,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witaj w swoim nowym wymarzonym apartamencie, gdzie komfort i elegancja łączą się w jedno. To nowocześnie urządzone miejsce jest kompletnie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł92 m² 14 673,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Polecamy jasne, ciche, wygodne 4 pokojowe na Ursynowie 10 min metro Imielin przystanek autobusowy pod budynkiem Budynek z 2007 r, cegła, winda do 3 pietra Ekspozycja południowo- zachodnia Sypialnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złotego Smoka

Szczęśliwice,Warszawa

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu komfortowe, całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie dwu pokojowe o pow.65m2 przy ul. Złotego Smoka/ Drawskiej. Na w/w powierzchnię składa się przestronny salon.