dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa osobne pokoje Rondo Daszyńskiego Po remoncie - świeżutkie mieszkanie czeka na Ciebie. Rewelacyjna lokalizacja Dostępne od zaraz lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest na ulicy Platynowa. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta kierowana do jednej osoby lub pary bez zwierząt. Wola Jana Kazimierza 47 elitarne osiedle kameralnych apartamentowców. Oferujemy Państwu do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie ok 42m2. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

6 100 zł51 m² 119,61 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - chiche, słoneczne z ekspozycja południową, położone jest na parterze. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, oddzielnej kuchni, i łazienki z prysznicem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

1 285 000 zł58 m² 22 347,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż w rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Mokotów, zwanym tzw. "Mordorem". To przytulne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

7 800 zł65 m² 120,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witajcie na osiedlu Bohema, zaledwie kilka kroków od stacji metra Szwedzka! Przedstawiam Wam wyjątkowy nowoczesny apartament w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania. Pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Żoliborz,Warszawa

1 749 715 zł55 m² 31 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam trzypokojowy apartament na sprzedaż z dużym ogrodem, znajdujący się na prestiżowym i cenionym osiedlu Madison Apartments. Ta znajdująca się na Żoliborzu inwestycja dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

5 300 zł120 m² 44,17 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 120 m2, na prestiżowym osiedlu "kamienica Pod Strzelcem", przy ul. Żelaznej 41, róg ul. Siennej (na pograniczu dzielnic Wola i Śródmieście). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brazylijska

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną widna kuchnią ul. Brazylijska do najmu od zaraz. 1/3 piętro. Niski blok na ogrodzonym zadrzewionym terenie. Domofon przy furtce oraz drugi przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

5 300 zł120 m² 44,17 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

5 500 zł45 m² 120,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witaj w swoim nowym, pełnym elegancji apartamencie, gotowym do zamieszkania. To miejsce emanuje nowoczesnością, dzięki wysokim, jasnym pomieszczeniom i pięknym wykończeniom. Każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

16 000 zł64 m² 250 zł/m²

 

Piętro:26/54

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na Złotej 44 wykończony i umeblowany w najwyższym standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje nowy apartament z fenomenalnym widokiem, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rechniewskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka o pow.: 32 m2 z dużym balkonem przy ul. Rechniewskiego 11 w sąsiedztwie Centrum Handlowego Promenada. Mieszkanie położone w dzielnicy Praga Południe rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łabiszyńska

Targówek,Warszawa

1 600 zł48 m² 33,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla osób dorosłych, pracujących, bez dzieci i zwierząt. тільки для працюючих людей Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Łabiszyńskiej w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł63 m² 17 350,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest trzy Pokojowe Mieszkanie Przy Galerii mokotów! Mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 63,4 mkw składa się z trzech głównych pomieszczeń: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

16 500 zł170 m² 97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Luksusowy 5-pokojowy penthouse z 3 tarasami na Mokotowie Aston Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy penthouse o pow. 170 m2, wyposażony w kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewniana

Powiśle,Warszawa

27 000 zł240 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na najem świeżo wykończony 4-pokojowy penthouse o powierzchni 240m2, zlokalizowany na warszawskim Powiślu w kameralnym apartamentowcu, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

535 000 zł29 m² 18 275,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] księga wieczysta pełna własność grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: bielany / blisko Metro / ul. Antoniego Magiera /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 199 900 zł54 m² 22 220,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu 2-pokojowy apartament z tarasem znajdujący się zielonej części Miasteczka Wilanów - osiedle Ostoja Wilanów - umów się już dziś! Atuty apartamentu: - wysoki standard -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wspólna

Koszyki,Warszawa

2 400 zł22 m² 109,09 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie kawalerka do wynajęcia ul. Wspólna 67 centrum Warszawy (również na 6 miesięcy). Mieszkanie o powierzchni 22 metrów zlokalizowane w samym sercu Warszawy. Apartament typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pawia

Wola,Warszawa

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Modern, nice studio with separated bedroom annex- pawia Street, wola, warsaw Nice, fresh apartment with balcony in new apartment complex from 2019 year with reception. Apartment around 27m2 plus spacious.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majolikowa

Nowodworska,Warszawa

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Białołęka - Tarchomin ul. Majolikowa 27 58 m2 | 2 pokoje z otwartą kuchnią | w pełni umeblowane, czyste i zadbane | dostępne od już | miejsce w garażu | 2 piętro z windą |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozłucka

Grochów,Warszawa

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie znajduje się na Grochowie, u zbiegu ul. Kinowej, ul. Ostrobramskiej i ul. Al. St. Zjednoczonych. Jest tu bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Stary Mokotów,Warszawa

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, wynajmę bezpośrednio komfortowe, przestronne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie 33 m2 na pierwszym piętrze w trzy kondygnacyjnym budynku w otulinie starych wysokich drzew na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zagórzańska

Falenica,Warszawa

6 500 zł82 m² 79,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia nowe, dwupoziomowe mieszkanie w nowym kameralnym i zamkniętym osiedlu na warszawskim Wawrze. Lokal umeblowany, wyposażony, o powierzchni 82m2 składa się z: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Praga-Północ,Warszawa

922 200 zł31 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, będące częścią renomowanego kompleksu Port Praski. Ta niezwykła realizacja od kilku lat rozwija się, a wraz nią cała Praga Północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Floriańska

Zawady,Warszawa

5 100 zł74 m² 69,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz komfort, ciszę oraz możliwości jakie daje sąsiedztwo Starej Pragi a jednocześnie łatwy oraz szybki dojazd do ścisłego centrum Warszawy to ta oferta jest dla Ciebie! Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goszczyńskiego

Mokotów,Warszawa

2 999 zł44 m² 68,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Mieszkanie 44m2 zlokalizowane na I piętrze : * Przestronny pokój z balkonem, * Drugi osobny pokój, * Oddzielna zamykana kuchnia, * Łazienka, * Korytarz, * Balkon, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białołęka,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na najem, przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane na Zielonej Białołęce przy ul. Kartograficzna 84b. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Praga-Północ,Warszawa

3 050 zł37 m² 82,43 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37m2 z balkonem na 6 piętrze, przy ulicy Jagiellońskiej w nowym 7-piętrowym apartamentowcu z 2020 roku. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę funkcjonalny, cichy, 2-pokojowy apartament na Bemowie o powierzchni 37 m2. Położony na III piętrze 12 piętrowego apartamentowca z 2021 r. w zielonej, dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miklaszewskiego

Ursynów,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, zlokalizowane przy ul. Jana Miklaszewskiego 2 na warszawskim Ursynowie, z szybkim dojazdem do centrum Warszawy, bliziutko do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Warszawa

3 800 000 zł150 m² 25 333,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament na sprzedaż w samym sercu warszawskiego Śródmieścia. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze budynku przy Placu Dąbrowskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 599 zł35 m² 74,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Mieszkanie 35m2 zlokalizowane w zabytkowej kamienicy na VII piętrze : * Bardzo przestrzenny pokój, * Osobna otwarta kuchnia, * Łazienka, * Korytarz, * Balkon, mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę na ul. Jana Kazimierza w warszawskiej dzielnicy Wola. Mieszkanie o powierzchni 26m2 na I piętrze w budynku z roku 2018. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ochota,Warszawa

2 400 zł40 m² 59,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Dostępne od maja 2024r. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie wraz z oddzielną, widną kuchnią oraz łazienką z wc. Kuchnia w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

2 550 zł38 m² 67,11 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, bezpośrednio od właściciela 10 m do stacji Metra Kondratowicza, wejście do metra przed budynkiem Mieszkanie w pełni umeblowane. Mieszkanie po remoncie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słupecka

Ochota,Warszawa

5 500 zł85 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od końcówki wrześnie klimatyczne, przestronne mieszkanie z dwoma balkonami, zlokalizowane w uroczej lokalizacji na Starej Ochocie. Przedwojenna kamienica z windą, dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukaszczyka

Ursynów,Warszawa

1 200 000 zł75 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

3 100 zł37 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w naszej ofercie mieszkanie do wynajęcia, ciche i komfortowe i z dużym balkonem. Lokalizacja to Warszawa ul. Myśliborska. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

890 000 zł42 m² 21 368,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu do sprzedaży ciche, jasne, bardzo funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o pow. 41,65 m2 w Miasteczku Wilanów położone w na terenie nowoczesnego osiedla w al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

710 000 zł28 m² 25 357,10 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanko o pow. 28m2 w znakomitej lokalizacji blisko rondo onz w Śródmieściu przy al. Jana Pawła 2. Wyjątkowa wysokość lokalu 3,30m. Mieszkanie po.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij