dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 288 000 zł63 m² 20 601,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż Mieszkanie na Bemowie z ogródkiem i miejscem parkingowym W skład mieszkania wchodzi - zamknięta kuchnia - 2 pokoje - łazienka z wanną - garderoba - hall - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

739 000 zł54 m² 13 685,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2 pokojowe na nowym osiedlu, wybudowanym w roku 2019 przez Dom Development. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

619 000 zł29 m² 20 990,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Pośrednikom dziękuję. Nie skorzystam. Mam do sprzedania kawalerkę 29,49m2 z ogródkiem 20m2 na osiedlu strzeżonym, usytuowaną w środku inwestycji na ul. Sokratesa11b. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 600 zł53 m² 68,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, w sąsiedztwie stacji metra /ursynów/stokłosy/. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze, w budynku z windą. Osiedle z własnym zielonym patio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zajęcza

Powiśle,Warszawa

980 000 zł28 m² 35 289,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ekskluzywny apartament w prestiżowej inwestycji Moderna Powiśle przy ul. Zajęczej w Warszawie. Jest to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 400 zł37 m² 91,89 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 37 m2 dwupokojowy ( salon z aneksem i osobna sypialnia) w wysokim standardzie, w pełni wyposażony, 5 piętro, wystawa okien południowo wschodnia, loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Powiśle,Warszawa

2 844 040 zł73 m² 38 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu unikatową nieruchomość na mapie Warszawy. Niezwykle rzadko pojawia się okazja, aby kupić apartament w tak znamienitej lokalizacji - w słynnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 300 000 zł94 m² 24 468,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz nieruchomości na Żoliborzu? Mam dla Ciebie 94 m2 powierzchni, idealne do prowadzenia biura albo własnej aranżacji. Atuty: - przestronne mieszkanie - doskonale zlokalizowane w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30m2 przy ul. Pieskowej Skały na warszawskim Ursynowie, w pobliżu tzw. Mordoru. Zapraszam do kontaktu w godzinach 9:30 - 17:30, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

2 920 000 zł78 m² 37 197,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Piękne 3 pokojowe mieszkanie na 6 piętrze w kameralnej inwestycji - Port Praski. Wykończone w oparciu o projekt architektoniczny, z dbałością o funkcjonalność uz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

479 777 zł38 m² 12 794 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dzień dobry, mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Wawrze, przy ulicy Korkowej o powierzchni 37,5m2. Składa się z przedpokoju, salonu z aneksem, oddzielnego pokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotsisa

Praga-Północ,Warszawa

729 000 zł38 m² 19 184,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż słoneczne, ciche, nowe elegancko i nowocześnie wykończone mieszaninie oddane do użytku w sierpniu 2023 roku. Mieszkanie o pow. 38 m2 składa się z salonu łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

539 000 zł25 m² 21 991 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta idealna dla inwestorów, sprzedaż apartamentu z opracowanym systemem wynajmów działającym m.in. na - gotowy biznes. Sprawdź koniecznie. Oferujemy do zakupu gotowiec inwestycyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

1 380 000 zł90 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Idealne na zamieszkanie lub inwestycję! Zapraszam na prezentację przez 7 dni w tygodniu. Z przyjemnością polecam piękne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 90 m2 wraz ze skosami natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł78 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Uwaga: możliwość prezentacji mieszkania od 1 sierpnia 2024 r. Na wynajem piękne, przestronne i ciche mieszkanie w znakomitej lokalizacji w Śródmieściu przy ul. Inflanckiej usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

880 000 zł59 m² 14 983,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni 58,73m2 na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, doskonale zlokalizowane przy ulicy Modlińskiej w Warszawie. Mieszkanie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

460 000 zł18 m² 25 136,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa atrakcyjna oferta wyłącznie W biurze adampolski - nieruchomości Oferujemy do sprzedaży ładną funkcjonalną kawalerkę o pow. 18,3 m , w doskonałej lokalizacji, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 500 zł38 m² 118,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe designerskie mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta i wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

2 650 zł41 m² 64,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01.08.2024 r. Oferujemy do wynajęcia piękne, nowocześnie urządzone mieszkanie położone przy ul. Konstancińskiej na Sadybie. Budynek 1994 roku, położony na tyłach Sadyba Best mall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słupecka

Ochota,Warszawa

4 700 zł80 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone przy ul. Słupeckiej na Starej Ochocie. Prestiżowa lokalizacja z bardzo dobrym dojazdem do centrum. Bardzo klimatyczna okolica pełna kawiarni, knajpek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

3 660 zł38 m² 96,32 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników Nowe mieszkanie z klimatyzacją, bardzo ładnie wykończone, pełne wyposażenie agd/rtv (wszystkie sprzęty nowe), piękny widok na panoramę miasta, balkon. Na wynajem nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum miasta. Wszystkie atrakcje związane z mieszkaniem w centrum, jednocześnie bliskość Parku Saskiego czyli zieleń i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kabacki Dukt

Ursynów,Warszawa

2 500 zł39 m² 63,61 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie Państwa, do wynajmu świeżo odświeżone mieszkanie na Warszawskim Ursynowie, lokal : - Salon z wyjściem na duży balkon (wchód ) - Ustawny przedpokój - Kuchnia z kompletnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Natolin,Warszawa

5 200 zł86 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 86m2, piętro 2/4 z windą, w budynku z 2000r. przy ul. Przy Bażantarni, ursynów Natolin. Nowoczesne, komfortowo urządzone, idealne dla rodziny lub grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

1 236 000 zł65 m² 18 997,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bialołęka, żerań ul. Marywilska Apartament 65,29 m2 | bardzo wysoki standard, bardzo zadbany | w pełni wyposażony - gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych | 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

12 000 zł120 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Biuro kadom ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkania na najem w inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta - ulica Stanisława Augusta 71.LOKALIZACJA:Rezydencja Stanisława Augusta zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Elektryczna

Powiśle,Warszawa

7 700 zł59 m² 130,51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z 2 sypialniami i tarasem dostępnym z każdego pokoju w wysokim standardzie w inwestycji Flisac przy Elektrowni Powiśle informacje O nieruchomości: mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opaczewska

Szczęśliwice,Warszawa

829 000 zł38 m² 21 815,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji. Nieruchomość umiejscowiona między 3 parkami i blisko Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego: - park Szczęśliwicki (7 min pieszo) - Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

3 400 zł41 m² 82,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2015 r. Osiedle ogrodzone. Budynek w sąsiedztwie Świątyni Opatrzności Bożej. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w III piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

1 090 000 zł38 m² 29 004,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja Propozycja dla osób ceniących wysoką jakość wykończenia, połączenie nowej technologii z eleganckim i klimatycznym wnętrzem w unikalnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grodkowska

Górce,Warszawa

1 400 000 zł81 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne, posiadające ciepły klimat wnętrz 4 pokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny. Usytuowanie mieszkania zapewnia spokój i ciszę po pracy, a położony w obrębie tego zamkniętego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Włochy,Warszawa

4 300 zł59 m² 72,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę: nowe trzypokojowe mieszkanie (59,39m2) salon z aneksem kuchennym (22,77m2) sypialnia (12,15m2) sypialnia lub gabinet (10,25m2) łazienka (5,45m2) hol (8,77m2) balkon (5,33m2) balkon (5,47m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smyczkowa

Mokotów,Warszawa

2 200 000 zł91 m² 24 175,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biurom nieruchomości dziękuję, sprzedaż tylko bezpośrednia. Na sprzedaż apartament usytuowany w kameralnym budynku w cichej części Górnego Mokotowa przy ul. Smyczkowej w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

560 000 zł26 m² 21 960,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuje do sprzedaży bardzo ładną, słoneczną kawalerkę, z wydzieloną małą sypialnią. Doskonała lokalizacja, dostępne od zaraz, bez nakładów finansowych Całkowita powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Orzycka

Służew,Warszawa

2 804 zł24 m² 116,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w dzielnicy Mokotów, przy ulicy Orzyckiej 4. Mieszkanie składa się z: 1. jednego pokoju (salon/sypialnia) z rozkładaną sofą (100 180), szafą wbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

4 700 zł49 m² 95,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem 2 pokojowe mieszkanie typu studio w Warszawie, w dzielnicy Wola, przy ulicy Sokołowskiej. Lokal usytuowany jest na ostatnim piętrze, w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 250 zł30 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio Pracujemy w weekend! Do wynajęcia 30 m2, na które składa się: - salon z aneksem kuchennym - Łazienka - Balkon cena Na koszt wynajmu składają się - Czynsz najmu: 2250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

720 000 zł46 m² 15 652,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Warszawa, mokotów, służew Nad Dolinką, ul. Batuty 7 Metro Służew 150 m. Strona Kupująca nie płaci prowizji. 2-pokojowe mieszkanie 45,8 m2 z oddzielną, widną kuchnią. Mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grochów,Warszawa

1 490 000 zł81 m² 18 395,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę, pięknego, jasnego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 81 m2 w bardzo wysokim standardzie, gotowego do zamieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

1 000 000 zł55 m² 18 214,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Jesteś rodzicem który szuka odpowiedniego mieszkania dla swojego wchodzącego w dorosłość dziecka? A może jesteście młodą parą która chce kupić swoje pierwsze M w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Powiśle,Warszawa

8 000 zł60 m² 133 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo funkcjonalnie i nowocześnie urządzony 3 pokojowy apartament w Rezydencji Orłowicza na Powiślu. Apartament zaprojektowany przez architekta wnętrz. Podłogi pokryte są parkietem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij