dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grochów,Warszawa

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 41m2, piętro 1/6 z windą w budynku z 2018r. przy ul. Ostrobramskiej, praga-Południe, grochów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3000 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Saska Kępa,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio 38 m2, piętro 2/4 bez windy w bloku z 1959r., przy ul. Międzynarodowej, praga-Południe, saska Kępa Widne, klimatyczne, idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3200 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

4 950 zł50 m² 99 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w doskonałym punkcie Warszawy, vis a vis Pałacu Nauki i Kultury, dedykowane jednej osobie. Lokal mieszkalny wykończony dobrymi materiałami i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Beksińskiego

Białołęka,Warszawa

660 000 zł39 m² 16 866,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie świeżo wykończone, nieużywane, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od już! Białołęka ul. Beksińskiego - 800 m od Mostu Północnego | 800 m do tramwaju | 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem urocza kawalerka typu studio z pięknym widokiem na Park Łazienki Królewskie. Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanej kamienicy z lat 30tych przy ulicy Gagarina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ursus,Warszawa

675 000 zł46 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opis nieruchomości Ursus-Skorosze budynek z 1968 r., budynek odnowiony i ocieplony. Mieszkanie na 2/4 piętrze bez windy. Mieszkanie składa się z: - pokoju 18 m , pokoju 10 m , pokoju 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

10 500 zł105 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Pięknie wykończone mieszkanie na miasteczku Wilanów obok Royal Wilanów. Na wynajem przestronny apartament o powierzchni 105 m zlokalizowany na ul. Klimczaka w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

1 280 000 zł47 m² 27 234 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie 47M2, dwa pokoje, przy arkadii, burakowska 16b, wysoki standard wykończenia. Budynek: mieszkanie znajduje się w siedmiokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Gocławek,Warszawa

1 050 000 zł62 m² 16 848,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w nowej, kameralnej inwestycji na Gocławku. Mieszkanie wykończone, gotowe do wprowadzenia. Nikt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 890 000 zł101 m² 28 614 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowy Apartament w prestiżowej inwestycji qbik w sercu Mokotowa czeka na Ciebie! Zachwyć się przestrzenią i nowoczesnością tego dwupoziomowego apartamentu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

6 900 zł69 m² 101 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz apartamentu w przedwojennej kamienicy, wysokiego, z klimatycznymi drzwiami, skrzynkowymi oknami i pod najlepszym warszawskim adresem? Czy docenisz wysoki standard wykończenia?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolorowa

Skorosze,Warszawa

819 000 zł51 m² 15 933,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szanowni Państwo, mam zaszczyt zaprezentować niepowtarzalną nieruchomość zlokalizowaną w Warszawie w cichej i zielonej części Ursusa. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

1 380 500 zł51 m² 26 899,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Elegancki apartament w topowym Porcie Praskim - ul. Sierakowskiego English version below opis: praga - Północ, port Praski - ul. Sierakowskiego; przestronny, stylowy apartament o powierzchni 51,32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrzycka

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł38 m² 77,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowo wyremontowane bardzo ładne mieszkanie przy ul. Ostrzyckiej 1/3 na Pradze Południe przy granicy z Saską Kępą obok trasy łazienkowskiej. Mieszkanie składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Budki Szczęśliwickie

Szczęśliwice,Warszawa

1 150 000 zł59 m² 19 561,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty nieruchomości | 58,79m2 | 3 Pokoje | Balkon | Garaż | Spokojna okolica | Dogodna lokalizacja | 10 minut na pieszo do wkd | Nowe budownictwo | 2023r. budowy | Jasne | Duże okna | Zapraszam do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł16 m² 156,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio na Pradze do wynajęcia. Pokój z aneksem kuchennym i łazienką 16 m. Łochowska, blisko do metra (szwedzka, dworzec Wileński), galerii Wileńskiej, konesera. III piętro, miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 350 000 zł47 m² 28 723,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament 47 M2, dwa pokoje, przy arkadii, burakowska 16 B, wysoki standard wykończenia. Budynek: apartament znajduje się w siedmiokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[ bez prowizji ] : Krótko Białołęka / Galeria Północna / Mieszkanie jest na parterze / 2-pokojowe mieszkanie nowo wykończone w wysokim standardzie z 2023r. / w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Broniwoja

Mokotów,Warszawa

7 900 zł88 m² 89,77 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład: apartament składa się z 2 sypialni, otwartej kuchni, salonu, garderoby, łazienki, osobnej toalety oraz pomieszczenia gospodarczego. Z salonu jest wyjście na taras. Standard: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królów Polskich

Ursus,Warszawa

720 000 zł64 m² 11 276,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Nieruchomość Bardzo funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o pow po podłodze 63,85 m2 / bez skosów 50 m2/ położone jest na piątym piętrze w bloku z 2003 roku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Lotnisko,Warszawa

840 000 zł56 m² 14 893,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Inwestycja, która się opłaca: mieszkanie z Pięcioma Pokojami na Sprzedaż idealne pod wynajem Szukasz nieruchomości, która od razu zacznie przynosić dochód? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybulskiego

Mokotów,Warszawa

2 460 000 zł82 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Marzysz o zamieszkaniu ? Cenisz sobie komfort i wygodę? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prezentowana nieruchomości znajduje się w cenionej inwestycji , 82 metrowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, składające się z 3 pokoi i salonu połączonego z aneksem kuchennym + 13m2 loggia. Jest miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szamocka

Żoliborz,Warszawa

2 310 000 zł77 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły oferty: 2 sypialnie 2 łazienki 77 m powierzchni mieszkalnej 43 m taras Opis mieszkania: odkryj wyjątkową okazję, aby nabyć luksusowy apartament w sercu Warszawy. Ta unikalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu do wynajęcia jasne i przestronne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, zlokalizowane na warszawskim Targówku, przy ul. Ogińskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 190 000 zł60 m² 19 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu Północnym, ulica Bielańska przy Placu Bankowym. Powierzchnia 60 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Salon połączony z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł64 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna Nieruchomość Inwestycyjna na Sprzedaż 6 oddzielnych pokoi Wyjątkowa oferta inwestycyjna przestronne mieszkanie o powierzchni 64m2, usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sielce,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 40 m2, piętro 1/3 bez windy, w kamienicy z 1954r. przy ul. Stępińskiej, mokotów, sielce. Świeżo po remoncie, idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śmiała

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł30 m² 95,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie na Żoliborzu Układ mieszkania : - pokój 16 m - kuchnia 7 m - łazienka z kabiną prysznicową 4 m - przedpokój 4 m Mieszkanie jednostronne, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

6 800 zł103 m² 66,02 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, przestronne i jasne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 12 piętrowego budynku na Ochocie przy alejach Jerozolimskich. Mieszkanie o powierzchni 103 m2 jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marysin Wawerski,Warszawa

5 000 zł110 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 110 m2, piętro 2/2 bez windy w szeregowcu z 2023 r. przy ul. Powszechnej, wawer, marysin Wawerski. Mieszkanie nowe, czeka na pierwszego najemcę, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Muranów,Warszawa

3 400 zł39 m² 87,18 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy cichy dwupokojowy apartament W centrum - już wolny! rozkład : 39 m2; 2 pokoje : salon połączony z kuchnią - ok 25m2 + ustawna sypialnia z dwuosobowym łóżkiem + łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

1 199 000 zł70 m² 17 128,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyobraź sobie mieszkanie skrojone na miarę tętniącej życiem, a zarazem ceniącej sobie spokój Rodzinki. Ucieknij od zgiełku miasta, mając jednocześnie dostęp do jego serca bez czasochłonnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

7 750 zł63 m² 122,74 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Znakomita lokalizacja | metro M2 | wysoki standard wykończenia | dostępne od 5 sierpnia | 3 pokoje | klimatyzacja | pełne wyposażenie | zielone tereny Przedstawiamy Państwu niezwykłą okazję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Centrum,Warszawa

6 000 zł53 m² 113,21 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, elegancki apartament, położony w samym Centrum Warszawy, przy ul. Złotej. Pięknie wykończony z dbałością o detale, elegancki i stylowy o powierzchni 53 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

850 000 zł36 m² 23 545,70 zł/m²

 

Piętro:16/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie z loggią i m. postojowym obok stacji Metro Daszyńskiego. Mieszkanie o pow. 36,10 m2, znajduje się w apartamentowca z 2005 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

2 395 000 zł91 m² 26 426,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Przytulne, odremontowane 3- pokojowe mieszkanie na pograniczu Ochoty i Śródmieścia, gdzie nowoczesność łączy się z historią. Ten 91- metrowy apartament mieszczący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bielany,Warszawa

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferta tylko dla osób pracujących. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Przy Agorze na warszawskim Wrzecionie. Mieszkanie położone jest na 5. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

6 300 zł75 m² 84 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3 pokojowego apartamentu w świętej lokalizacji przy Sadybie Best Mall. Apartament znajduje się w samym centrum zielonego, dolnego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 890 000 zł101 m² 28 614 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jelonki,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 45 m2, parter/5 z windą, w budynku z 2015 r. przy ul. Strzelców, bemowo, jelonki. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Cena: 3000 zł +.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij