dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wola,Warszawa

7 899 zł105 m² 75,23 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 105 m w centrum Warszawy Łucka, wola Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 105 m , położone na 3. piętrze w apartamentowcu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

3 400 zł41 m² 82,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone na Górnym Mokotowie, w pobliżu ulicy Kazimierzowskiej. Doskonała lokalizacja, zaledwie kilka minut od stacji metra Racławicka oraz innych środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

5 600 zł52 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia naprawdę nietuzinkowego, dwupoziomowego apartamentu znajdującego się na 4. i 5. piętrze kamienicy z windą, przy ul. Mokotowskiej 15. Mieszkanie ma pow. 52 m2, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Siedmiogrodzka na bliskie Woli. Mieszkanie znajduje się w budynku, który został wybudowany w 2015 roku przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie 50 m na Mokotowie w parku tuż przy metrze Służew. Okna wychodzą na park, jest cicho i zielono. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

850 000 zł53 m² 16 037,70 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Warszawa, bielany, - skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

1 119 000 zł54 m² 20 626,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży 2-pokojowy apartament o pow. 54,25m2 z dużym balkonem, położony na drugim piętrze w sześciopiętrowego budynku przy ul. Obrzeżnej. Osiedle hubertus położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie 43 m na Ursynowie! Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w spokojnej okolicy Ursynowa. Idealne dla singli, par.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraushara

Stary Mokotów,Warszawa

2 800 zł29 m² 96,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli jesteś singlem, parą, pracujesz hybrydowo albo po prostu szukasz świetnie zaprojektowanej przestrzeni w idealnym punkcie Mokotowa to mieszkanie zostało stworzone właśnie z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubieńska

Praga-Południe,Warszawa

2 290 zł53 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla, pary - potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 53 mkw na warszawskiej Pradze Południe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 000 zł30 m² 101,21 zł/m²

 

Piętro:3/26

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament na wynajem wola/warszawa. English below Nieruchomości z dumą prezentuję wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Marcina Kasprzaka 29a, reprezentujące elegancję i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

4 900 zł66 m² 74,24 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie, 66 m2 , w inwestycji Rondo Wiatraczna, ul. Grochowska 207. Budynek: mieszkanie znajduje się w nowoczesnej i cenionej inwestycji Rondo Wiatraczna, usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 200 zł52 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów/ ul. Cybernetyki / 3 pokoje / 52m2 / balkon / miejsce postojowe Na wynajem trzypokojowe mieszkanie położone na Mokotowie w pobliżu Galerii Mokotów. Mieszkanie Komfortowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brukselska

Saska Kępa,Warszawa

8 900 zł115 m² 77,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Saska Kępa / ul. Brukselska / 115 m2 / 3 pokoje / winda / taras / garaż na trzy samochody Apartament w wysokim standardzie, położony na urokliwej Saskiej Kępie w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Filtry,Warszawa

2 530 zł40 m² 63,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 10. piętrze zadbanego bloku w samym sercu Warszawy, przy ul. Nowogrodzkiej 78. Z okien rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

838 000 zł28 m² 29 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2020 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Karolkowej. Kameralne, zamknięte osiedle z dużym patio. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 700 zł49 m² 75,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Freta

Nowe Miasto,Warszawa

1 416 000 zł49 m² 28 898 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bezpośrednio sprzedam luksusowy, ekskluzywny, piękny, po generalnym remoncie, apartament przy ulicy freta 4/6, w kamienicy Z końca XVIII wieku! najbardziej prestiżowa lokalizacja warszawy stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

12 900 zł132 m² 97,73 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament z 2 sypialniami i gabinetem w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

High-Standard Apartment for International Tenants | Metro Wileńska Mieszkanie dwupokojowe z garderobą o powierzchni 35 m2 w inwestycji Wileńska Express przy ulicy Wileńskiej. Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

4 900 zł50 m² 98 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: nowocześnie urządzony 2 pokojowy apartament w centrum Warszawy, o funkcjonalnym rozkładzie 50 m2. Składa się z pokoju dziennego z kuchnią, balkonu, sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł63 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji w samym Centrum Warszawy. Rozkład Salon z wyjściem na balkon z "paryskim widokiem" rozpościerającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie w samym sercu miasta. Okna z widokiem na tętniące życiem ulice centrum. Doskonały dojazd do każdej części miasta i wszystko w odległości krótkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

3 100 zł37 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Muranów / ul. Karmelicka / 37 m2 / 2 pokoje / balkon Dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem, muranów mieszkanie Składa się: - salonu połączonego z kuchnią - sypialni z łóżkiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Służew,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, przytulne, odmalowane i gruntownie wysprzątane dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Melody Park. Z panoramicznych okien salonu oraz sypialni można wyjść na balkon i podziwiać piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Studzienna

Wola,Warszawa

3 500 zł38 m² 91,96 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38,06 m znajdujące się na 2. piętrze nowoczesnego budynku na Woli. W skład lokalu wchodzi: salonu z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żabińskiego

Natolin,Warszawa

3 990 zł63 m² 63,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

EN full English version below contact us anytime! Prezentujemy mieszkanie na wynajem-3-pokojowe, przytulne, z południową ekspozycją i wyjściem do ogródka, położone przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nastrojowa

Włochy,Warszawa

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wygodnej, widnej kawalerki o powierzchni 30 m2 w kamienicy z 1938 roku. Budynek po termomodernizacji w pobliżu stacji pkp Włochy. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, stacja metra Płocka

Wola,Warszawa

3 500 zł33 m² 106,81 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny, umeblowany apartament z dużą ustawną loggią w bezpośrednim sąsiedztwie Metra Płocka. Budynek Ronson Development zlokalizowany na warszawskiej Woli. W okolicy doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, stacja metra Płocka

Wola,Warszawa

750 000 zł33 m² 22 789,40 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Loftowy apartament z dużą ustawną loggią w bezpośrednim sąsiedztwie Metra Płocka. Nowoczesny budynek Ronson Development zlokalizowany na warszawskiej Woli. W okolicy doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Lotników

Służewiec,Warszawa

825 000 zł47 m² 17 553,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m , położone w doskonałej lokalizacji Mokotów, ok. al. Lotników (służewiec). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

698 500 zł48 m² 14 552,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Marii Callas Całkowicie nowe, nigdy nieużywane, wykończone mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu Olchowy Park dewelopera Victoria Dom > 48 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym.