dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 475 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

665 000 zł37 m² 17 973 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Opis: oferujemy do sprzedaży wyjątkowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 4. piętrze w zadbanej, solidnej kamienicy z cegły na warszawskich Bielanach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka z balkonem, położona przy ul. Baleya 12 na warszawskiej Ochocie. -Nieruchomość- spokojna, zielona okolica z dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

439 000 zł28 m² 15 734,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu kawalerkę położone w dobrze skomunikowanej części Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Warszawa

Gocławek,Warszawa

579 000 zł27 m² 21 092,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 27 m2, położonego na Saskiej Kępie przy ul. Międzynarodowej od strony Al. Stanów Zjednoczonych. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 600 zł26 m² 101,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 800 zł24 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka na wynajem informacje ogólne: mieszkanie na wynajem. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna odrębna własność z Księgą Wieczystą. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Komitetu Obrony Robotników

Włochy,Warszawa

450 000 zł26 m² 16 981,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Dwustronne mieszkanie na Włochach, w budynku z 1976 r. Jednopokojowa nieruchomość o powierzchni 26,5 m2 przy ulicy Komitetu Obrony Robotników (dawniej 17 Stycznia) składająca się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

539 000 zł29 m² 18 522,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferujemy jasną, świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną przy ul. Broniewskiego 21 w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiego Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 950 zł37 m² 79,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od najemcy Do wynajęcia kawalerka o metrażu 34m2. Usytuowana na 1 piętrze z 4, kameralnego bloku z 2009 roku w urokliwej części Warszawy. Osiedle La Lumiere.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł20 m² 125 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które pozwoli Ci w pełni korzystać z życia w centrum miasta? Ta świetnie przygotowana kawalerka to idealna propozycja dla osoby pracującej lub studiującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

449 000 zł21 m² 21 350,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 21,03 m , położony na czwartym piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku. Lokal obecnie funkcjonuje w najmie krótkoterminowym (airbnb),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktoryn

Włochy,Warszawa

2 400 zł26 m² 92,24 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

ul. Wiktoryn 6 - oferta aktualna! Ciche, słoneczne, jednopokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w ośmiopiętrowym budynku apartamentowym z 2023r. Mieszkanie nowe, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

639 000 zł35 m² 18 330,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 34,86 m , położonej przy ul. Skorochód-Majewskiego w warszawskiej dzielnicy Ochota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne i do oglądania od 29 kwietnia 2026. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, zlokalizowany na 5. piętrze apartamentowca M2 przy ul. Słomińskiego 7, w odległości 5 min. pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 700 zł31 m² 85,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 1-pokojowe mieszkanie przy ulicy Szeligowskiej w Warszawie. Dokładna lokalizacja: warszawa, ul. Szeligowska 20a - Bemowo. 5-piętrowy budynek wybudowany w 2022 roku. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śniardwy

Służew,Warszawa

405 000 zł24 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Jeśli szukasz małego mieszkanka w dogodnej lokalizacji to jest to właśnie to. Centrum Biznesowe, galeria Mokotów, wyższe Uczelnie, park Dolinka Służewiecka i Kopa Cwila, tor Wyścigów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niska

Muranów,Warszawa

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem | Warszawa, śródmieście - ul. Niska 23 Powierzchnia: 26 m Piętro 2 Układ: jeden pokój z aneksem kuchennym + łazienka Stan: po generalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

380 000 zł29 m² 13 240,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż Kawalerka z balkonem, usytuowana na parterze w bloku przy ul. Podłużnej, na warszawskiej Białołęce (osiedle Lewandów). Mieszkanie o powierzchni 29 m składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

2 150 zł39 m² 55,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka przy ulicy Tomcia Palucha na warszawskim Ursusie. Mieszkanie o powierzchni 39m2 posiada w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienkę (pralka zmywarka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

599 000 zł32 m² 18 718,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować nowoczesną kawalerkę 32 m Świetna lokalizacja i pełna infrastruktura. Na sprzedaż komfortowa, gotowa do zamieszkania kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

3 500 zł34 m² 102,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, ciche i nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie klasy premium, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji o podwyższonym standardzie na osiedlu Royal Residence przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie typu studio o powierzchni 34 m zlokalizowane na Starej Ochocie przy ul. Opaczewskiej 6. Opis mieszkania: układ: studio, pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem

Stara Ochota,Warszawa

415 000 zł23 m² 18 043,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Polecam: kawalerka o powierzchni 22,7 m2 usytuowana na 2 piętrze w kamienicy z 1961 roku. Lokal do zagospodarowania według własnej gustu i pomysłu. Zachodnia ekspozycja. Blok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wola,Warszawa

855 000 zł37 m² 23 108,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w budynku apartamentowym - salon/pokój dzienny, duża łazienka, winda, bardzo dobry standard wyposażenia i wykończenia - nowoczesne osiedle - monitorowane, z kontrolą dostępu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

340 000 zł19 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Żoliborz | Sady Żoliborskie | Blok z windą | Kawalerka | 19 mkw Na sprzedaż jasna kawalerka znajdująca się na Sadach Żoliborskich przy ulicy Broniewskiego 9a Lokalizacja: około 250 metrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

464 000 zł31 m² 14 967,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na Białołęce w bloku z 2000 roku (cegła) 1-pokojowe mieszkanie o pow. 31m2 przy ul. Książkowej składające się z: przedpokoju Salony Wnęki sypialnianej Kuchni Loggii Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzięcieliny

Wawer,Warszawa

440 000 zł32 m² 13 932,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalna kawalerka z potencjałem | Garaż | Klimatyzacja | Zielona okolica Wawer Na sprzedaż komfortowe i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 31,58 m , zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maklakiewicza

Zielona,Warszawa

440 000 zł28 m² 15 558,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z potencjałem 28,28 m Zielona okolica Prezentujemy funkcjonalne, mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

2 500 zł32 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tyko w Digital Broker! Prezentujemy 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5m , zlokalizowane przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 45. To idealna propozycja dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Powiśle,Warszawa

640 000 zł30 m² 21 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Digital Broker prezentuje komfortowe mieszkanie o powierzchni 30 m z balkonem, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Warszawy na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej.