dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 473 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Muranów

Muranów,Warszawa

694 000 zł39 m² 17 979,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie inwestycyjne! Prezentowane mieszkanie posiada 38,6 m2 i składa się z dwóch oddzielnych micro- kawalerkę po generalnym remoncie na pierwszym piętrze pod wynajem. Roi około 8%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wola,Warszawa

3 500 zł31 m² 112,90 zł/m²

 

Piętro:4/20

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz niedużego apartamentu w atrakcyjnej lokalizacji nowoczesnych budynków Bliska Wola Tower to świetnie trafiłeś. Budynek wyróżnia wysoki standard wykończenia części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na Dolnym Mokotowie dla singla/singielki lub pary. Nieruchomość: przytulna i schludna kawalerka w dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie składa się z 3 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

362 000 zł38 m² 9 627,66 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przestronne, dobrze doświetlone, jednopokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą. Czynsz administracyjny: ok. 700 zł ( przy 3 os.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukowska

Grochów Południe,Warszawa

414 000 zł34 m² 12 176,50 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przestronna kawalerka na spokojnym osiedlu z łatwym dojazdem, idealna dla par, osób mieszkających samemu oraz pod dalszy wynajem. Rozkład mieszkania(34m) Pokój dzienny Kuchnia Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 37 m2 znajdujące się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku. Budynek znajduje się na Warszawskiej Pradze-Północ przy ul. Stefana Okrzei 23. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

1 499 060 zł48 m² 31 152,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Pięknie żyj na Pięknej! Oferujemy na sprzedaż 20 luksusowych apartamentów przy ul. Pięknej. Już sama lokalizacja tworzy prestiżowy i międzynarodowy klimat. Przy ulicy Pięknej znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oczapowskiego

Bielany,Warszawa

485 000 zł37 m² 12 992,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Atrakcyjne mieszkanie na Starych Bielanach. Ustawny pokój dzienny z balkonem, sypialnia, kuchnia widna, łazienka z wanną. Lokal w stanie dobrym, wysoki (2,9), widny, cichy z oknami od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

457 910 zł32 m² 14 265,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Funkcjonalna kawalerka w prestiżowej kamienicy i o doskonałej lokalizacji. Brzmi jak coś, czego poszukujesz? W takim razie poszukujesz naszej nieruchomości na Mińskiej 9! Kawalerka mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chłopickiego

Praga-Południe,Warszawa

279 000 zł23 m² 12 025,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kawalerka 23,2 m z balkonem o szerokości pokoju. Teren ogrodzony z zielenią oraz miejscem na grilla i miejscem do zaparkowania. 3-piętorwy budynek z domofonem, monitoring. 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

2 200 000 zł100 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Prezentujemy do sprzedaży wyjątkowy 3-pokojowy apartament o powierzchni 100 m2 położony w najbardziej prestiżowej części Starego Mokotowa w okolicy ul. Narbutta i Opoczyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

479 000 zł30 m² 16 215,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! bez pcc! Kolejny etap osiedla położonego w centrum tętniącego życiem Gocławia. Już dziś dołącz do grona zadowolonych mieszkańców! Nowa pula mieszkań w sprzedaży Szeroki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stefana Batorego

Stary Mokotów,Warszawa

279 000 zł15 m² 18 501,30 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 15m2. Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana pod adresem Stefana Batorego 16. Nowoczesna, stylowa rewitalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

498 000 zł28 m² 17 785,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Klimatyczna kawalerka po kapitalnym remoncie o powierzchni 28 m2 usytuowana na 5 piętrze w wysokim budynku z lat 60-tych zlokalizowana przy ul. Jana Pawła II w Warszawie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*centrum* 1 pokojowe* nowe meble* Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy ul. Kruczej 19. Usytuowane na 2 piętrze z 5 w budynku z 1959 roku. Winda. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

365 000 zł29 m² 12 414 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni niespełna 30m2 znajdującego się w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym Dolnego Mokotowa (czerniakowa). Mieszkanie jest w stanie do remontu co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Niska

Muranów,Warszawa

444 000 zł26 m² 17 077 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania kawalerka po generalnym remoncie o łącznej powierzchni 26m2 znajdująca się na Muranowie przy ulicy Niskiej 23. Mieszkanie mieści się na ostatnim 3. piętrze w 3.piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

544 000 zł35 m² 15 542,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę mieszkania w genialnym miejscu Śródmieścia na Aleja Solidarności. Doskonała komunikacja z centrum oraz innymi dzielnicami Warszawy. Tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł30 m² 19 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie- kawalerka usytuowana na 2 piętrze w niskim budynku zlokalizowana na warszawskim Muranowie przy ul. Nowolipie. Fasada kamienicy i klatka schodowa świeżo po remoncie. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Hetmańska

Praga-Południe,Warszawa

244 000 zł13 m² 18 769,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

*Wyłącznie u nas* Szukasz mikrokawalerki na inwestycję? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Ul. Hetmańska, praga Południe. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

2 450 zł36 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czy zależy Ci na cichym mieszkaniu na Górnym Mokotowie? Czy chcesz mieć w zasięgu ręki tramwaje, autobusy i dwie stacje metra? Czy bliskość sklepów, bazarku, galerii Mokotów, dobrych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

428 000 zł24 m² 17 833,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 24 m , 5 piętro w 5-piętrowej kamienicy z windą - Warszawa, praga-Południe, al. Jerzego Waszyngtona. Kamienica po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

850 000 zł76 m² 11 250,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie złożone jest z dwóch pięter: 9 piętro 3 pokoje + kuchnia + łazienka z wc i balkon, 10 piętro kawalerka 1 pokój + łazienka z wc + garderoba, powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji.Cena najmu zawiera czynsz Jana Pawła II , mieszkanie jednopokojowe z oddzielną widną kuchnią. Mieszkanie umeblowane + pralka, lodówka. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

534 500 zł27 m² 20 109 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nu! Warszawa Wola to sześcioetapowa inwestycja, która znajduje się w najbardziej dynamicznie rozwijającej się części warszawskiej Woli. Nu! oznacza po szwedzku tu i teraz. Przestrzeń osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Mokotów,Warszawa

485 000 zł34 m² 14 264,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Posiadamy w ofercie sprzedaży mieszkanie w doskonałej lokalizacji, dzielnica Mokotów i przedwojenna kamienica wybudowana w 1939 roku w sąsiedztwie Łazienek Królewskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Rondo Jerzego Waszyngtona

Saska Kępa,Warszawa

1 250 zł10 m² 125 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój ze wspaniałym widokiem na zieleń Saskiej Kępy. Jest świetnie zlokalizowany: skrzyżowanie ul. Al. Jerzego Waszyngtona wraz z ul. Francuską. Znajduje się na monitorowanym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 900 zł27 m² 107,41 zł/m²

 

Piętro:9/20

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Nowa jeszcze niezamieszkiwana ,zaprojektowana przez architekta , nowocześnie urządzona i w pełni umeblowana cicha kawalerka na osiedlu Bliska Wola.Apartamentowiec strzeżony.Kuchnia wydzielona ( jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Krakowska

Okęcie,Warszawa

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z oddzielną kuchnią, po generalnym remoncie, z piwnicą. Wysoki standard wykończenia. Wygodna, rozkładana sofa, duża szafa. W kuchni komplet nowych urządzeń agd : płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Śródmieście,Warszawa

449 000 zł18 m² 24 944,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Unikatowa kawalerka przy metrze w samym sercu starej Warszawy. Lokal składa się z pokoju z dużym, wysokim oknem, wnęki kuchennej oraz łazienki. Mieszkanie do remontu lub odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

230 000 zł16 m² 13 939,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

*Wyłącznie u nas* Szukasz mikrokawalerki w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji? Wyślij.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

3 400 zł34 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia studio o powierzchni 34 m2, piętro 1/2 bez windy, w kamienicy z 1956r., przy ul. Wyspiańskiego, żoliborz. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Cena: 3 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

589 000 zł32 m² 18 406,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękną kawalerkę o powierzchni 32 m2 na Żoliborzu Artystycznym. W skład mieszkania wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w budynku przy ulicy Zdziechowskiego 10, holm House by Skanska na warszawskim Mokotowie, blisko Galerii Mokotów i dwóch stacji metra. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Place4you ma przyjemność zaprezentować Ci kawalerkę do wynajęcia w okolicach Lasu Bielańskiego. Najem okazjonalny na rok (nie ma możliwości wynajęcia na krótszy okres). Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

576 065 zł27 m² 21 109 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mam do sprzedania kawalerkę na 2 piętrze. Inwestycja znajduje się w spokojnej części Ursynowa, przy Metrze Kabaty. Mieszkanie o powierzchni 27,29 m2 znajduje się na 2 piętrze. Posiada: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Bemowo

Bemowo,Warszawa

530 000 zł27 m² 19 629,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kompaktowa kawalerka - 27 m2 - Bemowo Kompaktowa kawalerka położone w nowoczesnym budynku na warszawskim Bemowie. Mieszkanie zlokalizowane jest na 10 z 12 pięter. Budynek położony jest jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

720 000 zł33 m² 21 654,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Kamienica zlokalizowana na narożniku ulic Kopernika i Konopczyńskiego. Zaprojektowana przez Władysław Marconi i wybudowana w latach 1913-1914 dla Ludwika Gerlacha.Była to czteropiętrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Mańkowska

Białołęka,Warszawa

279 900 zł25 m² 11 102,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc! Cesja. Kawalerka 1-pokojowa z aneksem kuchennym, o powierzchni 25,21 m2 z ogródkiem 9,21 m2, w stanie deweloperskim. Ulokowana na kameralnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

799 000 zł34 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Fantastyczne mieszkanie typu studio w prestiżowej lokalizacji! co otrzymujesz decydując się na tę ofertę ? -wygodną powierzchnię mieszkania wynoszącą 34 m2 - układ pozwalający zachować duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

399 000 zł27 m² 14 723,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Strona Kupująca obsługiwana jest bezprowizyjnie. Warszawa, wola, al. Solidarności. Kawalerka o powierzchni 27,1 m2 z dużym oknem z widokiem na zachodnią panoramę Warszawy. Na podłogach.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij