dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 473 ogłoszenia

3 150 zł26 m² 121,15 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka tuż obok Westfield Arkadia [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje Państwu nowy apartament przy ul. Kłopot.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł16,30 m² 19 631,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Uwaga! Przy zakupie na firmę możliwość odliczenia od ceny vat 23%, cena netto tylko 260 tys! Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 16,3 m w Warszawie, dzielnica Włochy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł27 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1947

| mieszkanie znajduje się w modernistycznym, 3-piętrowym budynku, który powstał w 1947 roku,według projektu Barbary i Stanisława Brukalskich. Budynek położony jest na Starym Żoliborzu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 138 000 zł32,33 m² 35 199,51 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio | 32.33 m2 | Blisko Centrum | Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 38 m2 usytuowana na 2 piętrze zlokalizowana na Starych Bielanach przy al. Reymonta 26 1 km od Metra. W skład mieszkania wchodzi: - duży jasny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł34,03 m² 94,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe , eleganckie 34 m2 mieszkanie w prestiżowej inwestycji przy ul. Okrzei w jednym z najważniejszych centrów biznesowych Warszawy. Nieruchomość z sektora premium,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na 3. piętrze z balkonem francuskim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 35 m , znajdującego się na 3. piętrze. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł32 m² 18 594 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Na zakup osiedle na Słuzewcu. Inwestycję wyróżni nowoczesny design oraz atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł33,40 m² 19 461,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego w budynku wybudowanym w tradycyjnej technologii z cegły, położonego w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł35,90 m² 12 395,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23D w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 35,90 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł31 m² 19 677,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bezobsługowa inwestycja 4,5% roi | gwarantowany najem 2 lata | Wilanów [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż bezobsługowa inwestycja generująca.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł34,40 m² 19 476,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 24 (1.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 25 m , usytuowaną na 1. piętrze budynku z windą, tuż przy Fabryce Norblina. Najem na min. 12-mcy, tylko dla osób pracujących. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje ogolne: warszawa Żoliborz ul. Włodzimierz Perzyńskiego 8 Metraż: 35 m Piętro: parter/2 Rok budowy: 1962 r. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe z kw Cena: 2700 zł. Czynsz: 600.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł25 m² 104 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu studio na Warszawskiej Białołęce tuż przy Stacji pkp Żerań, przy ulicy Marywilska 66a, znajdujące się w świetnej lokalizacji. Mieszkanie świeżo wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł45,28 m² 16 276,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0%prowizji dla Kupującego. Brak podatku ppc Duża kawalerka na warszawskiej Pradze o metrażu 45,28 m2 Zlokalizowana na 5 piętrze budynku 5 piętrowego, z pięknym widokiem na panoramę Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28,50 m² 21 017,54 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zachody słońca nad Mokotowem - Twoje 28 m z 14m2 ogródkiem. Wysokość 3,48m! 0% Prowizji | 0% Podatku pcc | Inwestycyjny Majstersztyk Szukasz kompaktowego mieszkania, które nie idzie na kompromisy?.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł36 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalny lokal położony w atrakcyjnej i świetnie skomunikowanej części miasta. To idealna przestrzeń dla firm poszukujących funkcjonalnego i reprezentacyjnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł30 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Doskonała propozycja dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem Powierzchnia mieszkania 30m2, położone jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł28,81 m² 124,96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Hubert Sadowski tel.   Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie jednym z najbardziej pożądanych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry, wynajmę bezpośrednio przytulną kawalerkę z podstawowym wyposażeniem. Pokój z aneksem kuchennnym - meble kuchenne - lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Znakomita propozycja dla każdego. Idealne do zamieszkania, fantastyczna propozycja dla ceniących wygodę - blisko do wielu instytucji, wszelkiego rodzaju sklepów, restauracji, 50 metrów do restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

946 000 zł48 m² 19 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie jest w trakcie remontu i jeszcze można zmienić projekt pod nowego właściciela. Zdjęcia pokazują wizualizację po remoncie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia przytulna kawalerka położona w sercu miasta o powierzchni 27m2, na warszawskim Muranowie na pograniczu z dzielnicą.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł33 m² 18 151,52 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa Ursynów - Ul. Pieskowa Skała Cena: 599 000 pln + 50 000 pln miejsce w garażu podziemnym (do negocjacji) Nieruchomość: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł26 m² 18 038,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 26,07 mkw., znajdująca się na II piętrze w eleganckim trzypiętrowym apartamentowcu wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł21 m² 138,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę mieszkanie w centrum Warszawy, ulica Żelazna. Ciepłe, umeblowane,z balkonem. Widok z okien na park. Oddzielna kuchnia. Tel.   Piotrek.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł26 m² 113,46 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę lokal mieszkalny o powierzchni 26, 4 m2. Jest to jeden pokój, kuchnia otwarta na pokój, przedpokój i łazienka. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł28 m² 17 821,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Są mieszkania, które od pierwszego spojrzenia dają poczucie spokoju i równowagi - zielone otoczenie, kameralna zabudowa i świetna lokalizacja blisko centrum miasta. Taką właśnie propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł25 m² 111,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - wnęka sypialniana wraz z dużym łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł25 m² 111,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gotowa kawalerka czeka na nowego najemcę! Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 zł25 m² 107,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gotowa kawalerka czeka na nowego najemcę! Do wynajęcia (na minimum 12 mcy)w pełni wyposażona kawalerka w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 zł25 m² 107,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na minimum 12 mcy, komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka (z balkonem) w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Lokalizacja: warszawa, powiśle, ul. Górnośląska 29 Do wynajęcia kawalerka z aneksem kuchennym, 31m2, piętro 5/5 Cena najmu: 2.800 pln + prąd W cenie zaliczki na wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł18 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***oferta bezpośrednio, bez prowizji!*** Szanowni Państwo, oferta bezpośrednio, bez prowizji! Do wynajęcia od zaraz niezależna kawalerka w świetnej lokalizacji: 3 minuty do stacji Metra Pole.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł24 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł25 m² 111,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka (z balkonem) w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - wnęka sypialniana wraz z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł25 m² 111,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - wnęka sypialniana wraz z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Blok między ulicą Marszałkowską a Przechodnią. Formalnie kawalerka, jednak sypialnia jest wydzielona. Mieszkanie w pełni wyposażone - tv, pralka, zmywarka, kuchenka gazowa, piekarnik.