dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 469 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 469 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Bemowo,Warszawa

665 000 zł36 m² 18 370,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładna, duża kawalerka, bemowo. Powierzchnia to 36,20 m2. - pokoj - kuchnia - łłazienka - korytarz Możliwość przerobienia na salon z aneksem i oddzielną sypialnie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

1 034 000 zł37 m² 27 818,10 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe nowo wykończone mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta i wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 900 zł37 m² 105,41 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Apartament (37m2) dostępny od 01.01.2024 wykończony w wysokim standardzie i w pełni umeblowany, na ekskluzywnym osiedlu Galeria Park: duży słoneczny pokój (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia pięknej kawalerki na 1 piętrze o powierzchni łącznej 34 m2 z balkonem około 6 m2, położonego w cichej części prestiżowego osiedla Metro Zachód. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

665 000 zł36 m² 18 370,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Bemowo - Fort Bema ul. Obrońców Tobruku 25 | chronione osiedle z 2006 roku Mieszkanie 36,5 m2, 1-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem i miejscem parkingowym naziemnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł26 m² 26 884,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Szukasz mieszkania w fenomenalnej lokalizacji z ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Jeśli tak, to mam dla ciebie idealną ofertę! Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marynin

Bemowo,Warszawa

533 000 zł35 m² 15 074 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Nowoczesne mieszkania niedaleko centrum, wśród zieleni i w kameralnej atmosferze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Próchnika

Żoliborz,Warszawa

709 000 zł30 m² 23 633,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu kawalerkę na Żoliborzu. Nieruchomość idealna pod inwestycje jak i do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie: lokal ma 30 m2 i znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grochów,Warszawa

520 000 zł37 m² 12 262 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Oferujemy jest mieszkanie doskonale usytuowane, zaledwie 3 minuty pieszo od ronda Wiatraczna, co gwarantuje wyjątkowo dogodne połączenia komunikacyjne. Nieruchomość utrzymana jest w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

450 000 zł24 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ustawna kawalerka z francuskim balkonem poleca się na sprzedaż :) świetny lokal pod dalszy wynajem czy mieszkanie na start dla studenta. Mieszkanie narożne. Bliskość lokalizacji wum. Topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł27 m² 96 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Biuro nieruchomości Mrs Residents ma przyjemność zaprezentować Państwu nowa ofertę nieruchomości na wynajem zlokalizowana przy ul. Gwiazdzistej 27 na warszawskim Żoliborzu. Niepowtarzalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kałuszyńska

Praga-Południe,Warszawa

420 000 zł25 m² 16 230,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kawalerka o powierzchni 25,5m składa się z przedpokoju, otwartej kuchni w salonie oraz dużej łazienki. Jest balkon, okna wychodzą na południe dzięki czemu mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Esej

Bielany,Warszawa

520 000 zł32 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy rozkładową kawalerkę w bardzo kameralnej okolicy, w otoczeniu zieleni - wielkim atutem jest własny taras o powierzchni prawie 20 m2! Na 32,31 m2 tego przytulnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

495 000 zł34 m² 14 771,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Gdzie: bielany, ul. Maszewska Dla kogo: dla 1-2 osób ceniących cichą okolicę z dobrą komunikacją W kilku słowach: kawalerka o powierzchni 33,51 mkw z balkonem, na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

570 000 zł29 m² 19 594,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jednopokojowe w bloku na Powiślu przy ul. Górnośląskiej w pięknej, zielonej okolicy otoczonej parkami. Mieszkanie znajduje się na 10. piętrze w bloku z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Rembertów,Warszawa

529 000 zł51 m² 10 372,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, mieszkanie w Warszawie w doskonałej zielonej części Rembertowa. Idealnie nadaje się dla rodziny czy pod inwestycję. Istnieje możliwość zrobienia 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

490 000 zł22 m² 22 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z dużą loggia na sprzedaż w rewelacyjnym punkcie. Ciche, klimatyczne mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie składa sie z pokoju, małej kuchni z oknem, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

449 000 zł24 m² 18 630,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Szukasz inwestycji w centrum Warszawy? Mieszkania niedaleko dworca centralnego, blisko metra- z doskonałą komunikacją miejską w każdą stronę Warszawy- w skrócie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

440 000 zł31 m² 14 193,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Bielany | Al. Reymonta skrzyżowanie z Broniewskiego | osiedle zamknięte z parkingiem dla mieszkańców | autobusy i tramwaje 100 m | stacja metra Wawrzyszew 1,2 km 31m2 | 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jerzego Waszyngtona

Grochów,Warszawa

555 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Do kupienia studio 37 m2, piętro 4/4 bez windy, w kamienicy z 1958 roku, praga Południe, grochów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Mieszkanie to: * przestronny pokój 20 m2 * oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Gocławek,Warszawa

620 000 zł37 m² 16 756,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Prezentuję Państwu apartament w najbardziej części Gocławia w pobliżu Parku w bliskim sąsiedztwie Saskiej Kępy Mieszkanie w osiedlu strzeżonym usytuowane jest od strony na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

450 000 zł24 m² 18 595 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość, która stanowi doskonałą inwestycję pod kątem zarówno wynajmu długoterminowego, jak i krótkoterminowego, dzięki swojej doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo funkcjonalna kawalerka, zlokalizowana w bardzo bliskim sąsiedztwie lasu Kabackiego i metra Natolin. Pokój, całkowicie umeblowany z wyjściem na duży balkon. Jest rozkładana kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł26 m² 26 884,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka 26 m2 z balkonem i widokiem z 10 piętra w stronę Krakowskiego Przedmieścia, ulicy Kredytowej , Mazowieckiej , kopuły Kościoła na placu Małachowskiego oraz spokojny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wrzesińska

Praga-Północ,Warszawa

2 950 zł28 m² 105,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, en Opis Zapraszamy do wynajęcia oryginalnej kawalerki na 6 piętrze o powierzchni łącznej 28 m2 z balkonem, położonego w cichej części osiedla Atelier Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korczyńska

Sadyba,Warszawa

698 000 zł32 m² 21 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Pięknie wykończone mieszkanie na 3 piętrze. Okolice Sadyba Best Mall. Tuż obok przystanku Tramwaju na Wilanów (otwarcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wolska

Wola,Warszawa

455 000 zł20 m² 22 750 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Super lokalizacja! Kawalerka po remoncie na bliskiej Woli, zaledwie 2,5 km. od centrum miasta. Zapraszam do zakupu wyremontowanej w 2021 r. kawalerki. Oferta idealna dla singla jak i pod wynajem ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zadumana

Szczęśliwice,Warszawa

559 990 zł32 m² 17 499,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Sprzedam kawalerkę - 32 m2 przy ul. Zadumanej, w okolicy Parku Szczęśliwickiego. Możliwość wzięcia kredytu 2% Rozkład mieszkania: salon z wyjściem na spory balkon - ekspozycja okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio umeblowana kawalerka (26 m2) - jeden pokój (z tv) z aneksem kuchennym (z lodówką, zmywarką do naczyń, kuchenką mikrofalową z funkcją grillowania), przedpokój (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

509 900 zł30 m² 16 996,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest klimatyzowany apartament zlokalizowany w budynku Warsaw Apartments przy al. Jerozolimskich 216. Apartament w pełni wykończony składający się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

2 600 zł34 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gdzie: bielany, ul. Maszowska Dla kogo: dla 1-2 osób ceniących cichą okolicę z dobrą komunikacją W kilku słowach: kawalerka o powierzchni 33,51 mkw z balkonem, na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Garwolińska

Grochów,Warszawa

2 800 zł18 m² 160 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informcje ogólne Lokalizacja: warszawa, grochów ul. Garwolińska 16a Metraż: 17,5 m2 Piętro 6/10 (winda) Rok budowy: 1966 Czynsz: 528 zł Miejsce postojowe naziemne - ogólnodostępne Cena: 2800 zł + 520.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł28 m² 24 526,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować genialną kawalerkę w pięknej przedwojennej kamienicy na skraju Śródmieścia i Ochoty. Genialna komunikacja z centrum to tylko początek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kakowskiego

Praga-Południe,Warszawa

469 000 zł36 m² 13 107,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż na warszawskiej Pradze-Południe, przy ul. Kard. A. Kakowskiego 7a. To ciekawa nieruchomość, idealna jako inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bysławska

Wawer,Warszawa

1 950 zł20 m² 98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka jak bombonierka, mała, ale urocza, przytulna i zadbana, lokalizacja przy pętli autobusowej 521, do skm 400m pieszo. Do okna zaglądają gałęzie zielonych drzew. Posiada kratkę balkonową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

359 000 zł21 m² 17 095,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Koło,Warszawa

440 000 zł20 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność zaprezentować Kawalerkę o powierzchni 20 m2 zlokalizowaną na Woli / Koło. Nieruchomość znajduję się na parterze w dwupiętrowej kamienicy z 1956 roku. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

690 000 zł38 m² 18 157,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Bardzo ładne mieszkanie na Mokotowie - 38 m2. Cicha, spokojna okolica, "rzut beretem" do Parku Łazienkowskiego. Przestronny pokój z dużym oknem balkonowym i oddzielną kuchnią. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

630 000 zł32 m² 20 024,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w bardzo przyjaznej okolicy zielonych Bielan. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu z balkonem, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Tarchomin Kościelny,Warszawa

460 000 zł31 m² 15 062,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka o powierzchni 30,54 mkw. z ogrodem na kameralnym osiedlu. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Pokój z aneksem kuchennym. Łazienka. Jasne. Ogród z tarasem.