dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 468 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 468 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

680 000 zł40 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Super lokalizacja z bliskim przystankiem metra, alei Kasztanowej i lasu Kabackiego. Mieszkanie składa się z : -kuchni zamykanej z oknem -salonu z wyjściem na balkon - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

425 000 zł29 m² 14 655,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę o powierzchni 29 m , położoną na 3. piętrze niskiego budynku. Brak windy stanowi wyzwanie? Jedno wejście na 3 piętro, na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bartóka

Ursynów,Warszawa

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Jednopokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia na Ursynowie przy ulicy Beli Bartoka. Powierzchnia 35m2. Piętro 5 z 13 z windą. Strzeżone, bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowocześnie urządzony - jasny, słoneczny apartament 1-pokojowy (35m2) przy ul. Bukowińskiej na Mokotowie. Mieszkanie zadbane - czyste, z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

419 500 zł26 m² 16 134,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja do dnia 29.02.2024 roku. Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej. Ustawna kawalerka z oddzielną widną kuchnią, usytuowana na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

410 000 zł27 m² 15 185,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27 mkw na warszawskim Brodnie, zaledwie 10 minut spacerem od stacji metra Brodno. Lokalizacja jest doskonała, znajduje się blisko urokliwego Parku Brodnowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Jednopokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia przy ulicy Perzyńskiego w świetnej lokalizacji na Bielanach o powierzchni 31m2. Budynek strzeżony Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Do wynajęcia znakomicie zlokalizowane mieszkanie jednopokojowe z balkonem na Mokotowie przy ulicy Woronicza. Na uwagę zasługuje oddzielone miejsce do spania wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pereca

Wola,Warszawa

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Zadbane jednopokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Pereca na Woli. Powierzchnia 33 m2. Piętro 8 z 13 z windą. - doskonała lokalizacja - Czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Flisa

Włochy,Warszawa

515 000 zł35 m² 14 701,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Sprzedaż | Mieszkanie Warszawa Włochy | Kawalerka Włochy | Warszawa | Włochy | Mieszkanie | Sprzedaż Jednopokojowe mieszkanie w Warszawie w dzielnicy Włochy na Granicy z Ochotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

646 390 zł35 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Przestronna kawalerka przy Fortach Bema. Inwestycja Acciona bardzo ceniona przez klientów. Ustawny pokój dzienny z bardzo dużym balkonem, widna kuchnia, łazienka z wanną oraz mały przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Elektoralna

Śródmieście Północne,Warszawa

699 000 zł32 m² 22 148,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1921

Kamienica | 1921 rok | 32 m2 | Stare Miasto | M1 | Centrum Wysokie 3,5 metrowe mieszkanie w kamienicy z 1921 roku, znajdujące się na parterze 4-piętrowej kamienicy. Klimat mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prałatowska

Targówek,Warszawa

650 000 zł43 m² 15 039 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży przestronną i z dużym potencjałem aranżacyjnym kawalerkę o pow. 43m2 znajdującą się doskonałe skomunikowanej lokalizacji na Targówku przy ul. Prałatowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Konopacka

Praga-Północ,Warszawa

3 800 zł41 m² 92,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia kompaktowe studio znajdujące się na Starej Pradze w nowym budynku przy ul. Konopackiej 19. Bydynek wyposażony w recepcje i całodobowa ochronę. *Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

686 000 zł30 m² 22 499,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Nowa inwestycja na Bielanach. Bardzo dobra komunikacja. W 5 minut spacerem dojdziesz do najbliższego przystanku metra M1. W pobliżu galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pruszkowska

Ochota,Warszawa

424 000 zł20 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Przedmiotem oferty jest studio na Ochocie. Nieruchomość w stanie dobrym, do odmalowanie, doposażenia. Powierzchnia całkowita to 20 metrów. Rozsądny rozkład pomieszczeń pomimo niedużego metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Praga-Północ,Warszawa

950 000 zł31 m² 30 904,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, będące częścią renomowanego kompleksu Port Praski. Ta niezwykła realizacja od kilku lat rozwija się, a wraz nią cała Praga Północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

660 000 zł43 m² 15 254,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferujemy na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie, położone na Pradze- południe u zbiegu ulic Komorskiej oraz Łukowskiej. Umów się już dziś! Atuty nieruchomości: - spokojne, bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Lotników

Mokotów,Warszawa

599 000 zł32 m² 18 979,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu słoneczną kawalerkę o ekspozycji zachodniej o powierzchni 31m2. Rozkład mieszkania: duży pokój dzienny, z którego przechodzimy do jasnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

390 000 zł32 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe, ciche mieszkanie na Bródnie Układ mieszkania : - pokój 20m z wyjściem na 1 m balkon - kuchnia 3,5 m z oknem, wejście z pokoju - łazienka 3,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

610 000 zł34 m² 18 047,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Przestronna kawalerka przy Cytadeli i pl. Inwalidów. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, strefa sypialna z oknem wydzielona zabudową meblową, łazienka z prysznicem, przy wejściu duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batumi

Stegny,Warszawa

550 000 zł31 m² 17 628,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cicha kawalerka, w budynku z windą, mokotów (ul. Batumi). Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze z dziesięciu, z oknami skierowanymi na południe. Kawalerka składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 650 zł21 m² 126,19 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania z ofertą świetnej kawalerki w top lokalizacji! Mieszkanie kompletnie wyposażone. Wejdź i zamieszkaj! Elegancka funkcjonalna kawalerka w samym sercu Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 900 zł23 m² 126,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie przy ul. Jana Kasprowicza na warszawskich Bielanach. Nieruchomość o powierzchni 23 mkw składa się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sąchocka

Ochota,Warszawa

439 000 zł28 m² 15 512,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja Twój Kąt z Widokiem na Marzenia Zapraszamy Cię do odkrycia tej wyjątkowej kawalerki, która stwarza możliwość zaprojektowania swojego własnego świata. To mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Ursynów,Warszawa

325 000 zł17 m² 19 140 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam Apartament Inwestycyjny - 1 Pokój z Balkonem Budynek o bardzo wysokim standardzie z Recepcją z Lokalami usługowymi na parterze z miejscami parkingowymi naziemnymi i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

539 000 zł28 m² 19 529 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Sprzedam słoneczną kawalerkę przy ul. Aleja Jana Pawła II o całkowitej powierzchni 27,66 m2 z przynależną piwnicą. Mieszkanie w bloku 9/9 (1966 r.] do remontu. Pokój z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

699 000 zł25 m² 27 960 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

faktura vat 23% Cena netto 568.000zł Doskonała lokalizacja - Miasto na wyciągnięcie ręki Metro Tramwaj Autobus w zasięgu kilku kroków Kameralna, 3-piętrowa zabudowa Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dolna

Dolny Mokotów,Warszawa

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie znajdujące się na zielonym Mokotowie! Tuż obok Parku Morskie Oko i Łazienek Królewskich. Wygodny dojazd (autobusy, tramwaje) do uw, sggw, sgh i Politechniki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Trojańska

Włochy,Warszawa

1 550 zł28 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *-50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia kawalerka w odnowionym budynku przy ulicy Trojańskiej (włochy - Okęcie). *Lokal o powierzchni 27,57 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

470 000 zł28 m² 16 756 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do ogladania Apartament na XIII piętrze z balkonem/loggią Widok na panoramę warszwy Najlepsza lokalizacja blisko wszędzie: - blisko na stare miasto - Blisko do Zielonych Parków Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

750 000 zł43 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam na sprzedaż kawalerkę 43 m2 zlokalizowana na Pradze Północ, przy ulica Okrzei 23 Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki z wc, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Niepodległości

Filtry,Warszawa

2 600 zł20 m² 130 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna, świeża kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Warszawy. 5 minut piechotą do Dworca Centralnego. Mieszkanie zlokalizowane jest przy Alei Niepodległości 245, na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

599 000 zł33 m² 17 934,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przestronna kawalerka o powierzchni 33,4 m znajdujące się na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy, z ekspozycją okien w kierunku wschodnim ( okna od podwórka ). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Koszyki,Warszawa

1 200 000 zł43 m² 27 848,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Dzień dobry, szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kamienicy po generalnym remoncie. Tutaj wszystko jest wymienione i pachnie nowością! Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

865 000 zł40 m² 21 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Przedstawiam do sprzedaży wyjątkowe studio, znajdujące się w sercu Pragi Północ. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Jego nowa odsłona doskonale oddaje ducha tej części Warszawy. Wysokie na ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lutosławskiego

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Do wynajęcia śliczna kawalerka, przy Metrze. Kawalerka jest słoneczna, zadbana, czysta, wszystko działa. W pokoju jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Keniga

Ursus,Warszawa

349 000 zł23 m² 15 173,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dostępne od zaraz Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal o powierzchni 45m2 znajdujący się w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Ząbkowskiej 5 w przedwojennej kamienicy. - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Wola,Warszawa

3 000 zł30 m² 101,21 zł/m²

 

Piętro:3/26

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament na wynajem wola/warszawa. English below Nieruchomości z dumą prezentuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 29.64m2, reprezentujące elegancję i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

680 000 zł43 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Kawalerka o powierzchni 43,2m2, usytuowana na 1 piętrze w budynku z windą zlokalizowana na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Komorskiej. Budynek z 2003roku. Blok osłonięty jest od.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij