dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 472 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 472 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł20 m² 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia malutkie przytulne mieszkanko idealne dla jednej osoby lub na biznes na gabinet psychologiczny ,kosmetyczny ,manicure , pedicure, gabinet masażu .Doskonałe połączenie komunikacyjne blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Smocza

Wola,Warszawa

555 000 zł26 m² 21 134,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 27m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku z windą- zlokalizowane na warszawskim Muranowie przy ulicy Smoczej. Mieszkanie po remoncie - czyste i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzymały

Ursus,Warszawa

485 900 zł30 m² 16 196,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Ursus , weremontowane, bardzo ciche, fantastyczne mieszkanie na 1 piętrze, duży bardzo jasny pokój z francuskim balkonem, łazienka z wanną i prysznicem oraz pralką, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalowa

Nowa Praga,Warszawa

4 200 zł45 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie przy ul. Stalowej. Mile widziane pary oraz właściciele ułożonych zwierząt. Metraż mieszkania wynosi 45 mkw. Nieruchomość mieści się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

515 000 zł30 m² 17 109,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 30,10m2. Mieści się na pierwszym piętrze w bloku z windą, położonym przy ul. Okopowej , blisko metra i komunikacji miejskiej. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Żoliborz,Warszawa

625 000 zł38 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić sprzedaż dwupokojowej nieruchomości w zadbanym bloku z lat 80' w pobliżu stacji Metra Marymont. Atuty: *nieruchomość dostępna od zaraz, *pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście Północne,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Dostęp do wszystkich atrakcji kulturalno-rozrywkowych. 20-metrowy słoneczny salon, oddzielna pojemna (dwupoziomowa) garderoba, do której wchodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stalowa

Nowa Praga,Warszawa

635 000 zł43 m² 14 767,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie na Pradze. Zlokalizowane kilka minut od drugiej linii metra. Mieszkanie: lokal ma 43 m2 i znajduje się na 3 piętrze (winda) Złożony z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

675 000 zł35 m² 19 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie na sprzedaż, położone na warszawskim Mokotowie, przy ul. Puławskiej- ulicy o najlepszej komunikacji (metro, tramwaje, autobusy). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

610 000 zł34 m² 17 732,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż jasną kawalerkę przy Metro Służew. Powierzchnia 34m2, 1 piętro, jest balkon i piwnica. Blisko do Metra Służew. To świetna propozycja dla singli, pary, studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

719 000 zł39 m² 18 435,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż mieszkanie na Bliskiej Woli o powierzchni 39mkw. Kawalerka przedzielona ścianką działową między sypialnią, a salonem co tworzy dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Bielany,Warszawa

410 000 zł18 m² 23 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyremontowaną i wyposażoną kawalerkę na warszawskim Marymoncie. Kameralne mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Grochów Południe,Warszawa

627 000 zł31 m² 20 225,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie spełnia warunki programu Bezpieczny Kredyt 2% Kolejny etap cieszącego się dużą popularnością osiedla. Termin oddania - II kw 2024r. Atrakcyjna lokalizacja Sąsiedztwo ch Promenada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Bieniewicka

Żoliborz,Warszawa

470 000 zł23 m² 20 614 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania zadbana, czysta, gotowa do wprowadzenia, unikalna kawalerka narożna z ekspozycją okien na dwie strony świata: wschód i północ. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karolkowa

Czyste,Warszawa

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Jednopokojowe mieszkanie z aneksem sypialnym na bliskiej Woli przy ulicy Karolkowej o powierzchni 34m2 na osiedlu Metropoint Apartments. + osiedle strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szumiących Traw

Białołęka,Warszawa

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronne, słoneczne mieszkanie na zamkniętym, kameralnym osiedlu na Białołęce, ul. Szumiących Traw w pobliżu Centrum Handlowe Targówek opis mieszkania Przedmiotem najmu jest przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przy Agorze

Młociny,Warszawa

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Zadbane jednopokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia na Bielanach przy ulicy Przy Agorze. Najważniejsze zalety mieszkania: + Metro Młociny 300m + Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gwiaździsta

Potok,Warszawa

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Zadbane jednopokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Gwiaździstej na Żoliborzu. Czyste i zadbane mieszkanie do wynajęcia na Żoliborzu w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Litewska

Śródmieście Południowe,Warszawa

650 000 zł20 m² 32 322,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

To ogłoszenie zamieszcza właścicielka mieszkania. Mieszkanie znajduje się przy ul. Litewskiej 10, krótkiej ulicy łączącej al. Szucha z ul. Marszałkowską. Za płotem Ministerstwo Spraw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

570 000 zł32 m² 17 812,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

| 1954 rok | wum | 32 m2 | Banacha | do remontu Mieszkanie znajduję się na Starej Ochocie przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku. Nieruchomość znajduję się na 7. piętrze 7-piętrowego budynku. Windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Kawalerka do wynajęcia na Mokotowie przy Alei Niepodległości na wysokości metra Racławicka. Doskonała lokalizacja Winda 10 minut do centrum Komórka lokatorska Blisko Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

688 000 zł28 m² 24 571 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

W trakcie realizacji Mieszkanie jednopokojowe położone w przedwojennej kamienicy, zlokalizowanej sercu Starego Żoliborza, blisko węzła komunikacyjnego przy ul. J, Popiełuszki, pl. Wilsona oraz Hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

980 000 zł35 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy 35 metrowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji dewelopera Matexi przy Grzybowskiej 37. Nowoczesna Inwestycja w centrum miasta! Grzybowska 37 to prestiżowy budynek mieszkalny, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

686 000 zł30 m² 22 499,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę w inwestycji ulokowanej tuż przy Metrze Wawrzyszew! W mieszkaniu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

519 000 zł30 m² 17 242,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Kawalerka do generalnego remontu, wola - Młynów Mieszkanie o powierzchni 30,10 m2 jest jednostronne, o ekspozycji północno-wschodniej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

646 000 zł31 m² 20 838,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Korsaka

Praga-Północ,Warszawa

555 000 zł30 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 30 m2, ul.Korsaka 6 piętro. Praga północ. Mieszkanie do remontu. Składa się z: 1. pokoju z aneksem kuchennym. 2. łazienka z toaleta i prysznicem. 3. piwnica. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Warszawa

Powiśle,Warszawa

599 000 zł26 m² 23 038,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż gotową do zamieszkania kawalerkę, położoną w doskonałej lokalizacji: na zielonym Powiślu. Ta nieruchomość oferuje komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

640 000 zł31 m² 20 645,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu studio z tarasem 10m2 oraz praktyczną garderobą. Kolejny etap cieszącego się dużą popularnością osiedla. Ostatnie mieszkania spełniające warunki bezpieczny kredyt - 2%. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kabaty,Warszawa

1 850 zł37 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana do osób pracujących Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Polnej Róży obok Metra Kabaty o powierzchni 37m2. Przestronna kawalerka składa się z dużego pokoju z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

3 900 zł20 m² 195 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny lokal na wynajem w samym sercu Warszawy! Lokal mieści się przy ul. Chmielnej 73c. Wyróżnia go: - położenie w kamienicy z 1955 roku, - projekt wnętrza zgodny z japońską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Śmiała

Stary Żoliborz,Warszawa

610 000 zł34 m² 18 047,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjną kawalerkę na Starym Żoliborzu mieszkanie składa się z - salonu z aneksem kuchennym - łazienki - w salonie są dwa okna - można wydzielić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł20 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świeżo wyremontowana kawalerka zlokalizowana przy ulicy Grójeckiej 70a na Ochocie 10 minut do centrum Warszawy do wynajęcia od lutego 2024. Mieszkanie składa się z pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone mieszkanie (po generalnym remoncie) przy ulicy Wileńskiej 37/39 o powierzchni 33,70 m2 do wynajęcia od 1 stycznia 2024. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka typu studio o pow. 31m2 na Kabatach 5 min od metra, osiedle strzeżone, winda, duży balkon. Umeblowana: zabudowa kuchenna + sprzęt agd, sofa rozkładana, szafa, stolik, tv, kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia komfortową kawalerkę w apartamentowcu na warszawskiej Woli, przy ul. Sokołowskiej 9. Mieszkanie jest umeblowane, gotowe do zasiedlenia od zaraz. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

396 585 zł25 m² 15 863,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Idealne dla inwestora Zakup tego lokalu doskonała lokata kapitału, dzięki której możesz osiągać comiesięczne przychody ciesząc się jednocześnie wzrostem wartości zakupionej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

580 000 zł32 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję do nabycia jasnej i przestronnej kawalerki o powierzchni 32 metrów kwadratowych, znajdującej się na pierwszym piętrze. Duże drewniane okna mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Marysin Wawerski,Warszawa

420 000 zł29 m² 14 482,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Do kupienia przestronne studio o powierzchni 29 m2, piętro 1/3 bez windy, w budynku z 1963 r, marysin Wawerski. Mieszkanie w stanie do remontu, idealne dla singla/singielki lub dwóch.