dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 477 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

750 620 zł29 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż ekskluzywna kawalerka o wyjątkowej lokalizacji na ul. Grzybowskiej w Warszawie, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola. Ten nowoczesny apartament to idealne rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pełczyńskiego

Górce,Warszawa

599 000 zł35 m² 17 017,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 35,20 m znajdujące się przy ul. Pełczyńskiego 20 w Warszawie. Nieruchomość położona jest na IV piętrze bloku mieszkalnego z windą wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

439 250 zł18 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/25

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokal inwestycyjny w bardzo znanej inwestycji dewelopera jw Construction - Bliska Wola Tower. W pełni wykończony i wyposażony, gotowy do użytkowania lub czerpania zysków za najmu długo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

389 000 zł19 m² 20 473,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż przytulna kawalerka w wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Pradze Północ! Mieszkanie jest idealne na inwestycję - znajduje się naprzeciwko rewitalizowanej Fabryki Pollena (warzelnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł25 m² 104 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę, nowe, dostępne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

620 000 zł41 m² 15 196,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Wyjątkowa Kawalerka w Sercu Grochowa! Szukasz idealnego miejsca w Warszawie? Ta jasna i przestronna kawalerka na 3. piętrze czeka na Ciebie! Co oferujemy: - piękny widok z wykuszowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dęby

Praga-Południe,Warszawa

490 000 zł28 m² 17 357,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Szukasz swojego pierwszego mieszkania gotowego do zamieszkania? A może zależy Ci na świetnej inwestycji pod wynajem? Ta przytulna kawalerka to idealna propozycja dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

645 000 zł30 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy w sercu Mokotowa metro Raclawicka z windą.Do zamieszkania OD ZARAZ! Nieruchomość: Kawalerka 30 m2, znajdujące się na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Jerzego Waszyngtona

Saska Kępa,Warszawa

480 000 zł23 m² 20 869,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 23 m , położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - przy al. Waszyngtona, w sąsiedztwie Saskiej Kępy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bagno

Śródmieście Północne,Warszawa

550 000 zł20 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

*Z widokiem na Pałac Kultury Lokalizacja Warszawa śródmieście północ ul. Bagno Przedmiotowa nieruchomość to kawalerka o powierzchni 20m2, zlokalizowana przy ul. Bagno w Warszawie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

799 000 zł28 m² 28 535,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Warszawa-Wola - ścisłe centrum Warszawy, 2 km do okolic Pałacu Kultury i Nauki > przystanki autobusowe 400 m > przystanki tramwajowe 900 m > stacja metra Rondo Daszyńskiego 900m > 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

525 000 zł35 m² 14 957,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu cichą i funkcjonalną kawalerkę 35,1 m2, w której spędziliśmy w dwie osoby ponad 6 lat życia. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu pod Dębami, co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

449 000 zł25 m² 18 178,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jednopokojowe, usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku, zachowane w doskonałym stanie, nie wymagającym prac remontowych. Mieszkanie składa się - sypialni - kuchni, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

750 000 zł36 m² 21 067 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 z balkonem na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku. Blok został wybudowany w 1956 roku kilka lat temu zostały wyremontowane klatki oraz zrobiona nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Burakowska

Powązki,Warszawa

788 000 zł25 m² 31 520 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i doskonale wyposażone studio o unikalnym rozplanowaniu i wysokim standardzie wykonania. Mieszkanie to łączy w sobie nie tylko estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

559 000 zł30 m² 18 509,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

NA granicy pragi pułnoc I białołęki- (150 metrów ) do ulicy modlińskiej , (1500 metrów) do ulicy jagiellońskiej -osiedle port żerań ogrodzone z całodobową ochroną. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

660 000 zł35 m² 18 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie o powierzchni 35 m z balkonem, usytuowane na 2 piętrze w przedwojennej kamienicy z 1937 roku. Budynek został gruntownie wyremontowany - ocieplony, z nowym dachem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sierpińskiego

Rakowiec,Warszawa

3 000 zł39 m² 77 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Proponujemy na wynajem kawalerkę z balkonem (6 m) na Ochocie. Budynek ma 3 windy oraz ochronę. Mieszkanie jest przestronne, z aneksem kuchennym i z widokiem na zieloną okolicę. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

445 000 zł40 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 40 m2, usytuowana na zamkniętym osiedlu w Wawrze, niedaleko Wału Miedzeszyńskiego. Mieszkanie składa się z salonu, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przybyszewskiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł19 m² 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Świetna lokalizacja, bielany ul. Przybyszewskiego-niski budynek z cegły - 1 pietro Bardzo dobra komunikacja (wiele linii autobusowych, metro 10 min). Okolica bardzo cicha, spokojna, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnomorska

Stegny,Warszawa

590 000 zł31 m² 19 032 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES wyłącznie U mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu kawalerkę znajdującą się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

697 000 zł28 m² 24 892,90 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kawalerka świeżo po remoncie, cicha, w samym centrum Warszawy. Bardzo dobra lokalizacja bezpośrednio przy Placu Grzybowskim - blisko metro, złote Tarasy, dworzec Centralny. Ze względu na atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Bielany,Warszawa

2 600 zł26 m² 101,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 07.03.2025 APARTAMENT Nowoczesna kawalerka w nowo wybudowanym budynku.