dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł130 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie - piętro i poddasze. 3 sypialnie + salon, kuchnia i 2 łazienki - umeblowana. Wolne od zaraz. *Podana kwota nie zawiera opłat za media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lisa-Kuli

Stary Żoliborz,Warszawa

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stary Żoliborz (blisko Placu Inwalidów) apartament do wynajęcia, 74 m2 3,500 pln mies. Na drugim i trzecim piętrach kamienicy. 2 pokoje. Projektowany przez architekta wnętrz i po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gwiaździsta

Marymont-Ruda,Warszawa

570 000 zł89 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Dwupoziomowe mieszkanie na 10 i 11 piętrze w budynku 13-piętrowym, wykonanym w technologii "rama H". Budynek po wymianie instalacji c.o. i wody (liczniki), nowe windy. Mieszkanie po gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Ochota

Ochota,Warszawa

995 000 zł114 m² 8 728,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie projektowane przez architekta, niezwykle przestrzenne i wysokie: od 3 do 4,5 m! Na 114m2 znajdują się tylko 3 pokoje: przedpokój z salonem z kominkiem i otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio! Mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej dzielnicy Wilanów, przy ul. Bruzdowej 96, na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Wymykające się wszystkim standardom mieszkanie w samym sercu starego górnego Mokotowa. Lokalizacja idealna. Budynek przedwojenny, niski. Z okien widok na tereny zielone, a z drugiej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

800 000 zł95 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Ciche, słoneczne mieszkanie z możliwością przebudowy i powiększeniem liczby pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Białołęka

Białołęka,Warszawa

2 700 zł120 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

mieszkanie prawie nieuzywane, umeblowane, z garażem podziemnym, taras 30m2, jacuzzi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Czerniaków

Czerniaków,Warszawa

1 050 000 zł89 m² 11 797,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania przepiękny, wykończony, dotychczas niezamieszkały, dwupoziomowy apartament położony na Sadybie o powierzchni 89 m2. Okna wychodzą na południowy-zachód, dzięki czemu jest niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

4 900 zł140 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe na warszawskim ursynowie. Do mieszkania przynależy oddzielny garaż oraz meijsce postojowe. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgodna

Gocław,Warszawa

800 zł160 m² 5 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dom Szukasz ładnego mieszkania, w fajnej lokalizacji, gdzie tynk nie leci Ci na głowę? Chcesz zamieszkać w pięknym domu. Poszukuję 5~6 studentów/studentek. Mam do wynajęcia nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powązkowska

Bemowo,Warszawa

680 000 zł96 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1996

Duże, ponad 96-metrowe, dobrze zaaranżowane, z dobrą ekspozycją na strony świata, w pełni wykończone i gotowe do wprowadzenia się. Położone na Bemowie, na spokojnym i cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Nad Strugą

Targówek,Warszawa

1 279 464 zł169 m² 7 554,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie dwupoziomowe na ulicy Nad Strugą 19 ma powierzchnię 169,37 m. W skład mieszkania wchodzi: 6 pokoi, garderoba, 2 łazienki, wc, 4 balkony, taras na dachu, 2 miejsca garażowe (podziemne),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeczota

Mokotów,Warszawa

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

duże, dwupoziomowe, eleganckie i wygodne mieszkanie w domu wielorodzinnym z oddzielnym wejściem, kominkiem, garażem, ogrodem - na dłużej,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ursynowska

Mokotów,Warszawa

2 500 €200 m² 12,50 €/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Apartament 200 m2, dwa piętra w zabytkowej willi z ogrodem, przy ulicy Ursynowskiej na Mokotowie, naprzeciwko ogrodu jordanowskiego przy Parku Dreszera, po generalnym remoncie. I piętro salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ptasia

Śródmieście Północne,Warszawa

1 250 000 zł94 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Bespośrednio sprzedam mieszkanie na ul. Ptasiej 2. Mieszkanie dwupoziomowe, wykończone, składające się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki i wc oraz piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wilgi

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł300 m² 10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Na wynajem Lokal użytkowy do wyboru niski parter lub 1 piętro. Na produkcje, studio, pracownie, magazyn, biuro. Przyjemna cicha okolica. Dojazd z warszawy bez korków. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wesoła

Wesoła,Warszawa

500 000 zł125 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedam ciche dwupoziomowe mieszkanie na drugim piętrze w domu wielorodzinnym w Warszawie w dzielnicy Wesoła. Osiedle strzeżone, mieszkanie oddane do użytku w 2004 roku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Potrzebna

Włochy,Warszawa

998 000 zł196 m² 5 102,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1958

Dwupoziomowe w nadbudowie kamienicy, słoneczne, przestronne, o podwyższonym standardzie. Na pierwszym poziomie 80 m2 : salon z dużym oknem tarasowym i widokiem na ogród, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czechowicka

Gocławek,Warszawa

699 000 zł91 m² 7 681,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przepiekne, wyjatkowe mieszkanie w kameralnym budynku na czwartym, ostatnim piętrze. Powierzchnia 76 m + 15 metrów szklanej antresoli zawieszonej nad duzym pokojem. Duzy pokój wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł105 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

- 2 poziomowe mieszkanie + strych - 105 (m2) - Na cichym i spokojnym osiedlu strzeżonym - Mieszkanie umeblowane, niewymagający remontu - Miejsce garażowe + duża piwnica ok 5 m2 - Bezpieczny plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyczółki

Ursynów,Warszawa

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w starym budownictwie w spokojnej okolicy. Przejściowa kuchnia, duży pokój, niewielka przybudówka, łazienka. Ogrzewanie co na gaz. Mieszkanie dobre dla jednej osoby lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

352 000 zł52 m² 6 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Skarbka z Gór, o powierzchni całkowitej 52m2, użytkowej 43,10m2 na strzeżonym osiedlu, z miejscem w garażu podziemnym. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 250 zł47 m² 26,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o bardzo dobrym standardzie, dwupoziomowe. Poziom właściwy- 31 m (pokój dzienny, widna, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój), poziom drugi- antresola, 16m (sypialnia). Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rembertów

Rembertów,Warszawa

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Rembertów 60m2, salon 18m2,widna kuchnia 9m2 w pełni wyposażona, sypialnia z garderobą 16m2+3m2, wc z pralnią,łazienka, 4pietro. prywatne miejsce postojowe pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Korzona

Targówek,Warszawa

520 000 zł71 m² 7 282,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Trzypokojowe mieszkanie na Targówku. Okolica znakomicie zagospodarowana. Na osiedlu, apteka, przychodnia, sklepy, biuro rachunkowe, salon kosmetyczny, fryzjer. W pobliżu: szkoły, przedszkole, pętla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Nizinna

Wesoła,Warszawa

921 000 zł160 m² 5 756,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2011

Cichy apartament dwupoziomowy 160 m2 z ogrodem 210m2 i 2 miejscami garażowymi położony w bezpośrednim sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i stadniny (za ogrodzeniem często.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zimowa

Ursynów,Warszawa

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bezpośrednio! I w przyzwoitej cenie! Mieszkanie mansardowe niedaleko centrum Warszawy (20 minut samochodem w godzinach szczytu). Salon, kuchnia z aneksem sypialnia i sypialnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Merliniego

Mokotów,Warszawa

1 060 000 zł106 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przy zakupie tej nieruchomości agencyjnej! koszty prowizji ponosi sprzedający! Do sprzedaży dwupoziomowy Apartament o powierzchni 106 m2, z dwoma balkonami oraz tarasem o powierzchni 8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie typu studio, na poddaszu 4 piętro, nowe budownictwo - Kabaty, ul. Ekologiczna cicha, spokojna okolica, skwerek przed budynkiem, osiedle strzeżone 45 m2 + 15 m2 antresola, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Koło

Koło,Warszawa

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie na Woli - dwupoziomowe duże mieszkanie 70m2 + dodatkowe 40m2 Kuchnia w aneksie w jadalni pow. 20m2 - pozostaje zabudowana kuchenna wraz ze sprzętem agd. Salon z podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pasażerska

Miedzeszyn,Warszawa

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowe, nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w Miedzeszynie, w kameralnym osiedlu. Powierzchnia użytkowa 119,5m2, po podłodze około 130m2. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Solipska

Włochy,Warszawa

895 000 zł170 m² 5 264,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Dwa niezależne wejścia - można podzielić na dwa mieszkania. Strych nad mieszkaniem do adaptacji. Salon 45 m - możliwy podział na dwa pokoje. Kuchnia zabudowana z agd, z dużym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

1 500 zł52 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pilnie wynajmę dwupoziomowe mieszkanie na białołęce mieszkanie jest umeblowane wyposażone W sprzęt agd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

6 500 zł60 m² 108 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:nie

Lokal na wynajem, polozony na 1szym pietrze w srodku Galerii obok ruchomych schodow. Lokale sasiednie juz otwarte. Mozliwosc umozenia czynszu za 2 miesiace na wykonczenie lokalu wg potrzeb wynajmujacego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Floriańska

Stara Praga,Warszawa

1 249 000 zł109 m² 11 458 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowy apartament, w nowoczesnym i ciekawym architektonicznie budynku na Starej Pradze. Przystanek tramwajowy od Starego Miasta. W bliskim sąsiedztwie znajduje się aquapark, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przy Bażantarni

Natolin,Warszawa

900 000 zł85 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Sprzedam bezpośrednio: - rok budowy 1993 - 3 poziomy na półpiętrach 85 m2 + ogród 100 m2 + garaż 17 m2 + piwnica 12 m2 + loggia 12 m2, - salon + 2 sypialnie + łazienka z wc + wc + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

849 000 zł100 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe, przestronne, widne , 4-pokojowe mieszkanie przy metrze Kabaty (100 m do stacji metra). Całkowita powierzchnia 94m2 (powierzchnia podłogi ok. 100 m2). Mieszkanie w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

720 000 zł78 m² 9 230 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słoneczny, przestronny dwupoziomowy apartament z loggią i pięknym widokiem na Las Kabacki. Na 1 pozimie znajduje się obszerny salon z loggią (11m), otwartą kuchnią, holem, osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fitelberga

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł80 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opis mieszkania Mieszkanie znajduje się na parterze. W tym domu są 4 mieszkania /2 na parterze i 2 na piętrze/. Jest to własność społdzielcza. Budynek jest z lat 60tych. Okolica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Walcownicza

Falenica,Warszawa

485 000 zł64 m² 7 578 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966