dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

326 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

326 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ząbkowska

Stara Praga,Warszawa

870 000 zł69 m² 12 568,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż unikatowe dwupoziomowe mieszkanie, na parterze w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Ząbkowskiej, na warszawskiej Starej Pradze. Zespół budynków mieszkalnych przy Ząbkowskiej 5 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Liwska

Targówek,Warszawa

825 000 zł71 m² 11 672 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najnowsza inwestycja powstająca na Targówku przy ul. Liwskiej na rogu ul. Wysockiego będzie, pod każdym względem bezkonkurencyjną ofertą dla osób szukających mieszkania o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 230 000 zł97 m² 12 654,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy na prezentację! Na sprzedaż nowoczesne, przestronne dwupoziomowe mieszkanie, znajdujące się przy ul. Jagiellońskiej 4 w Warszawie, tuż przy Metrze Stadion Narodowym. Cena 1 230 000 pln,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

1 434 858 zł86 m² 16 778 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane w budynku z cegły w pobliżu stacji metra Kabaty. Nowoczesna inwestycja jest zlokalizowana przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzcinowa

Włochy,Warszawa

4 100 zł68 m² 60,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Włochy przy ul. Trzcinowej. W pobliżu przystanki autobusowe i stacja kolejowa Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

1 750 000 zł122 m² 14 374,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Dostępne od listopada., obecnie mieszkanie jest wynajmowane. Powierzchnia użytkowa około 130 m2. Mieszkanie dwu poziomowe na Kabatach, 5 pokoi, oddzielna widna duża kuchnia z jadalnią. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pasłęcka

Tarchomin,Warszawa

650 000 zł83 m² 7 831 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83m2. Lokal dwupoziomowy, mieszkanie znajduje w zielonej okolicy Tarchomina przy ulicy Pasłęckiej 16. Mieszkanie mierzone po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korzona

Targówek,Warszawa

4 300 zł75 m² 57,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 75 m2. Poziom I: salon 28m2, osobna widna kuchnia, toaleta, przedpokój. Poziom II: sypialnia Master 12 m2 z wyjściem na loggię, sypialnia lub pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętosławska

Praga-Południe,Warszawa

4 400 zł85 m² 51,64 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupoziomowe mieszkanie 85,20 m z loggią 5,7 m na 10 i 11 piętrze przy ul. Świętosławskiej z pięknym widokiem na Pragę. W budynku dwie windy. Klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ksawerów

Wierzbno,Warszawa

660 000 zł48 m² 13 636 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Ciche mieszkanie z piękną panoramą przy metrze Wierzbno. Mieszkanie składa się z dużego salonu z wyjściem na loggię, oddzielnej widnej kuchni, sypialni (obecnie pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

960 000 zł87 m² 11 021,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Dwupoziomowe, przestronne, komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 87,10 m , 3 i 4 kondygnacja w 4-piętrowym bloku bez windy z 1994 roku-Warszawa, bemowo, ul. Wrocławska róg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gościniec

Stara Miłosna,Warszawa

2 968 zł106 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ponad 106m2 (67m2 + 39m2), które jest idealne dla pary. Mieszkanie (z klimatyzacją) znajduje się na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polo

Imielin,Warszawa

3 000 zł46 m² 65 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja: - ok. 350 metrów do stacji metra Imielin, - teren osiedla z zamkniętym wjazdem, parking tylko dla mieszkańców - 1 lokal 1 karta wjazdowa, - cicho, mnóstwo terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przemysława II

Ursus,Warszawa

664 000 zł95 m² 6 989,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania bezczynszowe, 3 pokojowe mieszkanie, z mozliwością wydzielenia 4 pokoju. Nieruchomość położona jest w ładnej części Ursusa, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 540 000 zł139 m² 11 091,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Ochota to spokojna i rewelacyjnie skomunikowana dzielnica stolicy. Dzięki zamieszkaniu w prezentowanej nieruchomości mogą Państwo znaleźć się na wyciągnięcie ręki od Centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Wierzbno,Warszawa

688 000 zł50 m² 13 760 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Opiekun oferty: , tel. Wokół mnóstwo zieleni, cisza i spokój! własność: - odrębna własność, założona kw - możliwość zakupu na kredyt bądź za gotówkę komunikacja/lokalizacja: - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

2 000 000 zł110 m² 18 165,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowe, dwupoziomowe, z prywatnym ogrodem, położone w fenomenalnej części Saskiej Kępy, z lokalizowane: 280 m od Parku Skaryszewskiego, 500m od Ronda Waszyngtona, 500m od słynnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Wierzbno,Warszawa

688 000 zł50 m² 13 760 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Fantastyczne miejsce na Mokotowie! Mnóstwo zieleni, cisza i spokój! Własność: odrębna własność, założona kw - możliwość zakupu na kredyt. Mieszkanie: rozkładowe, słoneczne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wędrowców

Ursynów,Warszawa

2 049 000 zł103 m² 19 893,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Niezwykły, nowatorsko urządzony 4-pokojowy apartament o powierzchni 102,7 m2 na Ursynowie. Ciekawostki: bardzo dobry i szybki dojazd do Centrum Warszawy, niska, 2-piętrowa zabudowa, kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Targówek,Warszawa

850 000 zł73 m² 11 647 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! 0% prowizji! Budynek 6-piętrowy budynek powstanie na działce będącej własnością dewelopera. Nowoczesna architektura o podwyższonym standardzie wykończenia, zróżnicowane powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętosławska

Praga-Południe,Warszawa

690 000 zł82 m² 8 414,63 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Westate przedstawia dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Świętosławskiej 1 Układ mieszkania: lokal o powierzchni 82 m2 składa się z: poziom I - obszerna kuchnia ze spiżarką o - hol -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meander

Natolin,Warszawa

656 000 zł55 m² 11 927 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy na prezentację, oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Wszystkich dodatkowych informacji udzieli Własność: grunty uregulowane - możliwość kredytowania. Ekspozycja okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

925 000 zł102 m² 9 068,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupoziomowe 102m2 + 115m2 tarasu szybki termin odbioru Czteropokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Północ,Warszawa

994 000 zł64 m² 15 485,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jeśli poszukujesz czegoś nietuzinkowego, niepowtarzalnego i wyjątkowego to biuro nieruchomości foudsquare ma przyjemność zaprezentować nowoczesny loft wielkości 64m2 na Pradze Północ, czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

1 450 000 zł150 m² 9 660,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez pcc! Zamknięte osiedle składające się z 4 budynków. Mieszczą one łącznie 8 lokali mieszkalnych: 3, 4 i 5-pokojowych, o powierzchniach od 65 do 150 m2. Do mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Czechowice,Warszawa

7 900 zł154 m² 51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zostań pierwszym lokatorem! Przedstawiam na wynajem czteropokojowe mieszkanie w świetnej cenie! opis mieszkania: mieszkanie jest dwupoziomowe: wysoki parter oraz pierwsze piętro. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Targówek,Warszawa

700 000 zł60 m² 11 664,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Budynek 6-piętrowy budynek powstanie na działce będącej własnością dewelopera. Nowoczesna architektura o podwyższonym standardzie wykończenia, zróżnicowane powierzchnie mieszkań, również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wawer,Warszawa

946 656 zł95 m² 9 928,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Bez pcc! 0% prowizji! Inwestycja stworzona z myślą o Klientach szukających piękna i spokoju. Strefa zabaw dla dzieci, strefa kreatywna oraz strefa sportowa sprawiają, że każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ostródzka

Bródno,Warszawa

819 000 zł83 m² 9 830 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Budynek oddany do użytku! zapraszamy na prezentację! więcej informacji udzieli osoba prowadząca ofertę Nowe, oddane do użytku w październiku 2022 roku. Zakup bez podatku pcc 2% - rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Trakt Lubelski

Wawer,Warszawa

730 000 zł88 m² 8 342,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż cesji do umowy deweloperskiej. Mieszkanie w stanie deweloperskim tzw. bezczynszowe usytuowane w kameralnym budynku typu bliźniak. Posiada 2 poziomy, na parterze dostęp do własnego ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

1 627 819 zł154 m² 10 590,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! bez pcc! Wybierz, gdzie chcesz zamieszkać: przestronne apartamenty z tarasami; apartamenty luxury z salonem o wysokości 5,6 m; wille z własnym ogrodem i tarasami;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Warszawa

5 950 420 zł313 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1910

Mamy przyjemność zaprezentować państwu apartament z tarasem przy Alei Szucha, w najpiękniejszej części Śródmieścia. Standard Oferowana nieruchomość znajduje się na 6, czyli ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

739 000 zł47 m² 15 591 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Doskonała lokalizacja, wszystko w zasięgu ręki. Dodatkowych informacji udzieli wyłączny opiekun oferty , tel. Zapraszam na prezentację! położenie/otoczenie: - metro - Centrum Kopernika, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursynów,Warszawa

1 560 000 zł146 m² 10 675 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny apartament na Ursynowie. Standard Mieszkanie o powierzchni 146.14 m2 znajduje się na chronionym, kameralnym osiedlu, wybudowanym w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwiatkowskiego

Praga-Południe,Warszawa

910 000 zł92 m² 9 943,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, położone w Warszawie, w dzielnicy Praga Południe, przy ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego. Mieszkanie ma powierzchnię niecałych 92 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniwoja

Ksawerów,Warszawa

497 000 zł35 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie przy cichej uliczce, wśród zieleni, przy metrze Wierzbno. Mieszkanie składa się z pokoju z zabudowaną loggią, otwartej w pełni wyposażonej kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Hafciarska

Wawer,Warszawa

873 439 zł90 m² 9 749,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Warszawa

2 623 520 zł138 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małych Dębów

Białołęka,Warszawa

660 065 zł76 m² 8 660 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja zlokalizowana na warszawskiej Białołęce, to miejsce, które zapewni swoim mieszkańcom dostęp do szerokiej oferty punktów usługowych, przy jednoczesnej bliskości zielonych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa