dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Ursynów,Warszawa

729 000 zł48 m² 15 188 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferujemy atrakcyjne mieszkanie na Ursynowie przy ul. Dybowskiego, w bliskiej odległości od stacji metra Stokłosy i stacji Imielin. Mieszkanie o powierzchni 48.30m składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

662 000 zł43 m² 15 253,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2004 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór. Lokal mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. German

Żoliborz,Warszawa

3 060 000 zł101 m² 30 177,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas English version avalible below. Elegancki i wyjątkowy loftowy apartament wykończony w wysokim standardzie w inwestycji przy ul. Anny German. Zamknięte, monitorowane osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drwęcka

Kamionek,Warszawa

491 000 zł29 m² 17 186 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Nowoczesny budynek mieszczący 104.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowodworska,Warszawa

1 300 000 zł180 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie kw 130m2 z dodatkowymi 50 m poddasza i widokiem na zieleń | Nowodwory. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 130 m z dodatkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drwęcka

Kamionek,Warszawa

683 000 zł39 m² 17 513 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 690 000 zł113 m² 14 929,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

**przestronne Mieszkanie z Antresolą na Sprzedaż Warszawa, natolin** Jeśli cenisz sobie bliskość natury oraz wygodę życia w wyjątkowej lokalizacji Warszawy, to ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

1 350 000 zł114 m² 11 811 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem. Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Arkadia

Mokotów,Warszawa

7 500 zł80 m² 93,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament W kameralnym budynku Wysoki standard | Umeblowane mieszkanie | Blisko parku | Miejsce parkingowe | Klimatyzacja | Zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: * Kuchnia, * Salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zacisze,Warszawa

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe, dwupokojowe mieszkanie 43m2, piętro 4/4 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Uznamskiej, targówek Zacisze. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Ochota,Warszawa

2 135 000 zł134 m² 15 938,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni użytkowej 101,74 m2 znajdującą się na warszawskiej Starej Ochocie! Oferowane mieszkanie to istna perełka na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ryżowa

Włochy,Warszawa

1 119 000 zł66 m² 16 955 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Taras 33M2 + balkon 7m2! na pograniuczu włoch/ursusa, doskonała inwestycja Dom Development: - najwyższy standard budownictwa, - trzy kameralne budynki, - w oddali od głównych ulic, w okolicy: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gocław,Warszawa

4 700 zł110 m² 42,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 110 m2 (użytkowa 92,2m2), piętro 4 i 5/5 z windą, przy ulicy Szkoły Orląt, praga Południe, gocław. Dostępne bez mebli ruchomych, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

12 000 zł160 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Słoneczny, dwupoziomowy apartament nieopodal aleji wilanowskiej Wysoki standard | Klimatyzacja | Cicha i spokojna okolica | Światłowód | Brak czynszu administracyjnego | Niskie koszty eksploatacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koronkowa

Ursynów,Warszawa

822 000 zł55 m² 14 945,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

To dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 55 m zachwyca bezpośrednim widokiem na niebo. Ponad czterometrowe sufity, ściana okien połaciowych oraz dwustronna ekspozycja na północny wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

999 000 zł61 m² 16 430,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowy azyl z duszą i balkonami na zachód słońca - ul. Narwik 24 czeka na nowych mieszkańców! Są mieszkania, które mówią: zamieszkaj we mnie. Jeśli szukasz przestrzeni, która nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

1 633 800 zł97 m² 16 913 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas - zakup bez prowizji, bez pcc, bez ukrytych kosztów w stanie deweloperski. Przestronny 4-pokojowy apartament 96.6 m2 z tarasem o powierzchni 25 m oraz dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Grochów,Warszawa

1 490 000 zł104 m² 14 326,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży niezwykłego mieszkania w Warszawie, w okolicy Alei Jerzego Waszyngtona. Lokalizacja: praga Południe Powierzchnia: powierzchnia po podłodze: około 104.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

1 640 000 zł139 m² 11 798,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bezpośrednio - pięciopokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy lesie na boernerowie Dwa tarasy/ Mejsce w garażu podziemnym i 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Racławicka

Stary Mokotów,Warszawa

995 000 zł46 m² 21 630 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Do sprzedania loft o wysokości prawie 6 metrów w kamienicy z lat 50tych na zamkniętym zielonym osiedlu w sąsiedztwie metra Racławicka. Na powierzchnię mieszkania składają się -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Białołęka,Warszawa

914 000 zł65 m² 14 061,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tarchomin ul. Talarowa nowe mieszkanie 65,10 m2 z ***tarasem 75m2*** i balkonem 4m2 W cenie 914 000,00 pln. Dwa poziomy Idealne do aranżacji na 3 pokoje Kontakt : Inwestycja jest realizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Bielany,Warszawa

1 360 000 zł91 m² 14 978 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż bardzo zadbany segment o powierzchni całkowitej 94,9 m kw. (powierzchnia użytkowa wynosi 90,80 m kw.), ogródkiem (ok. 50 m kw.) oraz miejscem postojowym tuż przy posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Włochy,Warszawa

1 925 000 zł165 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | Warszawa Ochota-Włochy | 164 m | Dwupoziomowe | Garaż Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie w Warszawie (ochota / Włochy), idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 640 000 zł139 m² 11 798,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Bezpośrednio - pięciopokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy lesie na boernerowie Dwa tarasy/ Mejsce w garażu podziemnym i 1 komórka/ Bliskość terenów zielonych/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka dwupoziomowa

Bielany,Warszawa

449 000 zł27 m² 16 629,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Twój własny kąt przy metrze - komfortowa kawalerka na bielanach! miejsce, które zmieni twoje życie Marzysz o własnym mieszkaniu z doskonałym połączeniem komunikacyjnym? Cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Gocław,Warszawa

985 000 zł80 m² 12 304,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Janusza Meissnera 2 Metraż: 80,05 m Piętro: 9 z 10 Rok budowy: 1980 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 985 000 zł Czynsz: 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

2 900 zł83 m² 34,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Księżycowej 56 na warszawskiej Chomiczówce (bielany). Nieruchomość ma 83 mkw i składa się z przedpokoju, otwartej kuchni z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

1 570 250 zł106 m² 14 813 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Bemowo (chrzanów), przy ulicy Szeligowska. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ursus,Warszawa

834 800 zł90 m² 9 254,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - bezpośrednio od dewelopera. Oferujemy wsparcie na każdym etapie zakupu: od wyboru nieruchomości, przez pomoc w uzyskaniu kredytu, aż po finalizację transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

785 000 zł80 m² 9 812,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na Bielanach, o pow. ok. 56 m + antresola (łącznie ok. 80 m użytkowej), usytuowane na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą z 2000 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

357 000 zł15 m² 23 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży przytulny mikro apartament typu studio na Mokotowie. Lokalizacja: ul. Chełmska, warszawa, mokotów, dogodny dojazd do centrum Mieszkanie składa się z: pokoju gdzie znajduję się duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kaszmirowa

Wawer,Warszawa

645 000 zł45 m² 14 430 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Uwaga Kupujący w przypadku zakupu nieruchomości nie płaci prowizji! opis lokalu I budynku Nieruchomość znajduje się na warszawskim Wawrze, przy ul. Kaszmirowej. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Książkowa

Tarchomin,Warszawa

1 100 000 zł92 m² 11 943,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 92,1 m , zlokalizowane na Warszawskim Tarchominie przy ul. Książkowej w budynku z 2000 r. Osiedle chronione z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pachnąca

Ursynów,Warszawa

2 145 000 zł127 m² 18 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe na Ursynowie wykończone w oparciu o detale Budynek z 1995, cegła, osiedle zamknięte Mieszkanie dwupoziomowe pow. użytkowa 143 m Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zapłotek

Białołęka,Warszawa

1 400 000 zł125 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Pośrednikom dziękuję. Sprzedam bezpośrednio segment środkowy z garażem w nowo powstałej kameralnej szeregowej inwestycji, zlokalizowanej na warszawskiej Białołęce przy ulicy Zapłotek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zapłocie

Wilanów,Warszawa

1 900 000 zł155 m² 12 289,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Eurovilla prezentuje na sprzedaż 4-pokojowy apartament z własnym garażem, na osiedlu Patio w Powsinie. Świetna propozycja dla rodzin korzystających z komunikacji miejskiej niecałe 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. van Gogha

Białołęka,Warszawa

1 390 000 zł101 m² 13 735,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Super lokalizacja zamieszkaj W jednej Z najpiękniejszych lokalizacji miasta - ul. Van Gogha - białołęka To miejsce, gdzie codziennie budzi Cię widok zieleni i bliskość Wisły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodniaków

Wawer,Warszawa

8 400 zł156 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części warszawskiego Wawra. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu Zaciszne Ogrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodniaków

Wawer,Warszawa

8 400 zł156 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Młodych,Warszawa

1 120 000 zł79 m² 14 177,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

[english below] Dwupoziomowe mieszkanie 79 m w sercu Osiedla Młodych przestrzeń, którą pokochasz! Marzysz o mieszkaniu z klimatem, przestronnym wnętrzu i wygodnym rozkładzie? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł48 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe 48 m2 na warszawskich Bielanach przy ul. Kochanowskiego. Opis: - IV piętrowy kameralny budynek z lat 70-tych - III piętro (bez windy) - zielone i ciche osiedle - blok nie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij