dowolna

Mieszkania do remontu Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowskiego

Gocław,Warszawa

399 000 zł70 m² 5 724,53 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie,bezpośrednia sprzedaż, praga Południe, gocław ul.Bukowskiego. Ładne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o pow. 69,70 m2 w budynku z lat dziewięćdziesiątych na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w cichej okolicy. Dobry punkt komunikacyjny (gagarina). Blisko Park Łazienkowski. Do remontu. Kuchnia widna. Na podłogach wykładzina. Budynek po remoncie, wymienione piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

266 000 zł36 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w cichej i zielonej okolicy. Blisko Park. Dobry punkt komunikacyjny (metro Marymont 3 min. piechotą). Do remontu. Kuchnia ciemna. Łazienka z wc. Budynek i klatka w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

285 000 zł48 m² 5 888,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

:dodatkowy opis Trzypokojowe mieszkanie o pow. 48,4m2 na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym na Wrzecionie przy ul. Kasprowicza tuż przy stacji metra "Wrzeciono". Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

205 000 zł39 m² 5 256,41 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dobra cena. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39 m2 usytuowane na 5 piętrze w bloku 10 piętrowym. Duży pokój o pow. 16m2 , mniejszy pokój o pow. 9m2 na podłodze mozaika drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

385 000 zł49 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie na Muranowie: 49 metrów, 2gie piętro (w 4-piętrowej kamienicy). Stare budownictwo (rok budowy: 1953), lokal wysoki: 2,7m. Bardzo słoneczny duży pokój: duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

157 000 zł16 m² 9 949,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Idelane mieszkanko dla singla lub młodej pary. Po odświeżeniu gotowe do zamieszkania. Okno wychodzi na zielony plac z drzewami.Wymienione okno i drzwi wejściowe. Idealna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

174 000 zł30 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie jednostronne, wschodnie z balkonem. Kuchnia w prześwicie na pokój, łazienka z wc, glazura, terakota. Budynek ocieplony, klatka schodowa czysta. nDoskonała infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

305 000 zł41 m² 7 439,02 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Park krasińskich , metro ratusz! Andersa /anielewicza /stawki , 40,46m2. Idealna cisza! widok z okien na ciche zielone podwórko. Dwa pokoje rozkładowe ,budynek z cegły! Pok-ok. 16m 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

790 000 zł110 m² 7 214,61 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie czteropokojowe na Bliskim Dolnym Mokotowie (okolice Gagarina / Czerniakowska) na dziewiątym piętrze w szestnasto piętrowym bloku z 1984r. Mieszkanie składa się z czterech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

243 000 zł53 m² 4 584,91 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe usytuowane na 3 pietrze w budynku 10 piętrowym Pokoje rozkładowe na podłodze pcv Kuchnia widna oddzielna na podłodze pcv + pasek glazury na ścianie Łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Do remontu. Aneks kuchenny w przedpokoju, nowe meble kuchenne. Na podłogach parkiet. Łazienka z wanną i wc. Okna nowe. Budynek po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

349 000 zł54 m² 6 523,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (pl. Grunwaldzki, al. Jana Pawła II). Blisko C.H Arkadia, parki, sklepy, szkoła, przedszkole, 3 przystanki do metra Pl. Wilsona lub Dw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

340 000 zł42 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Kupujący nie płaci prowizji/ wynagrodznie pośrednika pokrywa strona sprzedająca Słoneczne dwupokojowe mieszkanie blisko Metra Natolin Mieszkanie rozkładowe położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agawy

Wola,Warszawa

273 000 zł37 m² 7 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe, mieszkanie o pow. 37m2 na drugim piętrze kamienicy. Pokoje 15 i 9 m2m, kuchnia 4,55 m2 widna osobno, przedpokój 5m2, łazienka 3,5m2. Budynek został w w 2010 roku odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie jednopokojowe z kuchnią otwartą na pokój. Pokój ponad 20m2 z możliwością podziału na dwa. Przedpokój, łazienka. 12 piętro. Dwie windy. Mieszkanie ciche, widne. Okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

715 000 zł68 m² 10 514,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Notatka Wysokie-3,20. Mieszkanie do remontu ale jest zachowany w b. dobrym stanie stary parkiet. W tej chwili są trzy pokoje, ale oryginalny układ to salon 35m2 i sypialnia15m2. . Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

440 000 zł69 m² 6 349,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie do remontu. Kuchnia oddzielna, widna. WC osobno. W łazience wanna. Na podłodze mozaika. W oknach kraty. Okna nowe pcv. Garderoba. Do mieszkania przynależy piwnica, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

238 000 zł25 m² 9 520 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na IV piętrze, w bloku z cegły 7-io piętrowm wraz z windą. Miejsca parkingowe przed blokiem, w pobliżu parking strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kanadyjska

Saska Kępa,Warszawa

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Okazja - 7 896 m2! Saska Kępa Mieszkanie w kameralnym budynku na Saskiej Kępie. Wyśmienita komunikacja do Centrum - nie więcej jak 10 - 15 minut. Po sąsiedzku pełna infrastruktura - sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Waszyngtona

Saska Kępa,Warszawa

679 000 zł70 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie na Saskiej Kępie, okna z jednej strony wychodzą na zielone podwórka, z drugiej na Park Skaryszewski. Usytuowanie wzgl. stron świata; północno-wschodnie, południowo-zachodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

952 000 zł112 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Mieszkanie jasne Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 112 m2, do wszystkich pomieszczeń wchodzi się z korytarza. Okna pokoi z balkonami 30m2 i 25 m2 wychodzą na ul. Dobrą, na wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

224 000 zł38 m² 5 894,74 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Do remontu. Kuchnia ciemna. W pokojach na podłodze panele. Łazienka z wanną i wc. Budynek i klatka w dobrym stanie. W każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Soczi

Stegny,Warszawa

204 000 zł31 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie położone w zielonej okolicy. Blisko parki, szkoła, przedszkole, przystanki autobusowe, sadyba bestmall. Piwnica. Mieszkanie jednostronne, do remontu. Na podłodze w całym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Służew,Warszawa

245 000 zł31 m² 7 903,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie położone w dobrym punkcie komunikacyjnym (puławska, metro Służew). Blisko sklepy, bazarek, C.H Land, parki, place zabaw. Budynek monitorowany. Piwnica, kratka balkonowa. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukowska

Grochów,Warszawa

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Do remotu. Kuchnia widna. Duży, ustawny pokój z dużą wnęką (można zabudować dużą szafą lub wstawić kanapę), jasny, słoneczny,.