dowolna

Mieszkania do remontu Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Ursynów

Ursynów,Warszawa

507 700 zł85 m² 6 001,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna nieruchomość położona na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie znajduje się w niewielkim, 4-piętrowym bloku (3 mieszkania na pietrze). Mieszkanie składa się z trzech pokoi (9m2; 11m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

310 000 zł44 m² 6 966,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Dwupokojowe mieszkanie (44,4m2) na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym budynku z 1952 roku na bliskiej Woli. Budynek z cegły, po ociepleniu w 2013 roku oraz po remoncie klatek schodowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

358 000 zł46 m² 7 782,61 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1977

Cicha, spokojna okolica, świetna komunikacja. Budynek w dobrym stanie technicznym, sukcesywnie remontowany. Ocieplony z nową elewacją, wymienione zostały okna i windy. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 7piętrze. Mieszkanie składa się z : 2 pokoi ( 16 i 10 m2), kuchni w prześwicie na pokój, przedpokoju i łazienki. Z większego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opoczyńska

Stary Mokotów,Warszawa

765 000 zł85 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Dla konesera! Prestiżowa lokalizacja - Stary Mokotów. Przedwojenna kamienica z 1939 roku, położona w rejonie ulic Narbutta i Rakowieckiej, wokół piękne kamienice, urokliwe uliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

610 000 zł64 m² 9 531,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Informacje dodatkowe winda, piwnica, miejsce parkingowe, loggia, ogrzewanie miejskie, telefon, internet, kablówka, osobne wc; okolica park, przychodnia, apteka, poczta, metro, autobus, pkp, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Helu

Ursus,Warszawa

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Piękne rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie W starej części ursusa. Niski zadbany budynek , dużo zieleni. Balkon, b. Duża piwnica oraz dostęp do strychu. Mieszkanie do remontu O dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

194 000 zł19 m² 10 205,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż mała kawalerka znajdująca się w niskiej kamienicy z lat 50tych. Mieszkanie składa się z pokoju 15m2, przedpokoju z kuchnią i pawlaczami oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Mokotów,Warszawa

509 760 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Piękna kamienica na mokotowie! prestiżowe miejsce! Mieszkanie w przedwojennej kamienicy niedaleko parku Morskie Oko. Dwustronne-zachód,wschód. Z okien z sypialni oraz z salonu widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

405 000 zł62 m² 6 480 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem. Budynek w dobrym stanie technicznym, sukcesywnie remontowany. Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

455 000 zł60 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Widne, funkcjonalne, z dobrze zaaranżowaną przestrzenią, 3- pokojowe mieszkanie, o powierzchni 60 m 2. Usytuowane na Bliskiej Woli,na Ogrodowej, przy ul. Żelaznej. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Tysiąclecia

Praga-Północ,Warszawa

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie 3 - pokojowe na Pradze Północ przy Dworcu Wschodnim. Mieszkanie ma 48 m i znajduje się na 1 piętrze w 10 - piętrowym budynku. W lokalu częściowo wymienione są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

700 000 zł79 m² 8 821,68 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym Centrum Warszawy,bardzo dobrze skomunikowane. Blisko Uniwersytetu i Biblioteki uniwersyteckiej. W przyszłości bardzo blisko stacji metra przy ul. Dobrej. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

300 000 zł55 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie 55m2 na Wrzecionie. piętro 4/4 bez windy. Pokoje niezależne 18m2,12m2,10m2, kuchnia w prześwicie 4m2, łazienka 3m2, przedpokój 8m2. Mieszkanie do odświeżenia. czynsz około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

520 000 zł55 m² 9 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Super Lokalizacja. Saska Kępa. Kamienica.Teren zamknięty. Parking na zamkniętym podwórku. Dwa duże i wysokie pokoje. Duża i widna Kuchnia.Balkon.Piękny zielony teren.Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maltańska

Mokotów,Warszawa

205 000 zł31 m² 6 612,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka z widną kuchnią i balkonem do totalnego remontu. Budynek znajduje się na uregulowanych gruntach - można założyć kw. Budynek po remontach,ładna klatka, nowe windy. Wolne. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Wola,Warszawa

285 000 zł37 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m 2. Usytuowana na Woli, ul. Monte Cassino, blisko ulicy Górczewskiej. Mieszkanie położone jest na parterze w dziesięcio- kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Śródmieście,Warszawa

330 000 zł42 m² 7 879,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

W przypadku zakupu tego mieszkania jeśli pośrednik świadczy usługę pośrednictwa wyłącznie na rzecz sprzedającego. Mieszkanie w rewelacyjnym miejscu, na Powiślu, bardzo blisko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

250 000 zł41 m² 6 056,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje, 41,28m2, racławicka/ochota - Rakowiec, 250.000 zł do negocjacji. Parametry ogólne: ustawne mieszkanie o powierzchni 41,28m2, 2 pokoje i widna kuchnia. Pokoje: (metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

315 000 zł50 m² 6 312,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Treść ogłoszenia: 49,90 m mieszkanie 2 pokojowe na Wilanowie w X piętrowym budynku z 1975r na 1 piętrze. Okna po wymianie w ekspozycji zachodniej. Pokoje niezależne, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

398 000 zł60 m² 6 589,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

O k A Z J A ! mieszkanie 3 - pokojowe W cenie 6589 zł za m2, w zielonym rejonie mokotowa, na osiedlu służew nad dolinką, niedaleko stacji metra służew z samodzielną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

650 000 zł97 m² 6 701,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w zabytkowej kamienicy z lat 30-tych. Wyjąkowa funkcjonalność oraz możliwość wykorzystania dodatkowego wejścia do mieszkania. Dzięki ponad 3 metrowej wysokości nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

510 000 zł56 m² 9 126,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Mieszkanie z dużym potencjałem usytuowane w Kamienicy z 1938 roku z dobudowanym 3 piętrem w latach 40. Dzięki swojej wysokości daje wrażenie dużo większego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

295 000 zł46 m² 6 413,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m 2 ; Odnowione, odświeżone! Składa się z 2 pokoi (20,5 m 2 i 10,5 m 2 parkiet dębowy), widnej, oddzielnej kuchni (6,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

560 000 zł77 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie dwustronne w kamienicy w Starej części Pragi tuż przy nowopowstającej stacji metro "Dworzec Wileński" pokój z aneksem kuchennym 26mkw, 14, 12 mkw, parkiet 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

398 000 zł60 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, 1 min od stacji Metro Służew , o powierzchni 59,90 m kw. składa się z przedpokoju, trzech ustawnych niezależnych pokoi,oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

789 000 zł81 m² 9 740,74 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Unikatowe mieszkanie- możliwość stworzenia tarasu na dachu kamienicy! Atrakcyjna, przestronna i słoneczna nieruchomość o powierzchni 81m2 w pięknej przedwojennej kamienicy na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

420 000 zł54 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Przestronne,wysokie i jasne mieszkanie w niezwykle klimatycznej kamienicy na warszawskim Mokotowie- tuż przy Parku Morskie Oko i Łazienkach Królewskich. Enklawa skąpana w zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

390 000 zł61 m² 6 414,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

100 metrów od wejścia do metra Służew! Mieszkanie składa się z przedpokoju, trzech ustawnych niezależnych pokoi,oddzielnej kuchni, łazienki i osobnego wc, zadaszonego balkonu, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

470 000 zł83 m² 5 662,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie z dużym potencjałem, możliwością własnej aranżacji. Budynek z 2000roku na osiedlu zamkniętym z całodobową ochroną. Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

640 000 zł68 m² 9 371,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Oferta wyłącznie w biurze Opoka Nieruchomości. Ciche dwustronne mieszkanie w ścisłym centrum. Składa się z 3 pokoi, przestronnego przedpokoju oraz widnej ustawnej kuchni. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

950 000 zł93 m² 10 215,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Piękne, przestronne mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1927r. w doskonałej, prestiżowej lokalizacji na Starym Mokotowie przy ulicy Madalińskiego. Kamienica odrestaurowana z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

331 414 zł45 m² 7 364,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie przy samej Dolince Służewieckiej. Dużo zieleni, a jednocześnie ogromne możliwości komunikacyjne oraz mnogość punktów handlowych dowodzą o atrakcyjności lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

199 999 zł25 m² 7 999,96 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W świetnej lokalizacji obok zoo I parku praskiego. 25 M, niska cena za unikalne miejsce. Zamykany szlabanem parking wewnętrzny.Okna na podwórko. Treść niniejszego ogłoszenia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Cena do negocjacji! nietuzinkowe I ciche miejsce Z duszą i przedwojennym klimatem W pobliżu pl. Konstytucji! miejsce idealne dla pasjonatów niebanalnym rozwiązań- koneserów! do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stara Ochota

Stara Ochota,Warszawa

930 000 zł120 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Atrakcyjna, przestronna nieruchomość z duszą o powierzchni 120m2 (2. piętro) w zabytkowej kamienicy z pięknym dziedzińcem na Starej Ochocie- idealna do zamieszkania, jak i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

520 000 zł53 m² 9 811,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Kamienica na powiślu! Mieszkanie w przedwojennej, zadbanej kamienicy z 1936 roku, przestronne, wysokie,ciche. Lokal o powierzchni 53 m2, położony na 2 piętrze w 4 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Duże mieszkanie rozkładowe z trzema nieprzechodnimi pokojami w bardzo spokojnej i zielonej okolicy. Za sprawą ogrodzenia terenu na którym znajduje się budynek, potrzeba poczucia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Budynek po remontach a mianowicie : został ocieplony, odświeżono elewację, wyremontowano klatkę schodowa, korytarze, zainstalowano nowe windy, wymieniono piony wodno-kanalizacyjne i instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

1 000 000 zł80 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oryginalne I niebywale klimatycznye miejsce- loft (ok.5m WYS.) Z OGRÓDKIEM W ENKLAWIE ZIELONEGO ŻOLIBORZA! Miejsce idealne dla miłośników nietypowych i niestandardowych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Srebrna

Wola,Warszawa

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

******idealne pod wynajem. Świetne dla rodziny z dziećmi. *******dobra cena 7000 zł/m2. *********bliska Wola , w pobliżu ulicy Miedzianej. Budynek z 1992 r. Teren ogrodzony. Obok parking.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek