dowolna

Mieszkania do remontu Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Stary Żoliborz,Warszawa

775 000 zł60 m² 12 981,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

2 pokojowe mieszkanie przy Placu Inwalidów, przy ul. Adama Mickiewicza w Warszawie. Oferta idealna dla flipera, jako inwestycja pod wynajem, dla singla, pary, rodziny. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Targówek,Warszawa

397 000 zł38 m² 10 447,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne i ciche mieszkanie do remontu. Pełna własność z Księgą Wieczystą. Do mieszkania przy wieży piwnica. Budynek ocieplony. Do stacji metra 150 m (otwarcie stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobiszewskiego

Wola,Warszawa

355 000 zł32 m² 10 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

32,5 m2 | 2 widne pokoje 14m2 i 7 m2 (aktualnie wyburzona ścianka oddzielająca pokoje dzięki czemu mamy 1 pokój ok 21m2) Układ mieszkania pozwala nawet na utworzenie 3 pokoi z aneksem! Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

475 000 zł39 m² 12 179,50 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 39 m2, 2 pokoje z oddzielną kuchnią bez okna i dużą piwnicą (możliwość połączenia kuchni z salonem). Zlokalizowane jest w Śródmieściu przy al. Jana Pawła II, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znanieckiego

Gocław,Warszawa

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie Gocław, znanieckiego, 3 pokoje, 60 mkw. Widne, ustawne, funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o klasycznym, modelowym rozkładzie znajdujące się na Gocławiu. Składa się pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jankowska

Ochota,Warszawa

545 000 zł54 m² 10 177,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam trzy pokoje o powierzchni użytkowej 47,60 m.kw. na Ochocie do remontu. Powierzchnia całkowita wraz z powierzchnią pomieszczenia przynależnego (piwnicą - 5,95 m.kw.) podana w KW to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

400 000 zł37 m² 10 810,80 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 37m2 na Bielanach przy ul. Klaudyny z widokiem na centrum. Mieszkanie: powierzchnia: 37m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: 14 Ekspozycja: wschód Czynsz: 519zł Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Twarda

Wola,Warszawa

490 000 zł30 m² 16 610,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie o pow. 29,23m2 na III piętrze w V-piętrowej kamienicy z 1900r.( bez windy), WOLA, ul.Twarda. DO remontu, świetne możliwości aranżacyjne przy wysokości 340cm. Obecnie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stokłosy

Ursynów,Warszawa

713 000 zł64 m² 11 228,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,50 m -10 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1978 roku- warszawa, ursynów, ul. Stokłosy W budynku dwie windy dojeżdżające na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bombardierów

Rembertów,Warszawa

378 990 zł48 m² 7 895,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż dwa pokoje z balkonem w dzielnicy Rembertów. Pełna własność z Księgą. Mieszkanie do odświeżenia/ remontu. Budynek z 2004 roku. Mieszkanie składa się z: -salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

387 990 zł33 m² 11 757,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż jasne mieszkanie na Mokotowie. Pełna własność z Księgą Wieczystą. Wysoki parter. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek: ocieplony, dach wymieniony, 1966 rok. Okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stary Żoliborz

Stary Żoliborz,Warszawa

3 600 000 zł206 m² 17 475,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1931

Tylko U nas :) 2 mieszkania niebywale klimatyczne, nietuzinkowe I oryginalne miejsce Z cudowną energią :) W zielonej I urokliwej enklawie starego żoliborza- nieopodal cytadeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słupecka

Ochota,Warszawa

797 440 zł71 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

. Zdecydowanie jest to nieruchomość, których jest coraz mniej na rynku, a zainteresowanie na te nieruchomości jest z roku na rok coraz większe. Przedstawiam Państwu, niepowtarzalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okulickiego

Gocław,Warszawa

369 000 zł33 m² 11 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Z przyjemnością prezentuję Państwu lokal położony w bardzo rodzinnej i urokliwej lokalizacji. Charakteryzuje się ustawnością, oraz dużym doświetleniem. Mieszkanie położone jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

525 000 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Poszukujesz mieszkania na zielonym osiedlu, w dobrej cenie i z bezpośrednim dojazdem do centrum o praktycznym rozkładzie? Chcesz sam urządzić swoje wnętrze i wcielić w życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

760 000 zł55 m² 13 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Do sprzedania mieszkanie o pow. 54,85 m2, zlokalizowane na 1 piętrze z 4 w zmodernizowanej kamienicy w bliskim sąsiedztwie Metra Ratusz Arsenał. Mieszkanie jest ciche, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

515 000 zł54 m² 9 537,04 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Świetna lokalizacja (targówek, bródno ul. Malborska) - wejście do stacji metra Kondratowicza dosłownie 150m od klatki. W bezpośrednim sąsiedztwie bloku pełne zaplecze handlowo-usługowe (sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

430 000 zł38 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zastanawiasz się jak połączyć Mazury i Warszawę? Jedyne takie miejsce w zasięgu spaceru, gdzie możesz wyjść schłodzić się nad wodą w jeziorku. To mieszkanie czeka. czy aby nie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sadurka

Ochota,Warszawa

2 999 900 zł220 m² 13 635,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży mieszkanie, znajdujące się na piętrze dwurodzinnego trzykondygnacyjnego domu. Dom zlokalizowany jest na działce o powierzchni 1162 m2. Mieszkanie o powierzchni 72,24 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

435 000 zł37 m² 11 756,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Dymińskiej, niedaleko metra Dworzec Gdański. Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki ( z wc i prysznicem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

375 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Super punkt komunikacyjny - 1 minuta pieszo do Stacji Metra na Targówku, do przystanków autobusowych i tramwajowych. Mieszkanie idealne jako inwestycja na wynajem. Stacja Metra zostanie otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Stara Miłosna,Warszawa

510 000 zł39 m² 13 144,30 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy optymalnie zaprojektowane 2 pokojowe mieszkanie spółdzielcze - własnościowe 40m2 z oddzielną kuchnią. Posiada księgę wieczystą (1 właściciel). Idealne jako duża kawalerka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

640 000 zł57 m² 11 321,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i łazienką z wc. Ustawne 2 pokoje z widokiem na panoramę zachodnią, jeden pokój z widokiem na północ a kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

440 000 zł48 m² 9 186 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Poszukujesz mieszkania z przestronnymi pokojami i oddzielną, widną kuchnią? Chcesz, aby miało funkcjonalny rozkład, balkon, było położone na spokojnym, zielonym osiedlu, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

550 000 zł62 m² 8 914,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Jeśli szukasz rozkładowego 3 pokojowego mieszkania w sercu Pragi Północ, zapraszam do obejrzenia tego wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poczty Gdańskiej

Ursus,Warszawa

739 999 zł100 m² 7 399,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 100 m2 dwupoziomowe, do własnej aranżacji. Podstawowe informacje: mieszkanie z dużym potencjałem, wymaga niewielkiego remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Nowolipki,Warszawa

599 000 zł49 m² 12 325,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty tel. Dwustronne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48,6 m2 Podstawowe informacje: mieszkanie dostępne od ręki wymaga remontu lub odświeżenia. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajska

Włochy,Warszawa

799 000 zł70 m² 11 461,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty tel. Trójstronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 69,71 m2 w cichej części dzielnicy Włochy. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie wizualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

399 900 zł47 m² 8 508,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje Balkon B.dobra komunikacja Niski czynsz Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: Warszawa Marysin Wawerski, ul. Korkowa Metraż: 47 m2 Piętro: 3 z 4 Rok budowy: 1968 Technologia: rama H Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

641 800 zł38 m² 16 872 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe - Grochowie przy ul. Wiatracznej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 38,04 m2, na którą składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Corazziego

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 558,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty tel. Ciche 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 w Centrum Warszawy Podstawowe informacje: mieszkanie do remontu, dostępne od ręki. Otoczenie nieruchomości: prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

485 000 zł36 m² 13 472,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dwupokojowe mieszkanie położone w samym sercu Sadów Żoliborskich, w ciszy, zieleni, a jednocześnie dobrze skomunikowane z całą Warszawą. Mieszkanie jest położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

474 990 zł43 m² 11 046,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na Mokotowie. Stan do remontu. Mieszkanie jasne. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe (grunty w trakcie regulacji, zakup za gotówkę). Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

440 000 zł38 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 38,5 m2, 2 pokojowe z oddzielną kuchnią (możliwość otworzenia na salon), balkonem i piwnicą. Zlokalizowane na Bielanach - ul. Magiera, 130 metrów od najbliższego przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

439 000 zł42 m² 10 329,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania mieszkanie w wyremontowanej kamienicy o pow. 42,25 m2 (faktycznie 44,74 m2), zlokalizowane 200 m od Ronda Wiatraczna. Mieszkanie w stanie do remontu. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

265 000 zł18 m² 15 142,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Chcesz uchronić swój kapitał przed inflacją? Marzy Ci się Twoje własne pierwsze mieszkanie? Zależy Ci na dobrej lokalizacji? Jeśli odpowiedź brzmi tak to zapoznaj się z tą ofertą :) Oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

810 000 zł65 m² 12 461,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Śródmieście/ muranów, rozkładowe 3- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 7. piętrze w 8- piętrowej kamienicy z 1957 r. Bardzo dobra i spokojna lokalizacja, na terenie warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

375 000 zł38 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 38 m2, 2 pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, dużym balkonem i piwnicą, zlokalizowane na 4 piętrze w 10-piętrowym bloku na Bródnie, przy ul. Rembielińskiej, dokładnie 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawińskiego

Ochota,Warszawa

852 000 zł71 m² 11 973 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 71,16 m usytuowane na 2 piętrze w 3 -piętrowym bloku z lat 60-tych, zlokalizowane na Ochocie w atrakcyjnej lokalizacji pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Ochota,Warszawa

499 000 zł49 m² 10 183,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Czy poszukujesz mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie, na warszawskiej Ochocie? Czy cenisz sobie bliskość komunikacji miejskiej, wszelkich usług oraz zieleni? Czy poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

430 000 zł38 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 37,5 m2, 2 pokojowe z oddzielną i widną kuchnią (możliwość otworzenia na salon) i dużą piwnicą ok 6 m2. Zlokalizowane na Saskiej Kępie - ul. Saska, 150 metrów od.