dowolna

Mieszkania do remontu Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Filtry,Warszawa

1 499 000 zł59 m² 25 406,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 59m2 na Starej Ochocie - Filtrowa. W skład nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waliców

Wola,Warszawa

705 000 zł48 m² 14 626,60 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

ul. Waliców 20 - oferta aktualna! super widok na centrum warszawy! Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone na piętnastym piętrze w szesnastopiętrowym budynku z lat "70. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasińskiego

Zatrasie,Warszawa

719 000 zł46 m² 15 630 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Tylko u nas. Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem z przeznaczeniem do generalnego remontu znajdujące się w doskonałej lokalizacji na Sadach Żoliborskich przy ulicy Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

875 000 zł50 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane w budynku z 1959 roku, w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Awionetki RWD

Praga-Południe,Warszawa

749 000 zł62 m² 11 984 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Prezentowana nieruchomość to mieszkanie na warszawskim Gocławiu ( dzielnica Praga Południe) o powierzchni około 62,4m2 na które składają się : - obecnie dwa pokoje ( ok. 27m2, ok. 11 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

740 000 zł41 m² 18 048,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania przytulne , 2 pokojowe mieszkanie w doskonałym miejscu Górnego Mokotowa. Mieszkanie jest b.ciche o otoczone zielenią , niedaleko Pole Mokotowskie. Mieszkanie jest rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

1 440 000 zł65 m² 22 062,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Przy Placu Konstytucji - dwustronne piękne mieszkanie! Mieszkanie wysokie, doświetlone z oknami salonu z balkonem wychodzącymi na zachód, oraz widok z kuchni i dwóch kolejnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

899 000 zł58 m² 15 542,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Jeśli szukasz mieszkania, które chcesz zaprojektować według własnych potrzeb i gustu, chcesz mieszkać blisko centrum miasta i nie mieć dużego hałasu - zapraszam na ul. Dzielną, część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

719 900 zł52 m² 13 973,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie na Woli w pobliżu metra Księcia Janusza. Atuty nieruchomości: - doskonały punkt komunikacyjny - rozkład mieszkania - spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniejowska

Bemowo,Warszawa

740 000 zł46 m² 16 147 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W naszej ofercie dwu pokojowe mieszkanie na Bemowie o ustawnym układzie pomieszczeń z pięknym widokiem na centrum Warszawy :) Mieszkanie o powierzchni 45,83 m2, w stanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Plac Unii Lubelskiej

Śródmieście,Warszawa

2 600 000 zł146 m² 17 808,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1949

Szanowni Państwo polecam mieszkanie w doskonałej i prestiżowej lokalizacji. Centrum w okolicach Pl.Unii Lubelskiej, Mieszkanie z duszą i klimatem. Nieruchomość jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo Lotnisko,Warszawa

649 000 zł53 m² 12 201,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

NA sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na ul. Wolfkego 12a na bemowie oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia: 53.19 m2 Piętro: 6 (z WINDĄ) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

779 000 zł61 m² 12 770,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga: trzy pierwsze zdjęcia to przykładowe wizualizacje, jak można zaaranżować to mieszkanie. Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 61 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

696 890 zł35 m² 19 991,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferuję na sprzedaż kawalerkę przy ul. Walentego Majewskiego Skorochód na warszawskiej Ochocie. Nieruchomość o powierzchni 34,86 mkw. znajduje się na czwartym piętrze w budynku z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Wierzbno,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 395 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Archiwalne = Zapraszam na #mokotów - moja kolejna propozycja to mieszkanie 38 metrowe na 5 kondygnacji - do własnej aranżacji - częściowo wykończone, wolne, można zacząć wprowadzać własne pomysły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bracławska

Gocławek,Warszawa

575 000 zł48 m² 11 979,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestrzenne oraz dwustronne 2 pokojowe mieszkanie na Gocławiu. Lokal do własnej aranżacji, kwalifikuje się do generalnego remontu, rok budowy 1970 w technologii Polsko-Szwedzkiej - wielka płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baleya

Rakowiec,Warszawa

779 000 zł48 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tym razem zapraszam na #ochotę #rakowiec. = świetne, aktualnie 3 pokojowe z możliwością wydzielenia 4 pokoju, dwustronne mieszkanie, do zamieszkania lub remontu w zależności od potrzeb. =.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

943 000 zł53 m² 17 842,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52,85m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku z a 1962roku zlokalizowane w Warszawie, stary Mokotów. Na powierzchnie mieszkania składa się: - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Górny Mokotów,Warszawa

679 900 zł38 m² 17 892 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Archiwalne Chcesz zamieszkać w Warszawie, na Starym Górnym Mokotowie ? W niskim domu, mieszkanie eleganckie z balkonem! i oknami na zieleń Naprawdę świetna i wyjątkowa oferta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płatnicza

Bielany,Warszawa

986 000 zł67 m² 14 716,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Starych Bielanach w zadbanej kamienicy z 1950 roku. W bliskiej odległości zabytkowa ul. Płatnicza oraz Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

865 000 zł49 m² 17 780,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,65m2, usytuowane na ostatnim 3-cim piętrze w budynku z 1963roku zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola. Mieszkanie o powierzchni składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

669 000 zł42 m² 15 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja Prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na Bielanach. Specyfikacja: 2 pokojowe 42 m mieszkanie w spokojnej okolicy Bielan. Świetna lokalizacja mieszkania sprawia, że jest ono idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł45 m² 14 282,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 45,44 m mieści się na 7. piętrze zadbanego budynku z windą i monitoringiem. W jego skład wchodzą kuchnia, trzy pokoje (w tym jeden przechodni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

917 840 zł60 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis Nieruchomości Przedstawiam Państwu ustawne mieszkanie 3 pokojowe z oddzielna kuchnią o powierzchni użytkowej 59,6 m2. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w dzielnicy Ochota -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielawska

Mokotów,Warszawa

525 000 zł36 m² 14 462,80 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Pomyśl o porankach gdy z filiżanką kawy rozpoczynasz dzień z widokiem na Park Arkadia i piękną kojącą zieleń jaką oferuje. Pomimo spokoju i ciszy cały czas jesteś blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

950 000 zł54 m² 17 635,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53,87 m2 zlokalizowane w dzielnicy Ochota przy ul. Szczęśliwickiej. Rozbudowana infrastruktura: galerie handlowe, wyższa uczelnia, przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

1 220 000 zł57 m² 21 554,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Kapitalne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 56.6 m2 usytuowana na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy z windą tuż przy kinie Iluzjon. Miejsce kultowe.jedna z najstarszych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Ochota,Warszawa

660 000 zł56 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe 56 m Włochy Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy Alei Dwudziestolatków 2a w dzielnicy Włochy, warszawa. To idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Włochy,Warszawa

660 000 zł56 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

439 000 zł27 m² 16 259,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży kawalerka z potencjałem do generalnego remontu na bliskich Bielanach. Blok w bardzo dobrym stanie, klatki świeżo po remoncie. Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa ko-ra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Mokotów,Warszawa

859 000 zł48 m² 17 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w kamienicy położone w atrakcyjnej lokalizacji na Starym Mokotowie. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze (z 4).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Powiśle,Warszawa

1 690 000 zł79 m² 21 284,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę - mieszkanie o powierzchni 79,4 m , położone przy ulicy Tamka 45b , w samym sercu Warszawy. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podbipięty

Służew,Warszawa

950 000 zł70 m² 13 519,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70, 27m2 na Służew nad Dolinką. Pełna własność, uregulowane grunty. Cena do negocjacji! Mieszkanie zadbane, czyste, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzymowskiego

Warszawa,mazowieckie

682 000 zł53 m² 12 790 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą usytuowane na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku z lat osiemdziesiątych należącym do zamkniętego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Żelazna Brama,Warszawa

705 000 zł48 m² 14 626,60 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

ul. Waliców 20 - oferta aktualna! parking pod blokiem! super widok na centrum warszawy! Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone na piętnastym piętrze w szesnastopiętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Służewiec,Warszawa

715 000 zł53 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz 1go mieszkania, ale myślisz przy tym "przyszłościowo"? Zależy Ci na szybkim dojeździe do pracy na co dzień, spokojnej i zielonej okolicy wyposażonej w liczne sklepy i placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

630 000 zł42 m² 14 823,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie położone nieopodal Stacji Metra Marymont. Nieruchomość charakteryzuje się dużą ustawnością oraz świetnymi możliwościami aranżacyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Monte Cassino

Wola,Warszawa

580 000 zł37 m² 15 612,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy dla Ciebie przepiękne mieszkanie praktycznie gotowe do zamieszkania w bardzo dobrej lokalizacji na Woli. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie po remoncie. Jedynie kuchnia wymaga remontu wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Młynów,Warszawa

679 000 zł46 m² 14 760,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie na sprzedaż / ul. Staszica 45 mkw 2 pokoje / Wola - młynów Przedmiotem oferty jest stanowiący odrębną nieruchomość lokal mieszkalny zlokalizowany na 1 piętrze w kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

765 000 zł50 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania posiadam wyjątkowe, klimatyczne, wysokie na 3m mieszkanie do aranżacji w kamienicy z 1960r. na Starej Ochocie. Lokal oddaje atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walecznych

Praga-Południe,Warszawa

1 050 000 zł53 m² 19 882,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 52.81m2 (w kw 47.5m2) usytuowane na poziomie 0 w klimatycznej kamienicy z 1934r w sercu starej Saskiej Kępy. Okolica naprawdę wyjątkowa - przepiękne,.