dowolna

Mieszkania do remontu Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

749 000 zł54 m² 13 870,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie w czteropiętrowym bloku położone w atrakcyjnej lokalizacji na Warszawskim Mokotowie. Lokalizacja: - minuta od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązownicza

Chomiczówka,Warszawa

570 000 zł35 m² 16 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rozkładowe, 2-pokojowe 35m2 na Chomiczówce, w pobliżu pętli autobusowej przy Conrada. Mieszkanie narożne, rozkładowe, z widną kuchnią i loggią 4m2 przy większym pokoju. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odolańska

Mokotów,Warszawa

1 080 000 zł52 m² 20 970,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania przepiękny 2 pokojowy , kompletnie wyremontowany apartament na Starym Mokotowie. Apartament mieści się w kamienicy z lat 50 zbudowanej z cegły jako plomba istniejących już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

940 000 zł39 m² 24 004,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W samym centrum Warszawy rozkładowe mieszkanie z widokiem na dachy okolicznych kamienic. Rewelacyjne miejsce , ciche , przytulne , doświetlone, pośród zieleni w Śródmieściu. Powierzcnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

697 000 zł50 m² 13 940 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 50 mkw Bielany. Ciche mieszkanie blisko lasu. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji bardzo blisko linii autobusowej oraz linii tramwajowej. Blisko metra (4 przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

380 000 zł28 m² 13 427,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko U nas! Świetne mieszkanie na start lub inwestycyjnie ze względu na lokalizację Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w budynku z 1980 roku z windą o powierzchni 28,30m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Admiralska

Rembertów,Warszawa

408 000 zł48 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Starym Rembertowie. Mieszkanie do remontu, z potencjałem aranżacyjnym. Lokalizacja Mieszkanie położone w pięknej, zielonej okolicy. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterewicza

Praga-Południe,Warszawa

650 000 zł53 m² 12 289,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe (obecnie w układzie 3-pokojowym: do wyburzenia ścianka z karton gipsu) ustawne mieszkanie położone przy parku i jeziorze "balaton" na Gocławiu (praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

650 000 zł50 m² 12 974 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Czumy. 3 lokale na piętrze. W budynku nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście Północne,Warszawa

1 392 000 zł58 m² 23 938,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną w Śródmieściu Północnym w zadbanej Kamienicy z 1959 roku, w bliskiej odległości Metro Świętokrzyska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warneńska

Stegny,Warszawa

499 000 zł42 m² 11 741,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2 pokojowe na Warszawskich Stegnach. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. 2 niezależne pokoje, widna, oddzielna kuchnia, łazienka, oddzielna toaleta i przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Starego Miasta

Staromiejskie,Warszawa

1 200 000 zł54 m² 22 346,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy budynek: nieruchomość położona na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Powiśle,Warszawa

999 000 zł46 m² 21 483,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojową nieruchomość usytuowaną w 3 kondygnacyjnym bloku z lat 50. W bliskiej odległości komunikacja miejska oraz duża ilość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

449 000 zł24 m² 18 708,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty tel. Kawalerka w cichej okolicy, blisko Metra Wawrzyszew, możliwość przejęcia najemcy. Podstawowe informacje: mieszkanie mieści się w bloku z 1968 roku na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

1 050 000 zł90 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, które czeka na kogoś z wyobraźnią i zacięciem remontowym! Znajduje się na 3 piętrze w bloku z 1999 roku, bez windy - idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

1 999 999 zł88 m² 22 675,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży mieszkanie, jakie nieczęsto pojawiają się na rynku. Perełka w sercu Warszawy! Mieszkanie do remontu w zabytkowej kamienicy z lat trzydziestych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiolinowa

Stokłosy,Warszawa

920 000 zł69 m² 13 372,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie : 3 pokoje z widną kuchnią, łazienka oddzielnie z wc, salon z wyjściem na nie duży balkon. Mieszkanie do remontu ale czyste, zadbane i z potencjałem. Mieszkanie ma wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Próżna

Śródmieście Północne,Warszawa

599 000 zł28 m² 21 782 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania oddalonego 300 metrów od stacji I i II linii metra- świętokrzyska, a przy tym Cisza i spokój nawet przy otwartych oknach! ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

799 000 zł68 m² 11 767,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mam dziś do zaoferowania Państwu 4-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Marcina Kasprzaka 90 w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 4-pokojowe (dwustronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

690 000 zł46 m² 14 870,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W skład prezentowanego mieszkania wchodzi: - kuchnia, - salon, - sypialnia, - łazienka, - przedpokój, - balkon Powierzchnia użytkowa: 46,4 m2 Czynsz: 550 zł Prezentowane mieszkanie to 2 funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

712 050 zł47 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na sprzedaż słonecznego, dobrze skomunikowanego 3-pokojowe mieszkania, które znajduje się na Dolnym Mokotowie. Grunt uregulowany-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

670 000 zł45 m² 14 888,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie w bloku przy stacji metra Pole Mokotowskie. Bardzo dobry punkt komunikacyjny we wszystkich kierunkach miasta. W okolicy 2 min spacerem: - stacja metra Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Sadyba,Warszawa

1 750 000 zł123 m² 14 227,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne dwupoziomowe mieszkanie na warszawskiej Sadybie. Osiedle powstało w 1995r, jest to kameralna, niska zabudowa, w zacisznej okolicy Sadyby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Wola,Warszawa

580 000 zł37 m² 15 612,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy dla Ciebie przepiękne mieszkanie praktycznie gotowe do zamieszkania w bardzo dobrej lokalizacji na Woli. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie po remoncie. Jedynie kuchnia wymaga remontu wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

609 000 zł42 m² 14 674,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie do remontu, do własnej aranżacji. Doskonała lokalizacja na pograniczu Centrum i Żoliborza - Sady Żoliborskie. Mieszkanie zlokalizowane jest na 8 piętrze z 10 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

745 000 zł47 m² 15 851,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości zlokalizowanej na pograniczu dzielnic Woli i Śródmieścia na ul. Esperanto. Budynek oddalony od ulicy. Dużym atutem to widok z okien na panoramę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Groszowicka

Praga-Południe,Warszawa

525 000 zł33 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na Pradze-Południe Mieszkanie usytuowane jest od strony dziedzińca, co zapewnia ciszę i spokój nawet przy otwartych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smoluchowskiego

Mokotów,Warszawa

799 650 zł53 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie - do remontu Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

639 000 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Tylko W the estate warsaw! Szanowni Państwo, przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w jednej z topowych dzielnic Warszawy. W mieszkaniu o powierzchni 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

995 000 zł75 m² 13 266,70 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Opis lokalu Oferta sprzedaży dotyczy trzypokojowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 75,10 m zlokalizowanego w Warszawie dzielnica Mokotów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Służew,Warszawa

672 000 zł48 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciche, mieszkanie do remontu w otoczeniu zieleni na spokojnym osiedlu na warszawskim Służewcu. Jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji i blisko Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

629 000 zł46 m² 13 809 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Państwa uwadze polecam 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w 4-ropiętrowym budynku z cegły z lat 50tych przy ul. Wiatracznej 23. * niedaleko Ronda Wiatraczna, doskonała komunikacja *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podbipięty

Służew,Warszawa

1 018 000 zł70 m² 14 487 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70, 27m2 na Służew nad Dolinką. Pełna własność, uregulowane grunty. Mieszkanie zadbane, czyste, w pełni umeblowane i wyposażone, wszystkie sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne