dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Warszawa

1 231 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 231 ogłoszeń

1 699 000 zł73,38 m² 23 153,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Osiedlu Awangarda, przy ul. Jerzego Waldorffa 41, w sercu Fortu Bema na warszawskim Bemowie. Lokal położony jest na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł52,82 m² 14 748,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Światowida 61, na warszawskich Nowodworach. Lokal znajduje się na szóstym piętrze, siedmiopiętrowego budynku z windą z 2006 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł54 m² 17 203,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Klasyków - Białołęka Henryków Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60 m na parterze Osiedla Klasyków przy ul. Dziatwy na Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 500 zł43,50 m² 15 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

747 000 zł46,67 m² 16 006 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem | 46,67 m | Białołęka, ul. Aluzyjna Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,67 m , położone na parterze budynku z 2020 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

832 800 zł57,80 m² 14 408,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Dostępne inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, nieużywane, ciche i słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z kliatyzają i garażem w cenie!, 2p., Wawer, ul. Trakt Lubelski 181. Wysoki, nowoczesny standard wykończenia! budynek: nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, mokotów, al. Sikorskiego 11 lokalizacja Budynek apartamentowy znajdujący się na dolnym Mokotowie przy ulicy. Pory. W bardzo bliskiej odległości od mieszkania znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wprowadzenie Prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,92 m , zlokalizowane przy ulicy Bernardyńskiej 7 na warszawskim Mokotowie (sadyba/czerniaków). Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł60,50 m² 59,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,4 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Skoroszewskiej 5a (ursus, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla rodziny, pary lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 213 450 zł76,80 m² 15 800,13 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,8 m2 na Woli, z balkonem i wygodnym układem pomieszczeń. Salon z aneksem kuchennym, garderoba, 2 łazienki i 2 ustawne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł39 m² 20 487,18 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Brief: kompaktowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m na warszawskim Mokotowie to propozycja, która łączy funkcjonalny układ z miejskim stylem życia. Położone na 8 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł74 m² 14 864,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpieczna inwestycja, dochód pasywny , W pełni wynajęte 3 kawalerki Mieszkanie podzielone na 3 nowe, komfortowe, bezczynszowe mieszkania w centrum Wawra, tylko 25 min od centrum Warszawy, ul.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27 m² 18 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulną kawalerkę na Saskiej Kępie. Budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, 10-piętrowego budynku z windą z 1970.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 000 zł74,90 m² 13 991,99 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację z ciszą i zielenią za oknem? Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,9 m2, położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł38,01 m² 122,34 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   . Do wynajęcia luksusowe mieszkanie o pow. 38 m 2 w prestiżowymi nowoczesnym obiekcie Platinum Power.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 126 zł37,72 m² 17 050 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 588 zł58,52 m² 14 535 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł36,28 m² 82,41 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Człuchowskiej 35a na warszawskim Bemowie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

626 000 zł37 m² 16 918,92 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż 37 m , 2 pokoje Warszawa Ochota - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający - Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Mołdawskiej 4 o powierzchni 37.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację   Oferta dotyczy komfortowego 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 48 m , który zachwyca wysokim standardem wykończenia i funkcjonalnym rozkładem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł57,11 m² 15 741,55 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na sprzedaż 57,11 m , 3 pokoje Warszawa Włochy - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający - Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. 1 sierpnia 44 o powierzchni 57,11.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

1 400 000 zł73,43 m² 19 065,78 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przy tej ofercie Osoba prowadząca Rafał   Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 roku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 525 600 zł92,46 m² 16 500,11 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowe mieszkanie na styku Mokotowa i Ursynowa, ul. Bokserska to świetny wybór dla osób pracujących w korporacji, które cenią sobie klimat biznesowego Mokotowa. Mieszkanie 4 pokojowe - 92.46m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 400 zł36,94 m² 19 826,75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kompaktowe mieszkanie na styku Mokotowa i Ursynowa, ul. Bokserska to świetny wybór dla osób pracujących w korporacji, które cenią sobie klimat biznesowego Mokotowa. Mieszkanie 2 pokojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 042 zł39,03 m² 13 324,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz swojego pierwszego mieszkania, wybierz przestrzeń, która łączy ekologiczny styl życia z podmiejskim klimatem - tu weekendowe wyprawy rowerowe zaczynasz bezpośrednio od progu domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 560 zł39,98 m² 20 049,02 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 208 867 zł56,95 m² 21 227 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie w sercu biznesowego Mokotowa. Zamiast wszechobecnego betonu - półtora hektara zaprojektowanej zieleni bezpośrednio pod Twoim oknem. To unikalny w skali stolicy balans.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł46,35 m² 97,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Perełka na mapie Miasteczka Wilanów - Luksusowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 46 m , zlokalizowany przy ul. Holzera 4. Mieszkanie jest całkowicie nowe, nigdy wcześniej niezamieszkane.