dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Warszawa

1 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 233 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

770 000 zł59 m² 12 967,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

: krótko: bielany - Chomiczówka (na zbiegu Reymonta i Conrada), ul. Marii Dąbrowskiej 1 | 59,38 m | 3 pokoje | duża loggia | mieszkanie o ekspozycji na wschód i południe | 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fajansowa

Włochy,Warszawa

857 000 zł48 m² 17 910 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji. 0% podatku pcc. Zlokalizowane na warszawskim Rakowie osiedle swoją nazwą nawiązuje do szwedzkiego słowa symbolizującego ciszę i harmonię. Te nowe mieszkania na warszawskich Włochach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

678 000 zł41 m² 16 679 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Termin oddania IV kwartał 2025 roku. Zapytaj o rabat i system płatności 20/80. Funkcjonalne mieszkanie idealne dla singla lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

1 262 000 zł79 m² 15 892,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc. 0% prowizji. Termin oddania I kwartał 2026 roku. Atrakcyjne mieszkanie czteropokojowe na Pradze Południe. Salon z aneksem kuchennym 31 mkw. Mieszkanie posiada duży balkon 11,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

1 650 000 zł72 m² 22 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w Prestiżowej Lokalizacji na Powiślu Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72 m , usytuowane w prestiżowej dzielnicy Powiśle, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fajansowa

Włochy,Warszawa

782 100 zł44 m² 17 587 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wola,Warszawa

2 488 000 zł100 m² 25 005 zł/m²

 

Piętro:25/26

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Gotowe mieszkanie do odbioru z klimatyzacją kontakt: wola ul.KASPRZAKA/PRYMASA TYSIĄCLECIA przy METRZE PŁOCKA,15 linii autobusowych i SKM Mieszkanie 4 pokojowe 99,53m2 z dwoma loggiami 14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lusińska

Targówek,Warszawa

940 000 zł52 m² 18 252 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.50m2 znajdujące się na Targówku przy ulicy Lusińskiej 2. Odległość od wyjścia z klatki do Metro Trocka lub Metro Targówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

865 000 zł49 m² 17 653 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Tylko u nas. Do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny (najładniejsze Osiedle po tej stronie Wisły). Osiedle mieści się 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 593 000 zł109 m² 14 673,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania III kwartał 2026 roku. Komfortowy apartament na Bemowie w pobliżu budowanej stacji metra M2. Salon z aneksem 45,81 mkw. Dwa balkony o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fajansowa

Włochy,Warszawa

1 054 000 zł66 m² 15 880 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

499 000 zł19 m² 26 263,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mikroapartament z tarasem pod najem krótkoterminowy! Adres: warszawa, ul. Kasprzaka 29 Apartament jest Gotowy, wykończony i umeblowany do natychmiastowego wynajmu funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zacisze,Warszawa

749 900 zł48 m² 15 626,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Uwaga! ze względu na ogromne zainteresowanie nieruchomością, w dniu 4. Stycznia 2025 R. (sobota) W godzinach 11:00 - 13:00 odbędzie się dzień otwarty. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

1 666 000 zł91 m² 18 354,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie o powierzchni 90,77 mkw. na szóstym, ostatnim piętrze. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: trzy sypialnie. Trójstronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żerań Wschodni,Warszawa

635 000 zł40 m² 15 756,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w rewelacyjnej inwestycji jaką jest "miasto Moje" na Warszawskim Żeraniu. Niesamowicie ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 659 000 zł99 m² 16 742,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania III kwartał 2026 roku. Komfortowy apartament na Bemowie w pobliżu budowanej stacji metra M2. Salon z aneksem 38,63 mkw. Dwa ogródki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 524 000 zł90 m² 16 912,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania III kwartał 2026 roku. Komfortowy apartament na Bemowie w pobliżu budowanej stacji metra M2. Salon z aneksem 30,94 mkw. Dwie łazienki. Trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

865 000 zł60 m² 14 309,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc. 0% prowizji. Termin oddania I kwartał 2026 roku. Atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe na Pradze Południe. Salon z aneksem kuchennym 21 mkw. Mieszkanie posiada duży balkon 11 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

4 900 zł75 m² 65,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na Ochocie - ul. Włodarzewska Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73 m , znajdujące się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 741 000 zł110 m² 15 831,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Marzysz o rodzinnym mieszkaniu, które łączy spokój podmiejskiego życia z doskonałym dostępem do centrum Warszawy? Przedstawiam wyjątkową propozycję w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 599 000 zł77 m² 20 766,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Twoje wymarzone mieszkanie z ogrodem i dwoma tarasami w sercu Warszawy! Jeśli szukasz przestronnego, komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 490 000 zł76 m² 19 553,80 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jeżeli szukasz nieruchomości inwestycyjnej - lokalu na biuro lub mieszkania na wynajem ta oferta powinna Cię zainteresować. Ulokowana w apartamentowcu z pełną infrastrukturą. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Burakowska

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe na Woli. Doskonała lokalizacja przy Westfield Arkadia Mieszkanie o metrażu 35m2 z dwoma pokojami: salon połączony z kuchnią tworzą spójną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 998 zł32 m² 93,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z dużym (ukrytym) łóżkiem oraz dostępem do siłowni, sauny i klubu mieszkańca. Nowoczesne, stylowe i ciche mieszkanie w doskonałej części Mokotowa - ul. Puławska 77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

544 060 zł31 m² 17 550,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

***tylko 5 min.do METRA Chrzanów*** NOWE MIESZKANIE 1 pokojowe 31,02 m2 z balkonem 7m2 W cenie 666 060,00 pln Kontakt Nowoczesna nwestycja jest realizowana w rejonie ul.Szeligowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

570 000 zł33 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować gotowy produkt inwestycyjny na Warszawskiej Pradze Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie Inwestycyjne na osiedlu Nowa Grochowska przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

590 000 zł46 m² 12 798,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 46m2 zlokalizowane na starym Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

499 000 zł30 m² 16 812,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie odebrane! Zakup na zasadzie cesji umowy deweloperskiej. Oferta idealna na start lub pod wynajem ze względu na korzystną lokalizację i bliskość największego zagłębia biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

6 700 zł67 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Grzybowskiej. Mieszkanie o powierzchni 66,57 mkw składa się z salonu z aneksem kuchennym, dużego balkonu, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościeszów

Nowy Tarchomin,Warszawa

839 000 zł62 m² 13 482,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Z przyjemnością przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie wstanie deweloperskim, o powierzchni 62,23 m , usytuowane na trzecim piętrze 7-piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

649 000 zł53 m² 12 201,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

NA sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na ul. Wolfkego 12a na bemowie oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia: 53.19 m2 Piętro: 6 (z WINDĄ) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem urocze mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Zwierzynieckiej 8d na czerniakowie oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Powierzchnia: 54,82 m2 Piętro: 3 (z windą!) Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wola,Warszawa

2 488 000 zł100 m² 24 880 zł/m²

 

Piętro:25/26

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

653 000 zł40 m² 16 268,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

***tylko 10 min.do CENTRUM WARSZAWY*** NOWE MIESZKANIE 2 pokojowe 40,13 m2 z balkonem 7m2 W cenie 653 000,00 pln Kontakt Nowoczesna nwestycja jest realizowana w rejonie ul.Popularnej/Wschodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

2 300 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania położonego w Warszawie, w dzielnicy Ochota, przy ulicy Walentego Majewskiego Skorochód. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze, w 8 piętrowym budynku z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szamoty,Warszawa

910 000 zł54 m² 16 880 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Brief: 3 pokojowe mieszkanie w Ursusie na Szamotach, 2-gie piętro. Na sprzedaż, mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. piętrze 7-kondygnacyjnego budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spalska

Sadyba,Warszawa

550 000 zł37 m² 14 946 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedane Edit: jeśli masz podobne mieszkanie - zadzwoń - mam Klientów poszukujących = Wyłącznie u mnie! Zapraszam do współpracy! Nie martw się o % - moje wynagrodzenie jest po stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

860 000 zł37 m² 23 074,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Lokal sprzedawany jest wraz z obowiązującą umową najmu z gwarantowanym zyskiem wypłacanym miesięcznie do 2028r Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 2-pokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stegny,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 102,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Opis lokalu Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 37,2m2 znajdujące się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku położonym na Czerniakowie, przy ul. Czerniakowskiej. Mieszkanie oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Montwiłłowska

Placówka,Warszawa

749 000 zł44 m² 17 194,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 43,56 m . Lokal składa się z dwóch pokoi, posiada przestronny, duży ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orkana

Mokotów,Warszawa

4 498 000 zł157 m² 28 605,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% podatku pcc i prowizji. Kupujesz od dewelopera. Gotowy do odbioru. Jeśli szukasz większego, gotowego apartamentu (np. 230 lub nawet 330 mkw) zadzwoń. Komfortowy apartament na Górnym Mokotowie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij