dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Warszawa

1 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 233 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 680 000 zł84 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Piękne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone w samym centrum Miasteczka Wilanów, tuż przy skrzyżowaniu ulicy Sarmackiej i Klimczaka. Okna wychodzą częściowo na wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tyśmienicka

Gocławek,Warszawa

2 950 zł42 m² 70,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci wynagrodzenia agencji! tylko U nas! preferowany klient posługujący się językiem polskim Oferujemy na wynajem mieszkanie, położone na 2 piętrze, w nowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Soho Factory | ul. Żupnicza | 54 m | Balkon | Garaż Najem na fakturę vat. Na wynajem nowoczesne, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 790 000 zł98 m² 18 233,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przestronne mieszkanie na początku Miasteczka Wilanów. Budynek zlokalizowany na terenie ładnego kompleksu budynków,znajdują się tam zadbane zielone dziedzińce, plac zabaw. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Skorosze,Warszawa

730 000 zł44 m² 16 478,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję do kupienia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w podwarszawskim Ursusie na osiedlu Skorosze. Nieruchomość o powierzchni 44,40 m2 znajduje się na 1 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 284 558 zł47 m² 27 365,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkanie najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż świeżo odnowione 2 pokojowe mieszkanie w kultowych Browarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płużnicka

Białołęka,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w The Estate Warsaw! Szanowni Państwo, przedstawiamy rewelacyjne, w pełni funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej oraz niskiej zabudowie na warszawskiej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

493 000 zł35 m² 14 085,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tarchomin ul. Talarowa/mehoffera nowe mieszkanie 2 pokojowe 35,07 m2 z balkonem, ogrodem lub tarasem. W cenie od 493 000,00 pln. DO negocjacji Kontakt : Inwestycja jest realizowana na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla : 2-3 osób, studenci lub pracujący, tylko osoby niepalące Umowa najmu okazjonalnego. Cena: 2300 zł czynsz najmu + 760zł czynsz do administracji co daje kwotę 3060 zł + energia i gaz ( zaliczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Daniłowskiego

Bielany,Warszawa

470 000 zł28 m² 16 785,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 28 m, położóne na 6. piętrze budynku na Bielanach. Lokal po generalnym remoncie kilka lat temu, w dobrym stanie technicznym gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 620 000 zł65 m² 25 104,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

* prestiżowa inwestycja Żoliborz artystyczny * powierzchnia 65 m2 * 3 pokoje * taras ok. 40 m2 * 2 miejsca postojowe w garażu * przestronna komórka lokatorska * cisza Na sprzedaż atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

790 000 zł48 m² 16 315,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze bardzo zadbanego budynku z 2003 roku. Zarówno niniejszy lokal jak i osiedle, na którym się znajduje, zostały wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w stanie deweloperskim 45 m2, 1 pokój (z łatwą mozliwoscią podziału na dwa pomieszczenia), oddzielena kuchnia z oknem oraz balkon typu loggia ok 3 m2. Zamnięte, zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Witolin,Warszawa

660 000 zł49 m² 13 469,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe | Balkon | Blisko pętli autobusowej | Łukowska 1, praga-Południe Lokalizacja: warszawa, praga-Południe - ul. Łukowska 1 Powierzchnia: 48 m Cena: 660 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

620 000 zł41 m² 15 048,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na cichym i dobrze skomunikowanym osiedlu przy ul. Kochanowskiego 32. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meksykańska

Saska Kępa,Warszawa

870 000 zł52 m² 16 730,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w sercu Warszawskiej Saskiej Kępy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 620 000 zł65 m² 25 104,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 769 149 zł62 m² 28 397,30 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkanie najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż świeżo odnowione 3 pokojowe mieszkanie w kultowych Browarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Stara Miłosna,Warszawa

469 000 zł30 m² 15 377 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka w Starej Miłosnej - która czeka na Ciebie Szukasz swojego nowego mieszkania w miejscu, gdzie naprawdę da się odpocząć? Ta kawalerka to idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartment Comfortable, brand new, modern apartment located on the 3rd floor at new building at Sierakowskiego 3 street in Warsaw. The 50 m space includes: > living room with a fully equipped.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pszczyńska

Zacisze,Warszawa

790 000 zł54 m² 14 716,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe, jasne mieszkanie Z balkonem | 53,68 M | ul. Pszczyńska 26 | warszawa targówek - zacisze Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,68 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

1 250 000 zł93 m² 13 397,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie - ul. Pileckiego, warszawa lokalizacja I otoczenie: mieszkanie znajduje się w wyjątkowo zielonej okolicy - blok położony jest tuż przy parku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Ulrychów,Warszawa

519 000 zł37 m² 14 180 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Kompaktowe dwa pokoje z widokiem na panoramę Warszawy u zbiegu ulic Prymasa Tysiąclecia i Wieluńskiej, ekspozycja wschodnia, widok na Al. Prymasa Tysiąclecia Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

820 260 zł43 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, widne mieszkanie o pow. 43,40 mkw. w stanie deweloperskim, z dużym ogródkiem (pow. 77,46 mkw.). Mieszkanie położone w inwestycji Wiślany Mokotów, przy ulicy Dywizjonu ak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 48 m 2 na Bielanach , przy ulicy Sokratesa 11b. Nowoczesny budynek mieszkalny z funkcjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Białołęka,Warszawa

914 000 zł65 m² 14 061,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tarchomin ul. Talarowa nowe mieszkanie 65,10 m2 z ***tarasem 75m2*** i balkonem 4m2 W cenie 914 000,00 pln. Dwa poziomy Idealne do aranżacji na 3 pokoje Kontakt : Inwestycja jest realizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 650 000 zł82 m² 20 220,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem i tarasem na Powiślu - 81,6 mkw. Zapraszam do wyjątkowego, przestronnego mieszkania na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej 5, które łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 308 709 zł78 m² 16 671,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera. Oferta bez prowizji. Bezpośrednio. 0 % pcc! Idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesność, komfort oraz świetną lokalizację w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartłomieja

Mokotów,Warszawa

5 000 zł63 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 63 mkw., z dużym balkonem (7,5 mkw.), miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską (w cenie). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żymirskiego

Gocław,Warszawa

2 750 zł39 m² 69,97 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

TA oferta tylko U nas - wyłaczność. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Warszawa, ul. Franciszka Żymirskiego Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

748 000 zł57 m² 13 122,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tarchomin ul. Talarowa/mehoffera nowe mieszkanie 3 pokojowe 56,59 m2 z balkonem, ogrodem lub tarasem. W cenie od 748 000,00 pln. DO negocjacji Kontakt : Inwestycja jest realizowana na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł39 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Grzybowska 16/22 | 38 m I Dwa pokoje I Wynajem I Śródmieście | Rondo onz eng - below Chodź wprowadzę Cię do bardzo przyjemnego mieszkania przy ul. Grzybowskiej 16/22 , które swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przaśna

Białołęka,Warszawa

929 000 zł60 m² 15 452,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskiej Białołęce. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Białołęka. Do Centrum Warszawy dojazd zajmuje około 40 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kłobucka

Wyczółki,Warszawa

945 000 zł48 m² 19 609,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesny 2-pokojowy apartament przy ul. Kłobuckiej w Warszawie Opis nieruchomości: mieszkanie eleganckie w pełni wyposażone i wykończone w wysokim standardzie. Mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

1 299 000 zł68 m² 18 966,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje na nowoczesnym osiedlu fort wola - gotowe do zamieszkania, przemyślane od A do Z Jeśli szukasz mieszkania, w którym wszystko zostało dokładnie zaplanowane i zrobione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

5 700 zł75 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaproponować na wynajem nowoczesne i zadbane, 4 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze w budynku przy ul. Sokołowskiej. Mieszkanie Na powierzchni 74,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poborzańska

Bródno,Warszawa

1 158 000 zł61 m² 18 983,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,49 m2 i wysokości 2,70 m2 w budynku z 2016 r. deweloper Apollo przy ul. Poborzańskiej. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

940 000 zł54 m² 17 260,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament, znajdujący się na jednym z najpiękniejszych osiedli warszawskiego Miasteczka Wilanów. Mieszkanie: - prywatny taras (16,82 m2) od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzyborska

Gocław,Warszawa

950 000 zł58 m² 16 267 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentowane mieszkanie znajduje się na 1 z 5 pięter apartamentowca z 2012 roku, położonego przy samym Jeziorze Balaton, na Osiedlu Międzyborska 11 na Gocławiu. Na jego powierzchnię 58,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mokotów,Warszawa

1 240 000 zł63 m² 19 682,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjnie położone mieszkanie, przystosowane jako lokal usługowy w sercu Mokotowa przy al. gen. Sikorskiego, warszawa-Stegny, o powierzchni 63m2 przygotowanej pod gabinet kosmetyczny, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przy tej Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 44 m 2 na Bielanach , przy ulicy Sokratesa. Mieszkanie po remoncie , umeblowane (zdjęcia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij