dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Warszawa

1 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 233 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

830 000 zł46 m² 18 242 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem znajdujące na 13. piętrze w 16. piętrowym bloku z 2016 roku. Nieruchomość mieści się tuż przy wejściu do Metro Kondratowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

1 295 000 zł63 m² 20 461,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Eurovilla prezentuje na sprzedaż nowe mieszkanie z 2-ma sypialniami i balkonem o powierzchni 6,89 m , położone w prestiżowym Miasteczku Wilanów. Wnętrze obejmuje salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

687 900 zł50 m² 13 758 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

493 500 zł32 m² 15 567,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

777 500 zł60 m² 12 958,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedzikówny Inki

Wola,Warszawa

790 000 zł37 m² 21 467,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży wyjątkowy apartament z komórką i miejscem w hali garażowej, położony na I pietrze w kameralnym budynku z 2015 r. Komfortowe, bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 700 zł51 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, ładnie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym, zamkniętym osiedlu zlokalizowanym w bardzo ładnej i spokojnej części Wilanowa. Przedstawiane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł64 m² 18 808,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Opis Nieruchomości: przedstawiam Państwu 4 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji przy ul. Jana Pawła Woronicza o powierzchni całkowitej 63,8 m2. Mieszkanie idealne dla pary, rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

760 000 zł39 m² 19 735,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na siódmym piętrze w budynku (7 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Ursus. Bez podatku pcc. Wykończenie: wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Światowida

Nowodwory,Warszawa

700 000 zł52 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m z balkonem i miejscem garażowym, położone na 5. piętrze nowoczesnego bloku z windą, na zamkniętym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starej Baśni

Piaski,Warszawa

699 000 zł56 m² 12 526,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Wygodne 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja na wynajem (także na pokoje). Budynek: budynek 10 piętrowy z początków lat 70'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

880 000 zł54 m² 16 296 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Tylko U nas Do sprzedania duże, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 znajdujące się na Osiedlu Zielone Zacisze, 1 minutę pieszo od wejścia do metra Kondratowicza. Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

899 000 zł49 m² 18 403,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem - Ursynów, ul. Złoty Potok Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na parterze kameralnego budynku z 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

530 000 zł38 m² 14 118,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokoje, rozkładowe przy ul. Wincentego o powierzchni 37,54 m2., Świetna lokalizacja- METRO Kondratowicza 5 min pieszo, niski czynsz. W skrócie - Zamknięta kuchnia z oknem 7m2 - Salon15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

3 200 zł32 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od pazdziernika bezpośrednio wynajmę dwupokojowe mieszkanie o powierzcni 32m na Ursynowie na ulicy Pieskowa Skała. Przepiękny widok na jezioro ze wszystkich okien oraz z balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

544 000 zł38 m² 14 429,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Piotra Wysockiego 24 na warszawskim Targówku (bródno). Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Znicza

Praga-Południe,Warszawa

860 000 zł55 m² 15 591 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe narożne mieszkanie na najwyższym piętrze kameralnej inwestycji Villa Nevi w cichej i zielonej części Grochowa. Balkon z widokiem na sąsiadujący Park Znicza oraz brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

5 100 zł97 m² 52,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie na Ursynowie o powierzchni 97 m2, znajdujące się na 3 piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 864 375 zł96 m² 19 319,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera. Oferta bez prowizji. Bezpośrednio. 0 % pcc! Idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesność, komfort oraz świetną lokalizację w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Włochy,Warszawa

1 666 000 zł91 m² 18 354,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

***tylko 10 min.do CENTRUM WARSZAWY*** Nowoczesna nwestycja jest realizowana przy ul. Jutrzenki ***taras o powierchni 40,49M2*** nowe mieszkanie 4 pokojowe 90,77 m2 z tarasem i 3 balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Solidarności

Nowolipki,Warszawa

620 000 zł43 m² 14 269,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Doskonale zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie na woli W pobliżu śródmieścia powierzchnia: 38 M dodatkowo loggia 5,45 M piętro 5/7 (2 szybkie windy) 2 pokoje (nieprzechodnie), oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Gocławek,Warszawa

519 000 zł33 m² 15 538,90 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczną kawalerkę z loggią na warszawskim Witolinie / Praga-Południe. Możliwość przerobienia na mieszkanie 2-pokojowe! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modzelewskiego

Służew,Warszawa

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić przestronny apartament na Służewiu! Atuty Wysoki standard Doskonała lokalizacja Świetnie doświetlony Po odświeżeniu wnętrza Nieruchomość Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

620 000 zł38 m² 16 311,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie w 2019 roku. Pełna własność. Powierzchnia lokalu 36,30, powierzchnia piwnicy 1,71. Lokal składa się z : salonu aneksu kuchennego oddzielnej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

1 960 000 zł80 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dużą komórką lokatorską - 79,33 m w inwestycji przy ul. Zwierzynieckiej na Mokotowie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Odolany,Warszawa

2 900 zł31 m² 93,55 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 31 m w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Prymasa Tysiąclecia 83a. - najem tylko na firmę* Lokal doskonale nadaje się do prowadzenia własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 800 000 zł85 m² 32 941,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowy apartament w kameralnym budynku, położony w prestiżowej części Mokotowa, tuż przy Parku Morskie Oko. Nieruchomość Oferujemy przestronny apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzewna

Targówek,Warszawa

860 000 zł53 m² 16 226,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Targówek to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Warszawy, która łączy wygodę miejskiego życia z bliskością terenów zielonych. Mieszkańcy cenią sobie świetną komunikację - zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

1 150 000 zł68 m² 16 929,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Górczewskiej 181, tuż przy stacji Metro Ulrychów. Mam przyjemność zaprezentować Państwu ustawne i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Baleya

Rakowiec,Warszawa

715 000 zł45 m² 15 995,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie (z osobną kuchnią) o powierzchni 44,70 m2 znajdujące się przy ul. Baleya warszawskiej Ochocie (rakowiec). Lokalizacja: - warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Grochów,Warszawa

653 953 zł37 m² 17 799,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli poszukujesz mieszkania, zapraszam do kontaktu telefinicznego, sms, email, wyślę pełną ofertę niepublikowanych mieszkań - różne rozkłady, atrakcyjne ceny, wszystko W jednym miejscu Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Już nieaktualne. Bezpośrednio wynajmę umeblowane dwupokojowe. W łazience wanna z parawanem pod prysznic. Kuchnia z oknem połączona z pokojem. Dużo zabudowanych szaf. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rembrandta

Targówek,Warszawa

869 000 zł47 m² 18 489 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania zadbane, przytulne, przestrzenne mieszkanie o powierzchni 46.56m2 (+5m2 loggia) znajdujące się na przepięknym Osiedlu Amsterdam przy ulicy Rembrandta 6. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia luksusowy apartament o pow. 52 m 2 w jasnej tonacji ( 2 pokojowy ) na drugim piętrze prestiżowego i wyjątkowego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Elsnerów,Warszawa

1 120 000 zł70 m² 16 101,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,56 m , zlokalizowane na kameralnym, nowoczesnym Osiedlu Wilno przy ul. Pohulanka w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

400 000 zł25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kawalerka z pięknym widokiem i balkonem na Żoliborzu do własnej aranżacji Idealna lokalizacja, świetna inwestycja! Lokalizacja: ul. Elbląska 67, żoliborz Świetnie skomunikowane miejsce:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gandalfa

Mokotów,Warszawa

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe, idealne Dla Rodziny! - Pow. 69 m2 - Górny Mokotów, wyględów - Blisko pkp Żwirki i Wigury, pkp Służewiec Oferujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak