dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Warszawa

1 234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 234 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

822 285 zł59 m² 13 937 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - bezpośrednio od dewelopera. Oferujemy wsparcie na każdym etapie zakupu: od wyboru nieruchomości, przez pomoc w uzyskaniu kredytu, aż po finalizację transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

935 000 zł69 m² 13 609,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować mieszkanie przy ul. Przy Forcie 10. Ta gotowa do zamieszkania przestrzeń w spokojnej części Ursusa znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

14 000 zł133 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament na przedostatnim piętrze Z dużym tarasem Osiedle Marina Mokotów | 3 sypialnie | Taras 130 m2 | Panorama centrum | Strzeżone osiedle | Znakomite sąsiedztwo ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

611 722 zł36 m² 16 992,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 35,79m2 + ogródek 23m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z balkonami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bemowo,Warszawa

698 005 zł38 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu - bezpłatnie i wygodnie. Skorzystaj z wakacyjnego rabatu na wykończenie wnętrza i otrzymaj pełne wsparcie na każdym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

765 856 zł46 m² 16 649 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 44,48m2 + balkon 6,15m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z ogródkami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

810 551 zł60 m² 13 509,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

1 530 000 zł75 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 8 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

6 500 zł75 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 8 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

797 434 zł60 m² 13 290,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 022 833 zł64 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapytaj mnie o inne dostępne oferty w tej lokalizacji - różnią się ceną i terminem odbioru. Porównaj je bezpłatnie z propozycjami w interesujących Cię miejscach. Skorzystaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

25 000 zł320 m² 78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:nie

Polecam! Piękny Penthouse z 100m2 ogrodem na dachu przy Polu Mokotowskim. Do wynajęcia ładny, cichy klimatyczny 7 pokojowy penthouse, położony na ostatnim 3 piętrze posiadający 60m2 tarasów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

2 951 823 zł114 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Podchorążych 31 - Twoje Luksusowe Miejsce na Dolnym Mokotowie Z dumą przedstawiamy Apartamenty Podchorążych 31 - wyjątkową inwestycję mieszkaniową w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

514 795 zł32 m² 16 234,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji i podatku pcc Realizacja IV kwartał 2026 roku. System Smart Home Premium Mieszkanie 1-pokojowe 31,71 m2, w którego skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym 21,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Stary Mokotów,Warszawa

725 000 zł41 m² 17 726 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam na Górny " Stary" Mokotów. Bardzo ciekawa oferta cichutkiego mieszkania 2 pokojowego z możliwością przearanżowania na 3 pokoje z aneksem kuchennym, o pow. ok 41m2, na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Bródno Podgrodzie,Warszawa

1 351 179 zł113 m² 11 932 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie o wyjątkowym układzie - możliwość własnej aranżacji Antresola idealna na sypialnię, biuro lub strefę relaksu Taras 10 m - idealny na poranną kawę lub wieczorne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

699 704 zł41 m² 17 065,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 40,51m2 + balkon 9m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z ogródkami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

2 955 852 zł148 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal użytkowy, który można przearanżować na dwa mieszkania. Doskonała, prestiżowa lokalizacja, w sercu Powiśla. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

499 740 zł26 m² 19 147,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe - 26,55m2 + ogródek 18m2 (dostępne inne rozkłady, metraże, piętra i mieszkania z balkonami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębskiego

Bielany,Warszawa

3 700 zł46 m² 80,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na Bielanach do wynajęcia: zamieszkaj stylowo na Bielanach! 2-pokojowe mieszkanie z klimatem, miejscem postojowym i schowkiem | 46 m | Metro Stare Bielany Warszawa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kamionek,Warszawa

612 960 zł32 m² 18 988,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

978 263 zł64 m² 15 285,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 63,53m2 + balkon (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z ogródkami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursus,Warszawa

625 291 zł41 m² 15 225 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

690 000 zł49 m² 14 081,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Okazja cenowa! mieszkanie: dwa niezależne pokoje z widną kuchnią, mieszkanie 5 lat temu przeszło remont (nowa elektryka, drzwi, podłogi,łazienka, kuchnia) Salon 22 m z wyjściem na mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

5 955 zł122 m² 48,81 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mozliwość domeblowania według potrzeb najemcy według umowy. Bezpośrednio. Centrum - muranów al. Jana Pawła 3pok. 2łaz lux loggia garaż tel.   właściciel. Garaż * loggia * ochrona *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

614 997 zł37 m² 16 621,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 36,8m2 + balkon 10,5m2 (dostępne inne rozkłady, metraże, piętra i mieszkania z ogródkami) Dostępne również 5 piętro! Praga Południe - Kamionek To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustówka

Sadyba,Warszawa

1 297 000 zł74 m² 17 486,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Mokotów, sadyba. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w cichej i zielonej okolicy na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

950 000 zł50 m² 18 924,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Właściciel, bez prowizji. Prawdziwy 3 pokoje z tarasem - 2 sypialnie 11 i 10 metrów, salon z aneksem kuchennym 16 metrów, otwarty taras 13 metrów, łazienka 5,7 metra, hol. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

689 604 zł40 m² 17 240,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 39,49m2 + ogródek 33m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z balkonami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

849 000 zł63 m² 13 540,70 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m z dużym balkonem i opcją ogródka, położone na parterze 12-piętrowego budynku z windą (rok budowy: 1978), po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

516 710 zł32 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

805 658 zł58 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

984 897 zł64 m² 15 389 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 63,53m2 + ogród 64m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z balkonami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

620 000 zł41 m² 15 122 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Żoliborz Lokalizacja: warszawa, żoliborz, ul. Broniewskiego Metraż: 41 m Piętro: parter opis mieszkania Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gandalfa

Mokotów,Warszawa

4 700 zł68 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe, idealne Dla Rodziny! - Pow. 69 m2 - Górny Mokotów, wyględów - Blisko pkp Żwirki i Wigury, pkp Służewiec Oferujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 264 000 zł78 m² 16 242,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

639 000 zł52 m² 12 288,50 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 52 m2, z balkonem gwarantującym widok na panoramę miasta - znajdujące się na Pradze-Południe - dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Kamionek,Warszawa

509 760 zł27 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

584 268 zł33 m² 17 705,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe - 32,28m2 + balkon 9m2 (dostępne inne rozkłady, metraże, piętra i mieszkania z ogródkami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prochowa

Grochów,Warszawa

607 725 zł33 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Twoje miejsce na Grochowie - 2 pokoje z dużym balkonem, 32,85 m . Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Położone w sercu Grochowa - dzielnicy, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Targówek,Warszawa

1 419 169 zł130 m² 10 947 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Otrzymaj wsparcie na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania po finalizację umowy Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.