dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Bródno

137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zielone Zacisze

Bródno,Warszawa

420 000 zł39 m² 10 769 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 zlokalizowane na strzeżonym osiedlu Zielone Zacisze nieopodal powstającej stacji metra M2. Nieruchomość mieści się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bródno,Warszawa

560 000 zł58 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie położone an parterze dziesięciopiętrowego bloku z lat siedemdziesiątych. Przestronny salon z aneksem kuchennym, dwie przytulne sypialnie, łazienka, toaleta. Do dyspozycji piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

315 400 zł33 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Witam Na sprzedaż kawalerka z 1980 znajdująca się przy ulicy Rembielińskiej Lokal ma 33,2m 2 , a w jego skład wchodzi: pokój Oddzielna widna kuchnia Łazienka z wc Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

765 000 zł80 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż deweloperska - bez prowizji - mieszkanie do aranżacji targówek - bródno 1000 metrów od powstającej stacji metra! W ofercie mieszkanie 85 m2 - trzy sypialnie, salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

1 900 zł53 m² 36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od 1 maja 2021 r. nieumeblowane mieszkanie trzypokojowe na 7. piętrze w bloku z monitoringiem przy ul. Bolesławickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

400 000 zł41 m² 9 756 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 znajdujące się na Bródnie przy ulicy Bolesławickiej. Nieruchomość mieści się na 9.piętrze w 10.piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

365 000 zł27 m² 13 518,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta specjalna dla klientów biura brik Nieruchomości Przy zakupie mieszkania gratis! 10% rabat * na zakupy w sieci Leroy Merlin i kilka dodatkowych korzyści. * szczegóły w regulaminach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie inwestycyjne 47m2 z balkonem i piwnicą. Wynajmowane na pokoje. Obecnie 3 pokoje z 4-rech są wynajęte. Niski, kameralny 4-piętrowy blok bez windy, lata 70-te usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

279 000 zł25 m² 11 062,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

510 000 zł66 m² 7 715,58 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie położone na skrzyżowaniu ulicy Rembielińskiej i Wyszogrodzkiej, usytuowane na 10tym piętrze w budynku 10 piętrowym. Przestronne, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

449 000 zł41 m² 11 004,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz wygodnego mieszkania dla siebie lub pod inwestycje? W pełni wyremontowanego, w świetnej lokalizacji - do wprowadzenia od razu? Mamy coś dla Ciebie: 2 pokoje z oddzielną kuchnią na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

415 000 zł45 m² 9 304,93 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Agencja nieruchomości Omni Home ma przyjemność zaprezentować ustawne mieszkanie na Warszawskim Bródnie. Opis nieruchomości Lokal znajduje na 2 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

365 000 zł46 m² 7 917,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bródno

Bródno,Warszawa

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania dla siebie i swojej rodziny w bezpiecznej, cichej i dobrze skomunikowanej okolicy? Właśnie je znalazłeś! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolívara

Bródno,Warszawa

570 000 zł54 m² 10 466,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie zostało zarezerwowane w dniu 15. lutego 2021 i sprzedaż jest nieaktualna do odwołania. Jeśli szukasz mieszkania z ogródkiem w doskonale skomunikowanej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tokarza

Bródno,Warszawa

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

405 000 zł54 m² 7 570,09 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

389 000 zł38 m² 10 237 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Świeżutko wyremontowanie mieszkanie w dobrze skomunikowanej z centrum części Bródna, blisko Parku Bródnowskiego i metra. Dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia, w pełni wyposażone i umeblowane, po remoncie, nie wymagające żadnych dodatkowych nakładów finansowych, na zielonym i cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

400 000 zł45 m² 8 969 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 44,60 M2, 3 pokoje, bródno, ul.TORUŃSKA Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie, w bezpiecznej okolicy na Bródnie na ulicy Toruńskiej. Idealna propozycja dla rodziny. Do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

320 000 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 32m2 z osobną widną kuchnią. DO remontu Bródno ul. Krasnobrodzka Mieszkanie do zakupu tylko za gotówkę. Grunt w trakcie regulacji Lokal składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

459 000 zł58 m² 7 859,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na Bródnie przy ul. Suwalskiej o łącznej powierzchni 58,4 m2 w tym piwnica wchodząca w skład metrażu mieszkania. Metraż samego mieszkania wynosi 54,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

432 000 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 48 m2; składa się z salonu- pokoju wraz z aneksem, małego pokoju - łazienki - przedpokoju. Stan mieszkania: po remoncie. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Park Bródnowski. Nieruchomość ma 47m2 i została powiększona o 6m2 korytarza , łącznie 53m2. Pokoje są ustawne i bardzo jasne. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalskiego

Bródno,Warszawa

480 000 zł47 m² 10 213 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 zlokalizowane na warszawskim Bródnie. W 2015r przeszło generalny remont. W 2019r było odświeżone oraz zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

349 000 zł41 m² 8 512,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

310 000 zł34 m² 9 253,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się na Bródnie posiada księgę wieczystą i uregulowane grunty, bardzo dobra lokalizacja50 m tramwaj 200 m autobus i 200 m do stacji metra(w budowie)mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

589 000 zł60 m² 9 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż deweloperska - bez prowizji - mieszkanie do aranżacji targówek - bródno 1000 metrów od powstającej stacji metra! W ofercie mieszkanie 60 m2 - dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

810 000 zł84 m² 9 642,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

649 000 zł66 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż deweloperska - bez prowizji - mieszkanie do aranżacji targówek - bródno 1000 metrów od powstającej stacji metra! W ofercie mieszkanie 66 m2 - dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

455 000 zł53 m² 8 584,91 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

315 000 zł37 m² 8 445,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe, oddzielna kuchnia o powierzchni 37,3 m2, na 6 piętrze z 10, dwie windy, balkon, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

627 000 zł64 m² 9 796,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż deweloperska - bez prowizji - mieszkanie do aranżacji targówek - bródno 1000 metrów od powstającej stacji metra! W ofercie mieszkanie 64 m2 - dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

978 000 zł82 m² 11 883,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż słoneczne, 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy lesie Bródnowskim. W cenie dwa miejsca parkingowe oraz komórka lokatorska. Mieszkanie o powierzchni 82 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 38 M2, 2 pokoje, bródno, ul.REMBIELIŃSKA Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Bródnie na ulicy Rembielińskiej. Idealna propozycja dla rodziny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

2 000 zł53 m² 38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od 1 kwietnia 2021 r. nieumeblowane mieszkanie trzypokojowe na 7. piętrze w bloku z monitoringiem przy ul. Bolesławickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

359 000 zł38 m² 9 447,37 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Warszawskim Bródnie Bardzo dobra lokalizacja, 4 min. do Metra. W skład lokalu wchodzi: - dwa oddzielne pokoje. - kuchnia. - łazienka. - balkon. - piwnica. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu od zaraz bardzo ładne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43m2 na Bródnie przy ul. Suwalskiej. Mieszkanie znajduje się na 4 pietrze/10p ( blok z windą ) jest całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

360 000 zł39 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Bródnie, w pobliżu nowo budowanej stacji metra. Mieszkanie słoneczne, kuchnia z oknem, balkon, piwnica oraz komórka lokatorska. Nieruchomość na Bródnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalskiego

Bródno,Warszawa

480 000 zł47 m² 10 213 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolívara

Bródno,Warszawa

475 000 zł48 m² 9 896 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane na warszawskim Bródnie przy ulicy Simona Bolivara o powierzchni 48,5m2. Mieszkanie składa się z: -pokoju.