dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Bródno

137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

335 000 zł37 m² 8 995,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta specjalna dla klientów biura brik Nieruchomości Przy zakupie mieszkania gratis! 10% rabat * na zakupy w sieci Leroy Merlin i kilka dodatkowych korzyści. * szczegóły w regulaminach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

468 000 zł53 m² 8 794 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,22 m2 zlokalizowane na warszawskim Bródnie przy ulicy Suwalskiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

468 000 zł53 m² 8 797 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie na Bródnie, na drugim piętrze, w bloku z windą, przy metrze. Wszystkie pokoje niezależne, z oknami wychodzącymi na zachód i południe. Kuchnia oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

519 000 zł53 m² 9 792 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 53m2, zlokalizowane na warszawskim Bródnie przy ulicy Kondratowicza. Mieszkanie zostało wyremontowane w 2019 roku, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

960 000 zł92 m² 10 435 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 92 M2, 4 pokoje, targówek, ul.KONDRATOWICZA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Targówku na ulicy Kondratowicza. Idealna propozycja dla rodziny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Witam Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie znajdujące się na 5 piętrze przy ulicy Kondratowicza Powierzchnia lokalu wynosi 47m 2 i w jego skład wchodzi: salon Pokój Kuchnia Łazienka Balkon Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

475 000 zł47 m² 10 106,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Witam Na sprzedaż gotowe mieszkanie o powierzchni 47,02m 2 , które znajduje się przy ulicy Rembielińskiej Lokal usytuowany jest na parterze w 10-piętrowym bloku Budynek w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

345 000 zł32 m² 10 781 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania przestronna kawalerka po remoncie generalnym o powierzchni 32m2 zlokalizowana na warszawskim Bródnie przy ulicy Krasnobrodzkiej. Mieszkanie składa się z: - pokoju - kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

410 000 zł47 m² 8 723 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Trzypokojowe mieszkanie na Bródnie, w niskim bloku bez windy przy ul. Łojewskiej. Salon z balkonem, z salonu wejście do najmniejszego pokoju. Trzeci pokój niezależny. Kuchnia oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Witam Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Krasnobrodzkiej Mieszkanie ma 58,30 m 2 Trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie usytuowane na 3. piętrze Do mieszkania przynależy piwnica. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

900 000 zł76 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Posiadam do sprzedania mieszkanie na Bródnie. Osiedle Różopol przy zbiegu ulic Kondratowicza i Rembielińskiej. Osiedle zamknięte, monitoring + ochrona. Świetny punkt komunikacyjny. Dwa kroki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

469 000 zł42 m² 11 167 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, które 3 lata temu przeszło gruntowny remont. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskim Bródnie przy ulicy Michała Kleofasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

1 000 000 zł80 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania ładne 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na pięknym osiedlu Park Leśny w otoczce lasu oraz wszystkich lokali usługowych potrzebnych do życia. Nieruchomość o powierzchni 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

449 000 zł55 m² 8 179 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania bardzo 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,90m2 zlokalizowane na warszawskim Bródnie przy ulicy Krasnobrodzkiej. Mieszkanie składa się z: -3 pokoi -kuchni -łazienki -oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

416 000 zł40 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Krasiczyńskiej, 300 metrów od powstającej stacji metra Kondratowicza. Mieszkanie mieści się na 4.piętrze w 10.piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Hampton Home poleca do sprzedaży klimatyczne 2- pokojowe mieszkanie (38m2) znajdujące się na VIII piętrze w X piętrowym bloku na zielonym i cichym osiedlu na Bródnie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

445 000 zł38 m² 11 710,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Bródnie o powierzchni 38m2. Całe mieszkanie po generalnym remoncie, wszystkie instalacje nowe. Wysoki standard wykończenia. Do stacji Metra 150 m. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

420 000 zł47 m² 8 936 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja! Dwupokojowe mieszkanie na Bródnie, w bloku z windą, tuż przy metrze. Lokal po remoncie w 2018 roku. pokoje niezależne, oddzielna kuchnia z oknem. Salon z małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

477 000 zł53 m² 8 963 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

450 000 zł54 m² 8 256,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

477 000 zł53 m² 8 966 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie Targówek. Ul. Krasnobrodzka, 3 Pokoje, 55m2 na Bródnie. Mieszkanie trzypokojowe o modelowym rozkładzie na Bródnie. Składa się z przestronnego, ustanego salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

285 000 zł24 m² 11 680,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka znajduje się na cichym i zielonym osiedlu na Bródnie, 250 od stacji Metra Bródno. Mieszkanie znajduje się w kameralnym, czteropiętrowym budynku. Okna mieszkania wychodzą na zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolívara

Bródno,Warszawa

600 000 zł55 m² 10 909 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania bardzo ładne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 zlokalizowane na warszawskim Bródnie przy ulicy Simona Bolivara. Mieszkanie trzy lata temu przeszło remont generalny wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

368 000 zł34 m² 10 985 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania bardzo ładne, odświeżone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,50m2 zlokalizowane na warszawskim Bródnie przy ulicy Suwalskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Bródno,Warszawa

598 000 zł52 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania ładne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Targówku przy ulicy Głębockiej 9a na nowym osiedlu Moderna z 2018 roku. Mieszkanie o dokładnej powierzchni 51,87m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalskiego

Bródno,Warszawa

589 000 zł60 m² 9 736 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania ładne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,2m2 zlokalizowane na Bródnie w super lokalizacji przy ulicy Kowalskiego 3. W 2020 roku mieszkanie zostało odnowione, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

350 000 zł38 m² 9 309 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Klimatyczne mieszkanie na Bródnie tuż przy nowej stacji metra. Salon z aneksem kuchennym i balkonem i osobno sypialnia. Okna wychodzące na stronę zachodnią z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

880 000 zł72 m² 12 308 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania ładne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pięknym osiedlu Park Leśny w otoczce lasu oraz wszystkich lokali usługowych potrzebnych do życia. Nieruchomość o powierzchni 71,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

750 000 zł61 m² 12 295 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania ładne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w otoczce terenów zielonych oraz przy samej powstającej stacji metra M2 Kondratowicza. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

463 000 zł47 m² 9 851 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie na Bródnie blisko metra. Wszystkie pokoje niezależne, kuchnia oddzielna, widna. Jest możliwość połączenia kuchni z salonem. Łazienka z wanną i wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tokarza

Bródno,Warszawa

458 900 zł55 m² 8 344 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie na Bródnie, blisko metra Salon z otwartą kuchnią i balkonem, oprócz tego dwie niezależne sypialnie. Okna na dwie strony budynku, na wschód i zachód. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

425 000 zł53 m² 7 988,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe mieszkanie na Bródnie. Salon z balkonem, widna kuchnia z możliwością połączenia z salonem, dwie sypialnie, łazienka z wanną, przedpokój z szafą wnękową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

500 000 zł55 m² 9 107 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na Bródnie przy ul. Malborskiej, blisko metra. Atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe po remoncie, z dużym balkonem. Wszystkie pokoje niezależne, kuchnia oddzielna, z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

440 000 zł53 m² 8 301,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 3 pokojowe z balkonem, ul. Wysockiego, cena 440 tyś. Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie do remontu, położone na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku. Rozkładowe, widna oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rzepichy

Bródno,Warszawa

500 000 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem (35m2) o powierzchni 40m2 zlokalizowane na Bródnie przy ul. Rzepichy. Nieruchomość o powierzchni 40m2 mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajkowicza

Bródno,Warszawa

545 000 zł56 m² 9 771 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania, bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 zlokalizowane przy stacji metra M2 Trocka na ulicy Aleksandra Gajkowicza. Nieruchomość składa się z: - dużego salonu (26m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

639 000 zł47 m² 13 596 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na przepięknym osiedlu Park Leśny, nieopodal powstającej stacji metra Kondratowicza oraz przy samym wejściu do lasu Bródnowskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

425 000 zł53 m² 7 988,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janinówka

Bródno,Warszawa

520 000 zł54 m² 9 630 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania bardzo ładne, odświeżone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 zlokalizowane przy stacji metra M2 Trocka na ulicy Janinówka. Nieruchomość składa się z: - salonu - sypialni -.