dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Bródno

138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

138 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe z oddzielną kuchnią o pow. 48m2 przy ul. Łojewskiej. Mieszkanie ciche, jasne, czyste, w pełni umeblowane i wyposażone. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

319 000 zł38 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe, z osobną kuchnią, o powierzchni 38,50 m ,2 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą-Warszawa, bródno, ul. Wyszogrodzka. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z balkonem na warszawskim Targówku, rejon Bródno. Wygodne i ustawne 3 pokojowe znajdujące się na 8 piętrze budynku przy ul. Krasnobrodzkiej. Cicha, a jednocześnie doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na 5 pietrze, usytuowane na strzeżonym, bardzo dobrze utrzymanym osiedlu "zielone Zacisze" na Targówku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

275 000 zł38 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Agent prowadzący: magdalena Osipowicz tel.: Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,50 m 8 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1972 roku, Warszawa - Bródno, ul. Chodecka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam Mam do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i oddzielną ubikacją. Mieszkanie ma 47 m2 i znajduje się w bloku przy ulicy Łojewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bródno

Bródno,Warszawa

429 000 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz rozkładowego - przestronnego mieszkania w niskiej cenie, w okolicy aktualnie budowanej stacji metra, dzięki czemu wartość nieruchomości wkrótce znacznie wzrośnie to idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia od 1 kwietnia 2-pokojowe mieszkanie wraz z miejscem w garażu podziemnym, zlokalizowane na warszawskim Bródnie przy ul. Kondratowicza. Blok z 2002r. z windą, plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

425 000 zł48 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w budynku 4-kondygnacyjnym w zasobach mieszkaniowych sm "bródno". Dobry punkt komunikacyjny. W pobliżu przystanki autobusowe, rozpoczęta budowa stacji metra, przedszkola, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

425 000 zł61 m² 6 955,81 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zamieszkaj przy parku Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 1 pietrze w 13- piętrowym budynku o powierzchni 61,1 m2. Pokoje ustawne kwadratowe 18, 11, 7 m2. Kuchnia widna, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łabiszyńska

Nowe Bródno,Warszawa

1 600 zł38 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie na Targówku na ul. Łabiszyńskiej przy ul. Łojewskiej, blisko ul. Kondratowicza. Dwa osobne pokoje wejście z korytarza, ale do kuchni wejście z przez salon, osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

495 477 zł64 m² 7 717,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta deweloperska - bez podatku pcc, bez prowizji pośrednika. Klucze "od zaraz"! Nowa inwestycja zlokalizowana na Targówku - Bródno charakteryzuje się oryginalną, kaskadową architekturą. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bródno

Bródno,Warszawa

495 450 zł64 m² 7 717,29 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji od Kupującego. Bez podatku pcc. Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow.64.20 mkw. z zielonym tarasem (pow.29,30 mkw.) usytuowanego na I piętrze wielorodzinnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

274 000 zł38 m² 7 287,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy zakupie tego mieszkania Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na 3 pietrze w czteropiętrowym budynku tuz przy nowo powstającej stacji metra na Bródnie. Forma własności:Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bródno

Bródno,Warszawa

532 120 zł71 m² 7 505,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji od Kupującego. Bez podatku pcc. Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow.70,90 mkw. z dwoma balkonami (pow.12,80 mkw.) usytuowanego na III piętrze wielorodzinnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

370 000 zł47 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz pięknego trzypokojowego mieszkania, świeżo po remoncie w cichej okolicy jaką jest Bródno? Jeśli tak, musisz koniecznie zapoznać się z tą ofertą! Na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bródno

Bródno,Warszawa

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Targówku, zlokalizowane na ul. Turmonckiej. Do mieszkania przynależy balkon. Lokal umeblowany, o powierzchni 38 m . Po przeprowadzonym w 2017r. remoncie. Dwa oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

399 000 zł48 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe 47,50 m2, ul. Kondratowicza Targówek Bródno Warszawa, cena: 399 000 pln. Słoneczne i ciepłe (środkowe), jednostronne (ekspozycja mieszkania zach. (widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

482 321 zł67 m² 7 242,06 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta deweloperska - bez podatku pcc, bez prowizji pośrednika. Nowa inwestycja zlokalizowana na Targówku - Bródno charakteryzuje się oryginalną, kaskadową architekturą. Wszystkie mieszkania mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bródno

Bródno,Warszawa

580 000 zł72 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Akces Nieruchomości poleca na sprzedaż : Warszawa Targówek! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie na Bródnie. Mieszkanie rozkładowe o pow. 72m, w dobrym standardzie. Kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

431 480 zł59 m² 7 338,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe w pełni rozkładowe.Kuchnia widna,urządzona,w pokojach na podłogach parkiet.Duży balkon typu loggia.Blisko do przystanku tramwajowego(początkowy odcinek ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

431 480 zł59 m² 7 338,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

320 000 zł47 m² 6 809 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy na prezentację! polecam! Trzypokojowe mieszkanie na Bródnie. Dobrze skomunikowane, w niedalekiej odległości od pętli autobusowej. W okolicy szpital, liczne sklepy, salony usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

319 000 zł47 m² 6 787 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy na prezentację! polecam! Trzypokojowe mieszkanie na Bródnie. Budynek z lat 70-tych, 4-piętrowy. Po remoncie instalacji, dachu, klatek i elewacji. Mieszkanie na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

1 950 zł40 m² 49 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rembielińska

Nowe Bródno,Warszawa

420 000 zł47 m² 8 936 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z miejscem garażowym W cenie! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47m2 zlokalizowanego na ósmym piętrze jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe 53 m2, ul. Wyszogrodzka Bródno Warszawa, cena: 359 000 pln. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe , usytuowane na 15 piętrze 17 piętrowego bloku z 1982.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poborzańska

Bródno,Warszawa

1 850 zł30 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę wynajmu 1 pokojowego mieszkania znajdującego się w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Warszawie. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

416 730 zł58 m² 7 247,48 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

399 000 zł55 m² 7 228,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe po kapitalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Przestronne, funkcjonalne, z możliwością dogodnej aranżacji. Znajduje się w dzielnicy Bródno, ul. Władysława Syrokomli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembielińska

Nowe Bródno,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie o pow. 46 m2, w budynku z 2016 r. Mieszkanie jest widne (okna do samej podłogi w każdym pokoju), wysokie (300 cm), panele podłogowe w pokojach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nieszawska

Bródno,Warszawa

290 000 zł53 m² 5 430,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży lub zamiany na 1 pokojowe mieszkanie z dopłatą - 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 53,4 m2 na Targówku. Mieszkanie rozkładowe, narożne, wschodnio-południowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

277 000 zł41 m² 6 789,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży lub zamiany na 1 pokojowe z dopłatą 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone na 5 piętrze w o powierzchni 40,8 m2 w budynku dziesięciopiętrowym przy Bolesławickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

477 000 zł60 m² 8 003,36 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Warszawa-Targówek Do sprzedania wygodne, trzypokojowe mieszkanie 59,6m2. Do mieszkania dołączono 10m korytarza w którym obecnie mieści się przedpokój z dużą, komandorską szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kondratowicza

Nowe Bródno,Warszawa

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentowany apartament składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego ( lodówka, zamrażarka, zmywarka, piekarnik, kuchnia indukcyjna). W łazience prysznic + wanna, pralka, dużo półek wnękowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalskiego

Bródno,Warszawa

346 000 zł48 m² 7 208 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe mieszkanie na Bródnie Składa się z: - salonu połączonego z kuchnią - 2 sypialni - łazienk - przedpokoju - balkonu - do mieszkania przynależy piwnica. Grunty uregulowane - jest Księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

415 000 zł75 m² 5 533 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Ciepłe mieszkanie w małej kamienicy Nieruchomość złożona z: 3 pokoje kuchnia łazienka toaleta wc W skład nieruchomości wchodzą też: 2 balkony 2 piwnice część strychu Mieszkanie jest.