dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Bródno

137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 ogłoszeń

725 000 zł47,50 m² 15 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, rozkładowego mieszkania z oddzielną, widną kuchnią, balkonem oraz piwnicą, położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł50,22 m² 15 432,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak podatku pcc Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,22 m2 zlokalizowane na parterze w budynku sześciopiętrowym.Do mieszkania przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł30,60 m² 14 379,08 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,66 m , położona w cichej i spokojnej części warszawskiego Bródna. Mieszkanie idealnie sprawdzi się pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 000 zł40,19 m² 16 297,59 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 300 zł64,70 m² 51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy Rembielińskiej 5 min od stacji metra M2 Bródno. Przestronne i słoneczne z oszklonym balkonem. Łazienka z kabiną prysznicową i wanną. Opłaty: 3300 czynsz najmu 1100.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 029 000 zł73,64 m² 13 973,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament w inwestycji Rezydencja Liwska na Bródnie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł62,44 m² 14 573,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, trzypokojowe 62,44m za 910 tys. zł. Kwadrans spacerem do stacji metra Bródno Lokal z balkonem w kameralnym, 6-piętrowym budynku z ogrodem i strefą rekreacyjną na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł55,10 m² 15 372,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone na 3. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku przy ul. Palestyńskiej w Warszawie. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł67 m² 18 955 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny (najładniejsze Osiedle po tej stronie Wisły). Osiedle mieści się 200 metrów od wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 053 000 zł72,89 m² 14 446,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 4-pokojowy apartament w inwestycji Rezydencja Liwska II na Bródnie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł43,86 m² 16 301,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne mieszkanie w centrum Targówka lokalizacja: okolica łączy w sobie spokój i kameralny charakter z pełną infrastrukturą miejską. W pobliżu znajdują się liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł43,69 m² 16 021,97 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł48,20 m² 12 842,32 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Westate Włochy prezentuje funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Krasnobrodzkiej na warszawskim Bródnie. Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł47 m² 87,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe komfortowe mieszkanie. Mieszkanie było niedawno poddane kapitalnemu remontowi a teraz odmalowane na nowo. Każdy pokój wyposażony w klimatyzację. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie. Atrakcyjnie zlokalizowane 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie na 2 piętrze w kameralnym 4 piętrowym budynku tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

607 000 zł41 m² 14 804,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Mieszkanie po częściowym remoncie, okna nowe drewniane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne mieszkanie - aktualnie 2 pokojowe przy ul. Balkonowej na Targówku (bródno). Blok z monitoringiem, wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Mieszkanie na 9 piętrze w bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

480 000 zł26 m² 18 113,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po remoncie położone na parterze czteropiętrowego bloku zlokalizowane na warszawskim Targówku - Bródno, przy ul. Żuromińskiej. Blok z lat 70-tych. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

509 000 zł42 m² 11 976 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ustawne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,5 m , zlokalizowane przy ul. Piotra Wysockiego na Targówku. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

349 000 zł26 m² 13 579,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka 25,7 m Warszawa Targówek (bródno) ul. Piotra Wysockiego 24 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m zlokalizowana w Warszawie, w dzielnicy Targówek (bródno), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

639 000 zł47 m² 13 595,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Na sprzedaż jasne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 plus piwnica ok.2 m2, do Metra Bródno jedynie 200 m. Podstawowe informacje: mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

777 777 zł47 m² 16 548,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Warszawskiego Bródna, przy ul. Chodeckiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

607 000 zł41 m² 14 804,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 238,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w stanie deweloperskim po remoncie instalacji elektrycznej, na 1 piętrze. Rozkładowe 3 pokoje z osobną kuchnią, dużo miejsca do przechowywania. Do mieszkania przynależy piwnica ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

607 000 zł41 m² 14 804,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Mieszkanie po częściowym remoncie, okna nowe drewniane, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poborzańska

Bródno,Warszawa

1 880 000 zł101 m² 18 613,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj blisko Parku gdzie obfitość zieleni powita Cie na każdym letnim spacerze a metro czy tramwaj dowiozą Ciebie i Twoich bliskich w dowolną część miasta bez korków! Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 usytuowane na 1 piętrze w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie rozkładowe do generalnego remontu, tylko okna (pcv) są po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

1 190 000 zł61 m² 19 377,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,41 m , położone na 10. piętrze budynku z 2008 roku przy ul. Rembielińskiej w Warszawie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

540 000 zł48 m² 11 273,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Najlepsze mieszkanie 3 pokojowe w tym metrażu. Do sprzedaży 3 pokojowe, narożne, rozkładowe mieszkanie o pow. 47,9 m2 na 10 piętrze /10p przy ul. Wyszogrodzkiej na warszawskim Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Bródno,Warszawa

469 000 zł26 m² 17 698,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

26,5m? po remoncie/bródno/gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26,5m2 ,zlokalizowane w Warszawie na osiedlu Bródno,przy ulicy Żuromińskiej.Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

699 000 zł58 m² 11 969,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie w super cenie. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. Powierzchnia nieruchomości to 58,4 m2 w tym ( mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nieszawska

Bródno,Warszawa

625 000 zł53 m² 11 704 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 53,4m2 zlokalizowane na Targówku ( Bródno) przy ul. Nieszawskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poborzańska

Bródno,Warszawa

1 880 000 zł101 m² 18 613,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m2 i wysokości 2,80 m + 3,26 m2 komórka lokatorska przynależna do mieszkania w budynku z 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Palestyńska

Bródno,Warszawa

870 000 zł63 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,0 m2 z dużym balkonem 5,6 m2 plus duża piwnica 8,3 m2. Podstawowe informacje: 3-pokojowe rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nieszawska

Bródno,Warszawa

650 000 zł53 m² 12 172,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

633 000 zł41 m² 15 439 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

519 000 zł47 m² 10 995,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zakup tylko za gotówkę - stan prawny gruntu pod budynkiem nieuregulowany. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m na warszawskim Bródnie przy ul. Bazyliańskiej, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

855 000 zł66 m² 12 876,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertujemy 3 pokojowe mieszkanie (66,3 m2) na warszawskim Bródnie (ul.Wyszogrodzka) z widokiem na Park Bródnowski. Rozkład nieruchomości: - 3 pokoje; - kuchnia w aneksie połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

625 000 zł47 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie 47 m | Warszawa Bródno, ul. Łojewska 13 Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2. piętrze w budynku bez windy. Nieruchomość znajduje.