dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Bródno

137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

359 000 zł26 m² 13 968,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka 25,7 m Warszawa Targówek (bródno) ul. Piotra Wysockiego 24 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m zlokalizowana w Warszawie, w dzielnicy Targówek (bródno), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

359 000 zł26 m² 13 968,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

860 000 zł46 m² 18 534,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Malborskiej na Warszawskim Targówku w sąsiedztwie drugiej linii Metra i stacji Kondratowicza. Blok jest ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na pierwszym piętrze w budynku z windą na warszawskim Bródno. Mieszkanie składa się z: salonu sypialni osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majowa

Bródno,Warszawa

670 000 zł54 m² 12 523,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - 53,5 m2, 3 pokoje z balkonem i komórka lokatorską, warszawa targówek/bródno, ul. Majowa - Metro bródno - tylko 600 m!. Przestronne, funkcjonalne mieszkanie O bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

570 000 zł48 m² 11 825,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atuty nieruchomości w skrócie: oddzielna kuchnia z oknem balkon świetna komunikacja ustawny projekt wnętrza piwnica dużo ogólnodostępnych miejsc parkingowych 1000 m do Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

540 000 zł42 m² 12 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ustawne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,5 m , zlokalizowane przy ul. Piotra Wysockiego na Targówku. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

835 000 zł46 m² 17 995,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedaż | 835 000 zł | 46,4 m2 | mieszkanie | 3 pokoje | Krasiczyńska 2 | Warszawa Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze 10 piętrowego budynku z 1975 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nieszawska

Bródno,Warszawa

612 000 zł53 m² 11 460,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Ciche, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku-Bródno. Blok z jedną klatką schodową, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majowa

Bródno,Warszawa

495 000 zł42 m² 11 647,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje | 42,5 m | Ostatnie piętro | Panorama Warszawy | Bródno Na sprzedaż, tylko za gotówkę funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

739 000 zł59 m² 12 483,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 59,2 m2 położone na 9 piętrze w 10 - piętrowym budynku przy ulicy Łojewskiej 7 (bródno). Rozkład i standard Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielone Zacisze

Bródno,Warszawa

950 000 zł62 m² 15 295,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 62 metrowe, słoneczne mieszkanie w widokiem na stadninę koni na warszawskim Targówku przy Kanale Bródnowskim. Mieszkanie składa się Z: salonu z dużym balkonem z bezposrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

620 000 zł37 m² 16 725,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Gotowe do zamieszkania | 2 pokoje po generalnym remoncie | Metro Bródno Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta nieruchomość to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bródno,Warszawa

622 950 zł40 m² 15 731,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 39,6m2, piętro 5/7 z windą w budynku z 2025 r., Targówek Bródno. Nowe, częściowo wykończone, idealne dla singla/singielki lub pary, również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne mieszkanie - aktualnie 2 pokojowe przy ul. Balkonowej na Targówku (bródno). Blok z monitoringiem, wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Mieszkanie na 9 piętrze w bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tokarza

Bródno,Warszawa

519 000 zł46 m² 11 185 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Świetna oferta na inwestycję pod wynajem. Oferuję do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 46,4m2 na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą na warszawskim Targówku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Bródno,Warszawa

1 249 000 zł76 m² 16 367,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami, garderob o powierzchni 76,31 m na kameralnym zamkniętym i monitorowanym osiedlu na Targówku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

760 000 zł56 m² 13 596 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania ładne 3-pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia znajdujące się na 5.piętrze w 10.piętrowym bloku z windą. Lokal mieści się tuż obok Parku Bródnowskiego przy ulicy Ludwika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bródno,Warszawa

590 000 zł46 m² 12 688,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 usytuowane na parterze w niskim budynku na zielonym, zadbanym osiedlu. W lokalu zostały wymienione okna i instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,94m , dostępne bezpośrednio od właściciela, położone przy ul. Turmonckiej 22 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

1 180 000 zł74 m² 15 903 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania bardzo atrakcyjne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74.2m2 z przeznaczeniem do remontu i możliwością aranżacji według własnego uznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

580 000 zł41 m² 14 146,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa - Targówek - Ul. Syrokomli Cena: 580 000pln - Możliwy zakup na kredyt Oferta na zasadach wyłączności Mieszkanie o powierzchni 41m2, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie jest stworzone na pierwszy własny adres. Dla osoby lub pary, która chce przestać wynajmować i wejść na swoje bez wielkiego remontu i bez miesięcy planowania. Mieszkanie 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

633 000 zł41 m² 15 439 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

887 556 zł60 m² 14 793 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Targówek - Bródno możliwość zobaczenia tego lokalu I podobnych na żywo! Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się okolicy! Targówek - Bródno - idealna lokalizacja dla ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

480 000 zł26 m² 18 113,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po remoncie położone na parterze czteropiętrowego bloku zlokalizowane na warszawskim Targówku - Bródno, przy ul. Żuromińskiej. Blok z lat 70-tych. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

535 000 zł46 m² 11 530,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnie rozplanowanego, dwupokojowego mieszkania położonego na Bródnie, w sąsiedztwie Lasu Bródnowskiego. Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 55 m | balkon | 2 miejsca parkingowe | Rezydencja Liwska Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Rezydencja Liwska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

1 399 839 zł130 m² 10 768 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Targówek - Bródno Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się okolicy! Targówek - Bródno - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

619 000 zł47 m² 13 170,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

[rezerwacja] Szukasz mieszkania, które łączy ustawność trzech pokoi z doskonałą komunikacją i pełną infrastrukturą pod ręką? To propozycja idealna dla młodej pary lub rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

649 836 zł45 m² 14 440,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 607,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja! Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Bródnie przy ulicy Bazyliańskiej 18 tuż przy stacji metra Bródno. Zlokalizowane jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

699 999 zł54 m² 12 996,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m2 przy ul. Łabiszyńskiej składające się z : - salonu z wyjściem na balkon, - dwóch sypialni, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bródno,Warszawa

610 000 zł41 m² 14 878 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 41 m2, rozkładowe, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, sporym balkonem oraz piwnicą. Zlokalizowane na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku na Bródnie, przy ul. Syrokomli, dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bródno,Warszawa

4 100 zł73 m² 56,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 73m2, piętro 2/3 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Malborskiej, targówek Bródno. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4100zł + 740 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

796 803 zł60 m² 13 280 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->533 Dariusz - 690 ->066 ->045 Piotr - 690 ->066 ->353 3-pokojowe mieszkanie na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

629 000 zł45 m² 13 984 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym) i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->045 Piotr - 690 ->066 ->353 Sławomir - 690 ->066 ->533 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

580 000 zł42 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->045 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o metrażu 41.81 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 336,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym) i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->045 Piotr - 690 ->066 ->353 Sławomir - 690 ->066 ->533 3-pokojowe.