dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skalbmierska

Bielany,Warszawa

280 000 zł39 m² 7 214,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Cena do negocjacji! atrakcyjna oferta! Kawalerka z widną oddzielną kuchnią. Mieszkanie rozkładowe, do każdego pomieszczenia wejście jest z przedpokoju. Możliwość przerobienia mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

219 000 zł24 m² 8 975,41 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania kawalerka na warszawskich Bielanach. Kuchnia w przedpokoju, łazienka z prysznicem. Mieszkanie po generalnym remoncie. Parter w bloku 9 piętrowym z końca lat 60 (rama-H).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

270 000 zł36 m² 7 516,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna oferta, świetna lokalizacja. Jednostronne mieszkanie 2 pokojowe o pow. użytkowej 35,92 m2 usytuowane na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku. - pokój 21 m2 na podłodze panel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

350 000 zł49 m² 7 201,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dobrze zlokalizowane mieszkanie. Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont, zmienony został układ mieszkania. Budynek po termomodernizacji i powiekszeniu balkonów, instalacje po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Huta,Warszawa

1 300 000 zł81 m² 15 970,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

[i]do sprzedania bardzo ładne mieszkanie. [/i] Lokalizacja: warszawa/warszawa, ul. Wilcza [b]cena: 1 300 000 zł [/b] ( 15 971 zł/m2 ) Powierzchnia: 81,4 m2, piętro: 4 / 4 Rok budowy: 1927, budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

385 000 zł64 m² 6 062,99 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na Bielanach o powierzchni 63,5 m2 przy ulicy Szekspira. Cztery pokoje, widna kuchnia, łazienka, osobne wc, przedpokój i loggia. Wysoki parter, budynek ocieplony, wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

696 000 zł97 m² 7 197,52 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie, o bardzo dobrym rozkładzie. Przestronny pokój dzienny, połączony z kuchnią, 3 sypialnie, łazienka (z oknem), druga łazienka, przedpokój, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Esej

Bielany,Warszawa

470 000 zł69 m² 6 831,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ładne, zadbane mieszkanie o powierzchni 68,8m2 położone na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, do którego przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania Żubr

Bielany,Warszawa

550 000 zł69 m² 7 982,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na Bielanach w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym ( kilka linii tramwajowych i autobusowych, 4 przystanki do metra). Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

455 000 zł65 m² 6 967,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Atrakcyjna oferta, dobra cena, pełna własność. Mieszkanie o pow. 65,3 m2 usytuowane na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym bez windy w cichej, spokojnej okolicy na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

350 000 zł43 m² 8 083,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjna oferta, mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Dwustronne mieszkanie 2 pokojowe o pow. użytkowej 43,3 m2 usytuowane na wysokim parterze w budynku czteropiętrowym z końca lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

368 000 zł45 m² 8 264,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjna oferta, mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 44,53 m2 usytuowane na trzecim piętrze w budynku pięciopiętrowym z windą. - pokój 17 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

525 000 zł65 m² 8 080,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku z 2010 roku przy Ul. Encyklopedycznej. W skład mieszkania wchodzą; salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

399 000 zł52 m² 7 614,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Dwupokojowe mieszkanie, kuchnia duża i oddzielna, wygodny przedpokój. Mieszkanie dwustronne płd-wsch, płd -zach. Pokoje 19m2 i 18m2, kuchnia 9m2. W pokojach na podłogach parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w zielonej części Bielan Mieszkanie urządzone, w do wprowadzenia się od zaraz. W pokojach i przedpokoju na podłodze parkiet w pozostałych pomieszczeniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szubińska

Bielany,Warszawa

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania mieszkanie na Bielanach, znajduje się w bardzo dogodnej okolicy przy metrze Wawrzyszew. W pobliżu jest Lasek Bielański i Lasek Lindego, szpital Bielański, awf i uksw oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

390 000 zł46 m² 8 537,65 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjna oferta, zapraszam do obejrzenia. Dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 45,68 m2 usytuowane na trzecim piętrze w budynku piętnastopiętrowym na zamkniętym, strzeżonym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

329 000 zł38 m² 8 590,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zachęcam do obejrzenia - atrakcyjna lokalizacja - bliskość metra! 2-pokojowe mieszkanie przy Żeromskiego, o powierzchni użytkowej 38,30 m2: - pokój (18,84 m2), z wyjściem na balkon (1,20 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

480 000 zł78 m² 6 178,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na Bielanach o powierzchni 77,69 m2. Trzypokojowe salon z widną otwarta kuchnią (można powrócić do stanu pierwotnego - kuchni widnej jako oddzielnego pomieszczenia), dwie duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogólna

Bielany,Warszawa

428 000 zł65 m² 6 612,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania ciche i przestronne 4 pokojowe mieszkanie na Bielanach nie daleko stacji metra Słodowiec. Pokoje ustawne bez amfilady. Kuchnia widna, oddzielna, łazienka i osobne wc. Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogólna

Bielany,Warszawa

440 000 zł65 m² 6 800,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku w spokojnej okolicy na Słodowcu blisko metra. Salon połączony z widną kuchnią od strony wschodniej, 3 osobne pokoje od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania Żmija

Bielany,Warszawa

560 000 zł79 m² 7 070,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Uroczo położone mieszkanie 79,20 m2. na zacisznym, zamkniętym osiedlu na Bielanach. Strony świata wschód-zachód. Doskonałe dla rodziny lub pary. Jedno mieszkanie na ostatnim piętrze zapewniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

615 000 zł94 m² 6 542,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie z możliwością zagospodarowania piątego pokoju. Duży, ustawny pokój dzienny z wyjściem na balkon (balkon przez całą długość pokoju), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Huta,Warszawa

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

[i]do sprzedania atrakcyjne mieszkanie. [/i] Lokalizacja: warszawa/warszawa, ul. Garwolińska [b]cena: 270 000 zł [/b] ( 7 105 zł/m2 ) Powierzchnia: 38 m2, piętro: parter / 10 Rok budowy: 1960, budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

491 000 zł69 m² 7 099,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjna oferta! warto obejrzeć! Mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 69,16 m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z windą na osiedlu Heroldów. - salon 21,95 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kinowa

Huta,Warszawa

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie położone w zielonej okolicy (blisko Park). Dobry punkt komunikacyjny. Mieszkanie z balkonem. Mieszkanie po częściowym remoncie. W kuchni i w przedpokoju terakota. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

429 000 zł56 m² 7 660,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie piękne, świeżo po remoncie trzypokojowe mieszkanie na Bielanach w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Mniejsze pokoje z widokiem na podwórko, a salon oraz kuchnial.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

640 000 zł73 m² 8 719,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania w pełni wyposażone, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie na Bielanach. Nieruchomość składa się z: przestronnego salonu, z którego jest wyjście na balkon typu loggia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

629 000 zł81 m² 7 769,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Pięknie wykończone mieszkanie, wysokiej jakości materiałami do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Dwustronne , słoneczne i ciche. Duży salon połączony z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

600 000 zł70 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania piękne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 70m z bardzo dużym 58m tarasem, na zamknietym i strzeżonym osiedlu na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

650 000 zł80 m² 8 151,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe mieszkanie w doskonałym stanie na nowym, strzeżonym osiedlu położonym w północnej części Bielan-Młociny. Okolica znana z zielonych terenów rekreacyjnych - Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Duracza

Bielany,Warszawa

359 000 zł56 m² 6 445,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bardzo dobrze zlokalizowane 3 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie bardzo widne, rozkładowe, oddzielna widna kuchnia, oddzielne wc. Okna pcv, piony co po wymianie. Wokół pełna infrastruktura, szkoły, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

490 000 zł51 m² 9 607,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie na Bielanach przy ulicy Staffa o powierzchni 51,6 m2, znajdujące się na parterze 4 piętrowego bloku z 1958 roku. Mieszkanie dwustronne rozkładowe składające się z kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

498 000 zł66 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Słoneczne czteropokojowe mieszkanie, do wprowadzenia. Kuchnia widna w pełni umeblowana, oraz wyposażona w sprzęt agd. Salon z wyjściem na balkon. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

460 000 zł59 m² 7 796,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie trzypokojowe z widną, otwartą kuchnią na salon. 1 piętro w budynku 4-piętrowym z 1969 r. Budynek ocieplony, po wymianie pionów. Dobra komunikacja: metro (stacja Wawrzyszew lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Huta,Warszawa

800 000 zł38 m² 21 019,40 zł/m²

 

Piętro:8/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2010 roku. Pokój z aneksem kuchennym, osobna sypialnia. Przynależy balkon około 8 m2 (przez całą długość mieszkania). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Huta,Warszawa

363 000 zł48 m² 7 642,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjna oferta, uregulowany grunt, blisko metra. Trzypokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 47,5 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym tuż przy Lesie Lindego. - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

468 000 zł70 m² 6 657,18 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Atrakcyjna oferta, rozkładowe mieszkanie W świetnej lokalizacji. Narożne, przestronne mieszkanie 4 pokojowe o pow. użytkowej 70,3 m2 usytuowane na czwartym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie o pow. 42m2. Mieszkanie mieści się na warszawskich Bielanach przy ul. Andersena. Doskonały punkt komunikacyjny, 5 min do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dantego

Bielany,Warszawa

535 000 zł80 m² 6 729,56 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 80 m2 na Bielanach. Dwustronne, rozkładowe, usytuowane na 1. piętrze w 12-piętrowym budynku z dwiema windami. Okna wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

306 000 zł43 m² 7 116,28 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z widną i oddzielną kuchnią, łazienka z wc, duży przedpokój ( na podłodze terakota) na Chomiczówce ( Bielany). W pobliżu szkoła.