dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleczewska

Stare Bielany,Warszawa

4 500 zł115 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Eleganckie, przestronne mieszkanie z ogrodem, stare Bielany. Mieszkanie o pow. 115 m2 na 1-szym piętrze w domu dwurodzinnym, połączone schodami zewnętrznymi z ogrodem o pow. 180.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Duracza

Bielany,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie, w pełni umeblowane. Kuchnia w pełni wyposażona z zabudowaną zmywarkę, jest tez pralka oraz duża lodówko-zamrażarka. Mieszkanie składa się z 3 pokoi :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barcicka

Stare Bielany,Warszawa

610 000 zł70 m² 8 764,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania przestronne, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji - ul. Barcicka na Starych Bielanach. Cicha i spokojna okolica, gwarantująca jednocześnie doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

359 000 zł46 m² 7 804,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przytulne mieszkanie na parterze w spokojnej, zielonej okolicy z dobrą infrastrukturą. Dwie sypialnie i pokój dzienny połączony z kuchnią. Budynek ocieplony, wymienione instalacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkania w apartamentowcu naprzeciwko Lasku Bielanskiego. Wysoki standard wykonczenia mieszkania. Mieszkanie do zamieszkania od 1 lutego 2014 roku - aktualnie prowadzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brązownicza

Bielany,Warszawa

765 000 zł84 m² 9 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Dwustronne mieszkanie, 4 pokoje, kuchnia oraz dwie łazienki, wykończone wnętrze, dobra lokalizacja. kontakt: niniejsza oferta jest wyłącznie informacją i nie może być uznawana za ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

2 000 zł59 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 59m2, z 2007r, na osiedlu Piaski, przy ul. Literackiej.Dwupokojowe, jasne i ciche, na 6 piętrze(ostatnim). Duży pokój z aneksem kuchennym( 32 m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Słodowiec,Warszawa

250 000 zł35 m² 7 062,15 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Ciche dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy na Bielanach o powierzchni 35,40 m2. Znajduje się na 5 piętrze 10 piętrowego bloku. Budynek usytuowany jest niedaleko Lasu Bielańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rudnickiego

Piaski,Warszawa

389 000 zł53 m² 7 339,62 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w stanie do wprowadzenia, usytuowane w apartamentowcu z 2007 roku położonego na osiedlu Piaski na Bielanach. Piętro 3/9, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

615 000 zł85 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Bardzo atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w świetnej cichej lokalizacji na Bielanach , w strefie gwarantującej zieleń oraz przestrzeń za oknem. Niewątpliwym atutem mieszkania jest lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Egejska

Huta,Warszawa

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Sadyba, nowe okna, 2 piętro, 4 pokoje, kuchnia, łazienka, ubikacja. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, meble, agd. Bardzo ciche. 25-35 minut od centrum. Wyremontowane, urządzone komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc. Metraż: pokoje: 16;16;12; kuchnia 6. Umeblowane. Do mieszkania przynależy piwnica. Możliwość korzystania z parkingu społecznego. Cicha okolica, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie w Bielany Residence. Do dyspozycji sauna, siłownia 2 miejscowy garaż i komórka lokatorska. Zamknięte osiedle, recepcja, ochrona. Dogodna komunikacja metro 200 m. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Daniłowskiego

Bielany,Warszawa

229 000 zł28 m² 8 178,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne miejsce. Okolice ul. Broniewskiego. Bardzo dobra komunikacja. Blisko szkoły, przedszkola, sklepy, niedaleko stacja metra. Budynek zadbany, wymienione instalacjie wodne i kanalizacyjne; nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Słodowiec,Warszawa

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie zlokalizowane na Bielanach (słodowiec). Usytuowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym budynku wybudowanym w latach 60 w technologii R-H. Ciche i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Botewa

Bielany,Warszawa

460 000 zł69 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania: mieszkanie 3 pokojowe umeblowane nigdy nie zamieszkałe w zamkniętym osiedlu. Mieszkanie posiada kw. Cena do negocjacji. * treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dantego

Bielany,Warszawa

2 700 zł74 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Duże, przestronne mieszkanie na Bielanach 74,5 m2 w b.dobrej lokalizacji ok. 600m od stacji Metro-Wawrzyszew. Trzy oddzielne pokoje, łazienka, wc, duża, widna, przestrzenna kuchnia z marmurową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna lokalizacja, dobre położenie komunikacyjne (niedaleko stacja metra), blisko Park Młociński. Osiedle zamknięte, strzeżone. Niska zabudowa. Kameralnie. Mieszkanie przytulne, ciche, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 700 zł71 m² 38,03 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ciche, zupełnie nowe, jeszcze przez nikogo nie zamieszkałe, o wysokim standardzie mieszkanie 3 pokojowe 71 m2. Rozkład pomieszczeń zgodnie z załączonym planem. Kuchnia oddzielna, widna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

2 800 zł67 m² 41,79 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokojowe mieszkanie z dużą loggią w budynku z cegły przy Metrze Słodowiec na warszawskich Starych Bielanach. W okolicy pełna infrastruktura handlowa i usługowa. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 400 zł62 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie usytuowane w spokojnej i zielonej okolicy Bielan w osiedlu zamkniętym. Dobre połączenie z centrum Warszawy ? w pobliżu metro, autobusy i tramwaje. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

2 650 zł79 m² 33,54 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składa się z: salonu połączonego z widną kuchnią i jadalnią (stół oraz 4 krzesła), dwóch dość dużych sypialni, dwóch balkonów, dwóch łazienek (jedna z wanną, druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

305 000 zł38 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania: kawalerka, spółdzielcze wł. z kw, rodzaj budynku: blok, ogrzewanie: miejskie co, gaz, czynsz 260zł, stan wykończenia do zamieszkania, media Internet, telewizja kablowa, piętro 4/ 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

233 000 zł26 m² 8 961,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe bezpośrednio przy metrze. Bielany przy ul. Kasprowicza. Okazja! Mieszkanie po gruntownym remoncie. Funkcjonalny rozkład, kuchnia w aneksie, dwa pokoje. Nowoczesna aranżacja. Własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Bielany,Warszawa

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie 52 m2 Warszawa - Tarchomin 2 pokoje dzienny 20,6 m2 sypialnia 11,2 Kuchnia 7,8 m2 Łazienka 5,7 m2 Przedpokój 7m2 Balkon 2,6 m2 Weranda 5,1 m2 Miejsce parkingowe Komórka lokatorska 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Bielany,Warszawa

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie w stanie gotowym do wprowadzenia, położone na parterze 3-piętrowego budynku z cegły, wybudowanego w latach 50. Doskonałą komunikację zapewnia stacje meto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Bielany,Warszawa

280 000 zł42 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Elbląska 42m2, 300tys zł, 2 pokoje żoliborz Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42m2, dobry rozkład, widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, jest mały balkon. Mieszkanie do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brązownicza

Bielany,Warszawa

419 000 zł63 m² 6 650,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Nowocześnie wykończone i wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym dostępne od zaraz! Bardzo ładny rozkład, kwadratowe ustawne pokoje, widna funkcjonalna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe luksusowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu Przylądek Bielany z 2010r, teren zamknięty, plac zabaw na terenie chronionego osiedla, mnóstwo zieleni. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w nowym osiedlu, położone jest na 4 piętrze kameralnego budynku. Bardzo dobra lokalizacja pozwala na szybkie dotarcie do centrum samochodem lub metrem. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, kilkuletnie mieszkanie na granicy Żoliborza i Bielan, ul. Marymoncka. Dotąd nie zamieszkane, 3 pokoje(duży i dwa nieco mniejsze), łazienka, osobna (druga) toaleta, taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 sypialnie, oddzielna kuchnia wyposażona w sprzęt agd, salon z wyjściem na bardzo duży taras, dodatkowo dwa balkony,oddzielna kuchnia wyposażona w sprzęt agd, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

488 000 zł75 m² 6 506,67 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Przytulne mieszkanie, w stanie idealnym, bardzo ciche, 4 oddzielne pokoje, oddzielna widna kuchnia, wyposażona, lokal dwustronny wschód-zachód, na podłogach parkiet, glazura, terakota, zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

265 000 zł42 m² 6 309,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 42m, 2pok, piętro 4/10, kw - do remontu. Lokal z wydzielonym korytarzem. Pokoje 19,6m i 9m, na podłodze parkiet. Okna stare drewniane, wystawa okien na wschód. Z większego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Aspekt

Bielany,Warszawa

3 500 zł113 m² 30,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Super atrakcyjne 5-pokojowe mieszkanie na ul. Aspekt w 3-piętrowym apartamentowcu, w cichej, zielonej okolicy, 100m do leclerka i do komunikacji miejskiej. III piętro, garaż podziemny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokoje, przy metrze, z balkonem, w wysokim standardzie. Całe mieszkanie po generalnym remoncie, wszystko nowe, nikt wcześniej nie mieszkał. Budynek i okolica: 5-7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Bielany,Warszawa

220 000 zł32 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

mieszkanie położone na osiedlu Rudya w pobliżu pięknych terenów rekreacyjnych Kępy Potockiej Osiedle zadbane dobra komunikacja , liczne sklepy Mieszkanie posiada balkon , przeznaczone jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

287 000 zł48 m² 5 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie zlokalizowane jest w pieknej zielonej okolicy, w pobliżu lasku bielańskiego - ul. Przy Agorze. Mieszkanie dwustronne, nasłonecznione. 3 pokoje, widna kuchnia, łazienka i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania: mieszkanie 37m2 ,które mieści się na 5 p w bloku 10 piętrowym 5 min. od metra. Budynek zadbany,monitorowany, z dużą klatką schodową i 2 windami, wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poprawna

Las Bielański,Warszawa

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Wawer - las, osiedle przy ul poprawnej, 100m2 3/4 pokoje Zapraszam na prezentacje mieszkania przy ul. Poprawnej, mieszkanie znajduje się na osiedlu niskich domów/segementów, każdy budynek jest podzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

258 000 zł39 m² 6 615,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie ma 37,5m2, składa się z 2 pokoi [11,2 m2 i 16,2 m2], oddzielnej kuchni [4,5 m2] oraz łazienki [3 m2]. Mieszkanie nadaje się do zamieszkania po niewielkim odświeżeniu,.