dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

427 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

258 000 zł39 m² 6 615,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie ma 37,5m2, składa się z 2 pokoi [11,2 m2 i 16,2 m2], oddzielnej kuchni [4,5 m2] oraz łazienki [3 m2]. Mieszkanie nadaje się do zamieszkania po niewielkim odświeżeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

335 000 zł46 m² 7 346,49 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe wyremontowane mieszkanie o powierzchni 45,6m2 usytuowane w pięknej i cichej części Bielan. Gotowe do zamieszkania. Posiada 2 pokoje, jeden połączony z kuchnią (aneks).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

1 650 zł47 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, ciche, w okolicy pełna infrastruktura, zieleń. Mieszkanie umeblowane, odnowione, po remoncie - wymienione wszystkie instalacje, w lazience glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

2 400 zł78 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokoje, 78 m2, umeblowane: (m2, m3,m4): 3 pokoje , kuchnia garderoba, standard: wysoki. Materiał (płyta,cegła, rama H):cegła. Zabudowa (kamienica, blok), rozkład (rozkładowe, amfilada),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

385 000 zł68 m² 5 661,76 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Osiedle położone jest w bardzo dobrym miejscu komunikacyjnym. W pobliżu znajduje się lasek, kanałek- kępa Potocka, tereny rekreacyjne. Bardzo blisko są sklepy, szkoła, przedszkole, basen. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielany, marymoncka, 38m2, 2pok., parter/8, KW. Do każdego pomieszczenia w mieszkaniu wchodzi się z przedpokoju. Pokoje 16m2, 8m2, na podłodze panele, okna nowe pcv, ekspozycja okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

299 000 zł37 m² 8 147,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Świetna lokalizacja przy Metrze Wawrzyszew Kawalerka 36,7m2 z widną kuchnią Ul.Kasprowicza/ Bialny Opis mieszkanie: -Pokój z dwom balkonami 20m2 - Kuchnia widna 5m2 -Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

475 000 zł62 m² 7 661,29 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania: mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym na szóstym piętrze, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Mieszkanie składa się z salonu -21 m2, aneksu kuchennego - 12 m2, pokoju - 9,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

375 000 zł57 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania : Bardzo ładne, ustawne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,4 m2.Powierzchnia pomieszczeń- salon18m2 z balkonem i widokiem na drzewa- dwa mniejsze pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowo powstały apartamentowiec ,obok stacji metra Młociny w odległości 1 km. od osiedla. Mieszkanie nowocześnie wyposażone, w bardzo wysokim standardzie wyposażenia (lodówka, płyta grzewcza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie narożne, widne, funkcjonalny rozkład, każdy pokój oddzielny, łazienka z wc, ciepła woda miejska. W pokojach i przedpokoju parkiety lakierowane, kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie (73m2) w nowym bloku (2010) na 6 piętrze (winda) tuż przy stacji metra i lasku Lindego, 3 pokoje(11m2, 10m2 i 23 m2), osobna kuchnia, garderoba/schowek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

209 000 zł25 m² 8 360 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka tuż przy Metrze Wawrzyszew, w stanie idealnym. Piętro 5/10, budynek w dobrym stanie technicznym. Czynsz 270 zł. Bardzo dobra oferta pod wynajem. Zapraszam na prezentację, maciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

2 950 zł72 m² 40,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje, oddzielna duża kuchnia i łazienka na 1 piętrze domu na Bielanach. Oddzielna, duża 12m kuchnia wyposażona w meble kuchenne, kuchenkę gazową i lodówkę. Pokoje nieumeblowane; 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

440 000 zł57 m² 7 719,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Bardzo ładne, ciche, rozkładowe mieszkanie położone na Starych Bielanach. Najbliższa przecznica ul. Księgarzy. Trzy oddzielne pokoje z oddzielną, widną 8m kuchnią. Całe mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

285 000 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Powierzchnia pokoi: 15m2 i 10m2. Duża, widna kuchnia 8m2. Wysokość mieszkania: 2,90m. Okna wychodzą na stronę południową, na ulicę Żeromskiego. Niski budynek z cegły z lat ’50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne trzypokojowe mieszkanie na starych Blelanach, blisko metra i innej komunikacji. Mogą być trzy samodzielne pokoje. Mieszkanie było ostatnio wyremontowane, nowa łazienka i kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

225 000 zł32 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieskanie przeznaczone do remontu , połozone w bardzo atakcyjnej lokalizacji , w sąsiedztwie Kępy Potockiej , orz Lasu Bielańskiego. Kuchnia jest jasna z oknem ,mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

306 000 zł37 m² 8 270,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe 37 m2 mieszkanie na warszawskich Bielanach. Pokój 14 m2, drugi pokój 9 m2, widna kuchnia z meblami na wymiar, łazienka z kabiną.Mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

558 000 zł101 m² 5 524,75 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania: mieszkanie piętrowe 4-pokojowe, bardzo atrakcyjne, duży salon (kosztem balkonu) i kuchnia na dole, 3 pokoje na piętrze, dodatkowo duża garderoba, wc na dole i osobno na piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalbmierska

Bielany,Warszawa

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Starych Bielanach. Blisko stacja metra Stare Bielany, przedszkole, szkoła, sklepy, apteka, miejsce do parkowania, plac zabaw, ciszę, spokój oraz dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania: mieszkanie 48.12 m2, 4/4, w budynku z lat 70-tych, w konstrukcji rama H. Pokój duży - 22.5 m2 Pokój mały - 12.5 m2 Kuchnia - 5.3 m2 Łazienka - 3.0 m2 Korytarz - 4.82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czechowa

Bielany,Warszawa

360 000 zł54 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do obejrzenia. Bardzo ładne, ciche, rozkładowe, ciepłe i słoneczne mieszkanie położone w budynku wśród zieleni i parków. Oddzielna, widna ponad 6m kuchnia, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

215 000 zł26 m² 8 269,23 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania: przestronna, ustawna, nowoczesna kawalerka po generalnym remoncie, w pobliżu metra, z wyposażeniem w cenie - pełna własność mieszkania i gruntu. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świderska

Bielany,Warszawa

367 200 zł52 m² 7 061,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Super mieszkanie na Tarchominie w atrakcyjnej cenie! salon (20m2), sypialnia/gabinet (9m2) oraz kuchnia (9m2), łazienka (4,5m2) Salon bardzo ustawny z wyjściem na balkon od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

402 900 zł55 m² 7 325,45 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie do remontu na Chomiczówce. Powierzchnia - 54,7m2 - 3 pokoje, widna - kuchnia (oddzielna), łazienka oraz osobna toaleta. Duży loggia. Mieszkanie widne na 9 piętrze (południowy-wschód). Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

265 475 zł38 m² 6 986,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Okazja, rozkładowe 2 pokojowe bliskie Bielany sprzedam! Mieszkanie położone jest przy ulicy Kochanowskiego na granicy Bielany z Żoliborzem. Mieszkanie 38mkw położone na 3p. w niskim bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

306 475 zł53 m² 5 782,55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Sprzedam dwupokojowe /bez problemu można zrobić 3 pokoje/mieszkanie z loggią, na pierwszym piętrze w 10 piętrowym bloku z wielkiej płyty na ul. W.Bogusławskiego - Bielany osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Metraż: pokój 18; 9; mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęt agd. Możliwość podłączenia internetu i tv. Bezpieczna, cicha okolica, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dantego

Bielany,Warszawa

2 850 zł83 m² 34,34 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne czteropokojowe (plus garderoba) słoneczne (południe- zachód) mieszkanie o powierzchni 83 m 2 na 7 p (dwie windy). Blok ocieplony o ładnej nowej elewacji. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 800 zł67 m² 41,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu z ochroną położone w spokojnej części Warszawy (bielany). W okolicy znajduje się Lasek Bielański, sklepy, poczta, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tczewska

Bielany,Warszawa

5 500 zł82 m² 67,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie na drugim piętrze w apartamentowcu w warszawskiej dzielnicy Bielany. Dwupiętrowy budynek stanowi część zamkniętego kompleksu wyposażonego w całodobowy monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tczewska

Bielany,Warszawa

3 950 zł60 m² 65,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie w eleganckim osiedlu apartamentowym "imaginarium" przy ścianie Lasku Bielańskiego. Trzy pokoje z aneksem kuchennym, garderoba, łazienka, taras (120m2), miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, stacja metra Wawrzyszew

Bielany,Warszawa

1 450 zł28 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Kawalerka na Wawrzyszewie świeżo po remoncie, bardzo blisko do autobusu, tramwaju, supermarketu Leclerc, kościoła, dobrej cukierni, 10 minut spacerem do metra. 1450 + opłaty (woda i prąd zgodnie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

409 000 zł57 m² 7 175,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

267 000 zł36 m² 7 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne dwa pokoje położone na wysokim parterze- na wysokości półpiętra. Po kapitalnym remoncie i w pełni wyposażone. Pokoje o pow. 20 m salon z aneksem oraz sypialnia 6 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

410 000 zł51 m² 8 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Gorąco Polecam : nowe mieszkanie położone na trzecim piętrze. Budynek z 2012 roku znajduje się na osiedlu zamkniętym i strzeżonym. Plac zabaw dla dzieci, monitoring, kontrola dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! W pełni wyposażone mieszkanie z ogródkiem. Wyposażenie; lodówka, zmywarka, mikrofala, tv, młynek do odpadów, piekarnik, pralka, kosiarka i inne. Mieszkanie posiada pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Gorąco polecam! Bardzo ładne, ciche, rozkładowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze. Niska zabudowa.Dwa oddzielne pokoje o pow. 22 m i 11.6 m z oddzielną, widną ponad 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

2 000 zł59 m² 34,13 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne mieszkanie 58,6m2, z 2007r, na osiedlu Piaski w Warszawie. Dwupokojowe, jasne i ciche, na 6 piętrze(ostatnim). Duży pokój z aneksem kuchennym(ca 32 m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Sympatyczne mieszkanie 3 pokojowe na Bielanach. Pokoje 16m2, 10m2 i 8,5m2, wejście do każdego pokoju z przedpokoju, na podłodze parkiet i panele, okna pcv. Z najmniejszego pokoju.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij