dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe do wynajęcia od zaraz. Osiedle ogrodzone, blok z 2008, parter, żaluzje w oknach, widna kuchnia. Pokoje ok 20 i 14 m2, ogródek 55 m2, miejsce postojowe na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, widne, rozkładowe mieszkanie położone na wysokim parterze w niskiej zabudowie. Bezpośrednie sąsiedztwo Metra Słodowiec. Po kapitalnym remoncie - nie było jeszcze zamieszkane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

280 000 zł34 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, ciche mieszkanie położone na wysokim parterze w niskiej zabudowie. Cegła. Bezpośrednie sąsiedztwo Akademii Wychowania Fizycznego. Szybki dojazd do Uczelni Kardynała Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Bielany,Warszawa

310 000 zł51 m² 6 048,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania: jasne, słoneczne i ciepłe mieszkanie na strzeżonym osiedlu. Dwustronne, sypialnia i kuchnia od wschodu, drugi pokój od zachodu. Duży salon, przestrzenna kuchnia. Łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oczapowskiego

Bielany,Warszawa

300 000 zł37 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Słoneczne, ciche mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku z cegły. Niska zabudowa. Uregulowane grunty. Mieszkanie posiada założoną księgę wieczystą. W budynku jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie zlokalizowane na Słodowcu, usytuowane na trzecim piętrze w w niskim czteropiętrowym bloku wybudowanym w latach 60 w technologii R-H. Ciche i widne. Wokół dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

212 000 zł26 m² 8 091,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka na bielanach słodowcu! 7 min metro słodowiec! 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2 przy ul. Gąbińskiej z widną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

343 000 zł37 m² 9 208,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz. Po kapitalnym remoncie nigdy nie było zamieszkałe. Dwa oddzielne pokoje z kuchnią w aneksie. Sufity podwieszane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

459 800 zł42 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Apartamenty Podleśna to mieszkania znajdujące się w południowej części warszawskich Bielan. Wygodne położenie zapewnia szybkie połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Bielany zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w zielonej części warszawskich Bielan, na ulicy Magiera. Idealny punkt komunikacyjny, 3 min od przystanku autobusowego, tramwajowego około 10 minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

aparteament przy ul Sokratesa 11

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 100 zł116 m² 18,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 4 pokoje z kuchnią. Teren osiedla jest ogrodzony, chroniony i dobrze utrzymany. 3 (trzy!) place zabaw na terenie osiedla oraz boisko. Bardzo cicho.Garaż podziemny. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

2 500 zł77 m² 32,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna lokalizacja, dobre położenie komunikacyjne (niedaleko stacja metra), blisko Park Młociński. Osiedle zamknięte, strzeżone. Niska zabudowa. Kameralnie. Mieszkanie rozkładowe, przytulne, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 100 zł58 m² 36,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na zamkniętym spokojnym osiedlu. Składa się z trzech pokoi 21,5m2, 11m2, 5m2, kuchni ( 5m2) i łazienki (6m2) oraz aneksu biurowego i balkonu.Budynek bez windy. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Ładne, rozkładowe, ciche i słoneczne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku 3 piętrowym,- cegła. Najbliższa przecznica Aleja Zjednoczenia. Stare Bielany. Oddzielna 8m kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe zadbane mieszkanie z balkonem, antyki Bielany. Szybko sprzedam! Proponuję bardzo zadbane mieszkanie na Bielanach. Mieszkanie 48m2: jasne, ciepłe, niski czynsz 420zł. Osiedle ciche, zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lindego

Bielany,Warszawa

585 000 zł59 m² 9 915,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania : Bardzo atrakcyjne, ciche, słoneczne, ciepłe i przytulne mieszkanie na Bielanach (58,59m, 3 pok. oddzielne wc) wyremontowane na wysoki standard. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje: duży z dwoma oknami ok 18 m mały ok 10 m okno kuchnia z oknem meble w zabudowie kuchenka gaz mikrofala lodówka piekarnik el. łazienka z duża narożną wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

290 000 zł35 m² 8 233,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tuż przy stacji metra słodowiec! Sprzedam pilnie bez pośredników 2-pokojowe mieszkanie 35,22m2 z kuchnią bez okna, na 3-cim piętrze w 3-piętrowym bloku ceglanym z 1960 roku po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

429 000 zł54 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestrzenne, widne mieszkanie położone na Warszawskich Bielanach w dobrej lokalizacji. Budynek ma 5 pięter a mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze. Po kapitalnym remoncie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

555 000 zł65 m² 8 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne, słoneczne i ciche mieszkanie przy Parku Olszyna (900 m). Mieszkanie składa się z trzech pokoi, łazienki, toalety, kuchni oraz przedpokoju. Pomieszczenia są ustawne i mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

349 000 zł57 m² 6 122,81 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

atrakcyjne, gotowe do zamieszkania, jasne, położone na czwartym piętrze w bloku 15 piętrowym przy ul. Pabla Nerudy, mieszkanie składające się z trzech pokoi, łazienki oraz wc. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

291 000 zł38 m² 7 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie z bezpośrednim widokiem w stronę lasku Bielańskiego przy ulicy Kasprowicza. Dwupokojowe z widną kuchnią, balkonem w budynku położonym na Starych Bielanach. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kasprowicza

Młociny,Warszawa

680 000 zł91 m² 7 472,53 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przestronne, słoneczne i ciche mieszkanie przy stacji metra Młociny (50 m). Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, toalety oraz przedpokoju. Pomieszczenia są ustawne i mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, ciche, w okolicy pełna infrastruktura, zieleń. Mieszkanie umeblowane, odnowione, po remoncie - wymienione wszystkie instalacje, w lazience glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kasprowicza

Młociny,Warszawa

520 000 zł64 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne, słoneczne i ciche mieszkanie przy stacji metra Młociny (50 m). Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu, kucheni, łazienki oraz przedpokoju. Pomieszczenia są ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Sokratesa. Osiedle monitorowane, strzeżone. Recepcja, fitness, siłownia, sauna, rowerownia. Miejsce parkingowe w cenie. Metro Młociny 700 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

275 000 zł38 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne, słoneczne i ciche mieszkanie na Piaskach przy Parku Olszyna. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni oraz przedpokoju. Pomieszczenia są ustawne i mają 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

395 000 zł53 m² 7 452,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie na Bielanach (młociny). Składa się z salonu z kominkiem i wyjściem na balkon (7 m2), aneksu kuchennego, sypialni, łazienki i przedpokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Bielany

Bielany,Warszawa

206 000 zł28 m² 7 463,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w doskonałym punkcie komunikacyjnym( Al. Reymonta róg Broniewskiego). Mieszkanie ma 27,6 m2 ale dzięki bardzo dobremu doświetleniu sprawia wrażenie dużo większego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne, słoneczne i ciche mieszkanie na Słodowcu. Lokal składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Pomieszczenia są ustawne i mają 2,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od najemcy! Do wynajęcia wspaniałe dwupokojowe mieszkanie w sąsiedztwie Parku Bielańskiego - Osiedle Bielany Residence. W okolicy również las Młociński, park Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Encyklopedyczna

Młociny,Warszawa

329 000 zł40 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Słoneczne, ciche mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 na osiedlu Królowej Jadwigi. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu, łazienki, kuchni otwartej na salon oraz przedpokoju. Pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Encyklopedyczna

Młociny,Warszawa

670 000 zł80 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Słoneczne, ciche mieszkanie o powierzchni 80,5 m2 na osiedlu Królowej Jadwigi. Mieszkanie składa się z 3 pokoii, łazienki, toalety, kuchni oraz przedpokoju. Pomieszczenia są ustawne.