dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Piaski

Piaski,Warszawa

680 000 zł95 m² 7 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie własnościowe z kw, 95m2, czteropokojowe, / drugie piętro w czteropiętrowym budynku /, przestronne, rozkładowe. Pokoje: 20m2 z balkonem 5,3m2, sypialnia 15,5m2 z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

462 000 zł57 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Funkcjonalne mieszkanie po remoncie na starych bielanach W pobliżu stacji metra słodowiec W atrakcyjnej cenie. Mieszkanie dwustronne wschód, zachód, 57 m2, rozkładowe 4 pokoje z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 na 4 piętrze na Bielanach przy ul. Wrzeciono. Pełna własność. Widna, zabudowana kuchnia, balkon, okna plastikowe na południowy -wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Sympatyczne mieszkanie 3 pokojowe na Bielanach. Pokoje 16m2, 10m2 i 8,5m2, wejście do każdego pokoju z przedpokoju, na podłodze parkiet i panele, okna pcv. Z najmniejszego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

770 000 zł85 m² 9 058,82 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bielany ul. Żreromskiego ** Mieszkanie 3-pokojowe z garażem w budynku z 2001 r. ** Wysokość pomieszczeń 280 cm, 2 sypialnie, 2 loggie ** Czynsz w wysokości 780 zł z fr **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 100 zł61 m² 34,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 61m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z 2002r. przy ul. Żeromskiego w Warszawie, bielany. Budynek z wewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Wawrzyszew,Warszawa

249 000 zł56 m² 4 446,43 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Warszawa, bielany, marymoncka Ciekawe mieszkanie do swobodnej aranżacji, na poddaszu z panoramą miasta. Duże dwa pokoje 26 metrów i 18 metrów z zabudowanym przedpokojem i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nocznickiego

Młociny,Warszawa

340 000 zł61 m² 5 573,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje, 49m2, nocznickiego/bielany, 340.000 zł Parametry ogólne: Dwustronne mieszkanie o powierzchni: 49,00 m2, +12 m2 wydzierżawionej i zabudowanej części korytarza przylegającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

256 000 zł37 m² 6 918,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Warszawa; bielany; piaski Mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z 2 pokoi (w tym duży z balkonem), oddzielnej widnej kuchni i łazienki. Lokal mieści się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czechowa

Bielany,Warszawa

199 000 zł26 m² 7 653,85 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Bardzo ustawna kawalerka na Bielanach! - Powierzchnia 26 m2 Duży pokój z dużym oknem od strony wschodniej. Mała kuchnia z prześwitem-kuchenka gazowa i lodówka. Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Marymont-Ruda,Warszawa

2 500 zł82 m² 30,49 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje, 74m2 Bielany ul. Klaudyny Parametry ogólne: mieszkanie o powierzchni użytkowej 74m2, całkowitej 82m2, 9 piętro w 10 piętrowym budynku. Dobry rozkład pomieszczeń: salon ok. 30m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dorycka

Wrzeciono,Warszawa

219 000 zł25 m² 8 760 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka, 25 m2, ul. Dorycka/bielany Cena: 219.000 PLN Po generalnym remoncie. Umeblowane i wyposażone. Cena do negocjacji! Parametry ogólne: mieszkanie o powierzchni 25m2,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duracza

Bielany,Warszawa

2 300 zł50 m² 45,94 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w urokliwym miejscu na Bielanach idealne dla singla lub pary. Zalety mieszkania to niewątpliwie bliskość wszystkich punktów usługowych oraz komunikacyjnych. Wystarczy zejść na dół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Marymont-Ruda,Warszawa

485 000 zł62 m² 7 797,43 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe mieszkanie na ul. Mickiewicza, o pow. 62,2 m, VII piętro w 20 p. wieżowcu, elegancki budynek z 1985 r. ze świadectwem energetycznym. Piękne, ciepłe, słoneczne, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grębałowska

Bielany,Warszawa

2 899 000 zł196 m² 14 790,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Warszawa, bielany, stare Bielany, wyjątkowy apartament z 40 metrowym tarasem na dachu! absolutnie wyjątkowy 188,6-metrowy apartament (z 40 - metrowym tarasem na dachu! oraz 8- metrowym pomiesczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Aspekt

Bielany,Warszawa

860 000 zł109 m² 7 889,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Bielany ul. Aspekt ** dwupoziomowe mieszkanie o pow. 109 m2, 4 pokoje, wraz z miejscem garażowym ** Na poziomie 1: salon z jadalnią, kuchnia półotwarta na salon. Balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

1 900 zł65 m² 29,23 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe spółdzielcze-własnościowe na Bielanach. Pokoje umeblowane (szafy, łóżka).Największy pokój z loggią - przejściowy. Dodatkowo w przedpokojach 2 szafy wnękowe. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkania na Młocinach przy ul. Heroldów. Mieszkanie zadbane, schludne. Mieszkanie w pełni wyposażone oraz umeblowane. I p. jest winda. Duży pokój połączony z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Daniłowskiego

Bielany,Warszawa

205 000 zł28 m² 7 321,43 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka 28m2 na Bielanach z balkonem! Mieszkanie na I piętrze w budynku X- piętrowym. Duży ok.20m2 słoneczny pokój z balkonem. Kuchnia z prześwitem na pokój. Czynsz 200 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

513 000 zł72 m² 7 097,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Urocze mieszkanie na poddaszu, w budynku tuż przy Lasku Lindego, z widokiem na zieleń. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Duża kuchnia z jadalnią ok. 24m2, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe (sypialnia + pokój z aneksem) mieszkanie po remoncie na Bielanach. Mieszkanie umeblowane (w małym pokoju szafa zabudowana i łóżko ; w dużym pokoju sofa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne,2 pokojowe mieszkanie na Bielanach,z dużym balkonem, ciche, z widokiem na zieleń Położone w spokojnej dzielnicy Bielan, blisko Lasku Bielańskiego, dobra komunikacja miejska. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalbmierska

Bielany,Warszawa

285 000 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone na parterze w niskim budynku z cegły z lat pięćdziesiątych. Dwa pokoje. Kuchnia w aneksie, w pełni wyposażona ( jest zmywarka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

680 000 zł94 m² 7 226,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Atrakcyjna oferta - dobra lokalizacja i cena - zachęcam do obejrzenia! 4-pokojowe mieszkanie przy Kochanowskiego, o łącznej powierzchni użytkowej 94,10 m2: - pokój (23,30 m2), z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie na Bielanach w bloku z 2003 roku. Zamkniete i strzeżone osiedle w zielonej i cichej okolicy. Mieszkanie 3-pokojowe: salon 20m2, aneks 6m2, gabinet 7m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Renesansowa

Chomiczówka,Warszawa

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Bielanach, os. Chomiczówka, ul. Renesansowa od zaraz. Opis mieszkania: - ok. 47 m2 - 2 pokoje umeblowane, - oddzielna widna kuchnia z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wóycickiego

Bielany,Warszawa

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

65 metrowe 3 pokojowe mieszkanie po całkowitym remoncie w willowej okolicy przy Lesie Młocińskim. Dwustronne na kameralnym osiedlu z końca lat 90. 3 sypialnie: 13 m. kw. z oknem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tczewska

Bielany,Warszawa

1 197 000 zł90 m² 13 313,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Apartament na Bielanach o powierzchni 89,91 m2 przy ulicy Tczewskiej. Nowocześnie i ekskluzywnie wyposażony apartament 4 pokoje (salon z aneksem kuchennym i 3 sypialnie) na unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokratesa

Wawrzyszew,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, umeblowane i wyposażone, mieszkanie położone w świetnym punkcie komunikacyjnym przy skrzyżowaniu ulic Sokratesa i Wólczyńskiej, 15 min. pieszo do metra. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania Żmija

Bielany,Warszawa

590 000 zł71 m² 8 309,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Po generalnym remoncie w 2012 r. Na podłodze panele, w kuchni, wc i łazience glazura i terakota. Kuchnia umeblowana (meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

690 000 zł112 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na Bielanach o powierzchni 111,78 m2 (powierzchnia całkowita 135,16 m2) przy ulicy Heroldów. 5 pokoi, dwupoziomowe: poziom pierwszy: - pokoje 25,42; 11,51; 11,31; 9,26m2 - Kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

429 000 zł65 m² 6 620,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie usytuowane na piątym piętrze w cichej, spokojnej okolicy na Chomiczówce. Trzy pokoje, widna kuchnia otwarta na przedpokój, łazienka z wanną, wc osobne, w sypialni szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

185 000 zł24 m² 7 581,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania kawalerka na Bielanach. Pokój (około 18 m2) z balkonem, łazienka, kuchnia w przedpokoju. Mieszkanie do własnej aranżacji, idealne pod inwestycję. Pierwsze piętro w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawajska

Huta,Warszawa

410 000 zł48 m² 8 488,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,3m2 w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Imielin. Układ pomieszczeń rozkładowy do wszystkich pomieszczeń wejście z przedpokoju. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

175 000 zł18 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Zachęcam do obejrzenia - atrakcyjna oferta! Kawalerska przy Wrzeciono, o powierzchni użytkowej 18,00 m2: - pokój (12,00 m2), z oknem od strony pn-wsch, na podłodze klepka dębowa (mozaika). -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deotymy

Huta,Warszawa

225 000 zł28 m² 8 122,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze. W mieszkaniu wymienione piony wodno kanalizacyjne oraz co. Okna pcv, drzwi wejściowe antywłamaniowe. Pokoje o powierzchni 16m2 oraz 5m2 na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

1 350 zł26 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

[i]do wynajęcia ładne mieszkanie. [/i] Lokalizacja: warszawa/bielany, ul. Podleśna [b]czynsz: 1 350 zł [/b] ( 51,92 zł/m2 ) Powierzchnia: 26 m2, piętro: 6 / 10 Rok budowy: 1960, [b]pokoje: [/b] Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Bielany,Warszawa

345 000 zł52 m² 6 634,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Atrakcyjna oferta - zachęcam do obejrzenia! 3-pokojowe mieszkanie przy Reymonta, o powierzchni użytkowej 52,00 m2: - pokój (16,00 m2), z wyjściem na loggii (ok. 3m2) od strony pd-zach, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zgrupowania Żmija

Bielany,Warszawa

1 450 000 zł165 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Bardzo funkcjonalny apartament dwupoziomowy 165 m / 4 i 5 piętro/. Budynek z 2000 r. z windą. Na dole kuchnia z aneksem, salon, wc, garderoba. Parkiet dębowy/terakota. Schody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

290 000 zł38 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Bielanach. Na 38 m2 mieszczą się dwa pokoje, widna ustawna kuchnia, łazienka i duży hall. Do mieszkania przynależy balkon oraz 6 -.