dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

427 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

388 000 zł54 m² 7 119,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Idealne dla rodziny lub pod inwestycję 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie (54,5 m2) z osobną widną kuchnią i balkonem. Usytuowane na 8. piętrze dziesięciopiętrowego budynku z końca lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 33m, z widokiem na Lasek Bielański. Wolne od zaraz Idealne dla singla, pary lub dwóch niezależnych osób. Mieszkanie w czystym budynku składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wawrzyszew

Wawrzyszew,Warszawa

720 000 zł80 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Eleganckie, przestronne 3-pokojowe mieszkanie w 7-piętrowym budynku z windą. Budynek z cegły z 2008 roku. Usytuowane na zamkniętym, zielonym osiedlu Spółdzielni Wardom. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

515 000 zł65 m² 7 923,08 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe na Bielanach w dobrej lokalizacji. 5 piętro w 11 piętrowym budynku (2 windy na klatce). Wysokość pomieszczeń 2,6 cm. Cicha, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealne mieszkanie dla singla pary lub rodziny. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: pokój z aneksem kuchennym 20 m2, dwa okna przestronna łazienka z wanną 5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

350 000 zł34 m² 10 144,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestycyjnie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (16m2), wydzielonej sypialni z pojemną szafą wnękową (7m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Encyklopedyczna

Młociny,Warszawa

450 000 zł58 m² 7 758,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Ciche, przestronne miejsce W kameralnej inwestycji na warszawskich młocinach- w sąsiedztwie lasu I innych terenów zieleni. Miejsce idealne dla osób ceniących sobie zarówno spokój, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Młociny,Warszawa

379 000 zł49 m² 7 711 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej lokalizacji - 3 min od stacji metra Młociny, przy ul.Kasprowicza w Warszawie, na Bielanach. Uregulowane grunty! Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żółwia

Bielany,Warszawa

620 000 zł71 m² 8 770,69 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Znakomita propozycja dla rodziny - 3 pokoje na Bielanach. Bardzo korzystna alternatywa dla lokalu w stanie developerskim. Nowe, urządzone, do wprowadzenia. Przestronne, jasne 3 pokoje na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chomiczówka

Chomiczówka,Warszawa

399 900 zł54 m² 7 405,56 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokojowe dwustronne mieszkanie przy Parku Chomicza! Mieszkanie położone jest na terenie cichego, zielonego i dobrze skomunikowanego osiedla w budynku z 1976 roku. Lokal usytuowany jest na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hieroglif

Bielany,Warszawa

2 550 000 zł176 m² 14 488,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Luksusowy, przestronny apartament położony w zielonej i zachwycająco cichej okolicy Parku Młocińskiego i Puszczy Kampinoskiej. Wyjątkowa lokalizacja, kameralny charakter inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 500 zł38 m² 39,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Super okazja! Do wynajęcia idealne dla singla lub pary, komfortowe, 37,5 metrowe mieszkanie z ponad-5-metrowym balkonem, 5 minut od stacji metra Młociny. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

2 050 zł38 m² 53,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie dwupokojowe (38 m2) na Bielanach, ul. Heroldów. Mieszkanie składa się z sypialni z dużą szafą zabudowaną, salonu z aneksem kuchennym oraz dużej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Bielany

Stare Bielany,Warszawa

356 000 zł35 m² 10 171,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe ciche mieszkanie na Starych Bielanach przy metrze Słodowiec. Doskonała komunikacja- autobus, tramwaj, metro! Nieruchomość położona jest na 4 z 10 piętrze w budynku z 1978.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

465 000 zł48 m² 9 587,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gotowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Tylko, albo aż, dla rodziny bądź pod inwestycję. Super lokalizacja, pogranicze Bielan i Żoliborza ul. Broniewskiego ( 6 min. tramwajem ch Arkadia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie + Garaż Internet Kablówka Canal+

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wrzeciono

Młociny,Warszawa

215 000 zł23 m² 9 348 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Super inwestycja! nowa, atrakcyjna cena! Polecamy! :) Doskonała oferta dla singla, studenta, lub pod inwestycję! Mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części Bielan - ul. Wrzeciono - ok. 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esej

Bielany,Warszawa

400 000 zł53 m² 7 547,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zamieszkaj w zielonej część Bielan - odnowione, odświeżone mieszkanie, nie potrzebne są dodatkowe nakłady finansowe. Komfortowe, jasne, przestronne mieszkanie na kameralnym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

1 163 000 zł138 m² 8 427,54 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartament 138m2 Z widokiem na panoramę warszawy gotowe do odbioru wysokość mieszkania - 3m Czteropokojowe mieszkanie 138m2 na warszawskich Bielanach w nowej kameralnej inwestycji. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie tuż przy metrze! Doskonały dojazd do centrum i reszty miasta, a w okolicy tereny zielone. Proponujemy piękne, dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na warszawskich Bielanach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Słowiańska

Bielany,Warszawa

2 000 000 zł148 m² 13 527,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro sprzedaży dewelopera zaprasza: dane nieruchomości: dzielnica: bielany Numer mieszkania: b5 Metraż: 147.85 Piętro: 2 Ilość pokoi: 4

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wergiliusza

Bielany,Warszawa

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia rozkładowe mieszkanie na Ursynowie mieszczące się przy ulicy Wergiliusza. W skład lokalu wchodzą 2 nieprzechodnie pokoje, kuchnia, łazienka, taras, komórka. Dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

399 900 zł55 m² 7 310,79 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne i bardzo widne mieszkanie zlokalizowane w pobliżu Fortu Wawrzyszew, parku Chomicza, 15 min do puszczy Kampinowskiej. Rozwinięta infrastruktura, 5 min autobusem do metra Młociny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pok. mieszkanie na Bielanach przy ul. Kasprowicza. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w nowym bloku z 2011r. Układ pomieszczeń: - salon - Sypialnia - Kuchnia - otwarta na salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wrzeciono

Młociny,Warszawa

225 000 zł23 m² 9 783 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisowska

Bielany,Warszawa

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia spokojne, przytulne mieszkanie na Bielanach przy skrzyżowaniu ulic Lisowskiej i Stefana Żeromskiego. W skład lokalu wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka i balkon. Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przybyszewskiego

Bielany,Warszawa

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zapraszam na prezentację! Dwupokojowe mieszkanie ( istnieje możliwość wykonania trzeciego pokoju ) z bezpośrednim wejściem do wszystkich pomieszczeń, usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słodowiec

Słodowiec,Warszawa

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko w infinity home! Dwupokojowe mieszkanie 5 min od metra Słodowiec. W najbliższej okolicy ; Instytut Meteorologiczny, specjalistyczny Szpital Kliniczny , awf i Szpital Bielański.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hajoty

Bielany,Warszawa

3 300 zł91 m² 36,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal na cele biurowe, pięciopokojowe na Bielanach przy ul. Hajnoty. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w kamienicy z 1950 roku. Dostępny od zaraz. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Bielany

Stare Bielany,Warszawa

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwupokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Starych Bielanach. Ekspozycja okien: północ i południe. Mieszkanie bardzo widne i ustawne. Niebywałym atutem nieruchomości są 2 balkony!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

240 000 zł33 m² 7 218,05 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Możliwość zaaranżowania 2 niezależnych pokoii. Bielany, około 7 spaceru minut do metra Wawrzyszew. Blok 10-piętrowy otynkowany i ocieplony, windy po wymianie, w mieszkaniu i budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wawrzyszew

Wawrzyszew,Warszawa

365 000 zł51 m² 7 199,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwustronne 3 pokojowe mieszkanie na Bielanach przy metrze Wawrzyszew! Mieszkanie usytuowane jest na 6 z 10 piętrze w budynku z 1975 roku. Okolica zielona i bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

1 380 zł25 m² 55,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentacja mieszkań jest całkowicie bez opłat! dla wygody klientów można oglądać lokale W dni powszednie oraz dni wolne od pracy! super mieszkanie! Bielany ul. Przy Agorze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chomiczówka

Chomiczówka,Warszawa

285 000 zł35 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 na warszawskiej Chomiczówce. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju,oddzielnej kuchni, łazienki i wc. Blok po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wrzeciono

Młociny,Warszawa

235 000 zł23 m² 10 217 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecamy! Doskonała oferta dla singla, studenta, lub pod inwestycję! Mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części Bielan - ul. Wrzeciono - ok. 10 min pieszo do metra młociny, tuż obok ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Słowiańska

Bielany,Warszawa

2 000 000 zł150 m² 13 345,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Z gwarancją bezpieczeństwa Bez Prowizji, bez Podatku pcc. Dane nieruchomości: dzielnica: bielany Numer mieszkania: a1 Metraż: 149,86m2 Piętro: 0/2 Ilość pokoi: 4 Cena brutto mieszkania: 2 000 000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

532 000 zł70 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzy foremne pokoje z widną kuchnią z jadalnią. Mieszkanie odnowione i bardzo zadbane. Na podłogach świeżo lakierowany parkiet i pomalowane ściany. Wchodząc do mieszkania na wprost.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na zielonych Bielanach, bardzo blisko stacji metra , świetne pod wynajem a także dla młodej rodziny. Genialna lokalizacja pod względem infrastruktury i komunikacji. Sklepy, banki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleczewska

Bielany,Warszawa

2 700 zł90 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal trzypokojowy na Bielanach przy ul. Kleczewskiej. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy z 1950 roku. Dostępny od zaraz. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Bielany,Warszawa

485 000 zł65 m² 7 484,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Duże 4 pokojowe mieszkanie u zbiegu Starych Bielan i Słodowieca. Mieszkanie dwustronne z ekspozycją okien na północny wschód i południowy zachód. Nieruchomość położona na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne