dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

427 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

469 000 zł52 m² 8 984,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bardzo ciepłe 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią w stałej zabudowie. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, okap, indukcyjną płytę grzewczą, piekarnik oraz zmywarkę. Pokoje ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

546 000 zł51 m² 10 705,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

5 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie zostało podzielone na 5 pokoi, do tego aneks kuchenny, łazienka i oddzielne wc. Powierzchnia całkowita 51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

491 000 zł52 m² 9 442,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na Sadach Żoliborskich, przy skrzyżowaniu ulic Krasińskiego i Broniewskiego. Doskonałe położenie pod względem komunikacyjnym, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

346 000 zł38 m² 9 105,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na zamkniętym osiedlu w najbardziej cichej i zielonej części Chomiczówki. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze bloku z 2001 roku. Dzięki temu, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

423 000 zł38 m² 11 131,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Zamknięte osiedle, zieleń, budynek strzeżony. Przy budynku przystanki tramwajowe, autobusowe, pełna infrastruktura. Sklepy, usługi, bar, stacja benzynowa. Nieco dalej restauracje, do cinema city 8, 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Bielany,Warszawa

555 000 zł68 m² 8 102,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica kameralne Osiedle 1 piętro za zarazem ostatnie (tylko 8 mieszkańców na klatce) bliskość Metra oraz ok. 2,5 km do Trasy S8 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

525 000 zł64 m² 8 203,13 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 3-pokojowe do zamieszkania o powierzchni 64 m 11 piętro w 12-piętrowym apartamentowcu z windą z 2001 roku - Bielany, ul. Rodziny Połanieckich. Trzy pokoje 15m2, 17m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

537 000 zł80 m² 6 712,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o potencjale na aranżacje typu loft. 4-te piętro z windą - budynek 4 piętrowy, ciche, umeblowane + kuchnia, pralka, lodówka, duże szafy wnękowe, agd. Poziom dolny powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Bielany,Warszawa

425 000 zł51 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w ocieplonym bloku po remontach elewacji i mediów. Blok docieplony, termomodernizacja klatek chodowych, nowe windy, domofon. Blok okablowany światłowodem. Lokal na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

1 700 zł37 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duże mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane na ul. Kasprowicza bardzo blisko stacji Metra Stare Bielany. Pokój z osobną, widną kuchnią. Mieszkanie całkowicie umeblowane z lodówką, kuchenką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

470 000 zł57 m² 8 289,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, widne , ustawne po remoncie w 2014 roku ( nowe kaloryfery , instalacje , podłogi i okna). Kameralny blok na Bielanach - Piaski. Lokal na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

450 000 zł57 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Dobra lokalizacja zielona okolica, 5min do metra Młociny, tramwaj, autobus, bliski wjazd na Wisłostradę, w pobliżu szkoła podstawowa, sklepy, apteki. Przedpokój i kuchnia zabudowane meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

850 zł41 m² 21 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia osobny pokój w mieszkaniu dwupokojowym z oddzielna kuchnią i łazienką. Pokój wielkości ok. 7 m2 wyposażony w kanapę, szafę, komodę i stolik. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:5/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji Warszawy. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się park, przystanki komunikacji miejskiej, 5 min. piechotą do metra (plac Wilsona),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

875 000 zł92 m² 9 490,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie jednopoziomowe - układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym: 34 m2 + loggia balkonowa (ok. 8 m2), pokój 1: 24 m2 + loggia balkonowa (ok. 6 m2), pokój 2: 13 m2, łazienka 1: 5,6 m2 (wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Wawrzyszew,Warszawa

481 500 zł56 m² 8 613,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3- pokojowe słoneczne, dwustronne 56 m2 na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie składa się z : - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 390 zł75 m² 31,87 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania do wynajęcia spełniającego Twoje wysokie wymagania zarówno pod względem lokalizacji jak i wysokiego standardu wykończenia? Oto oferta dla Ciebie. 75m2 apartament na Warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

707 000 zł68 m² 10 458,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie po generalnym remoncie, wysoki standard wykończenia, przy ulicy Wrzeciono. Budynek 6 piętrowy z 2000 roku. Dwie sypialnie, salon, oddzielna kuchnia, pralnia/garderoba, łazienka z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młociny

Młociny,Warszawa

390 000 zł43 m² 9 133,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy ładnie zaaranżowane narożne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem na warszawskich Młocinach. Zlokalizowane na wysokim parterze 4-piętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie posiada: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

479 800 zł42 m² 11 462 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% pcc 0% prowizji Lokalizacja - 500m od stacji metra, linii tramwajowych i autobusowych. -Zielona okolica: kępa Potocka, park im Zbigniewa Herberta, park Kaskada, budynek będzie oddany do użytku już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

820 000 zł93 m² 8 817,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe. Odrębna własność z księgą wieczystą. Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie praktycznie do zamieszkania. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

375 000 zł57 m² 6 602,11 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzy pokoje z oddzielną widną kuchnią i loggią w spokojnej części Bielan przy ulicy Kwitnącej, dojazd do stacji metra zajmuje ok 7 minut (4 przystanki). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Las Bielański

Bielany,Warszawa

249 075 zł31 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji oraz podatku pcc! Wielorodzinny budynek mieszkalny, o niskiej zabudowie z przestronnymi balkonami i podziemnym parkingiem. Lokalizacja: -Najbliższy przystanek autobusowy znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

603 000 zł84 m² 7 178,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe 4 pokojowe, słoneczne mieszkanie z osobną kuchnią, łazienką i wc oraz balkonem, do każdego pokoju wejście jest z przedpokoju. W pobliżu 2 przychodnie, apteka, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w dobrym stanie. 3 pokoje, z balkonem i przynależną piwnicą - 2.5 metra .Rok budowy 1970. Mieszkanie na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym .W pobliżu sklepy obok bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Bielany,Warszawa

485 000 zł52 m² 9 291,19 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

679 000 zł85 m² 7 988,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie widne, w bardzo cichej okolicy, dobra komunikacją z centrum.stron świata =>północno-zachodnie, południowo-wschodnie Posiada zadaszony taras 7 m2 od strony południowej. Czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

365 000 zł36 m² 10 281,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie W dogodnej lokalizacji na Warszawskich Bielanach przy ul.Włodzimierza Perzyńskiego. Mieszkanie o powierzchni 35,5 mkw składa się z: - ustawnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Wawrzyszew,Warszawa

390 000 zł51 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 50,70m2 z balkonem i oddzielną kuchnią, rozkładowe położone na Bielanach przy ul.Reymonta. Do mieszkania przynależy piwnica. Niski czynsz 250zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 52m2, na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym na granicy Żoliborza i Bielan. Mieszkanie posiada niewielki balkon, dwie niezależne sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Bielany,Warszawa

837 161 zł77 m² 10 896,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferuję mieszkania w przepięknej części pogranicza Żoliborza i Bielan, w sąsiedztwie zieleni, licznych parków, a jednocześnie w miejscu doskonale skomunikowanym. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

658 000 zł77 m² 8 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni 77,5 m2 znajduje się na 3 piętrze (budynek 3 piętrowy, brak windy). Zalety mieszkania: duża ilość miejsc parkingowych na terenie osiedla do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

425 000 zł47 m² 9 042,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w cichej spokojnej okolicy przy ulicy na zielonych Bielanach, stanowi pełną własność, ma założoną księgę wieczystą bez żadnych obciążeń. Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

425 000 zł46 m² 9 185,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2 pokoje z jasną kuchnią i łazienką. Mieszkanie położone 3 minuty piechotą od stacji Metro Słodowiec. Świetnie skomunikowane. W bliskiej okolicy: przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daniłowskiego

Bielany,Warszawa

444 000 zł56 m² 7 928,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jasne, przestronne mieszkanie z widokiem na panoramę Starych Bielan.!Rewelacyjne miejsce do spędzania wolnego czasu. Dogodne miejsce do pracy i nauki. Świetne miejsce do życia! Ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

300 000 zł28 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchni 28m2, na 3 piętrze w bloku z windą przy ul. Broniewskiego w w Warszawie. Lokal posiada balkon, zabudowę kuchni, łazienkę z wanną. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

340 000 zł37 m² 9 189,19 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dwupokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Wrzeciono w zadbanym bloku /blok przeszedł wszelkie remonty: jest ocieplony, wymieniona została instalacja wodno - kanalizacyjna oraz dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daniłowskiego

Bielany,Warszawa

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ładne ciche mieszkanie w 10-piętrowym bloku przy ul.Daniłowskiego. Blisko szkoły, przedszkola, autobusy, tramwaje, sklepy. Do metra ok.10 minut. Mieszkanie składa się z: pokoju (12 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

980 000 zł94 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3